به طور کلی ، آنها مشخصات صوتی مناسب و معقول دارند. فاقد کمی باس است و صدای بلند شدن آن در بعضی مواقع تیز است. خوشبختانه یک اپلیکیشن همراه همراه وجود دارد که به شما امکان می دهد صدا را شخصی سازی کنید ، هرچند که فقط از پیش تنظیم شده محدود است و فقط در دسترس کاربران اندرویدی است. می توانید کنترل های لمسی را از طریق برنامه دوباره به دست آورید ، همچنین می توان از طریق Bixby ، دستیار دیجیتال سامسونگ ، گوش های گوش را کنترل کرد.
خرید هندزفری شیائومی airdots
روی هم رفته ، اگر قصد خرید گوشواره های واقعا بی سیم را دارید ، این گزینه های خوبی هستند.

بررسی ما را ببینید
گزینه جایگزین برای کار کردن: Jaybird Vista واقعاً بی سیم
طراحی بی سیم Jaybird Vista واقعاً
Jaybird Vista واقعاً بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
گوش را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم واقعا بی سیم
خاموش شدن صدا
بله
مبدل پویا

اگر به دنبال گوش های شیک ورزشی بیشتر از Samsung Galaxy Buds Truly Wireless هستید ، نگاهی به Jaybird Vista بیندازید. آنها دارای تعدادی باله پایداری برای کمک به شما در رسیدن به پایدارترین تناسب هستند و برای مقاومت در برابر آب و عرق از IPX7 برخوردار هستند. اگرچه عمر باتری 5.5 ساعته آنها کوتاهتر از سامسونگ است ، اما پرونده شارژ دو شارژ اضافی را در خود جای داده و ویژگی خاموش کننده آن را دارند. امضای کلی صدا مناسب و با تأکید خوب روی آوازها و لیدرها مناسب است ، اما باس می تواند یک صدای جادویی برای شما ایجاد کند. با این حال ، Jaybird یک برنامه همراه همراه عالی دارد ، که در آن می توانید صدا را از طریق پیش تنظیم ها ، EQ پارامتری و پروفایل های صوتی ایجاد شده توسط سایر کاربران تنظیم کنید. برخلاف سامسونگ ، این برنامه برای اندروید و iOS نیز در دسترس است.

در کل ، سامسونگ انتخاب بهتری برای استفاده روزمره است ، اما برای کسانی که به یک جفت خوب نیاز دارند تا به ورزشگاه بروند ، با جی بیرد بروید.

بررسی ما را ببینید
بهترین هدفون صوتی: Sennheiser HD 800 S
طراحی Sennheiser HD 800 S
Sennheiser HD 800 S
قیمت را ببینید
Amazon.com
روش آزمون v1.4
5.3
طریقه استفاده مخلوط
8.5
صدا خنثی
4.0
رفت و آمد / مسافرت
5.5
ورزش / تناسب اندام
4.8
دفتر
4.8
بازی بی سیم
6.9
بازی سیم کشی
1.7
تماس های تلفنی
گوش بیش از حد را تایپ کنید
محفظه باز کردن پشت
بی سیم
خاموش شدن صدا
میک شماره
مبدل پویا

بهترین هدفون های شنوایی صوتی که تاکنون مورد آزمایش قرار داده ایم Sennheiser HD 800 S. آنها هدفون درجه یک هستند که از نظر ظاهری عالی هستند و بهترین هدفون برای صداپیشه هستند که ما سعی کرده ایم تا به امروز. آنها تولید مثل صوتی عالی و پروفایل صوتی بی طرف و متعادل دارند که به موسیقی همه ژانرها توجه خوبی نشان می دهد. آنها کمی از باس خجالتی هستند و به طور کلی کمی روشن هستند ، اما مانند سایر هدفون های باز که ما آزمایش کرده ایم به نظر نمی رسد به اندازه تیز یا سوراخ کننده ای به نظر برسند.

اگرچه آنها فوق العاده به نظر می رسند ، آنها یک سرمایه گذاری قابل توجه هستند. لازم است آنها را با یک آمپلی فایر قدرتمند هدایت کنید و اگر کمی باس ترجیح می دهید یک EQ اختصاصی بخواهید. آنها همچنین از یک اتاق شنوای آرام بهره مند می شوند زیرا طراحی پشتی آنها نشت صدا را تشویق می کند و انزوا بسیار کمی از صدا را فراهم می کند. اگر به دنبال هدفون هایی هستید که تقریباً به نظر خوب برسند اما گران نیستند ، پس از آن HiFiMan Ananda را در نظر بگیرید. آنها به اندازه Sennheiser جادار به نظر نمی رسند ، اما آنها لمس و لرزه بیشتری به خرج می دهند. گفت: HiFiMan کنترل کیفیت برندی مانند Sennheiser را ندارد و برخی از واحدهای آنها مستعد تولید نقص هستند. همه مواردی که در نظر گرفته شده اند ، اگر تنظیمات مناسبی داشته باشید و در بودجه شما جای بگیرند ، Sennheiser یک تجربه گوش دادن استثنایی را ارائه می دهد که می خواهید دوباره زمان و زمان خود را دوباره تجربه کنید.

بررسی ما را ببینید
گزینه جایگزین در گوش: درایور سه گانه 1More
طراحی 1 درایور سه گانه
درایور سه گانه بیشتر
قیمت را ببینید
Amazon.com
گوش را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم
خاموش شدن صدا
بله
ترانسدیوسر ترکیبی

اگر هدفون گوش را ترجیح می دهید ، بهترین گوشواره سیمی که تاکنون آزمایش کرده ایم ، درایور سه گانه 1More است. در گوش های بسته با صدا ، شما همان صداهای فیلم Sennheiser HD 800 S را دریافت نخواهید کرد ، اما این گوشواره ها هنوز به قیمت آنها بسیار مناسب هستند. آنها با یک پسوند عالی باس به خوبی مطابقت دارند ، اما برخی از تأکیدات زیاد در باس بالا وجود دارد که می تواند باعث ایجاد گل و لای شود. کیفیت ساخت مناسب است و برای محافظت از آنها یک کیف حمل خوب برخوردار است.

اگر می خواهید از آنها استفاده کنید ، جداسازی سر و صدای آنها قابل عبور است. آنها می توانند صدای خوبی در قسمت میانی و سه برابر ایجاد کنند ، اما در محدوده باس ، جایی که صدای موتورهای اتوبوس نشسته است ، کار زیادی نخواهند کرد. یک ریموت درون خط با یک میکروفون خوب برای برقراری تماس وجود دارد ، و از آنجا که آنها هدفون سیمی هستند ، دیگر لازم نیست که نگران شارژ آنها باشید. اگر می خواهید یک هدفون صدایی عالی با صدایی باورنکردنی داشته باشید ، با Sennheiser بروید ، اما برای کسانی که راحتی و قابلیت حمل لاله گوش را ترجیح می دهند ، 1More را دریافت کنید.

بررسی ما را ببینید
بهترین هدفون برای بودجه: Mixcder E9 Wireless
طراحی بی سیم Mixcder E9
Mixcder E9 بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
روش آزمون v1.3.1
7.0
طریقه استفاده مخلوط
7.6
صدا خنثی
7.5
رفت و آمد / مسافرت
7.1
ورزش / تناسب اندام
7.1
دفتر
5.6
بازی بی سیم
5.4
بازی سیم کشی
6.5
تماس تلفنی
گوش بیش از حد را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم بله
نویز ج