فهرست مطالب
در بازاریابی برای سینک آشپزخانه جدید ؟ این ممکن است به نظر می رسد یک فرایند خرید مستقیم است ، اما در سال های اخیر غرق شدن از هر چیز اساسی و اولیه است. آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها ، سبک ها ، شکل ها ، مواد و اندازه ها موجود هستند.

امروزه آشپزخانه به یک مرکز جمع آوری برای کل خانواده تبدیل شده است. خانواده ها 5 ساعت بیشتر در آشپزخانه می گذارند و سپس در اتاق نشیمن می کنند. صرف وقت کمی بیشتر برای اطمینان از اینکه فضای نه تنها کاربردی نیست بلکه به نظر عالی نیز برای اکثر افراد بسیار مهم است.

بسته به سبک آشپزخانه ها ، سینک ظرفشویی می تواند یک نقطه کانونی باشد ، بنابراین حتماً وقت خود را برای انتخاب درست انتخاب کنید!

سینکهای آشپزخانه پیشنهادی من شامل موارد زیر است:
سینک آشپزخانه Kraus KHU100-30
لاین ظرف کار ایستگاه روتاتی کمربند آشپزخانه Undermount
BOCCHI 1138-001-0120 سینک ظرفشویی پیش بند
Kraus Standart PRO سینک آشپزخانه Undermount
سینک خانه مزرعه Fireclay برگشت پذیر Latoscana LFS3318W
سینک آشپزخانه مزرعه کارخانه Ruvati Apron
KOHLER K-5827-0 غرقخانه مزرعه Whitehaven
نمودار مقایسه سینک آشپزخانه:
پیش نمایش تولید – محصول رتبه بندی
سینک آشپزخانه Kraus KHU100-30 ، 30 اینچ ، فولاد ضد زنگ سینک آشپزخانه Kraus KHU100-30 ، 30 اینچ ، فولاد ضد زنگ
948 بررسی
مشاهده قیمت امروز
کاسه ایستگاه کاری 32 اینچی Ruvge Undermount 16 کاسه آشپزخانه از جنس استیل ضد زنگ آشپزخانه تک گلدان – کاسه ایستگاه کاری 32 اینچی Ruvge Undermount 16 کاسه آشپزخانه از جنس استیل ضد زنگ آشپزخانه تک گلدان –
523 بررسی
بهترین مارک سینک ظرفشویی ایرانی
BOCCHI 1138-001-0120 Classico Apron Front Fireclay 30 in. سینک آشپزخانه تک کاسه ای با محافظ … BOCCHI 1138-001-0120 Classico Apron Front Fireclay 30 in. سینک آشپزخانه تک کاسه ای با …
78 بررسی
مشاهده قیمت امروز
سینک آشپزخانه از استیل ضد زنگ Kraus Standart PRO 32 اینچی 16 گیگ زیر پوستی زیر آب ، KHU100-32 سینک آشپزخانه از استیل ضد زنگ Kraus Standart PRO 32 اینچی 16 گیگ زیر پوستی زیر آب ، KHU100-32
649 بررسی
مشاهده قیمت امروز
Latoscana 33 ‘Fireclay Rehouseible Farmhouse Sink LFS3318W Latoscana 33 “Revelible Fireclay Farmhouse Sink LFS3318W
59 بررسی
مشاهده قیمت امروز
روتاتی 33 اینچی پیش بند ایستگاه کاری ایستاده مزرعه مزرعه آشپزخانه 16 کاسه استیل ضد زنگ اندازه گیری 16 عیار … روتاتی 33 اینچی پیش بند ایستاده ایستگاه کاری مزرعه مزرعه آشپزخانه مزرعه آشپزخانه 16 کاسه استیل ضد زنگ اندازه گیری 16 …
303 بررسی
مشاهده قیمت امروز
KOHLER K-5827-0 سینک ظرفشویی زیر بغل خودمختار کوچک زیر زمینی Whitehaven با پیش بند بلند ، … KOHLER K-5827-0 سینک ظرفشویی زیر بغل خودمختار کوچک زیر زمینی Whitehaven با پیش بند بلند ، …
72 بررسی
مشاهده قیمت امروز
لیست من از بهترین سینک های آشپزخانه و بررسی ها

 1. سینک آشپزخانه Kraus Standart PRO KHU100-32
  Kraus Standart PRO KHU100-32
  بسیاری از افراد کراس را بهترین ظرف های آشپزخانه در دسترس می دانند. Kraus Standart PRO KHU100-32 هیچ تفاوتی ندارد. این سینک زیبا و مجلل دارای یک طراحی معاصر است که به راحتی حتی بزرگترین وسایل آشپزی شما مانند مهارت و یا ورق پخت را نیز به راحتی در خود جای می دهد.

یکی از مهمترین مزیت های KHU100-32 ، این است که از جنس استیل ضد زنگ T304 با دوام بوده است. TRU16 سنج 16 با ضخامت 1.5 میلی متر است که مقاومت در برابر دندان بسیار عالی را فراهم می کند. همچنین سطح سینک حتی پس از سالها استفاده هیچگونه نشانه ای از خوردگی یا زنگ زدگی را نشان نمی دهد.

بی نظیر بودن آشپزخانه شما و خانواده شما از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی Kraus Standart PRO دارای گوشه هایی به آرامی گرد است که نه تنها فضای کار را درون ظرف سینک بزرگ می کند بلکه باعث تمیز کردن فضای داخلی می شود. ضلع های شیب دار و غوطه ور شده سینک نیز مانع از جمع شدن آب نمی شوند و توانایی تخلیه سینک را به حداکثر می رسانند. زاویه طراحی سینک حتی باعث می شود وسایل شیشه ای هنگام قرار دادن داخل سینک از سقوط ناخواسته جلوگیری نشوند.

