بهترین سریال های خارجی از نظر بینندگان [ آپدیت 2021 ]

برای دیدن فیلم سریال در گپ فیلم، نیازی به دسترسی دائمی و مداوم به اینترنت نخواهید داشت. فصل دوم این سریال ضعیفتر کار این مجموعه را ادامه داد ولی هنوز هم طرفداران خود را داشت. در فیلم سقوط آخرین مرد، پس از آنکه یک پاندمی مرگبار به نابودی تمدن بشریت می انجامد، جان وود، سرباز سابق نیروهای ویژه تصمیم میگیرد از زنی مجروح در برابر فرمانده ای که همسر خود را به قتل رسانده، محافظت کند اما… کیم منرز، تولیدکننده اجرایی سابق مجموعه، در طول تولید فصل چهارم سریال در اثر بیماری سرطان ریه درگذشت. ایامسی این سریال را برای فصل چهارم با ۱۶ قسمت تمدید کرد که از ۱۳ اکتبر ۲۰۱۳ پخش آن شروع شد. یکی از نکات منفی سریال جدا شدن دونفر از شخصیتهای اصلی با نامهای پاتریک جی. بیشتر ایرادها و عامل اصلی رد شدن این طرح این بود که سریال یک داستان تاریک و ترسناک را با شخصیتهایی نوجوان پیش میبرد.

سارا شاهی بازیگر ایرانیتبار آمریکایی در یکی از نقشهای اصلی با نام ثمین شاو به ایفای نقش میپردازد و همچنین جفری جیکوب آبرامز هم به عنوان کارگردان در این پروژه حضور دارد. همیشه برای من کیفیت این لیست بیشترین اهمیت را دارد و خواهد داشت به همین دلیل سعی نداشتم که سریالهایی که در چندین فصل روایت میشوند رو تنها با پخش شدن یک فصل در این لیست بگذارم ولی بعد از دیدن شاهکار تسخیرشدگی خانه هیل این مسئله را به طور کل فراموش کردم. فصل اول این مجموعه پیرامون زندگی انیشتین روایت شد و با پرداختن به حقیقت زندگی شخصی و مسائل پیرامون ذهن این دانشمند آلمانی سیر داستانی زندگی این نابغه فیزیک را دنبال کرد. داستان شخصی به نام بیشک دارسی است. فصل سوم سریال Genius پیرامون بیوگرافی مری شلی نویسنده مشهور رمان فرانکنشتاین است که با فراز و نشیب زیادی در زندگی شخصی خود مواجه بوده است.

این اثر به نوبه خود بازیگران مطرح فراوانی دارد که آن را نسبت به سایرین متمایز می کند. شخصیتی که در مورد ماجرا های جنایی تحقیق می کند و به راحتی میتواند ذهن خوانی کند و دارای استعداد های فوق العاده مانند شرلوک هلمز است. همیشه بعد از دیدن آثاری مربوط به سرقت معمولا شاهد چیز جدیدی نخواهید بود که همین مورد باعث میشود که با دیدن فیلمهای جدید در این ژانر کاملا ناامید شوید. داستان این فیلم در مورد سه جوان موزیسین است که نمیخواهند اسیر موسیقیهای بازاری شوند و دوست دارند که به اجرای قطعات موجه و فاخر بپردازند اما مردم از این کار استقبال نمیکنند و موجب میشود که آنها شغل خود را از دست بدهند تا اینکه با یک فرد ثروتمند آشنا میشوند. دیمن شخصیت خاکستری داستان است که همواره کارهای شروری را انجام میدهد و انسان ها را تا حدی خرد میبیند ولی استفن دارای شخصیتی درستکار است که خوردن خون را برای خود ممنوع کرده است. در این آثار هیچ چیزی دقیق روایت نمیشود اگر تا به حال فکر میکردید که بعد از Heat (مخمصه) دیگر هیچ اثر سینمایی در این ژانر هیجانی به شما نمیدهد باید بگویم که سریال Money Heist فراتر از چیزی است که تا به حال دیده اید و با هیجان کامل فیلمنامه فوق العاده و بازی بازیگران اسپانیایی به اوج خود رسیده است.

او گذشته خود را با پشیمانی کنار گذاشته او در گذشته تظاهر می کرده که با ارواح ارتباط دارد که همین قضیه موجب کشته شدن خانواده اش توسط یک قاتل زنجیره ای شده است. هوش و نبوغ این ۴ شخصیت مرد و عدم موفقیتشان در روابط اجتماعی در تضاد با کاراکتر پنی است که فردی محبوب و دارای روابط اجتماعی گسترده است موجب ایجاد صحنههای کمدی در مجموعه میشود. ولی Shameless قطعا با محتوای خود برای تمام سلیقه هاست مطمئن باشید به شخصیتها، ایده و روند این سریال هیچ ایراد جدی وارد نیست یک اثر که در ژانر طنز با مشکلات اجتماعی نظیر مواد مخدر و فساد در بین سنین مختلف دست و پنجه نرم میکند و سیاهی یک جامعه بیمار را به نمایش میگذارد. داستان این سریال پیرامون جوان نابغه ای است که بعد از اخراج از دانشگاه هاروارد به دلیل تخلف با موتور خود کار میکند وحتی دست به فروش مواد مخدر نیز میزند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد دانلود فیلم قهرمان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر