ایده های کسب درآمد از طریق اینترنت

7. شما با حقوق بازنشستگی 30 ساله زندگی می کنید

بدون بالا بردن انگشت ، یک دستمزد مطمئن به خانه بیاورید. داشتن درآمد مشخص ، در غیاب شغل پولی. به طور خلاصه ، کسب درآمد برای ما مفید است. زندگی با درآمد: رویای بسیاری و امتیاز افراد معدود.

اما چه سرمایه اولیه ای نیاز دارید؟ میلیونر از کلودیو گروسی ، شریک Progetica ، یک شرکت مشاوره متخصص در برنامه ریزی مالی شخصی (www.progetica.it) پرسید. “ارزیابی لازم است: سن سرمایه گذار ، مشخصات ریسک و میزان سنوات.

بر اساس ریسک ، سه پروفایل را فرض کردیم: دفاعی (حداکثر ضرر بالقوه در 5٪) ، متعادل (در 15٪) و تهاجمی (در 25٪). سنوات فرضی 18 هزار یورو در سال ، با قدرت خرید مداوم است “.

برای یک جوان 30 ساله ، از نظر دفاعی به 500000 یورو ، درآمد اینترنتی در تعادل به 390،000 یورو و در دیدگاه تهاجمی به 343،000 یورو نیاز دارید. «بین اجاره و سرمایه اولیه تناسب وجود دارد. گروسی توضیح می دهد برای داشتن یک سنوات با قدرت خرید ثابت تا “متوسط زندگی” ، با افزایش اشتهای خطر ، به 28 ، 22 و 19 یورو نیاز دارید.

8. شهر را ترک کنید

همه چیز در شهر گران تر است. نه تنها این ، ما بیشتر در معرض سندرم مصرف گرایی هستیم ، که فشارها را به تکثیر نیازها و خواسته ها می کشاند. یک راه حل؟ بروید و در استانها و / یا حومه زندگی کنید ، جایی که همه چیز ساده تر است ، در دسترس و ارزان است.

برای خواندن: فرار از شهر. کتابچه راهنمای عملی تغییر جهت ، کاهش رشد ، تولید خود ، توسط Grazia Cacciola (Fag ، 16.90 یورو).

9. کسانی هستند که خوکچه هندی هستند

آیا داروهای تجربی روی خودتان آزمایش شده است؟ انگیزه کسانی که در سلامتی تصمیم می گیرند فقط یک هدف دارند: چگونه پول در بیاورند. میلیونر اخیراً در این باره صحبت کرده است: در ایتالیا می توانید 1500 یورو برای آزمایش ، در سوئیس 1200 برای آخر هفته ، در انگلیس تا 3000. بسیاری از خوکچه های هندی این حرفه را به طور حرفه ای انجام می دهند ، اما قانون می گوید شما باید حداقل سه ماه بین یک آزمایش و آزمایش دیگر صبر کنید (برای “پاکسازی” بدن). خطرات واقعی است. اطلاعات: موسسه عالی بهداشت (www.iss.it/scf1).

10. خانه: اجاره به دانشجویان و مدیران

قیمت خرید آپارتمان های دو اتاق و سه اتاق کاهش می یابد (-0.4 and و -0.2)) ، اما کاهش این آپارتمان ها همچنان تقاضای زیادی دارد. تکنوکاسا می گوید: “با اجاره به دانشجویان ، مالکان سود ناخالصی در حدود 5٪ دارند ، کمی بیشتر در شهرهای استانی مانند پروجا و پادوا ، کمی در میلان و رم.” و اگر می خواهید درآمد را از خوب به عالی تبدیل کنید ، می توانید در هفته یا دوره های کوتاه تر اجاره دهید. هدف ایده آل توسط افراد سطح بالا نشان داده می شود که توسط شرکت پرداخت می شود (مدیران ، مدل ها ، هنرمندان در تور …). ضروری است که آپارتمان در مناطق بسیار مرکزی واقع شده باشد و گزینه های سطح بالایی داشته باشد. ابعاد اهمیت کمتری دارند.

11- کتابی با میلیون نسخه نسخه بنویسید

در کشوری که فقط 13٪ از مردم حداقل ماهانه یک کتاب می خوانند ، نویسندگان مشتاق به وفور یافت می شوند. کسانی که فکر می کنند یک رمان برای “چرخاندن” کافی است.

رمان منتقد ادبی آنتونیو داوریکو ، یکی از معدود ایتالیا ها که می تواند موفقیت یک نویسنده را حکم دهد ، چگونه می توان یک میلیون نسخه فروخت و خوشحال زندگی کرد (موندادوری ، 19 یورو).

نویسندگانی که تنها با این کار زندگی می کنند را می توان با انگشتان یک دست شمرد. جورجیو فالتی یکی از این موارد است (در عکس ها ، جلد آخرین کتابش).

همه بقیه به حرفه اول خود ادامه می دهند (روزنامه نگار ، معلم ، دکتر …) و با نوشتن منیت کیف پول را افزایش می دهند.

برای انجام این کار ، شما فقط به یک کامپیوتر شخصی ، یک ایده و یک ثبات لرزان نیاز دارید. اما دستورالعمل موفقیت چیست؟ “وجود ندارد. انتشارات می تواند بر روی بازاریابی سرمقاله خوب تمرکز کند ، اما در پایان این خوانندگان هستند که تصمیم می گیرند »به لوکا کرووی ، مجری Tutti i colori del giallo (Rai Radio2) اطمینان می دهد.

اطلاعات بیشتر: کتاب نوشتن مانند بزرگسالان (آودینو ، 19 یورو) ، تدریس خصوصی و دوره های Scuola Holden (www.scuolaholden.it).

12. در سینما یا تلویزیون اضافی باشید

کمتر از حد انتظار آسان است. شما باید در زمان مناسب در مکان مناسب باشید. و این یعنی نزدیک به مجموعه های بزرگ ، شهرهای بزرگ یا آنهایی که در آنها صابون یا داستان با سریال طولانی ضبط می شود. درآمد کاملاً ناچیز است (50-100 یورو در روز). مراقب کسانی باشید که فرصت های خارق العاده ای ارائه می دهند. اطلاعات: www.lavorare-spettacolo.com

13. شانس خود را امتحان کنید

قرعه کشی ، سوپرنالوتو ، برنده شدن برای زندگی ، کارت های خراش: شانس تبدیل شدن به “Scroogers” با شانس دولت چقدر است؟ اریسوری یک جایزه بزرگ با سوپرنالوتو هر 622 میلیون بار یکبار ضربه می خورد (و فقط 35٪ شرط بندی ها از نظر برد به بازیکنان برمی گردد). برای به دست آوردن درآمد 4 هزار یورو در ماه با Win for life ، باید زیبایی بیش از سه و نیم میلیون ترکیب را داشته باشید (هر یک با یک یورو). به طور خلاصه ، شانس همیشه به نفع “بانک” و جایزه فقط بخشی از مبالغ بازی شده است. به طور خلاصه ، امید زیادی نداشته باشید. و اگر بله من برنده شدم؟ برنده های کوچک بلافاصله نقد می شوند ، برد های بزرگ ممکن است سه ماه طول بکشد. عجیب اما درست: هیچ کس ادعا نکرد جایزه اول پنج میلیون یورویی 2009!

14. یک مرد حرفه ای شوید

ما بیشتر و بیشتر در مورد افراد مسن ثروتمند می شنویم که تمام دارایی خود را به سگ های کوچک ، احزاب سیاسی ، مراقبان ، بنیادهای خیریه می سپارند. چه مفهومی داره؟ از آنجا که بچه ها ناپدید شده اند ، اقوام حتی برای سلام و احوالپرسی کریسمس تماس نگرفته اند. پس چرا خود را بعنوان یار و یاور دستیار خانمها و آقایان در طول سالها معرفی نمی کنید؟ خدمات کوچک (خرید ، برداشتن لباس از خشکشویی ، همراهی شما برای بازدید یا سینما ، خواندن یا تهیه وعده های غذایی در خانه) مطمئناً پرداخت خوبی خواهد داشت. و چه کسی می داند اگر ما یک نقل قول را در وصیت نامه از دست ندهیم …

15. شکایت (… می کند)

