بررسی کامل شاتگان اچ اس کالاف موبایل

پس از بررسی انواع سلاح های بازی خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، وقت آن است که نگاهی به تفنگ های بازی برای شما بیندازیم و موجوجام در این بررسی تمامی تفنگ های HS را به شما معرفی می کند.

نقد و بررسی کامل بازی Shotgan HS کالاف دیوتی

تفنگ ها یکی از بهترین، قوی ترین و پرکاربردترین سلاح ها در فاصله نزدیک هستند و به دلیل قدرت زیاد، هم در بازی های Call of Duty در حالت Battle Royale و هم در بازی چند نفره Call of Duty طرفداران زیادی دارند. قدرتمند که در بسیاری از جاها می توان با یک یا دو صورت از شر کم خونی خلاص شد.

Shotgan HS در همه حالت ها کاربرد زیادی دارد و نه اینکه مثلا برای حالت چندنفره یا بتل رویال مشکل ساز باشد و اگر با تکنیک های استفاده از این سلاح ها آشنایی کامل داشته باشید به راحتی می توانید با انیمه مواجه شوید. فرار کن و او را بکش.

 

اما یکی از مشکلات اکثر گیمرهای Call of Duty Mobile این است که اگر یک انیمه تفنگی جلوی آنها ظاهر شد چه کاری انجام دهند و بنابراین اگر شما یکی از آن بازیکنان هستید با یک یا دو تیر با تکنیک های اشتباه خیلی سریع کشته می شوند. کسانی که با این مشکل مواجه هستند دیگر نگران نباشند زیرا بهترین روش های پیشگیری و مبارزه با کم خونی با تفنگ ساچمه ای را برای شما توضیح خواهیم داد.

 

برای آشنایی کامل با شوتگان HS و همچنین تکنیک های خاص استفاده از آن، مقالات زیر را تا انتها مطالعه کنید تا به طور کامل با عملکرد و نحوه پیشگیری از کم خونی شاتگان آشنا شوید.

 

شاتگان HS (HS) کالاف دیوتی موبایل

ضمیمه های ذکر شده در عکس های بالا برای Gun HS در فصل 1 Call of Duty Mobile از بهترین پیوست های این تفنگ در حالت چند نفره و همچنین Battle Royale هستند. با دقت بالا می توانید به راحتی هر انیمیشنی را در هر نقطه از نقشه بکشید و بکشید.

اولین تکنیک حرفه ای

سعی کنید تا حد امکان به انیمه نزدیک شوید و سپس شروع به تیراندازی کنید تا اکثر گلوله های شما کم خون شود و سریعتر آن را بکشید، زیرا اگر از فاصله دور به انیمه شلیک کنید، اکثر گلوله های شما اشتباه می شود و به دلیل اینکه HS دارای یک سرعت بالای آتش شما به راحتی می توانید انیمه هایی بکشید که از سلاح هایی مانند Fank یا MX No و Wolly استفاده می کنند، اما آنها خیلی راحت از راه دور شما را خواهند کشت.

دومین تکنیک حرفه ای

اگر فردی در بازی تفنگ باز است به او نزدیک شوید و با چند حرکت سعی کنید از نزدیک به او شلیک کنید و با این تپانچه سریع یعنی همان تپانچه قدرتمند HH خود او را بکشید.

سومین تکنیک حرفه ای

سعی کنید انیمه های جلوی خود را با بمب کور کنید و یا با بمب های آتشین خون آنها را کم کنید و آنها را از کمپ های خود خارج کنید و به راحتی با یک زنبور بسیار زیبا با هدف گیری دقیق متحرک سازی کنید. HS خود را نزدیک کنید.

چهارمین تکنیک حرفه ای

اگر انیمه ای که جلوی شماست یک تپانچه SMG دارد، به آن نزدیک شوید و سعی کنید به آن شلیک کنید و با شلیک از فاصله نزدیک با تپانچه آن را بکشید و اگر مجبور شدید به آن نزدیک شوید، تپانچه خود را روی آن قرار دهید. هدف. به محض دیدن انیمه می توانید سریع و در کمترین زمان ممکن آن را دانلود کنید.

پنجمین تکنیک حرفه ای

یکی از مهم ترین کلاس هایی که می توانید در کنار Gun HS از آن استفاده کنید کلاس نینجا است که از طریق آن می توانید از پشت بام خانه ها و بدون توجه به آن از بالا بالا بروید، سریع و از نزدیک با Shoot the beautiful Hurry به سراغ آن بروید و او را بکشید. . کلاس هایی مانند کلاس نامرئی نیز یکی از پرکاربردترین کلاس ها برای استفاده با این سلاح ها هستند.

منبع

ایندکسر