بهترین سینک آشپزخانه 2020: نظرات و راهنمای خرید

بهترین برند سینک ظرفشویی ایرانی 2020: وقتی نوبت به انتخاب سینک ظرفشویی می رسد ، باید مراقب باشید ، زیرا یک سینک آشپزخانه خوب می تواند همه تفاوت در آشپزخانه شما ایجاد کند. آنها صرفاً کاربردی نیستند بلکه باید با یک طراحی عالی ارائه شوند ، که آنها را با بقیه آشپزخانه ادغام می کند. سینک ظرفشویی به خوبی می تواند تبدیل به قطعه مرکزی آشپزخانه شما شود. با بیان اینکه انواع مختلفی از طراحی های آشپزخانه وجود دارد که می توانید برای آنها در نظر بگیرید ، همچنین می توانید برای یک سینک آشپزخانه مونتاژ بالا یا یک سینک آشپزخانه زیر کوه بروید ، زیرا هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. جدا از این ، موادی وجود دارد که هنگام انتخاب سینک آشپزخانه خود باید به آنها توجه کنید. به همین دلیل مهم است که شما بقیه مقاله را که شامل انواع مختلف سینک ظرفشویی آشپزخانه است ، مواد مورد نظر خود را مرور کنید.

بهترین بررسی های سینک آشپزخانه 2020
ما برای راحتی شما برخی از بهترین سینک های آشپزخانه را مرور کرده ایم ، آنها را در زیر بررسی کنید:

  1. سینک آشپزخانه کاسه ای Ruvati 33 اینچ تنها – بهترین سینک آشپزخانه روی کوه

روتاتی یک سینک آشپزخانه از جنس استیل ضد زنگ است. همانطور که هست ، کاملاً فشرده و کاملاً ظریف است. با ابعاد زیر – 31 “در 18” 10 “(نمای خارجی: 33 x 22 x 10) ارائه می شود. این بهترین سینک آشپزخانه مطمئناً به اندازه کافی بزرگ است که قابلمه های بزرگ را در خود نگه می دارد و باید بتوانید از همین موارد برای تمیز کردن کشتی های بزرگ خود به راحتی استفاده کنید. چیزی که این سینک آشپزخانه را از هم متمایز می کند این است که از عمق لازم برخوردار می باشد بنابراین باید بتوانید چندین کشتی را به طور همزمان تمیز کنید بدون اینکه نگران ریختن آب در طرفین آن باشید.

بررسی قیمت یا خرید در آمازون

شما می توانید طرح اصلی را انتخاب کنید یا حتی به دنبال چیزی کمی بهتر بروید اما تا آنجا که کاربرد کاربردی پیش می رود ، این سینک ظرفشویی کار مؤثری را انجام می دهد. این نکته را بخاطر بسپارید که این سینک ظرفشویی بالا است و این بدان معنی است که قرار است در بالای میز شما نشسته باشد و لبه های آن در طرفین باشد. ممکن است تمیز کردن کانتر و همچنین سینک ظرفشویی سخت تر شود. از طرف مثبت چیزها ، این سینک ظرفشویی بسیار ساده تر است و می توان آن را مجدداً تعبیه کرد تا در حفره قرار گیرد. و با قرار گرفتن لبه سینک در بالای صفحه ، در واقع می تواند به جلوگیری از قطع شدن لبه ها یا ایجاد ترک های مشابه کمک کند. از جنس استنلس استیل ، مقاوم در برابر خوردگی است و از دوام داخلی نیز برخوردار است. برخی از جوانب مثبت و منفی این سینک آشپزخانه را ببینید ،

طرفداران:

از فولاد ضدزنگ تشکیل شده است
این مقاوم در برابر خوردگی و بادوام است ، بنابراین باید مدت طولانی شما را حفظ کند
دارای سه سوراخ برای شیرهای آب و ضسبنسرس است
همچنین دارای سوئیچ هوای دفع زباله است
همچنین با تمام لوازم جانبی مورد نیاز شما همراه است
منفی:

