اگر می خواهید به راحتی به مدل های مختلفی دست پیدا کنید ، اضافه کردن یک جفت بهترین صاف کننده مو به زرادخانه ابزار مو ، از اهمیت بالاتری برخوردار است. آنها نه تنها موهای صاف و صاف اتو مو بابلیس خوبه را با نائومی کمپبل ، کیم کارداشیان و هایلی بیبر – یکی از آرزوترین موهای چند سال گذشته – ارائه می دهند ، بلکه موج های ساحلی ، امواج S و فرهای محکم با یک حرکت مچ دست ، هم.

به عنوان مثال ساق های دهه 90 را که اخیراً توسط جنیفر لوپز ، مارگوت رابی اتو مو بابلیسی و دعا لیپا ورزش می شوند ، در نظر بگیرید. برخلاف همتای کمی لغو شده آنها که مورد پسند ویکتوریا بکهام و مگان مارکل قرار گرفته است ، آخرین اجرای آن یک بار با صاف کننده ها ارائه شده است تا آن را ابریشمی ، براق و – حدس می زنید – صاف (ish) باشد. بنابراین ، اگر تنوع می خواهید ، یک جفت صاف کننده مو * کلیدی است.

ساق پا های دختر خنک سبک آرامی است که در سراسر اینستاگرام وجود دارد

در اینستاگرام

ساق پا های دختر خنک سبک آرامی است که در سراسر اینستاگرام وجود دارد
تبلیغات

اما بازار در حال انفجار است و صاف کننده های مو هوشمندتر می شوند – مانند سشوارها و چوب های مو. بنابراین ، ممکن است مشکل باشد که بدانید از کجا شروع کنید. Dyson Corrale از صفحات خرید اتو مو بابلیس خمشی برخوردار است که با تارهای شما خم می شوند و حرکت می کنند تا اطمینان حاصل شود که هر مو به طور یکنواخت گرم می شود در حالی که صاف کننده بی سیم BaByliss 9000 به شما 30 دقیقه زمان انواع اتو مو بابلیس مدل سازی می دهد حتی در صورت عدم اتصال پریز برق. در جای دیگر ، صاف کننده Remington HYDRAluxe pro هنگام جلوگیری از صدمه در برابر گرما ، باعث می شود که هنگام استفاده از یک مدل مو ، یک رطوبت خنک ایجاد کنید و صاف کردن بخار L’Oréal Professionnel Steampod تا 78٪ آسیب کمتری نسبت به اتوهای سنتی دارد. آنجا میدان مین است.

برای کمک به شما در سفر به خرید ، کار سختی را برای اتو مو بابلیس حرفه ای شما انجام داده ایم و بهترین صاف کننده های مو را در بازار برای هر بودجه و نوع مو آزمایش کرده ایم. ما بهترین اتوی مو برای موهای ضخیم خرید اینترنتی اتو مو مارک بابلیس ، بهترین اتوی مو برای موهای آفریقایی ، بهترین اتوی مو برای موهای وز و موارد دیگر را پیدا کرده ایم. در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است.

بعدی بخوانید
پادشاه مو TikTok ، برد موندو ، میلیون ها “توجه” را به قیمت اتو مو بابلیس اصل خود جلب کرده است. او درمورد موفقیت و زندگی پشت سر این شهرت صادق می شود
مو
پادشاه مو TikTok ، برد موندو ، میلیون ها “توجه” را به خود خرید اتو مو مارک بابلیس جلب کرده است. او درمورد موفقیت و زندگی پشت سر این شهرت صادقانه عمل می کند
1 روز قبل
بهترین سشوارهای مسافرتی در این تابستان استراحت کوتاه خود را انجام دهید که به همان اندازه کامل شما باشد

خريد كردن

بهترین سشوارهای مسافرتی برای استراحت کوتاه شما در این تابستان که به اندازه یک سایز اصلی شما مناسب هستند
چگونه یک اتوی مو خوب انتخاب کنم؟
در خرید بهترین اتوی مو چند نکته باید در نظر گرفته شود. ابتدا باید به ویژگی های ارائه شده فکر کنید.

بشقاب ها: در نظر بگیرید صاف کننده های موی شما چه نوع صفحه ای دارند. گرم شدن صفحات سرامیک کندتر است ، اما گرما را به طور مساوی توزیع می کند و از صفحات فلزی لطیف تر خرید اینترنتی اتو مو و بابلیس است ، بنابراین برای موهای ریز مناسب است. صفحات فلزی خیلی زود داغ می شوند و گران تر می شوند ، اما می توانند به گرما آسیب بیشتری وارد کنند. صفحات روکش دار سرامیک از یک پایه فلزی ساخته شده اند که روی آن با پوشش سرامیک قرار گرفته است ، به این معنی که شما از هر دو جهان بهترین بهره می برید.
تنظیمات دما: اتو موها را با تنظیمات دمای متغیر در نظر بگیرید بهترین اتو مو بابلیس تا بتوانید تجربه خود را متناسب با نوع مو و ظاهر دلخواه خود تنظیم کنید. اگر قصد دارید صاف کننده های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید ، چنین ویژگی ای نیز عالی است.
فناوری نمادی: صاف کننده های مو با فناوری یونی موخوره و پرواز قیمت اتو مو babyliss را کاهش می دهند ، زیرا آنها بار مثبتی را که معمولاً باعث دفع تارهای مو می شود خنثی می کنند.
شما همچنین باید نوع موهای خود را نیز در نظر بگیرید.

اگر موهای ظریفی دارید: صفحات سرامیکی بهترین هستند زیرا ملایم تر هستند.
اگر موهای وز دارید: فناوری یونی مهم است زیرا از موهای شما در برابر اتو مو babyliss رطوبت در طول روز محافظت می کند.
اگر موی آفریقایی دارید: صفحات روکش سرامیک آنهایی هستند که برای شما مناسب هستند. اتو موهای بخار نیز در مدل سازی سریع اما بدون آسیب زیاد کار خوبی انجام می دهند.
اگر موهای پرپشتی دارید: بشقاب های بزرگ لیست قیمت اتو مو بابلیس مانند آنهایی که در Max Styler قرار دارند در وقت شما صرفه جویی می کنند
کدام اتوی مو کمترین آسیب را می زند؟
اگر نگران آسیب ناشی از گرما هستید ، به دنبال صاف کننده مو بخار مانند L’Oréal Professionnel Steampod Steam Straightening Tool 3.0 باشید. به جای اینکه گرما را کم کند اتو مو بابلیس اصل از فناوری بخار برای محافظت از رشته ها در برابر آسیب استفاده می کند.

تبلیغات

43 معاملات زیبایی Amazon Prime Day سردبیران GLAMOR قبل از نیمه شب بهترین مدل اتو مو بابلیس در حال خرید هستند (فکر کنید Sand & Sky ، St Tropez و Elemis با تخفیف)

خريد كردن

43 معاملات زیبایی Amazon Prime Day سردبیران GLAMOR قبل از نیمه شب در حال خرید هستند (فکر کنید Sand & Sky ، St Tropez و Elemis با تخفیف)
برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، وی را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

بعد از محتوای بیشتر مو؟ در این مسیر به دنبال بهترین سشوارها بروید ، اتو مو بابلیس در این جهت سشوارهای مسافرتی تعطیلات آخر هفته بعدی خود را انجام می دهند و اینجا را برای استفاده از چوب های پیچش یا موی مو. ما همچنین بهترین صاف کننده های مو ghd را در مقایسه و بهترین صاف کننده های مو بخار را داریم