محصولات معیوب؟ کارمندان تجاری غیر دوستانه؟ خدمات نامناسب؟ ما اغلب میل ، وقت ، مهارت و قدرت چانه زنی برای شکایت نداریم. کسانی که “خوب ادعا می کنند” کم هستند اما شانس بسیار خوبی برای راضی بودن دارند. آوردن “غرامت” به خانه که اغلب بیش از خسارت وارده است. یک مثال؟ یک بار مصرف کننده ای به دلیل حسن ناداشت زمان پخت و پز نشان داده شده روی بسته ، از خدمات مجذوب ماکارونی Garofalo شکایت کرد. در عوض او 20 بسته ماکارونی عالی (عالی) دریافت کرد. ناگفته نماند آن مدیر که از یک جفت کفش مارک دار که “صدمه دیده” و یک کفش کاملاً جدید دیگر تحویل داده شکایت کرده است. در اینجا اسطوره شکایت کامل آورده شده است.

هرگز با شماره های تلفن رایگان تماس نگیرید ، کارمندان قدرت تصمیم گیری ندارند.

نوشتن شکایت خود از طریق ایمیل رایگان و سریع است. از طریق پست می توانید “مدارک” (اوراق ، رسیدها …) را ضمیمه کنید.

با استفاده از لحنی مودبانه اما محکم ، آنچه را که اتفاق افتاده است به روشنی توضیح دهید.

پیشنهاد کنید که چیزی مانند جبران خسارت وارده را می خواهید.

حرکت های احتمالی را در صورت عدم پاسخ ذکر کنید (برای مثال با انجمن های مصرف کننده تماس بگیرید).

بر لمس عناصر (کودکان ناامید ، سالخوردگان آسیب دیده ، هدایایی که به موقع نرسیده اند …) تأکید کنید.

تمایل خود را برای ارائه جزئیات بیشتر و / یا شواهدی از آنچه اتفاق افتاده ارائه دهید.

با تأکید بر تقابل شهرت و اعتبار شرکت و قسمت ناخوشایند ، لطفاً سلام کنید.

آدرس های تلفن ، پستی و ایمیل خود را مشخص کنید.

اگر پاسخی دریافت کردید متشکرم

اگر چیزی دریافت نشد ، نامه دوم را ارسال کنید.

16. بر اقتصاد پاپ تمرکز کنید

نخرید ، به اشتراک بگذارید. پایین مال ، زنده باد اجاره. در هتل نخوابید ، اما در خانه یکی از دوستانتان بخوابید. ماشین را رها کنید و با دوچرخه بروید. خداحافظ سوپرمارکت ، بنزین بهتر (گروه های خرید همبستگی). اقتصاد پاپ ، اقتصاد مردمی ، آینده است. و به شما این امکان را می دهد که هزینه کمتری (و پس انداز اولین شکل درآمد) است و بهتر زندگی می کنید.

برای اشتراک خودرو: www.icscarsharing.it

برای گردشگری که بر مبادلات خانگی تمرکز دارد: www.scambiocasa.com و مبادله مبل: www.couchsurfing.org

برای منزل مشترک: www.cohousing.it

برای شبکه گاز: www.retegas.org

17. خود را به فروش بیندازید

حرفه فروش: خانه به خانه همچنان به قوت خود ادامه می دهد. فقط شرکتهای وابسته به انجمن تازه تاسیس Univendita (www.univendita.it) 5000 فرصت شغلی جدید را در سال 2011 پیش بینی می کنند. برای راهنمایی درخواست پرسنل Tupperware و Vorwerk Kobold. همچنین مرجع انجمن تجاری دیگر ، انجمن فروش مستقیم Avedisco ، آگهی تجاری: www.avedisco.it مفید است

18. با فیس بوک و توییتر تجارت کنید

شبکه های اجتماعی اصلی واقعیت هایی هستند که نادیده گرفتن آنها در هر زمینه ای به طور فزاینده ای دشوار است. فیس بوک 500 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد (بیش از 17 نفر در ایتالیا). توییتر 30 میلیون است که بخش کوچکی از آن در ایتالیا است (اما این رقم به سرعت در حال رشد است). با وجود چنین مخاطبانی ، چگونه نمی توانیم به تجارت فکر کنیم؟ فکر مشروع است ، اما باید با احتیاط تمرین شود. زیرا در فیس بوک و توییتر جنبه اجتماعی هنوز غالب است و جنبه تجاری تقریباً با آزار و اذیت مشاهده می شود. در تبلیغ خود و محصولات خود ، هدف خود را هدف قرار می دهید. بنابراین بله برای استفاده از آن به عنوان یک پشتیبانی ، نه برای در نظر گرفتن آن یک فضای کسب و کار به خودی خود. برای خواندن: 100٪ توییتر. برقراری ارتباط ، ایجاد روابط ، سرگرمی توسط لوکا کونتی (هوپلی ، 12.90 یورو) و توسط همین نویسنده ، تجارت با فیس بوک (هوپلی ، 22.90 یورو).

19. شما با حقوق بازنشستگی در 40 سالگی زندگی می کنید

یک سنوات؟ بر اساس متوسط طول عمر (86 سال برای مردان) ، Progetica محاسبه کرده است که یک 40 ساله به 46 سال حقوق بازنشستگی نیاز دارد. کلودیو گروسی توضیح می دهد: “این شبیه سازی روش” چرخه زندگی “را در نظر می گیرد: با نزدیک شدن استفاده از منابع ، کم خطرترین م componentsلفه های سرمایه گذاری (پولی و اوراق قرضه) رشد می کنند. برای داشتن 18 هزار یورو در سال ، 40 ساله باهوش باید 466 هزار یورو سرمایه اولیه داشته باشد ، سرمایه متعادل 376 هزار نفر و فردی که خطر 334 هزار نفر را دوست دارد.

20. همه چیز را رها کنید و ج زندگی امبیا

پس از موفقیت اکنون کافی است. با ترک شغل و تغییر زندگی خود ، سیمونه پروتی ، مدیری که میلان را ترک کرد و شغلی بیش از حد برای پرداختن به اشتیاق خود را ترک کرد ، به کتابفروشی برمی گردد. این مطبوعات تازه است. سرعت کامل در پیش است. مانیفست برای یک انقلاب فردی (Chiarelettere ، 14 یورو).

ماجراجویی downshifter شما چگونه پیش می رود؟

“زندگی در اینجا فوق العاده است. من سختی و امکانات آزادی را کشف می کنم. بسیاری وجود دارد ، به یک معنا و معنای دیگر. هواداران با اشاره به یک واقعیت خشن مقداری آرام خواهند شد ، در حالی که افراد مشکوک باید اعتراف کنند که ارزش آن را دارد. در این عصر ، اگر می خواهید معتبر زندگی کنید ، باید مردهای شورش باشید. “

اکتشافات و شگفتی های این دوره؟

“من فهمیدم که بودجه دو برابر آنچه برای زندگی واقعا لازم دارم بود. یک مکاشفه عالی! من همچنین فهمیدم که زندگی در یک شنبه ابدی سختی هایی دارد که باید محاسبه شود. دوشنبه یک بردگی بزرگ است ، اما خوشحال بودن بدون اینکه دیگر زندگی نکنید مسئله بی اهمیتی نیست ».

آیا او برمی گشت؟

«امروز آنچه را که برای آن به دنیا آمده ام انجام می دهم ، می نویسم و گشت و گذار می کنم. من با قلبی سبک همه سختی های زندگی روبرو می شوم. دیگر لازم نیست به کسی پاسخ دهم. این قناعت نیست. این چیز دیگری است! ».

21. وارد یک نمایش استعدادیابی شوید

می توانید آواز بخوانید ، برقصید ، بازی کنید؟ به تلویزیون بروید و یک شتاب دهنده مشهور خواهید داشت. ناگفته نماند که ممکن است مورد توجه عموم و خودی ها قرار گیرد ، با چندین صفر قرارداد با شرکت های مهم ضبط قرارداد برنده شوید. اولین گزش تلخ آماری است: از هر هزار یک نفر آن را ایجاد می کند. مورد دوم مربوط به برندگان است: موفقیت نهایی هیچ تضمینی برای هیچ چیزی نیست (چه کسی آرام آرام ، گروه برنده نسخه اول X Factor را به یاد می آورد؟). واقعیت این است که شوهای استعدادیابی تلویزیونی همچنان یک فرصت عالی هستند.