این سینک ظرفشویی Kraus حتی دارای فن آوری عایق صوتی NoiseDefend ویژه ای است که هنگام استفاده از سینک ، سر و صدا و لرزش را به حداقل می رساند. پایه سینک دارای پدهای قابل جذب صدا فوق العاده ضخیم است که 80 درصد از سطح را تشکیل می دهند تا به طور موثر همه نویزهای دفع زباله یا ظرفشویی را برای یک تجربه آرام تر در آشپزخانه جذب کند. همچنین از روکش محافظ استفاده شده است که از ایجاد تراکم جلوگیری می کند ، بنابراین همیشه می توانید مطمئن باشید که کابینت آشپزخانه شما از آسیب در امان نیست.

طرفداران:
عمق 10 اینچ برای قرار دادن حتی قابلمه های بزرگ و ورق های پخت
ساخته شده از فولاد ضد زنگ با دوام T204
16 سنج با ضخامت 1.5 میلی متر برای مقاومت در برابر دندان
مقاوم در برابر خوردگی
پدهای جاذب صدا ساخته شده است
پوشش برای جلوگیری از تراکم
منفی:
خراشها می توانند روی سطح سینک ایجاد شوند
برخی از مالکان گزارش زنگ زدگی کرده اند
مشاهده قیمت امروز

 1. سینک آشپزخانه Ruvati RVH8300
  Ruvati RVH8300
  Ruvati RVH8300 بیشتر از یک سینک معمولی است. نام تجاری Ruvati این مدل در نظر، ایستگاه های کاری، آن ویژگی های چند ساخته شده در لوازم جانبی است که اسلاید در آهنگ های یکپارچه در سراسر و در سطح سینک است.

لوازم جانبی داخلی ایستگاه کاری سینک شامل موارد زیر است:

صافی: یک وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا با سهولت فشار دهید.
تخته برش: برش ساخته شده از چوب جامد ساپل است که به دلیل توانایی ایستادگی در برابر آب بسیار مشهور است.
قفسه غلتکی: رولینگ: یک قفسه مخصوص رولینگ نیز وجود دارد که در مسیر بالای سینک قرار می گیرد ، بنابراین می توانید به سرعت از آن به عنوان یک قفسه خشک کن استفاده کنید. ساخت منحصر به فرد این رک از ساخت و ساز فولاد ضد زنگ با قاب سیلیکونی انعطاف پذیر برخوردار است. قفسه برای ذخیره سازی تاشو یا جمع می شود.
RVH8300 از استیل ضد زنگ درجه T-304 با کروم نیکل 18:10 برای مقاومت در برابر زنگ زدگی برخوردار است. یک لایه از روکش محافظ صوتی سنگین با پوشش لاستیکی در قسمت خارج از حوضچه سینک وجود دارد تا عایق صدا را کاهش داده و عایق حرارتی را برای محافظت در برابر تراکم فراهم کند.

فضای داخلی RVH8300 با استفاده از یک ساتن با برنز از نوع تجاری تجاری بکر به پایان رسیده است که ظاهری کاملاً مجلل را به شما ارائه می دهد. همچنین برای محافظت از سطح سینک در برابر خراش ، یک محافظ شستشوی پایین نیز وجود دارد.

کاسه های مربعی دارای شعاع صفر هستند و گوشه هایی تیز در گوشه و کنار دارند برای زیبایی به ظاهر امروزی. سینک 32 x x 19 اندازه گیری می کند. ابعاد کاسه 10.5 x 16 x اندازه گیری می کند. عمق کاسه 10 عیار عمیق است بنابراین می تواند به راحتی حتی قابلمه های بزرگ آشپزی را در آن جای دهد. این شیار دارای یک قلاب است که به قایق آب به زحمت کمک می کند.

طرفداران:
بیش از یک سینک ساده؛ همچنین این یک ایستگاه کاری کامل است که دارای رک خشک کردن ، لکه دار و تخته برش داخلی است
ساخته شده از فولاد ضد زنگ سخت 16 گانه
نیکل و کروم برای مقاومت در برابر زنگ زدگی دارد
پوشش محافظ صدا با روکش لاستیکی
عایق حرارتی برای محافظت در برابر تراکم
اتمام ساتن قلم مو با کیفیت تجاری
عمق کاسه بزرگ 10 اینچ
جمع شده به قیف آب به سمت تخلیه
نگهبان شستشو پایین
منفی :
حتی با محافظ شستشوی پایین ، سطح سینک به راحتی خراشیده می شود
گوشه های مربعی ممکن است مدرن به نظر برسند اما تمیز کردن آن دشوار است
سطح با تغییر رنگ سفید می تواند لکه دار شود
مشاهده قیمت امروز

 1. سینک خانگی مزرعه Latoscana LFS3318W
  Latoscana LFS3318W
  Latoscana LFS3318W از طراحی زیبا و ساخت ایتالیایی برخوردار است که کاملاً برگشت پذیر است زیرا سینک ظرفشویی از هر طرف به پایان رسیده است. این طرح از یک طرف به طرز شگفت آور و ساده ای از یک طرف اما سطح صاف از طرف دیگر برخوردار است ، بنابراین شما می توانید به ظاهری که تصور می کنید دست یابید.

بدون شک همه کاره ، می توانید سینک ظرفشویی را زیر کوه ، بلند شده یا خیط و پیت نصب کنید. شما نیازی به فلنج طولانی ندارید. لطفاً به یاد داشته باشید که هیچ سرریز وجود ندارد. دهانه تخلیه استاندارد 3.5 اینچ را اندازه گیری می کند ، بنابراین کاملاً با واحدهای دفع زباله و صاف کننده های سبد استاندارد سازگار است. طراحی حوضه منفرد اندازه گیری 33 x 33 x 18 x 10 ”بنابراین به راحتی حتی قابلمه ها و قابلمه های بزرگ را نیز در خود جای می دهد. رنگ سفید Latoscana LFS3318W تضمین می کند که با سهولت در هر طراحی آشپزخانه قرار می گیرد.

طرفداران:
ساخت آلیاژ جامد برای دوام بهینه
طراحی برگشت پذیر
می توان چند راه نصب کرد
ایتالیایی ساخته شده است
حوضه عمیق برای راحتی مناسب قابلمه ها و قابلمه های بزرگ
منفی:
لکه های سطحی به راحتی لکه دار می شوند
مشاهده قیمت امروز

 1. KOHLER K-5827-0 سینک زیر کوه
  KOHLER K-5827-0
  KOHLER K-5827-0 سینک ظرفشویی تک کاسه ای که زیر کوه قرار دارد ، با White Taven ، یک آبشار خانگی زیبا و بکر سفید است. این ماده از چدن با دوام ساخته شده است که برای مقاومت در برابر قطع ، دندانپزشکی ، ترک خوردگی یا سوزاندن مینا شده است. سینک یک حوضه عمیق دارد که به راحتی حتی قابلمه ها و قابلمه های بزرگی را نیز در خود جای می دهد.

یکی از ویژگی های قابل توجه در مورد این سینک این است که دارای لبه ای برای خود تراشیدن است ، بنابراین کابینت شما فقط به یک برش خشن احتیاج دارد و سینک ظرف هنگام نصب هنوز هم شگفت انگیز به نظر می رسد. این بدان معناست که برخلاف سایر سینک های سبک خانه یا پیش بند که برای نصب کامل نیاز به نوسازی کابینت دارند ، سینک پیش بند KOHLER K-5827-0 Whitehaven به راحتی در هر کابینت موجود قرار خواهد گرفت. سینک ظرفشویی 32.69 x 21.56 x 9.63 اندازه گیری می کند. “

طرفداران:
ساخته شده از آهن با دوام با روکش مینا
دارای طرف های پیرایش است
تقریباً هر کابینه ای مناسب خواهد بود
در برابر تراشه ، دندانپزشکی ، سوزش ، لکه دار شدن یا ترک خوردگی مقاومت می کند
منفی :
بر خلاف سینک های دیگر ، این یکی با الگوی قطع برای نصب همراه نیست
مشاهده قیمت امروز
بهترین انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه
انواع و سبک سینک ظرفشویی آشپزخانه
انتخاب بهترین سینک آشپزخانه کار ساده ای نیست. امروزه ، شما ممکن است احساس غرق شدن در بسیاری از انتخاب ها و ظواهر کنید. شما باید سینک را انتخاب کنید که نه تنها از نظر زیبایی شناختی برای شما جذاب باشد بلکه کاربردی نیز باشد. شما برای شستن ظرف ها ، تهیه غذا ، مواد خیساندن و کارهای دیگر دیگر از سینک ظرفشویی استفاده خواهید کرد.

سینک ظرفشویی که شما انتخاب می کنید باید به راحتی نگهداری و طراحی خوبی داشته باشد. سینک های مدرن از مواد و سبک های متنوعی ساخته شده اند تا در ظاهر آشپزخانه شما متناسب باشد. شما می توانید از بین سینک ظرفشویی ، سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل ، سینک های مسی ، کاسه دوتایی یا کاسه منفرد انتخاب کنید. برخی حتی تله های مخصوصی طراحی کرده اند که مواد زائد مواد غذایی را برای اهداف کمپوست جذب می کنند.

کاسه تنها
سینک آشپزخانه یک کاسه استیل ضد زنگ
یک سینک ظرفی منفرد دارای یک حوضه منفرد است که هیچ تقسیم کننده ای ندارد. حوضه به طور معمول بزرگ است بنابراین به راحتی قابلمه ، قابلمه ، و ورق پخت را در خود جای می دهد. با چنین طرحی ، اغلب می توانید برای تمیز کردن راحت تر یک صفحه آشپزی را صاف قرار دهید.

بسیاری از آشپزخانه های مدرن دارای یک سینک ظرفی هستند. سینک ظرفشویی منفرد در همان گزینه های نصب به عنوان کاسه دوتایی موجود است: تنظیمات کشویی ، زیر کوه و پیش بند. آنها به راحتی بر روی سطوح مختلف صفحه خاموش کار می کنند و طرح های مختلف آشپزخانه را تکمیل می کنند.

غرق مزرعه مزرعه ، سینک ظرفشویی سبک ، سینکهای زیر کوه ، ظرفشویی با دسته کوچک موسیقی جاز سینک و سینک های چدنی ، همه یک حوضه واحد هستند. فقط به ندرت چنین طرحهایی دارای حوضه های دوتایی هستند. کاسه منفرد در هر آشپزخانه به خوبی کار می کند.

بسیاری از افراد تصمیم می گیرند که یک سینک حوضه منفرد را به همراه یک سینک آماده شونده کوچکتر اضافی در یک منطقه کار یا جزیره ای از آشپزخانه نصب کنند.

طرفداران
ایده آل برای یک آشپزخانه کوچک است که به راحتی نمی تواند یک سینک بزرگ حوضه دو یا سه گانه را در خود جای دهد.
طراحی آسان با گوشه های کمتری تمیز می شود
کاسه فوق العاده بزرگ می تواند به راحتی قابلمه ها و قابلمه های بزرگ را در خود نگه دارد
منفی
شستشو و شستشو در یک حوضه سخت سخت تر است.
بدون جدایی ، کار چند وظیفه ای دشوار می شود
کاسه دوتایی
یک سینک دو حوضه به سادگی یک سینک تقسیم شده است که دارای دو حوضه مجزا در یک واحد است. دو حوضه با یک تقسیم کننده در وسط کاسه تقسیم می شود.

برای چندین دهه ، سینک ظرفشویی دوتایی محبوب ترین سینک ظرفشویی آشپزخانه بوده است. معمولاً هر دو کاسه به یک اندازه هستند. طراحی کاسه دوتایی محبوبیت خود را افزایش داد زیرا بسیاری از خانه ها ماشین ظرفشویی ندارند ، بنابراین حوضه های دوگانه باعث شست و شو و شستشو آسان تر می شوند.

یک طرف حوضه را می توان با آب صابون گرم و دیگری با آب تمیز حوضه برای شستشو پر کرد. از آنجا که خانه های بیشتری به داشتن ماشین ظرفشویی شروع کردند ، تولید کنندگان شروع به ساختن کاسه دوم کوچکتر (اغلب نیمی از اندازه کاسه اصلی) و کم عمق تر کردند. کاسه کوچکتر را می توان برای شستشو یا تهیه مواد غذایی استفاده کرد. با استفاده از سینک دو حوضه ، می توانید واحد را به صورت تنظیمات کشویی ، زیر سوار و پیش بند بکشید.

طرفداران
آسان برای چند کار با دو حوضه. بسته به اندازه آنها ، می توانید با سهولت بشویید ، بشویید و آبکش کنید.
دهه استاندارد “استاندارد طلای” طرح های سینک آشپزخانه را در نظر گرفت.
منفی
اغلب هر دو طرف برای قرار دادن قابلمه ها و قابلمه ها به راحتی بسیار کوچک هستند.
فضای پیشخوان بیشتری از یک سینک ظرفشویی می گیرد.
کاسه سه تایی
یک سینک ظرفشویی سه گانه دارای سه کاسه مجزا است. پیکربندی سینک های مختلف ممکن است متفاوت باشد اما به طور کلی ، این طرح معمولاً شامل دو کاسه متوسط ​​است که در هر طرف یک کاسه کوچکتر که وسط آن قرار دارد ، قرار می گیرند.

به طور معمول ، کاسه میانی به دفع زباله وصل می شود و اغلب برای شستن دست یا کارهای کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً یک ظرف مخصوص ظرف در یکی از طرفین ، کاسه های بزرگتر قابل نصب است.

اگر از فعالیت های مختلفی در آشپزخانه با فعالیت هایی مانند شستشوی میوه و سبزیجات ، شستن ظرف ، خشک کردن هوا ، تهیه مواد غذایی و استفاده از دفع زباله لذت می برید ، از یک سینک ظرفشویی سه قلو لذت خواهید برد. سینک های سه گانه در پیکربندی های کشویی ، زیر سوار و پیش بند در دسترس هستند.

طرفداران
به راحتی می توانید یک ظرف مخصوص ظرف را در یک کاسه قرار دهید.
کاسه متوسط ​​و کوچکتر را می توان برای دفع مواد غذایی یا شستن دست استفاده کرد. همچنین برای ضخامت خوب کار می کند.
شما می توانید ظرف ها را در یکی از کاسه های بزرگ خیس کنید و غذا را در دو کاسه دیگر آماده کنید
در سبک ها و اشکال مختلفی قرار می گیرد تا هر آشپزخانه ای متناسب باشد.
منفی
کاسه ها ممکن است قابلمه یا قابلمه بزرگ نباشند.
فضای شمارنده اضافی را در مقایسه با انواع سینک کوچکتر می گیرد.
پیش بند / مزرعه
سینک آشپزخانه گلخانه سفید در نزدیکی پنجره
یک سینک ظرفشویی مزرعه که به آن سینک پیش بند نیز گفته می شود ، می تواند مقدار زیادی آب را در خود نگه دارد. مردم قبل از جاری شدن آب ، آب شیرین را از رودخانه ها ، دریاچه ها یا چاه ها برای استفاده در خانه هایشان وارد می کردند. سینک های بزرگ مزرعه به دلیل ظرفیت نگهداری آب زیادی مورد استفاده قرار گرفتند.

اکنون ظرفیت بزرگ آنها فقط یکی از موارد جذاب در مورد آنها است. آنها همچنین در کابینه به سمت جلو قرار می گیرند ، بنابراین نیازی به تکیه دادن نیست. سینک یک کشاورز از ظاهری داخلی برخوردار است به گونه ای که جلوی حوضه به جای مخفی شدن توسط پیشخوان در معرض دید قرار می گیرد. بیشتر افراد ظاهر سینک را دوست دارند یا از آن متنفر هستند.

سینک ظرفشویی مدرن در خانه به شما امکان می دهد یک کاسه تکی یا دو نفره را انتخاب کنید. آنها به طور کلی به رنگ سفید سنتی یا یک ماده سینک آشپزخانه از جنس استیل ضدزنگ در دسترس هستند.

طرفداران
کاسه ظرفیتی بزرگ برای نگه داشتن حتی بزرگترین قابلمه ها و قابلمه ها با سهولت
در هر آشپزخانه یک نقطه کانونی خیره کننده ایجاد می کند
به صورت یک کاسه تکی یا دوتایی موجود است
برای تمیز کردن آسان کانتر بر روی پیشخوان نصب شده است
منفی
به کابینت سفارشی نیاز دارد
نصب آسان است
فضای بسیار بیشتری را در آشپزخانه و سپس از طراحی های سنتی سینک می گیرد
بهترین مواد سینک آشپزخانه
در گذشته بهترین سینک ظرفشویی آشپزخانه فقط از جنس استنلس استیل یا آهن مینا بود. انتخاب رنگ شما از فولاد ضد زنگ سفید یا براق تشکیل شده است.

با این حال ، در دهه 1970 ، غرق شدن در سایه های زرد و سبز رایج تر شد ، اما مواد همچنان یکسان بودند. امروزه ، تولید کنندگان شروع به ایجاد غرق از طیف گسترده ای از مواد کرده اند. مواد مختلف در اندازه ها ، رنگ ها ، شکل ها و سبک های مختلفی ارائه می شوند.

سینک آشپزخانه دیگر یک اجاق گاز مفید در آشپزخانه شما نیست بلکه اکنون یک کانونی است که نه تنها کاربردی بلکه از نظر زیبایی شناختی نیز لذت بخش است. بسته به اینکه کدام سبک سینک را انتخاب می کنید ، اکنون می توانید از بین انواع مواد چشم نواز که نه تنها کاربردی هستند بلکه دوست داشتنی هستند نیز انتخاب کنید.

سینک استیل ضد زنگ
بدون شک ، انتخاب شماره یک برای بیشتر سینک های آشپزخانه غرق شدن از جنس استنلس استیل بوده است. آنها فوق العاده بادوام هستند ، طول عمر بالاتری دارند و بسیار مقرون به صرفه هستند. یک سینک استیل ضد زنگ وجود دارد که در هر بودجه ای متناسب باشد.

سینک از جنس استنلس استیل توسط سنج خود که معمولاً بین 16 تا 22 سنج است ، درجه بندی می شود. هرچه تعداد این عدد کمتر باشد ، فولاد ضخیم تر و با کیفیت تر خواهد بود. در حالت ایده آل ، یک سینک با کیفیت بالا از اندازه 16 تا 18 ساخته می شود – هرچه سنج پایین تر باشد ، قیمت بالاتر نیز دارد. اگر به دنبال دوام و ماندگاری هستید ، پس می خواهید کوچکترین سنج را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد.

سینک های فلزی ضد زنگ برای حفظ ظاهر خود نیاز به تمیز کردن مکرر دارند. در مناطقی از کشور که دارای آب سخت است ، وان ممکن است لکه ها یا تغییر رنگی ایجاد کند.

همچنین ، اگرچه ممکن است سینک ظرفشویی به راحتی خم نشود ، هنگام استفاده از مواد ساینده یا پاک کننده ها ، سطح با خراشیده می شود. توصیه می شود پس از هر بار استفاده از سینک ظرفشویی را خشک کنید تا از ایجاد لکه های آب جلوگیری کنید.

محتوای کروم سینک ها هنگام خرید یک سینک استیل ضد زنگ باید مورد توجه قرار گیرد. سینک با کروم بالا مقاومت به خوردگی بهتری نسبت به سینک با کروم کم دارد.

چدن
سینک های چدنی نسل های بعدی آماده به کار بوده اند. در بسیاری از خانه ها ، سینک آهنی لعابی هنوز بر آشپزخانه تسلط دارد. آنها بدون شک بادوام و ماندگار هستند. آنها به رنگ سفید و با روکش براق یا طیف گسترده ای از رنگهای دیگر موجود است. سینک های آهنین مدرسه قدیمی فقط یک بار سفید رنگ بودند. با این حال ، بالاخره تولید کنندگان شروع به افزودن رنگ به سینک های خود کردند و سینک های صورتی ، سبز ، قهوه ای ، سفید و زرد رایج شدند.

متأسفانه ، مینای چینی حوضه چدن نیاز به درجه ای از مراقبت ، نظافت و نگهداری دارد. بدون مراقبت منظم ، سطح سینک می تواند با علائم ، خراش ها و لکه ها پیچیده شود.

همچنین اگر به طور تصادفی یک تابه سنگین یا آبجکت را به داخل وان ریختید ، تراش سطح سینک معمولی است. شما باید از پاک کننده های ساینده که سطح آن را خراشیده می کند ، خودداری کنید. اگر آهن سینک در معرض خود قرار گیرد ، به سرعت زنگ زده و تغییر رنگ می دهد. در صورت عدم استفاده مداوم از قلاب ، برای جلوگیری از ریزش قطرات آب بین پیشخوان و لبه سینک ، ناحیه اطراف سینک ، جایی که در آن با میز کار قرار دارد ، مستعد زنگ زدگی و تغییر رنگ است.

با مراقبت مناسب ، یک سینک چدنی می تواند ده ها سال به نظر برسد و دوام فوق العاده ای را ارائه دهد.

سنگ گرانیت
سینک گرانیتی شهرت یک لوکس بودن را دارد.

سینک های گرانیت یا گرانیت 100٪ (گرانیت کوارتری 85٪ مخلوط شده با 15٪ رزین) غرق بسیار سنگین هستند و برای حفظ وزن خود به کابینت های تخصصی احتیاج دارند. همچنین فرآیند نصب پیچیده است ، بنابراین شما باید یک سینک گرانیتی را به صورت حرفه ای برای ایمنی و برای اطمینان از نتایج حرفه ای نصب کنید.

سینک های گرانیتی به سبک پیش بند یا مزرعه موجود است. اکثر آنها دارای چهره ای کاملاً مشخص هستند که همیشه سنگ طبیعی را برجسته می کند. بسیاری حتی از طرح های پیچیده ورزشی برای ایستادگی در آشپزخانه شما واقعاً استفاده می کنند. غرق گرانیت جامد دارای برچسب قیمت بالاتری نسبت به کامپوزیت گرانیت است. با این حال ، هر دو وزن یکسان دارند و به تضمین زیبایی ظاهری ، نیاز به نصب حرفه ای دارند.

Although granite is long-lasting, it is naturally porous so will require regular sealing to maintain its appearance and prevent the stone from breaking down. Great care must be taken when cleaning the granite or you can easily scratch the stone’s surface. Ideally, you should only use stone soap to bring out the materials natural shine and keep it looking pristine.

One of the benefits of granite is that you can take a hot pan right out of the oven and place it into the sink’s bowl without causing any damage to the stone’s appearance.

Copper
سینک آشپزخانه زیبا در فضای باز کوپر با پیشخوان چوب
A copper sink is an upscale, expensive choice for any kitchen. Copper will never rust, and it has strong anti-microbial properties. Manufacturers register their sinks with the EPA guaranteeing the anti-microbial distinction that states that bacteria will not survive for more than a few hours on the sink’s surface.

یکی از اشکالاتی که در مورد مس وجود دارد این است که مس با گذشت زمان باعث ایجاد یک پتینه متمایز آبی / سبز می شود. بسیاری از افراد از نظر ظاهری سینک سالخورده را دوست دارند اما برخی دیگر برای صاف نگه داشتن سینک خود تلاش می کنند ، بنابراین به نظر می رسد جدید است.

با این حال ، مانند هر مس در سنین بالا ، تمایل به تغییر رنگ هایی دارد که بسته به سلیقه صاحب آن ، گنجیزه یا اخم می شوند. گلدان ها و مایعات داغ می توانند به سینک آسیب بزنند. همچنین باید در هنگام انتخاب پاک کننده دقت زیادی کرد تا سطح مسی خراشیده نشود و نشانه گذاری نشود.

مس همان فولاد اندازه گیری می شود. سنج پایین ضخیم تر و با دوام تر از سنج بالاتر است. یک سینک ظرفشویی مس پایین کمتر احتمالاً خراب است اما بسیار گران است. با این وجود ، یک سینک ظرفشویی مس بالاتر نه تنها باعث می شود که به مرور زمان پیچ و خم شود و همین امر باعث می شود تا آن را از روی میز جدا کرده و از نظر بصری عجیب به نظر برسد.

ظروف چینی
سینک های ساخته شده از پرسلن به سرامیک نیز معروف هستند. در بسیاری موارد ، آنها همچنین از خشت ، شیشه یا فلز ساخته می شوند.

به طور معمول ، سینک های چینی برای حمام هایی که در کنار کاشی های چینی قرار دارند ، رزرو شده اند. با این حال ، بسیاری از مردم تصمیم به خرید سینک ظرفشویی برای آشپزخانه خود نیز دارند. در بسیاری از موارد ، آنها حتی سینکهای متناسب را خریداری می کنند تا بتوانند از خانه به حمام به آشپزخانه با هر چیزی که یکسان باشد ، جریانی ایجاد کنند.

پرسلن قدمتی طولانی دارد. این نخستین بار در قرن هفتم در چین به وجود آمد. این ماده به دلیل کمبود رطوبت و توانایی جلوگیری از نشت ، به سرعت مورد پسند واقع شد.

متأسفانه ، سینک های چینی به راحتی لکه دار می شوند و بسیاری از پاک کننده ها برای از بین بردن لکه ها بدون خراش سطح چینی بسیار ساینده هستند. حتی با بهترین مراقبت ، یک سینک چینی در نهایت تغییر رنگ داده و لکه هایی ایجاد می کند که نمی توانند از بین بروند.

اگرچه سینک ظرفشویی چینی نخواهد بود ، اما می تواند از اثر ضربه تراشه یا ترک کند. همچنین بسیاری از سینک های چینی 100 درصد چینی نیستند بلکه در عوض چدن با پوسته چینی ساخته شده اند. چدن باعث می شود پرسلن با دوام بیشتری نسبت به سینک های چینی کامل باشد.

بسیاری از افراد به اشتباه معتقدند که سینک ظرف چینی ارزان تر از فولاد ضد زنگ است ، اما به طور معمول چنین نیست.

کامپوزیت
سینک کامپوزیت ترکیبی از دو ماده مختلف برای ایجاد سفتی و ظاهری ظریف است.

آنها اغلب از کوارتز یا گرانیت با مخلوط های اکریلیک ساخته می شوند. هدف کامپوزیت دوام مطلوب است که برای سینک آشپزخانه ایده آل است. یک سینک کامپوزیت در برابر خندق ، خراش یا گودال مقاوم است.

سینک های کامپوزیت نیز بسیار مقاوم در برابر حرارت هستند. آنها به طور معمول می توانند دمای بیش از 500 درجه فارنهایت را تحمل کنند. این بدان معناست که می توانید یک تشت داغ را مستقیماً از اجاق گاز یا اجاق گاز داخل سینک بگذارید بدون اینکه نگرانی از آسیب رساندن به سطح آن داشته باشید.

3 نوع سینک ظرفشویی کامپوزیت عبارتند از:

اکریلیک: اکریلیک با پلی استر یا فایبرگلاس ترکیب شده است تا یک سینک جذاب را به وجود آورد که تمیز کردن آن آسان است اما در برابر خراش آسیب پذیر است اگر سینک ورزشی از درخشندگی دقیق برخوردار باشد.
کوارتز: کوارتز با یک پرکننده رزین برای تشکیل سینک ترکیب می شود. سینک کامپوزیت کوارتز در برابر غرق شدن و لکه گیری مقاوم است. درخشش بالایی دارد و بسیار مقرون به صرفه است.
گرانیت : کامپوزیت گرانیت گران است ، اما بسیار بادوام است و به نظر می رسد افسانه است. به سرعت در حال تبدیل شدن به محبوب ترین سینک برای صاحبان خانه است زیرا در برابر خیمه ها ، گودالها ، خراش ها مقاومت می کند و در مقابل حرارت مقاوم است. سینک کامپوزیت گرانیتی برای به نظر رسیدن افسانه نیاز به مراقبت کمی دارد.
گزینه های نصب
حتی اگر شما در مورد سبک سینک آشپزخانه و مواد تصمیمی تصمیم گرفته اید ، هنوز با نصب سینک روبرو خواهید شد.

بعضی از انواع ، مانند سینک آشپزخانه مزرعه (پیش بند) به راحتی قابل نصب نیست و به کابینت تخصصی احتیاج دارند. همچنین ، سینک های گرانیتی بسیار سنگین هستند و معمولاً برای نگه داشتن بخش عمده ای از سینک ، به کابینتی فوق العاده محکم احتیاج دارند.

گزینه های نصب سینک شما معمولاً از زیرپوش یا بالا نصب می شود (که گاهی اوقات به آن سقوط گفته می شود). سینک زیرین به قسمت زیرین میز کانتر متصل می شود ، و سینک بالای کوه نیز تعبیه شده است ، بنابراین در بالای سطح کانتر قرار می گیرد.

Topmount
غرق ترین سطح غالباً به عنوان یک قطره چکان یا یک لاغری از آن گفته می شود.

لب وان بالای سطح کانتر ایستاده است. در حین نصب ، یک سوراخ در countertop ایجاد می شود و سینک درون سوراخ فرو می رود. حاشیه سینک بالای صفحه میز را صید می کند و وان را در جای خود نگه می دارد.

بعد از اینکه سینک داخل سوراخ داخل کاناله قرار گرفت ، گیره های مخصوص فلزی یا لنگرها کمک می کنند تا سینک را در محل خود نگه دارید و لبه را روی سطح پیشخوان نگه دارید. پس از قرار دادن سینک topmount و قرار دادن آن به کانتر ، یک مهره سیلیکون یا آویز اکریلیک در اطراف لب وان اعمال می شود تا ظاهر سینک را تکمیل کرده و مانع از رسیدن رطوبت بین لب و کانتر شود.

سینک ظرفشویی آسانترین سینک برای سوار شدن در آشپزخانه شما محسوب می شود. سینک ظرفشویی Topmount رایج ترین سینک ظرفشویی آشپزخانه در جهان است. در حقیقت ، آنها یک بار برای چندین دهه تنها انتخاب بودند.

یک سینک ظرفشویی از بالاترین مواد مانند فولاد ضد زنگ ، آهن یا کامپوزیت ساخته می شود. بسیاری از افراد از سینک های اصلی استفاده نمی کنند زیرا لب برای تمیز کردن چالش برانگیز است ، و برای نگه داشتن سینک مناسب باید برای تعویض دنده ها معمولاً تعویض شود.

کم کردن
سینک آشپزخانه Undermount ضد زنگ با پیشخوان سفید
یک مدل undermount به پایین یک کانتر متصل می شود تا ظاهری براق و یکدست ایجاد کند.

افرادی که از آشپزخانه های مدرن لذت می برند ، این سبک را دوست دارند. زیبایی شناسی کلی سینک از نظر بصری دلپذیر است و هیچ لب قابل توجهی برای کثیف شدن آن وجود ندارد و نیاز به قلاب دارد. سینک و کانتر را به راحتی تمیز کنید.

نصب شده با استفاده از استحکام بالا اپوکسی ، سیلیکون و لنگرهای فلزی. لنگرهای فلزی سینک را به سمت کانتر نگه می دارند. با این حال ، غرق های استثنایی سنگین ، مانند سینک های گرانیتی ، به یک بریس یا پایه پشتیبانی نیاز دارند.

بیشتر آنها از جنس استنلس استیل یا گرانیت است. با این وجود گزینه های مواد دیگری مانند مس ، چینی یا کامپوزیت نیز موجود است.

متأسفانه ، همه ی کانترها خوب کار نمی کنند. اگر یکی از آنها را می خواهید ، اما میزهای دیگر به نظر می رسد که از پشتیبان خوبی برخوردار نباشند ، در این صورت با تغییر کل میز و کابینت پایه خود مواجه خواهید شد تا ظاهر کمرنگ مدرن را داشته باشید که بسیاری از آشپزخانه های مدرن اکنون ورزشی هستند.

همچنین ، هزینه نصب آنها تمایل به گرانتر از انتخاب سنتی سینک Topmount دارد.

در اینجا بهترین سینک های آشپزخانه زیر آب را ببینید

مواردی را که باید قبل از خرید خود در نظر بگیرید
انتخاب یک سینک برای آشپزخانه شما تصمیم سختی است.

موارد زیادی وجود دارد که شما می خواهید قبل از خرید خود به آنها توجه کنید ، از جمله نوع کانتر ایستاده ، یا اینکه می توانید میز آشپزخانه خود را تغییر دهید؟

همچنین ، سینک فعلی شما که جایگزین آن می شوید ، چقدر بزرگ است و آیا نیاز به تغییر لوله کشی دارید؟ شما می خواهید در مورد چگونگی نصب سینک آشپزخانه فکر کنید ، بنابراین می دانید که آیا می توانید آن را به عنوان یک پروژه DIY انجام دهید یا اینکه برای نصب سینک جدید نیاز به استخدام پیمانکار دارید.

همچنین ، در مورد زیبایی شناسی آشپزخانه خود صادق باشید. شما می خواهید سینک جدید شما جزئی از آشپزخانه شما باشد که هنگام نصب کاملاً خارق العاده به نظر می رسد.

چه نوع Countertop را در اختیار دارید؟
شما می خواهید مطمئن شوید که فضای countertop به اندازه کافی دارید تا بتوانید سبک سینک ظرفشویی را که می خواهید نصب کنید ، جا دهید.

همچنین ، باید اطمینان حاصل کنید که سینک در سوراخ موجود باقی مانده از سینک قدیمی شما قرار می گیرد. اگر سینک خیلی کوچک باشد ، میز کاناپه شما دارای شکافهایی خواهد بود و ناخوشایند به نظر می رسد. با یک سینک خانه مزرعه به کابینت و میز مخصوص غذا احتیاج دارید.

اگر میز کاناپه شما یک لمینت استاندارد است ، ممکن است با یک سینک زیر آب به نظر خوب نرسد. با این حال ، یک میز گرانیتی یا کامپوزیت با چنین طراحی مدرن ممکن است عالی به نظر برسد.

قبل از خرید سینک خود ، باید کانتر خود را در نظر بگیرید تا مشخص شود که کدام سینک به نظر شما بهترین و از چه نوع سیستم نصب شما هنگام نصب سینک استفاده خواهید کرد.

سینک فعلی شما چقدر بزرگ است؟
هنگام خرید سینک جدید به یاد داشته باشید که می توانید یک سینک بزرگتر خریداری کنید ، اما نمی توانید یک سینک کوچکتر خریداری کنید.

یک سینک کوچک جایی که می خواهید سینک قدیمی را بیرون بکشید داخل سوراخ محل میز شما نخواهد بود. شکاف های ناخوشایندی وجود خواهد داشت و هیچ راهی برای پر کردن آنها بین سینک و میز شما وجود نخواهد داشت.

با این حال ، اگر شما یک وان بزرگتر را انتخاب می کنید ، همیشه می توانید سوراخ موجود در پیشخوان خود را بزرگ کنید تا به راحتی حوضه جدید جای خود را بگیرد.

همچنین به یاد داشته باشید که مدل هایی مانند خانه مزرعه اغلب به یک کانتر و کابینت بسیار تخصصی احتیاج دارند ، بنابراین اگر در حال حاضر سینک خانه ای در مزرعه ندارید ، ممکن است نصب آن بدون نوسازی آشپزخانه خود غیرممکن باشد.

لوله کشی موجود
در هنگام خرید سینک خود ، موارد لوله کشی وجود دارد که باید آنها را به واقعیت تبدیل کنید.

هر سینک آشپزخانه به یک شیر آب نیاز دارد. شما می توانید مدل های دسته ای با اسپوت هایی را که دارای شیلنگ های استیل ضدزنگ هستند را انتخاب کنید ، یا می توانید با یک دستگیره و یک دهانه چسبنده با سنتی سنتی استفاده کنید.

برخی از شیرهای بزرگ دارای کنترل لمسی هستند ، بنابراین هیچ دستگیره یا اهرمی برای روشن و خاموش کردن آب لازم نیست. همچنین ، شما می خواهید در مورد دفع زباله ها فکر کنید که معمولاً در اندازه استاندارد قرار می گیرد تا بتواند در سینک شما قرار بگیرد اما دارای درجات مختلفی از قدرت است تا بتواند راحت تر و حتی سخت به شکستن مواد نیز خرد شود.

قفسه ها و توری هایی نیز وجود دارد که بیشتر سطح سینک جدید شما را از خراشیدن یا دندانپزشکی محافظت می کند.

نصب آن چقدر سخت خواهد بود؟
اگر در حال جایگزین کردن سینک اصلی خود با یک مدل برتر دیگری هستید ، امیدوارم که هیچ مشکلی اساسی در مقابله با کار را به عنوان یک پروژه DIY نداشته باشید.

با این حال ، برخی از سینک های مانند مزرعه خانه / پیش بند و غرق گرانیت برای نصب بسیار چالش برانگیز هستند. سینک خانه مزرعه بزرگ و سنگین است. به یک کابینت مخصوص و کانتر مخصوص اتاق نیاز دارد.

همچنین با نصب براکت های مخصوص یا بریس برای نگه داشتن سینک بزرگ با مشکل روبرو خواهید شد. یک سینک گرانیتی نیز بسیار سنگین است و مانور آن دشوار است. اغلب یک کابینت استاندارد از وزن سینک پشتیبانی نمی کند ، بنابراین با تعویض کابینت با کابینت خاصی روبرو می شوید.

در حالت ایده آل ، شما باید یک پیمانکار باتجربه استخدام کنید تا با خیال راحت خانه یا مزرعه گرانیتی را نصب کند.

همچنین اگر تصمیم گرفته اید که سینک ظرفشویی بسیار بزرگتری را در پیشخوان نصب کنید که قبلاً چنین مدلی را در خود نگه نداشته باشد ، با برش و تغییر روبرو خواهید شد که ممکن است بسیار پیچیده باشد و به یک حرفه ای احتیاج دارید که بتواند در هنگام نصب سینک فوق العاده به نظر برسد. .

زیبایی شناسی
چه کسی خواب یک سینک بزرگ و مجلل را نمی بیند؟

با این حال ، آشپزخانه شما ممکن است برای یک مدل بزرگ خیلی کوچک باشد. شما باید صادقانه نوع سینک را ارزیابی کنید که باعث می شود آشپزخانه شما کاملاً به نظر برسد و به خوبی به شما خدمت کند.

اگر می خواهید یک نوسازی کامل آشپزخانه را پشت سر بگذارید ، احتمالاً می توانید هر نوع سینک مورد نظر را انتخاب کنید ، اما اگر قصد دارید نصب سینک جدید خود را به عنوان یک پروژه DIY برطرف کنید ، در این صورت می خواهید سعی کنید با یک مقایسه مقایسه کنید. سینک ظرفشویی که با میز و کابینت فعلی شما خارق العاده به نظر می رسد.

آیا شما اغلب آشپزی می کنید؟
اگر اغلب پخت و پز می کنید ، از انواع سینک خود برای کارکردهای مختلفی مانند شستن ظرف ها ، سبزیجات ، میوه ها و ریختن ذرات مواد غذایی به داخل زباله استفاده می کنید.

برای کسی که مرتباً آشپزی می کند ، سینک آشپزخانه به سرعت تبدیل به قطب آشپزخانه می شود ، بنابراین می خواهید یک سینک را به طرز عاقلانه ای انتخاب کنید تا همه نیازهای شما را برآورده کند. برخی از بهترین سینک های آشپزخانه حتی در ایستگاه های کار دو برابر هستند.

آنها مکانی هستند که شما می توانید ظروف خود را خشک کنید ، وسایل را با کوفته آغشته کرده و عملکردهای متنوعی را انجام دهید که در ایجاد ظرافت های آشپزی شما مفید خواهد بود.

نتیجه
امیدوارم لیست بهترین سینک ظرفشویی آشپزخانه که در بالا آورده ام کمک کند تا تصمیم خرید شما آسانتر شود.

بسیاری از مردم متوجه نیستند که آنها حتی 60 درصد از وقت خود را در آشپزخانه می ایستند که در مقابل سینک قرار دارد.

سینک یک ضرورت اساسی برای تهیه مواد غذایی ، شستشو ، برش ، دفع مواد غذایی و بسیاری کارهای دیگر است. در حقیقت ، این فقط یک مورد مهم در آشپزخانه شما نیست بلکه یک نقطه کانونی است. ممکن است میهمانان به خانه شما بیایند و از شما بخواهند دستان خود را بشویید یا آب آشامیدنی را بکشید ، بنابراین احتمال آن وجود دارد که از نزدیک نزدیک به منزل شما را بازرسی کنند.

انتخاب سینک که نه تنها کاربردی است بلکه از نظر زیبایی شناختی نیز لذت بخش است از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین ، هر نوع سینک آشپزخانه ای که انتخاب می کنید نیز باید از نظر نگهداری ، ماندگاری و ماندگاری آن آسان باشد.

هر یک از گزینه های ذکر شده در زیر سینک های آشپزخانه ایده آل هستند که دارای بسیاری از ویژگی های فوق العاده است که آنها را از هم جدا می کند.

در حالت ایده آل ، باید هر کدام را متناسب با نیازهای شما و حس سبک دکوراسیون خانه خود انتخاب کنید. اگر آشپزخانه فعلی خود را نوسازی می کنید و یک آشپزخانه جدید را از ابتدا ساخته اید ، باید هر سینک را با دقت ارزیابی کنید تا مشخص شود کدام یک از نیازهای شما متناسب است و در آشپزخانه شما خارق العاده به نظر می رسد.