دارای گوشه های تیز است و تمیز کردن آن کمی سخت است
همچنین بسترها را در طرفین به خصوص در اطراف لبه ها جلب می کند
حکم :

هرچه غرق آشپزخانه می شود ، این یکی با تمام قابلیت های مورد نیاز و موارد دیگر همراه است. مطمئناً به دلایل مناسب به آشپزخانه شما کمک می کند. اتفاقاً با شیارهای زهکشی و همچنین یک پایه زاویه دار برای تخلیه بهتر آب همراه است. بنابراین می توانید مطمئن باشید که آب رکود نمی کند و تمام آب آن کاملاً از بین می رود. در کل ، این یک خرید ارزشمند است.

  1. بلانکو 440194 تک 9-1 / 2؟ کمتر از عمق کاسه – بهترین سینک ظرفشویی با دوام

وقتی صحبت از سینک های گرانیتی می شود ، بلانکو یکی از بهترین مارک های ساخته شده برای سینک ظرفشویی است. جریان فعلی با ابعاد زیر ، 9 ½ “L توسط 16 ½” W توسط 9 ½ “D به همراه تمام عملکردهای پیشرفته ای که شما نیاز دارید و بیشتر دارید. برای مبتدیان ، سینک لمسی کار سختی است و در عین حال احساس صافی ابریشمی می کند. ساخته شده است که هم از نظر گرما و هم ضد خش است و می تواند درجه حرارت تا 536 F را تحمل کند. البته این سؤال را ایجاد می کند که چرا کسی به یک سینک نیاز دارد که بتواند در برابر چنین درجه حرارت های بالا مقاومت کند.

بررسی قیمت یا خرید در آمازون

نکته جالب اینجاست که این بهترین سینک ظرفشویی آشپزخانه هم به عنوان یک مونتاژ بالا و هم یک زیر سینک قابل نصب است. دقیقاً آن چیزی نیست که شما اصطلاحاً آن را جادار توصیف کردید بلکه به اندازه کافی کاربردی است و باید تمام فضای مورد نیاز برای شستن ظرف ها را در اختیار شما قرار دهد و بتواند بدون هیچ زحمتی نظافتی را ترتیب دهد. برخی از جوانب مثبت و منفی این آشپزخانه را بررسی کنید

طرفداران:

ضد خش ، ضد استحکام ، مقاوم در برابر خوردگی است و در برابر دمای 536 F مقاومت می کند
این یک طراحی کاربردی خوب است
این یک تخته مسطح است
می تواند در برابر اسیدهای خانگی و قلیاها نیز مقاومت کند
منفی:

این با کلیپ های نصب و کرایه همراه نیست ، شما باید همان را جداگانه خریداری کنید
کمی نازک تر و کاملاً جمع و جور است
حکم :

این سینک ظرفشویی کمی جمع و جور است و همانطور که یک سینک ظرفی منفرد است ، انتظار می رود. این گفته می شود ، با تمام قابلیت های پیشرفته و مورد نیاز شما ارائه می شود. مطمئناً مقاوم در برابر حرارت و همچنین در برابر خوردگی است. گرانیت کامپوزیت یک لمس خوب است زیرا مطمئناً سینک شما را عالی می کند. این محصول با ارزش و کالایی است که مطمئناً باید نگاهی دقیق تر به آن بیندازید.

  1. سینک آشپزخانه Undermount Kraus Standart Pro 30 اینچ

این بهترین سینک ظرفشویی 16 از جنس استنلس استیل ضد زنگ است و به نظر می رسد مقاوم در برابر دندان نیز باشد. دارای ابعاد زیر است – 28 اینچ از L با 16 اینچ تا 10 D و مطمئناً به اندازه کافی جادار است تا بتواند نیازهای فعلی آشپزخانه شما را برآورده کند. سینک ظرفشویی از 16 استیل ضد زنگ ساخته شده است و به اندازه کافی ضخیم است. همچنین مقاوم در برابر خوردگی و به اندازه کافی بادوام است بنابراین باید مدت طولانی شما را حفظ کند. نکته جالب اینجاست که این سینک ظرفشویی دارای ساتن درجه تجاری نیز هست که باعث می شود تا گرد و غبار از بین برود بنابراین باید بتوانید با سهولت دستشویی را تمیز کنید. بنابراین بیایید برخی از جوانب مثبت و منفی این سینک آشپزخانه را بررسی کنیم ، آیا باید؟

بررسی قیمت یا خرید در آمازون

طرفداران:

این سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل است که از دوام لازم برخوردار است
به لطف اتمام ساتن آن ، مقاوم در برابر خوردگی و قطعاً ضد گرد و غبار است.
این همراه با پوشش محافظ صدا است که می تواند به خنثی کردن صداها کمک کند
سینک سینک مطمئناً به دلایل مناسب از هم متمایز است
منفی:

این دستگاه با یک پایان ساتن است که باعث می شود این غبار غرق مقاوم باشد اما به راحتی خراشیده می شود.
حکم :

این سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل با توجه به ویژگی های مختلف آن از استحکام دندانی خود و همچنین در برابر خوردگی مقاوم است. هم ماندگار و هم ماندگار است و هم چیزی که برای آشپزخانه خود نیاز دارید.

  1. سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل روتاتی 30 اینچ Undermount 16 سنج

اگر به دنبال سینک های آشپزخانه ای مقرون به صرفه هستید که عملکرد خوبی دارند ، این همان موردی است که شما نیاز دارید تا نگاه دقیق تری داشته باشید. برای شروع ، آن را با 16 سینک استیل ضد زنگ و یک است که ضخامت و با دوام به اندازه کافی برای ماندگاری برای شما برای برخی از زمان آمده است. همچنین از عایق صوتی لازم برخوردار است به طوری که می توانید هنگام استفاده از سینک از کاکوفونی معمول جلوگیری کنید. دارای ابعاد زیر است – 28 اینچ L با 16 ⅛ W (نمای بیرونی: 30 “x 18 ⅛”) و 9 “D. D. آنچه باعث می شود این بهترین سینک آشپزخانه با بودجه از هم متمایز شود این واقعیت است که خیلی بزرگ و کوچک نیست. اما اندازه درست است. بنابراین قطعاً باید به رفع نیازهای فعلی شما کمک کند. برخی از جوانب مثبت و منفی این سینک آشپزخانه را بررسی کنید.

بررسی قیمت یا خرید در آمازون

طرفداران:

این محصول با یک پایان ساتن لوکس تهیه شده و تمیز کردن آن بسیار آسان است
ضد دندان و همچنین در برابر خوردگی است
این دارای عایق صوتی سنگین است
مقرون به صرفه است و دارای گوشه های گرد است که تمیز کردن آن را بسیار آسان می کند
منفی:

اتمام ساتن می تواند منجر به خراشیدن شود
حکم:

این بهترین سینک ظرفشویی زیر آب برای یک خانه / محل اقامت متوسط ​​مناسب است. مطمئناً کاربردی است و با طراحی زیبا و بهمراه ساتن همراه است. تمیز کردن سینک نیز به راحتی با گوشه های گرد و نه حاد انجام می شود که باعث می شود سطوح بعد از استفاده راحت شود. و البته این واقعیت وجود دارد که این سینک ظرفشویی نیز یکی از اقلام جذاب در بازار است.

  1. سینک آشپزخانه چند تخته Kraus KHF200-33

این سینک ظرفشویی آشپزخانه منفرد چند کاسه است که از فولاد ضد زنگ 16 سنج ، T304 ساخته شده است. سنج 16 به دلیل ضخامت آن باعث می شود تا سینک دندانه ضد آب شود. هنگام خرید سینک ظرفشویی برای آشپزخانه خود ، باید به طراحی آن ، عملکرد آن و هزینه کلی توجه کنید. تا آنجا که طراحی پیش می رود ، مطمئناً خوب است و جذابیت زیبایی شناسی دارد. و این گفته می شود ، همچنین با تمام قابلیت های مورد نیاز شما ، از فساد رایگان گرفته تا مقاوم در برابر گرد و غبار و همچنین بادوام بودن ، همراه می شود.

بررسی قیمت یا خرید در آمازون

چیزی که باعث جدا شدن این سینک می شود این واقعیت است که به همراه لامپ های عایق صوتی لازم به همراه عایق صوتی لازم نیز وجود دارد که می تواند در هنگام تمیز کردن سینک خود از شما در ایجاد هرگونه نویز استفاده کند. در اصل یک سینک پیش بند مزرعه است و باید با بقیه آشپزخانه شما خوب پیش برود. بنابراین بیایید برخی از جوانب مثبت و منفی این سینک آشپزخانه را بررسی کنیم ، آیا باید؟

طرفداران:

این یک طراحی زیبا و دلپذیر است
این سینک ظرفشویی مزرعه مزرعه است که با 16 دستگاه سینک استیل ضدزنگ ساخته شده است
این دستگاه با سه گزینه نصب ، در زیر مونت ، بالای کوه و همچنین یک صفحه شستشو قرار می گیرد
این گوشه ها با گوشه های کمی گرد وجود دارد که تمیز کردن آن را آسان می کند
همچنین دارای یک جلد ساتن است که باعث می شود ضد گرد و غبار شود و همچنین دارای یک کف شیب دار است که باید شما را قادر سازد از جلوگیری از رکود آب در خود سینک جلوگیری کنید.
برای نصب این سینک به یک کابینت آشپزخانه 33 اینچ روی کانتر نیاز دارید.
منفی:

پایان ساتن می تواند خراشیده شود
همچنین کمی گران است
حکم :

این سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل مزرعه برای تصویری جذاب ساخته است. مطمئناً خوب به نظر می رسد و تمام عملکردهایی را که شما در یک مورد نیاز دارید ، دارد. مطمئناً برجسته است ، اما نکته منفی این آشپزخانه این است که ممکن است به اندازه کافی عمیق نباشد اما این چیزی است که شما باید آن را چک کنید. به طور کلی ، با توجه به تمام لوازم جانبی آن ، ویژگی های این سینک قطعاً به دلایل مناسب و موارد دیگر تفاوت دارد. این ممکن است کمی گران تر از دیگران باشد اما به نظر می رسد ارزش آن برای هر سنت است.

  1. KOHLER K-6489-0 سینک ظرفشویی تک سفید Whitehaven

اگر به دنبال چیزی فراتر از سینک اصلی خود هستید ، می خواهید نگاهی دقیق تر به این سینک ظرفشویی تک گلخانه بیندازید. این لبه ها دارای برش های مخصوص خود هستند و حتی دارای یک تخلیه جانبی است که باید سینک را جادارتر کند. مطمئناً در هر آشپزخانه و هر نوع آشپزخانه خوب به نظر می رسد. جوانب مثبت و منفی را بررسی کنید ،

بررسی قیمت یا خرید در آمازون

طرفداران:

این لبه های پیرایش خود به همراه دارد
همراه با تخلیه جانبی است
طراحی در عین حال کلاسیک و زیبا است
منفی :

کمی گران است
حکم :

این سینک ظرفشویی با کیفیت بالا که به اندازه کافی ساده به نظر می رسد باید نصب آن آسان باشد. دارای لبه های بریده شده است و باید در هر آشپزخانه ایستادگی کند. باید نگاه دقیق تری به همین موضوع بیندازید.

  1. سینک آشپزخانه زیر آب Frigidaire

سینک استیل ضدزنگ Frigidaire یک سینک آشپزخانه زیر کوه است. آن را با تمام قابلیت های مورد نیاز شما و بیشتر ارائه می دهد. در برابر خوردگی بسیار مقاوم است و به نظر می رسد ضد دندان نیز هست. جوانب مثبت و منفی این سینک آشپزخانه را ببینید ،

بررسی قیمت یا خرید در آمازون

طرفداران:

فولاد ضد زنگ و همچنین به نظر می رسد که در برابر خوردگی مقاوم است
بادوام است
این سینک با چندین منبع رایگان ارائه می شود
منفی:

توری استیل ضد زنگ خیلی باریک است
حکم :

مطمئناً این سینک ظرفشویی است. جدا از طراحی آن ، همچنین با تصحیح صدا لازم است. و در برابر خوردگی ، بادوام و ضد دندان نیز مقاوم است. این یک سینک است که مطمئناً می خواهید به آن توجه کنید.

انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه
بله ، انواع مختلفی از سینک ظرفشویی آشپزخانه وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید ، از ابتدایی ترین تا آرکانه تر و طراحی های پیچیده تری. اما صرف نظر از اینکه کدام مدل یا ماده ای را برای سینک آشپزخانه خود انتخاب می کنید ، باید بدانید که به طور گسترده ، آنها در دو دسته قرار می گیرند. می توانید به سراغ دستشویی آشپزخانه ی بالا بروید یا یک سینک آشپزخانه زیر کوه را انتخاب کنید.

بالای کوه
سینکهای آشپزخانه بالا معمولاً درون حفره در بالای میز شما قرار می گیرند و طبیعتاً نصب آنها راحت تر است و به سرعت می توان آنها را نصب کرد. شما می توانید یک سینک آشپزخانه مونتاژ بالا در گرانیت فلزی ، گرانیتی یا کامپوزیتی و حتی از سنگ مرمر انتخاب کنید ، این خواست شما است.

جوانب مثبت و منفی در بالای کوه

تمیز کردن کار آسانی نیست: هنگام استفاده از سینک آشپزخانه رویی بالا ، ممکن است امکان جابجایی کامل باقیمانده روی کانتر روی سینک ممکن نباشد. از آنجایی که این یک مخزن بالا است ، لبه های آن بر روی میز کانتر سوار می شوند و بنابراین ، هر گونه باقیمانده ای که می خواهید درون آن جارو کنید ، به احتمال زیاد در گوشه و کنار سینک گیر می شود.
به نظر می رسد: هرچه به نظر می رسد ، بالای کوه تمایل به کمی حجیم تر از انواع دیگر دارد.
تعویض آسان: اگر سینک به هر شکلی آسیب دیده باشد ، باید بدانید که می توان آن را به راحتی تعویض کرد
قیمت: ارزانتر از یک سینک ظرفشویی است.
زیر سینک سوار
این سینک در قسمت زیر میز کانتر ثابت است بنابراین به خوبی روی کاناله قرار می گیرد. در اندازه ها و شکل های متنوعی قرار می گیرد ، اما مهمتر از همه ، آن را نیز با جوانب مثبت و منفی خاص خود ارائه می دهد.

جوانب مثبت و منفی در زیر کوه

تمیز کردن بسیار آسان: تمیز کردن کانتر و همچنین سینک ظرفشویی بسیار ساده است. از آنجایی که لبه های آن شعله ور نیست ، می توانید با سهولت در کنار میز خود ساکن شوید و به سمت تمیز کردن خود سینک بروید ، بدون اینکه زباله در لبه ها چسبیده باشد. این کار به شما کمک می کند تا سینک و میز کار خود را به طور موثرتر از گذشته تمیز کنید.
به نظر می رسد: باریک به نظر می رسد و مطمئناً جذابیت زیبایی شناسی دارد
سفارشی سازی: آنطور که می توانید با یک سینک ظرفشویی آشپزخانه بالا سفارشی نکنید
قیمت: کمی گرانتر از یک سینک ظرفشویی بالا است.
اینها برخی از مزایا و مضرات دو نوع سینک ظرفشویی است.

اندازه : مهم است که سینکهای سایز مناسب را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید. شما می توانید به اندازه یک کاسه وارد شوید یا به کاسه های دوتایی بروید ، از این طریق باید بتوانید یکی را بعداً برای تمیز کردن در حالی که ظرف دیگر را شستشو می دهید ، قرار دهید. نکته این است که شما در سینک آشپزخانه خود فضای کافی دارید زیرا هیچ چیز بدتر از آن نیست که در آخر با یک اندازه کوچک تمام نشود ، به حدی که شروع به تأثیرگذاری بر عملکرد اصلی سینک خود کند.

مواد مختلفی که می توانید انتخاب کنید
وقتی نوبت به انتخاب سینک برای نصب در آشپزخانه شما می رسد ، نیمی از نبرد بر سر انتخاب چه نوع ماده ای خواهد بود. با توجه به اینکه بیشتر سینک ها در انواع مختلفی از فلز تا گرانیت وجود دارد.

چدن : این یکی از مواد محبوب است. بیشتر مصرف کنندگان ترجیح می دهند آهن سریع را تمیز کنند. هنگامی که سینک شما تمیز است ، باید شروع به درخشش کند و دلیل آن بیشتر این است که چرا بسیاری از کاربران یک سینک چدنی را به هر چیز دیگری ترجیح می دهند . آنچه این مواد را از هم متمایز می کند دوام و مقاومت آن در برابر لکه ها ، خاک ، چربی و هر چیز دیگری است که می توانید به آن فکر کنید.
مس : مس مسلماً یک سینک جذاب را ایجاد می کند . با درخشش آن ، مطمئناً باید به اتاق شما كمك كند و در این حالت ، آشپزخانه شما مطمئناً از هم می ایستد. در روند نزولی ، لازم است که در پایان هر روز از سینک ظرفشویی مرتباً تمیز شود تا از تغییر رنگ جلوگیری شود که می تواند به روشهای بیشتری از یک راه دور باشد.
گرانیت کامپوزیت : این ماده ، کشش بیشتری را در بین کاربران آنلاین دیررس پیدا کرده است. بیشتر آن از گرانیت پودر تشکیل شده است و به همین ترتیب ، مطمئناً باید با بقیه آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد. آنچه این مدل خاص را برجسته می کند این واقعیت است که کاملاً بادوام است ، در برابر خوردگی و لکه ها مقاوم است. در نزولی ، این سینک ها پر هزینه هستند و می توانند به راحتی از بین بروند.
خاک رس آتش : همانطور که از نام آن پیداست ، رس های آتش ساخته شده قرار می گیرند که در معرض دمای زیاد قرار دارند. و به همین ترتیب ، این سینک ها از دوام و مقاومت در برابر ترک برخوردار هستند.
اینها برخی از موادی است که در حال حاضر برای تهیه سینک آشپزخانه شما موجود است. بنابراین هنگام انتخاب همان ، ممکن است بخواهید همه ، مواد فعلی موجود را مرور کنید. شما می خواهید مواد را وزن کنید ، و سپس صحیح را انتخاب کنید که پاسخگوی نیازهای فعلی شما باشد. به یاد داشته باشید که غرق آشپزخانه ، در هزینه متفاوت است. بنابراین بودجه را تنظیم کرده و تعیین کنید که کدام نوع سینک را ترجیح می دهید.

نتیجه
اینها برخی از بهترین سینک ظرفشویی های آشپزخانه 2020 هستند و همانطور که می بینید ، هر یک به دلیل یک دلیل یا دیگری از یکدیگر ایستادگی می کنند. انتخاب سینک آشپزخانه هرگز آسان نیست به همین دلیل ما تعدادی از بهترین سینک های آشپزخانه موجود در بازار را مرور کرده ایم و همین کار را برای مرجع آسان شما در اینجا ارسال کرده ایم. به یاد داشته باشید که بودجه ممکن است به طور گسترده ای بین یک سینک استیل ضد زنگ زیر کوه و یک مخزن خاک رس بالای صفحه نصب شود. بنابراین به صورت آنلاین چک کنید و انواع مختلف سینک ظرفشویی آشپزخانه را که در حال حاضر موجود است ، بررسی کنید. حتماً تولید کنندگان را بررسی کرده و ببینید که سایر مشتریان در مورد محصولات خود چه می گویند و قبل از خرید سینک ، حتما از پوشش گارانتی استفاده کنید. تصور می کنم که این سینک ها از دوام بالایی برخوردار هستند ، اما همیشه آماده سازی ایده خوبی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>