کتاب Talent shop را بخوانید. از استعدادیاب تا استعدادیابی ، توسط روبرتو مانفردی ، آرکانا ، 16 یورو.

22. آجر: تمرکز بر تجارت

امیدوار کننده ترین بخشها کدامند؟ «من مسکونی را توصیه نمی کنم: این بخش را نشان می دهد که کمترین بازده را ارائه می دهد و در عین حال ریسک بالای دادرسی با مستاجر را دارد. سرمایه گذاری در فروش و دفاتر بهتر است »می گوید: جیاکومو موری ، مدیر کارشناسی ارشد در املاک و مستغلات SDA Bocconi (www.sdabocconi.it).

مشاوره عملیاتی؟

“با دقت و دقت کامل (تجزیه و تحلیل تحقیق) ، املاک و مستأجر ، املاک را به دقت بررسی کنید. همچنین ، به دنبال خواص با کیفیت با اجاره های طولانی مدت باشید. نه به سرمایه گذاری در املاک که باید دوباره ساخته شود ».

23. مراقب پوکر باشید

«در میان بسیاری از بازی ها ، پوکر یکی از بازی هایی است که مهارت چگونگی سود خوب و چگونگی کسب درآمد بیشترین وزن را دارد. به عنوان مثال ، توانایی محاسبه احتمالات و توانایی رمزگشایی از نگرش های روانی مخالفان بسیار مهم است.

اما اگر کارت های خوبی در دست ندارید ، دیگر کاری نمی توانید انجام دهید! ” جیانفرانکو پرورینو (www.gianfrancopreverino.it) ، نویسنده کتاب Il baro al poker (Nuovi Equilibri ، 20 یورو) را توضیح می دهد. بازیکنان پوکر هستند که این کار را به صورت حرفه ای انجام می دهند. با این حال ، همیشه خطر عدم دانستن چگونگی توقف در زمان مناسب وجود دارد.

هنگامی که برنده می شوید و درآمد زیادی کسب می کنید ، غالباً یک احساس قدرت مطلق دارید که باعث می شود فکر کنید برای همیشه پیروز خواهید شد. و خطر این است که درآمد زندگی خود را در یک لحظه از دست دهید.

امن ترین منطقه مسابقات است که با این وجود در باشگاه ها ممنوع شده است. امروز ، در ایتالیا ، فقط می توانید در کازینوها یا در اینترنت بازی کنید. شبکه علامت سوال زیادی دارد. بسیاری از سایت ها جدی و ایمن هستند ، اما هیچ قطعیتی وجود ندارد.

چه کسی به ما می گوید این کارت های ما هستند؟ و اینکه بازیکنان دیگر نمی توانند آنها را ببینند؟ نیازی به ذکر نرم افزاری نیست که در رایانه ما جاسوسی می کند: از لحاظ تئوری برای اینکه ما تقلب نکنیم ، در عمل با نقض حریم خصوصی خود ».

همچنین بخوانید: تجارت پوکر. نحوه تبدیل سرگرمی به امپراطوری ، توسط داستی اشمیت و اسکات براون ، انتشارات Boogaloo (مجموعه پوکر) ، 30 یورو. در مدرسه پوکر (با دی وی دی) ، نویسندگان مختلف ، Sperling & Kupfer ، 19.90 یورو. پوکر ، توسط Riccardo Meggiato ، Apogeo ، 9.90 یورو.

24. از یک واقعیت شو استفاده می کند

از صدها جوانی که از خانه برادر بزرگ عبور کردند ، تنها ده ها نفر اثری باقی مانده بودند. فراتر از جایزه نهایی (250 هزار یورو) ، کسانی که شرکت می کنند به دنبال ویترین ، لحظه ای دید هستند. اما اگر نمی دانید چطور کاری انجام دهید ، این شهرت می گذرد. لوکا آرژانترو ، یک “جیفینو” که افتخارآمیز بود ، به میلیونر گفت: “درآمد وعده داده شده ، بین مهمانان و رسانه ها ، جذاب بود. یک بار بیرون آمدم ، شانس های زیادی داشتم. اما در آن زمان من شروع به مطالعه کردم ».

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید