اخراج ها ماه ها پس از پایان تعلیق فدرال افزایش یافت

[ad_1]

بوستون – فردی دیویس بلافاصله پس از از دست دادن شغل کامیون خود در پی همه گیری همه گیر، ضربه دیگری را متحمل شد: مالک او در میامی اجاره آپارتمان خود در میامی را تقریباً دو برابر کرد.

دیویس می ترسید که بعد از آن بیاید. او در ماه سپتامبر، کمی بیش از یک ماه پس از پایان مهلت قانونی اخراج‌ها، اخراج شد. او اکنون در هتلی که توسط یک سازمان غیرانتفاعی اداره می شود که به افراد بی خانمان کمک می کند خسته شده است.

مرد 51 ساله به دنبال یافتن یک آپارتمان جدید است. اما در چک ناتوانی 1000 دلاری او در ماه غیرممکن شد.

دیویس که پای خود را به دلیل دیابت از دست داده و از احتقان رنج می‌برد، گفت: «ما در آمریکا زندگی می‌کنیم و مسئله این است که اگر جایی برای رفتن نداریم، افرادی مثل من باید به خیابان بروند، زیرا نمی‌توانیم هزینه اجاره خانه را بپردازیم.» نارسایی قلبی و بهبودی از زخم های متعدد روی ساق و پای دیگر. “واقعا هیچ کاری نمی توانم انجام دهم.”

ممنوعیت فدرال، همراه با ترکیبی از تعطیلات ایالتی و فدرال، به دلیل نگه داشتن دیویس و میلیون‌ها نفر دیگر در خانه‌های خود در طول همه‌گیری و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا است.

پس از پایان ممنوعیت، آرامش مختصری در اخراج ها ایجاد شد. اما حامیان مسکن می گویند که در بسیاری از مناطق کشور در حال افزایش است – اگرچه این ارقام به دلیل تزریق اجاره فدرال و سایر کمک های مرتبط با بیماری همه گیر، مانند پرداخت های اعتبار مالیاتی برای کودکانی که همچنین تعیین شده اند، کمتر از سطح قبل از همه گیری هستند. تا انتها

بخشی از این افزایش به این دلیل است که دادگاه ها در حال پیگیری پرونده های تخلیه انباشته هستند. اما مدافعان می گویند که این افزایش محدودیت کمک های فدرال برای اجاره های اضطراری را در مکان هایی که توزیع کند و حمایت مستاجران ضعیف است، نشان می دهد. افزایش قیمت مسکن در بسیاری از بازارها نیز نقش دارد.

بر اساس آخرین داده های آزمایشگاه اخراج در دانشگاه پرینستون، اخراج ها در بیشتر 31 شهر و شش ایالتی که داده ها در آنها جمع آوری می شود در حال افزایش است. اخراج ها در شهریورماه نسبت به مردادماه 10.4 درصد افزایش داشته است. اعداد اکتبر 38 درصد بیشتر از ماه اوت و 25 درصد بیشتر از سپتامبر است. درخواست ها از اکتبر تا نوامبر حدود 7 درصد کاهش یافت و اکنون در حدود 48 درصد زیر سطح قبل از همه گیری باقی مانده است.

طبق گفته آزمایشگاه اخراج، از جمله مکان‌هایی که اخراج‌ها به حالت عادی بازمی‌گردند، کانکتیکات، و همچنین هیوستون، ایندیاناپولیس و سینسیناتی، و کلمبوس، اوهایو هستند. فلوریدا نیز شاهد رشد قابل توجهی بود و اسناد ثبت شده در تامپا و گینزویل به سطح قبل از همه گیری بازگشت.

بن مارتین، یک محقق ارشد در این باره گفت: «یک سری اظهارنظرهای اولیه بود که پس از پایان تعلیق و لحن بیان شد… خوب، سونامی وجود نداشت، بنابراین بحران اخراج در دست ما نیست.» تگزاس هاوسرز، یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر مسائل مسکن.

«این داستان اولیه تا حدودی گمراه کننده بود. آنچه می‌بینیم بازتابی از واقعیت است، و آن این است که اخراج‌ها به زمان می‌برند تا به قوه قضاییه و از طریق آن راه پیدا کنند.»

از جمله نگرانی ها این است که برخی از مالکانی که کمک های فدرال دریافت کرده اند همچنان مستاجران را بیرون می کنند. یک نظرسنجی از نزدیک به 120 وکیل در سراسر کشور از پروژه ملی قانون مسکن نشان داد که 86٪ مواردی مانند این را دیده اند. آنها همچنین موارد بیشتری را مشاهده کرده اند که مالکان در دادگاه برای بیرون راندن مستاجران و قفل غیرقانونی مستاجران دروغ می گویند.

Shamus Roller، مدیر اجرایی پروژه ملی قانون مسکن، گفت: “در بسیاری از ایالت ها، قانون مالکان منسوخ شده است و برای ارائه نتایج برای مالکان طراحی شده است.” دادگاه ها به جای قضاوت در مورد حقایق، به عنوان تسمه نقاله عمل می کنند و مستاجران را به سمت تخلیه سوق می دهند. ”

از جمله کسانی که ادعا می کنند به طور غیرقانونی اخراج شده اند، فی مور است. این پیرمرد 72 ساله در ماه اکتبر از سر کار به خانه بازگشت و زندگی خود را در پیاده رو پراکنده دید.

مور معتقد است در ازای چند هزار دلار اجاره خانه شهری دو خوابه اش در حومه آتلانتا، فرصتی برای ارائه پرونده خود به قاضی خواهد داشت، از جمله اینکه مدیریت ماه ها از گرفتن اجاره اش خودداری می کند و قبلاً به او اطلاع داده نشده است. او اخراج شد

“من ویران شده ام. خانه ای پر از مبلمان بود. مور، یک درمانگر سلامت روان بازنشسته که اکنون با شریک 61 ساله خود، گری بتارد، در هتل اقامت دارد، گفت: همه چیز. «انگار طوفانی آمده بود و همه چیز را ویران کرده بود. من نمی توانم اسناد مهمم یا هر چیز دیگری را پیدا کنم.”

سیسیلی موری، مشاور مسکن در HUD در شرکت کمک به همسایگی آمریکا که با مور کار می کند، از این که این زوج بدون جلسه دادگاه از خانه اخراج شدند و مجبور شدند خودشان را تامین کنند، بسیار ناراحت بود.

موری می‌گوید: «از اینکه کسی اجازه می‌دهد یک زوج مسن بدون اینکه بفهمند چه منابعی در اختیار دارند را رها می‌کند، عصبانی هستم. “ما هنوز در یک بیماری همه گیر هستیم. … شما افراد را در موقعیت های ناامنی قرار می دهید که یکی از شکننده ترین آنهاست.»

با نزدیک شدن به کریسمس، نشانه های زیادی وجود دارد که اخراج ها همچنان افزایش خواهند یافت.

یک نظرسنجی ضربان قلب خانوارهای اداره سرشماری ایالات متحده می گوید کسانی که مطمئن نیستند اجاره ماه آینده را بپردازند از حدود 5 میلیون دلار در اواخر سپتامبر به 6.3 میلیون دلار در پایان سپتامبر افزایش یافته است.

صاحبخانه ها، به خصوص صاحبان کوچکتر، که تعداد انگشت شماری آپارتمان دارند، نیز با مشکل مواجه شده اند. آنها معتقد بودند که این تعلیق غیرقانونی است و آنها را با ماهها اجاره بها در نظر گرفتند که ممکن است هرگز پس نگیرند. دیگران مجبور شدند پرسنل تعمیر و نگهداری را اخراج کنند یا واحدهای خود را در حالی که منتظر کمک فدرال برای اجاره بودند، که به کندی توزیع می شد، بفروشند.

برخی از شهرک ها در بازیابی سهم 46.5 میلیارد دلاری خود از اجاره اضطراری فدرال عقب مانده اند. بر اساس گزارش نوامبر توسط ائتلاف ملی مسکن کم درآمد، 28 درصد از هموطنان – 32 ایالت و 80 محله – کمتر از 30 درصد از اولین توزیع خود را خرج کرده‌اند و خطر از دست دادن آن وجوه را دارند.

از جمله نبراسکا است که تنها 6 درصد از بودجه خود را تا سپتامبر و تنها 7 درصد را تا اکتبر خرج می کند. Caitlin Sedfeld، وکیل کمک حقوقی نبراسکا، گفت که برخی از مالکان از شرکت در این برنامه امتناع می کنند، در حالی که برخی دیگر از انتظار خسته شده اند و به دنبال اخراج هستند. به مستاجرینی که برخی از آنها کمک های اولیه دریافت کرده اند اما همچنان با مشکلات اقتصادی مواجه هستند، گفته می شود که هنوز نمی توانند برای کمک های اضافی درخواست دهند.

میسوری تنها 18 درصد از بودجه خود را تا سپتامبر خرج کرد، اما از آن زمان بهبود یافته است.

کوری بوش، دموکرات دموکرات از سنت لوئیس، با استناد به داده‌هایی که نشان می‌دهد اخراج‌ها در طول همه‌گیری «جان‌ها را گرفته»، گفت: «ما هنوز کار زیادی برای انجام دادن داریم.

برخی از ایالت ها و دولت های محلی وجود دارند که “احساس می کنند “ما آن پول را نمی خواهیم”. ما این کمک فدرال را نمی‌خواهیم، ​​”او گفت.” و ما صاحبخانه‌هایی داریم که می‌گویند پول را هم نمی‌خواهند. بنابراین توزیع پول را دشوار می کند.»

ژن اسپرلینگ، که وظیفه نظارت بر اجرای بسته نجات 1.9 تریلیون دلاری جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن برای ویروس کرونا را بر عهده دارد، گفت که افزایش اخراج ها پس از این ممنوعیت اجتناب ناپذیر است. وی گفت: “اما خوشبختانه، از آنجایی که برنامه استخدام اضطراری اکنون هر ماه اجاره کامل را به حدود 500 هزار مستأجر پرداخت می کند، سونامی تخلیه که کارشناسان نگران آن هستند، رخ نداده است.”

در طرف دیگر ایالت ها و شهرها قرار دارند که در استخدام کمک خسته کننده هستند. وزارت خزانه داری انتظار دارد تا پایان سال بیش از 30 میلیارد دلار یا حدود دو سوم پول خرج یا توزیع شود. مطابق قانون، از وزارت مالیه انتظار می رود که تخصیص مجدد وجوه را از مکان هایی که آنها را به نیازمندان مصرف نمی کند، آغاز کند.

تگزاس پذیرش نامزدهای جدید را متوقف کرده است زیرا تمام بودجه خود را توزیع کرده است، اگرچه به بررسی درخواست های دریافت شده قبل از مهلت مقرر ادامه می دهد. اورگان تاکنون پذیرش نامزدهای جدید را متوقف کرده است.

ایالت نیویورک تقریباً تمام پول خود را خرج کرده یا کنار گذاشته است، مانند فیلادلفیا. بودجه کالیفرنیا به زودی تمام خواهد شد تا زمانی که آتلانتا برنامه خود را برای نامزدهای جدید ببندد. آستین، تگزاس نیز پذیرش درخواست ها را متوقف کرد.

پیتر هپبورن، محقق آزمایشگاه Eviction می‌گوید: «به‌ویژه نگران‌کننده است که تعدادی از این برنامه‌ها در حال حاضر بسته می‌شوند، زیرا تمام سرمایه‌ها خرج یا بدهکار شده‌اند.

“اگر این بودجه حذف شود، ممکن است مالکان انگیزه کمتری برای کار با مستاجران داشته باشند.”

———

آدریانا گومز، نویسندگان آسوشیتدپرس از میامی و جیم سالتر از اوفالون، میسوری، در این گزارش مشارکت داشتند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme