بهترین صفحه کلید بازی برای سال 2019 – راهنمای خرید نهایی برای کیبوردهای بازی

بهترین صفحه کلید بازی تا کنون همان صفحه ای است که هنگام بازی کردن احساس درست می کند. شما باید با دقت انتخاب کنید زیرا بسیاری از صفحه کلیدهای عالی در آنجا وجود دارند ، بلکه کلیدهای بدی نیز دارند. یک صفحه کلید بازی خوب از سوئیچ های مکانیکی و نه سوئیچ های غشایی سیلیکون استفاده می کند ، که احساس سیری و منسوخ شدن دارد.

قیچی سوئیچ همچنین از سوییچ های گنبدی و غشاء سیلیکون استفاده می کند ، اما پایدارتر است. این سوئیچ ها اغلب در لپ تاپ ها مورد استفاده قرار می گیرند اما می توان در تعداد مشخصی از کیبوردهای اختصاصی نیز یافت. با این حال برای اهداف بازی ، شما نیاز به یک صفحه کلید مکانیکی دارید تا بهترین تجربه را کسب کنید. روند نزولی در کیبوردهای مکانیکی ، قیمت آن بسیار گران است زیرا در مقایسه با سایر کیبوردها بسیار گران قیمت هستند.

بنابراین بهترین صفحه کلید بازی کدام است؟ جدول زیر لیستی از بهترین صفحه کلیدهای بازی در خارج از کشور امروزه است. برای تجربه نهایی بازی حتماً آن را با یک ماوس بازی خوب و بهترین مانیتور بازی ترکیب کنید .

بهترین کیبورد برای بازی های موجود امروز
تایپ کنید صفحه کلید نوع کلید نوع سوئیچ روشنایی
بهترین صفحه کلید بازی بودجه YOUFU K2 غشاء N / A رنگين كمان
در آمازون بررسی کنید
HAVIT HV-KB558CM غشاء N / A 7 رنگ
در آمازون بررسی کنید
HAVIT HV-KB558CM غشاء N / A آبی
در آمازون بررسی کنید
Redragon ASURA K501 غشاء N / A 7 رنگ
در آمازون بررسی کنید
بهترین کیبوردهای بازی استاندارد Razer Deathstalker غشاء N / A RGB کامل
در آمازون بررسی کنید
Corsair K55 غشاء N / A RGB کامل
در آمازون بررسی کنید
صفحه کلید های بازی مکانیکی بودجه Eagletec KG010 مکانیکی Outemu آبی آبی
در آمازون بررسی کنید
Redragon K552 Kumara مکانیکی Outemu آبی قرمز
در آمازون بررسی کنید
کورسایر استراف مکانیکی Cherry MX قرمز / قهوه ای / آبی قرمز
در آمازون بررسی کنید
بهترین کیبوردهای مکانیکی بازی Corsair K70 RapidFire مکانیکی گیلاس MX سرعت RGB کامل
در آمازون بررسی کنید
Razer Blackwidow Ultimate مکانیکی Razer نارنجی سبز
در آمازون بررسی کنید
صفحه کلید بازی بی سیم Logitech G613 Lightspeed مکانیکی گیلاس MX سرعت RGB کامل
در آمازون بررسی کنید
صفحه کلید بازی MMO جرقه Logitech G910 Orion مکانیکی رومر-ج RGB کامل
در آمازون بررسی کنید
بهترین صفحه کلید برای Mac صفحه کلید سیمی اپل غشاء N / A هیچ یک
در آمازون بررسی کنید
بهترین صفحه کلید کسب و کار صفحه کلید طبیعی ارگونومیک مایکروسافت 4000 غشاء N / A هیچ یک
در آمازون بررسی کنید
بهترین صفحه کلید بازی – راهنمای خریدار
هنگام انتخاب صفحه کلید بازی ، باید ویژگی ها و دکمه ها را نیز در نظر بگیرید. نورپردازی از ویژگی هایی است که بسیاری از گیمرها از آن درخواست می کنند زیرا می تواند کلیدها را در یک اتاق تاریک روشن کند و بسیار مفید باشد. برای اهداف بازی ، شما یک صفحه کلید سیمی را با حداقل تأخیر می خواهید ، اما اگر به دنبال صفحه کلید بازی بی سیم یا صفحه کلید معمولی وایرلس هستید ، ما نیز توصیه هایی را ارائه داده ایم.

ما مجموعه ای از بهترین صفحه کلیدهای رایانه ای را برای همه بودجه ها تشکیل داده ایم و از سناریوها استفاده می کنیم.

این که شما یک مهاجم World of Warcraft یا CS هستید: یک بازیکن بازیگر یا هر چیز دیگری هستید و بودجه شما نیز بیشتر است ، ما به احتمال زیاد وضعیت شما را تحت پوشش قرار خواهیم داد. اگر اینطور نیست ، در نظرات زیر توضیح دهید و ما یک صفحه کلید را برای شما پیشنهاد می کنیم.

بهترین کیبوردهای بازی با بودجه
ما می فهمیم که اگر بودجه دارید یا صرف هزینه زیادی کرده اید ، ممکن است بخواهید مبلغ زیادی را صرف یک صفحه کلید بازی ، به خصوص صفحه کلید مکانیکی نکنید ، که وقتی در مورد آن فکر می کنید ، می توانند بسیار گران باشند. اگر 1000 دلار را برای ساخت وسایل بازی مناسب خرج کرده اید ، ممکن است یک صفحه کلید مکانیکی با بودجه کمی کمتر از 100 دلار قیمت داشته باشد که این رقم بسیار سنگین درصد است. بنابراین ، شما به دلیل برچسب پایین بودن قیمت خود مجبورید با صفحه کلید سوییچ غشایی حل و فصل کنید

YOUFU K2
صفحه کلید بازی YOUFU K2 با نور پس زمینه
درباره صفحه کلید
یکی از بهترین کیبوردهای بازی مقرون به صرفه برای سال 2018 YOUFU K2 است که برای گیمرها با 19 کلید استفاده شده در کالیبره شده برای عملکرد سطح بالا و احساس مکانیکی صفحه کلید طراحی شده است. تنها با 20 دلار در دسترس است و همراه با یک سال ضمانت و یک دسته از ویژگی های جالب از جمله LED های نور پس زمینه قابل تنظیم ، مقاومت در برابر آب و از مواد باکیفیت ساخته شده است تا شخصیت ها پس از استفاده طولانی پاک نشوند.

آنچه دوست داشتیم
ارزان
نور پس زمینه
احساس مکانیکی
آنچه ما دوست نداشتیم
با صدای بلند
طراحی ممکن است برای همه جذاب نباشد
مشاهده در آمازون
Azio Levetron L70
صفحه کلید بازی Azio Levetron L70
درباره صفحه کلید
به عنوان یک گزینه جایگزین در این گروه ، ما همچنین توصیه می کنیم اگر YOUFU جذاب نباشد ، نگاهی به Azio Levetron L70 بیندازید. Levetron L70 از پشتیبان مچ دست نیز برخوردار است ، اما تنها با نور پس زمینه آبی همراه است. آیا شما همیشه بازی هستید و می خواهید حجم را خیلی سریع تنظیم کنید؟ خوب ، Levetron L70 دارای دستگیره تنظیم صدا است که می توانید برای انجام آن فقط از آن استفاده کنید.

آنچه دوست داشتیم
دستگیره تنظیم صدا
نور پس زمینه آبی
آنچه ما دوست نداشتیم
هیچ توپی USB داخلی وجود ندارد
مشاهده در آمازون
Redragon ASURA K501
Redragon K552 KUMARA
درباره صفحه کلید
اگر کلیدهای قابل برنامه ریزی برای شما ضروری است ، پس مجبور نیستید هزینه زیادی را صرف یک صفحه کلید بازی با کیفیت کنید. انتخاب برتر ما تا کنون Redragon ASURA K501 است که دارای 8 کلید ماکرو قابل برنامه ریزی ، نورپردازی با نور پس زمینه با 7 رنگ پشتیبانی شده و 116 کلید استاندارد است. روشنایی نور پس زمینه را می توان البته تنظیم کرد و همچنین مقاوم در برابر پاشیدن (مقاوم در برابر آب) است به این معنی که اگر چیزی را روی آن ریخته باشید ، مایع بدون آسیب به صفحه کلید از طریق سوراخ های تخلیه حرکت می کند.

ضبط ماکرو به هواداران MMO کمک می کند تا با لمس یک دکمه به ترکیب های طلسم و ماکرو مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند ، در حالی که می توانید کلید های WIN را هنگام بازی غیرفعال کنید ، بنابراین ضربه زدن به کلید ویندوز هیچ هزینه ای برای تبلیغ شما ندارد. بسیاری از ویژگی ها به یک اندازه مناسب و با کیفیت مناسب فشرده شده اند. اگر بازیکن MMO باشید ، Redragon بهترین انتخاب صفحه کلید بازی ارزان برای شما است.

آنچه دوست داشتیم
8 کلید ماکرو
کلید WIN غیرفعال است
نور پس زمینه
آنچه ما دوست نداشتیم
هیچ نرم افزاری برای ماکروها وجود ندارد
شما نمی توانید ماکروهای قابل تکرار را ضبط کنید
مشاهده در آمازون
بهترین کیبوردهای بازی استاندارد
اگر از صفحه کلیدهای بازی بودجه و یا صفحه کلیدهای مکانیکی ارزان قیمت (یا هر صفحه کلید مکانیکی برای آن موضوع) راضی نیستید ، باید یک صفحه کلید استاندارد با کیفیت بالاتر را در نظر بگیرید. برخی از کیبوردهای بازی ممبران ، کیفیت ساخت و ساز ، کارایی عالی و ویژگی پیشرفته ای را برای برنامه نویسی در زمینه نور پس زمینه ارائه می دهند ، اما هزینه بسیار کمتری نسبت به صفحه کلیدهای مکانیکی خاص دارند که فاقد این صفات هستند.

Razer Deathstalker
Razer Deathstalker
درباره صفحه کلید
Razer Deathstalker تنها دارای 2 صفحه کلید باریک است ، بنابراین می توانید سریعتر از حریفان خود واکنش نشان دهید. با توجه به چنین کلیدهای شیک مخصوص کلید کم ، طراحی ارگونومیک و استراحت راحت مچ دست ، ما متوجه شده ایم که Razer Deathstalker بهترین کیبورد رایانه ای برای تایپ کردن در سال 2018 نیز هست.

علاوه بر این ، صفحه کلید بازی Razer با نرم افزار اختصاصی Razer Synapse 2.0 ارائه شده است که شخصی سازی کاربر پسند و تنظیمات کلان کاملاً قابل برنامه ریزی را ارائه می دهد. بر خلاف صفحه کلیدهای استاندارد که می توانند حداکثر سه پرس کلیدی همزمان را ثبت کنند ، Razer Deathstalker تا ده ده ضد نفخ را تضمین می کند. با نور پس زمینه فقط سبز ، کروم یا بدون هیچ هزینه ای 10 دلار کمتر در دسترس است.

آنچه دوست داشتیم
دارای نور پس زمینه RGB کاملاً قابل برنامه ریزی
کیفیت عالی
آنچه ما دوست نداشتیم
این مدل با نور پس زمینه قابل تنظیم RGB گران است
مشاهده در آمازون
Corsair Gaming K55
Corsair Gaming K55 RGB
درباره صفحه کلید
در مورد چیزی مشابه اما با کلیدهای کلیدی اضافه شده و کنترل رسانه ها ، صفحه کلید بازی Corsair K55 را بررسی کنید . این شش کلید ماکرو ، میانبرهای صدا و رسانه و یک دکمه قفل ویندوز کلید ارائه می دهد تا بتوانید با فشار دادن کلید ویندوز بازی را به طور تصادفی ترک نکنید.

برخلاف صفحه کلیدهای مکانیکی ، بسیار آرام و تقریباً به همان اندازه پاسخگو هستند. K55 همچنین دارای سه منطقه روشنایی پویا RGB است ، با این حال ، این تنها با کلیدهای اصلی کار نمی کند با MAC سازگار نیست. در کل ، قطعاً Corsair K55 با قیمت 50 دلار یکی از بهترین کیبوردهای رایانه ای است در حالی که Deathstalker بهترین صفحه کلید بازی Razer برای MAC و رایانه شخصی است.

آنچه دوست داشتیم
6 کلید ماکرو
کلیدهای چندرسانه ای
ارزش بسیار خوبی برای پول
آنچه ما دوست نداشتیم
نورپردازی کاملاً قابل تنظیم نیست
مشاهده در آمازون
صفحه کلید های بازی مکانیکی بودجه
همانطور که ممکن است توجه داشته باشید ، کیبوردهای مکانیکی مختلف نه تنها با مدل متفاوت هستند بلکه با نوع کلیدهای مکانیکی که از نظر رنگ قابل تشخیص هستند نیز متفاوت است. برای بعضی از مدل ها می توانید نوع سوئیچ را انتخاب کنید در حالی که برخی دیگر فقط یک نوع دارند.

Eagletec KG010
صفحه کلید مکانیکی Eagletec KG010 با نور پس زمینه
درباره صفحه کلید
کیبورد بازی مکانیکی مقرون به صرفه در خارج وجود دارد ، اما بهترین کیبورد مکانیکی ارزان قیمت Eagletec KG010 با ارزش خیره کننده برای قیمت آن است. این کیبورد بسیار ارگونومیک و راحت بوده و همچنین از نظر مقاومت در برابر آب و بادوام بسیار مناسب است. این سیستم دارای سوئیچ های آبی Outemu است که از نظر سرعت ، دقیق بسیار مناسب برای نوشتن و بازی هستند و صدای واضح و دلپذیر صفحه کلیدهای مکانیکی را ارائه می دهند.

همچنین 12 کلید رسانه ای وجود دارد و گزینه غیرفعال کردن کلید WIN است. ما این مدل را با LED های آبی انتخاب کرده ایم اما می توانید با 10 دلار اضافی یکی از آن ها را با استفاده از نور پس زمینه RGB قابل برنامه ریزی دریافت کنید. به طور کلی ، این بهترین کیبورد مکانیکی برای تایپ و بازی در بودجه است. از طرفی می توانید Redragon K552 Kumara را با همین مقدار هزینه دریافت کنید ، اما این صفحه کلید مکانیکی ارزان قیمت فاقد شماره شمارشی است.

آنچه دوست داشتیم
صفحه کلید مکانیکی ارزان
کلیدهای رسانه ای و دکمه قفل WIN
آنچه ما دوست نداشتیم
کلیدهای کلید آبی برای بازی های سریع گام مناسب نیستند
مشاهده در آمازون
کورسایر استراف
صفحه کلید مکانیکی Corsair Strafe برای بازی
درباره صفحه کلید
اگر می خواهید کمی بیشتر سرمایه گذاری کنید ، بیشتر از مدل Corsair Strafe موجود با سوئیچ های Cherry MX Blue ، Brown ، Red و Silent در نظر بگیرید که به شما امکان می دهد صفحه کلید مکانیکی مناسبی را برای نیازهای خود با قیمت مناسب انتخاب کنید. این صفحه کلید کاملاً با داشتن کلیدهای جداگانه FPS یا MOBA کاملاً زیباست تا بتواند احساس بهتری داشته باشد. علاوه بر این ، یک درگاه USB برای هدفون ، تلفن و غیره و همچنین کلیدهای اختصاصی رسانه وجود دارد.

این کاملاً برای ماکرو قابل برنامه ریزی است و کلیه کلیدها 100٪ ضد روح هستند. ما مدل صفحه کلید مکانیکی با نور پس زمینه RED LED را انتخاب کرده ایم زیرا مدل های قابل تنظیم کاملاً RGB تا 30-60 دلار قیمت دارند. این موارد به شما توانایی تنظیم رنگ و جلوه جداگانه برای هر کلید به صورت جداگانه را می دهد ، اما اگر در بودجه هستید ، ممکن است خیلی با ارزش باشد. به طور کلی ، صفحه کلید مکانیکی Corsair Strafe تا زمانی که نوع سوییچ مناسب را برای شما انتخاب کند ، تمام چیزهایی را که شما نیاز دارید فراهم می کند.

سوئیچ های Blue Cherry MX هنگام بازی ، به مطبوعات کلیدی قابل شنیدن و یک ضربه بزرگ در نقطه فعال سازی می پردازند. سوئیچ های Brown Cherry MX دارای مقاومت متوسط ​​و بازخورد لمسی با سر و صدای کمی کمتر در طی زمان فعال سازی هستند. سرانجام ، سوئیچ های Red Cherry MX از مقاومت بسیار پایینی برخوردار هستند و بسیار صاف به نظر می رسند. آنها به فشار بسیار کمی نیاز دارند و باعث کاهش صدای بازخورد می شوند. اگر مطمئن نیستید کدام یک را بدست آورید ، توصیه می کنیم با یک کلید قهوه ای بروید ، زیرا آنها بین قرمز و آبی قرار دارند.

آنچه دوست داشتیم
کلیدهای اضافی برای بازیهای FPS و MOBA
کاملاً قابل برنامه ریزی برای ماکروها
ارزش عالی برای پول
آنچه ما دوست نداشتیم
هیچ یک
مشاهده در آمازون
بهترین کیبوردهای مکانیکی بازی
اگر بهترین صفحه کلید مطلق برای بازی را می خواهید ، با یکی از این موارد راضی هستید. انتخاب کیبورد با نوع صحیح سوئیچ کیبورد برای بازی و اولویت بندی خود نیز بسیار مهم است.

Corsair K70 Rapidfire
Corsair K70 Rapidfire بهترین کیبورد مکانیکی مخصوص بازی
درباره صفحه کلید
اگر شما یک بازی رقابتی به دنبال صفحه کلید سریع ترین مکانیکی و قیمت یک مسئله نیست، دیدار با مهندسان K70 Rapidfire به که در حال حاضر دارای عنوان به عنوان بهترین صفحه کلید بازی مکانیکی برای سال 2018. این ارائه می دهد تمام کالاها به عنوان قبل بدان اشاره شد Corsair Strafe با ویژگی های اضافی از جمله نور پس زمینه کاملاً قابل تنظیم RGB. مدل K70 با سوئیچ Cherry MX Speed ​​، عملکرد خیره کننده 1.2 میلی متری را بر خلاف استاندارد 2 میلی متری ارائه می دهد.

نرم افزار ساخت ماکرو و تنظیم روشنایی RGB بسیار کاربر پسند است و دارای تعداد زیادی مورد برای کمانچه سازی است ، اما همچنین می توانید پیش تنظیم های ایجاد شده توسط کاربران دیگر را نیز بارگیری کنید. کلیدهای سرعت Corsair Rapidfire Cherry MX Speed ​​بسیار صاف و در واقع نسبتاً ساکت هستند – بنابراین نیازی نیست نگران صدای بلند کلیک باشید. در کل ، اگر به دنبال بهترین کیبورد مکانیکی سال 2018 برای بازی های رقابتی هستید ، Corsair K70 Rapidfire برای شما مناسب است.

آنچه دوست داشتیم
کلیدهای RGB و کلان کاملاً قابل تنظیم
کیفیت عالی
درگاه USB داخلی
کلیدهای رسانه ای
آنچه ما دوست نداشتیم
گران
مشاهده در آمازون
Razer Blackwidow Ultimate
Razer BlackWidow Ultimate Stealth
درباره صفحه کلید
به عنوان یک ذکر شریف و جایگزین ارزان قیمت ، ما همچنین می خواهیم از صفحه کلید Razer Blackwidow Ultimate نام ببریم . Razer از کلیدهای کلیدی مخصوص کلیدهای مکانیکی جدید خود استفاده می کند و باید اعتراف کنیم که آنها کار بسیار خوبی انجام داده اند. آنها همچنین بسیار شگفت انگیز ، لمسی و بسیار واکنش پذیر هستند که این ویژگی از کلیدهای مکانیکی است.

كيبورد كامپيوتر با استفاده از نرم افزار Synapse می توانید تمام کلیدها از جمله پنج کلید بازی اضافی را با ضبط ماکرو در حالت پرواز تنظیم کنید. قابلیت برگشت کلید 10 کلید نیز به فناوری ضد روح و روان اجازه می دهد تا حداکثر ده دستور را همزمان اجرا کند. در روند نزولی ، این نور پس زمینه کیبورد بازی مکانیکی می تواند تنها در رنگ سبز روشن باشد هر چند که دارای شش اثر مختلف نورپردازی است. اگر به دنبال صفحه کلید Razer برای MAC هستید ، مدل BlackWidow Ultimate کاملاً سازگار است.

سوئیچ Razer نارنجی تقریباً با Cherry MX Brown یکسان است در حالی که Razer Green شبیه به Cherry MX Blue است اما با فاصله بازنشانی کوتاه تر و یک نقطه عمل بالاتر برای بازی وجود دارد.

آنچه دوست داشتیم
سوئیچ های بادوام
درگاه های USB و صوتی داخلی
آنچه ما دوست نداشتیم
مدل کاملاً قابل برنامه ریزی RGB گران است
مشاهده در آمازون
بهترین صفحه کلید بازی بی سیم
بی سیم و بازی دست به دست هم نمی دهند و همین امر باعث می شود “صفحه کلید بازی بی سیم” به یک oxymoron تبدیل شود. با این حال ، ما می دانیم که برخی از افراد می خواهند به صورت بی سیم و برای آن ها بیایند ، ما بعد از گذشت بی شماری از ساعت ها صرف مقایسه صفحه کلیدهای بازی بی سیم ، نتیجه گرفته ایم که Logitech G613 Lightspeed بهترین انتخاب در بازار در حال حاضر است.

Logitech G613 Lightspeed
Logitech G613 Lightspeed
درباره صفحه کلید
صفحه کلید بازی بی سیم G613 یک صفحه کلید مکانیکی بادوام است که تنها با دو باتری AA قادر به تحمل 18 ماه استفاده است. فن آوری بی سیم Lightspeed 2.4 گیگاهرتز تضمین می کند حداقل 1ms تاخیر در حالی که اتصال بلوتوث امکان اتصال چندین دستگاه به صفحه کلید را فراهم می کند ، این امکان را برای شما فراهم می کند که صفحه کلید را با فشار ساده یک دکمه در کدام دستگاه فعال کنید.

صفحه کلید مکانیکی Logitech G613 دارای ویژگی های سوئیچ Romer-G با کیفیت بالا و منطقی Logitech است که مشابه سرعت Cherry MX است زیرا تنها 1.2 میلی متر باریک هستند. علاوه بر این ، شش کلید قابل برنامه ریزی در سمت چپ صفحه کلید وجود دارد. تنها نکته منفی این است که صفحه کلید دارای نور پس زمینه نیست و مچ دست را نمی توان حذف کرد که ممکن است مشتریان بالقوه را دفع کند – اما پس از آن دوباره ، دیگر کیبوردهای بازی بی سیم مکانیکی با سطح بالا در دسترس نیستند.

آنچه دوست داشتیم
تنها کیبورد بی سیم مکانیکی برای بازی
تاخیر 1ms
سوئیچ های با کیفیت بالا
6 کلید قابل برنامه ریزی
باتری ها تا 18 ماه دوام می آورند
آنچه ما دوست نداشتیم
هیچ یک
مشاهده در آمازون
بهترین صفحه کلید بازی MMORPG
بازی Role-Playing Massively Multiplayer Online ، که به آن MMORPG نیز گفته می شود ، ژانر بازی است که نیاز به تکرار ، ماکرو و اتصالات کلیدی بسیار زیادی دارد و برای این کار می توانید از ماکرو استفاده کنید تا این کار را برای شما راحت تر کند. یک صفحه کلید بازی که برای بازی های MMO طراحی شده است ، باید کلیدهای کلیدی ماکرو داشته باشد تا بتوانید با استفاده از کلیدهای ترکیبی طلسم مورد علاقه خود را به یکباره انجام دهید.

جرقه Logitech G910 Orion
جرقه Logitech G910 Orion
درباره صفحه کلید
اگر می خواهید بیش از 100 دلار هزینه کنید ، بنابراین ما اکیداً پیشنهاد می کنیم Logitech G910 Orion Spark را در نظر بگیرید. مقایسه های بی شماری که ما انجام داده ایم نشان می دهد که این یکی بهترین در سال 2018 است. این یک صفحه کلید کامل RGB است ، به این معنی که نور پس زمینه هر کلید قابل تنظیم است و با 9 کلید ماکرو قابل برنامه ریزی ارائه می شود. Gion Orion Spark G910 به شما امکان می دهد تا سه پروفایل منحصر به فرد و به راحتی قابل تعویض داشته باشید و از استراحت کف و بزرگ و کوچک برخوردار است.

آنچه که در مورد این صفحه کلید مخصوص بازی منحصر به فرد است اینست که دارای کلیدهای اختصاصی کلید Romer-G است که حداکثر 25٪ سریعتر دارند و به Orion Spark اجازه می دهد علاوه بر داشتن تمامی ویژگی های شسته رفته ، سریع ترین صفحه کلید بازی مکانیکی RGB در تمام زمان ها باشد. برای گیمرهای MMO.

آنچه دوست داشتیم
9 کلید ماکرو قابل برنامه ریزی
حوض تلفن و برنامه
نورپردازی کاملاً قابل تنظیم
سوئیچ های مکانیکی با کیفیت بالا
آنچه ما دوست نداشتیم
طراحی کلید زاویه ای ناراحت کننده
مشاهده در آمازون
بهترین صفحه کلید برای Mac
همانطور که مطمئناً توجه کرده اید ، ویندوز و مک دارای صفحه کلید یکسان نیستند ، به این معنی که شما به یک صفحه کلید متناسب با OS X احتیاج دارید تا بتوانید تمام کلیدها را ببینید و استفاده کنید. بیشتر صفحه کلیدها OS X خوب کار می کنند ، مگر اینکه صریحاً اعلام کنند که این کار را نمی کند.

صفحه کلید سیمی اپل
صفحه کلید Apple MAC OS X
درباره صفحه کلید
بازی در مک اغلب انجام نمی شود و بیشتر افراد دارای مک فقط ویندوز را نصب کرده و از آن برای بازی و OS X برای سایر کارها استفاده می کنند. برای بازی در Mac می توانید از هر یک از صفحه کلیدهای ذکر شده قبلی استفاده کنید (Razer را توصیه می کنیم) ، اما برای کارهای عمومی و استفاده روزمره ، فقط توصیه می کنیم از یک صفحه کلید سیمی Apple استفاده کنید . برای بازی بهینه نیست اما برای سایر موارد عالی است.

ما این بخش را برای بررسی در اختیار شما قرار می دهیم ، بنابراین اگر کیبورد دیگری دارید که برای کاربران Mac در نظر گرفته شده است ، که بهتر است ، در صورت تمایل آن را در نظرات زیر بنویسید.

آنچه دوست داشتیم
درگاه USB داخلی
کلیدهای MAC Media
طراحی باریک
آنچه ما دوست نداشتیم
دارای نور پس زمینه نیست
مشاهده در آمازون
بهترین صفحه کلید کسب و کار
صفحه کلید کسب و کار برای حداکثر بهره وری باید ارگونومیک و بهینه سازی شود. اگر بیشتر از نوشتن در رایانه شخصی وقت خود را صرف نوشتن می کنید ، صفحه کلید زیر ممکن است فقط برای شما باشد!

صفحه کلید طبیعی ارگونومیک مایکروسافت 4000
صفحه کلید طبیعی ارگونومیک مایکروسافت 4000
درباره صفحه کلید
از ویژگی های این دستگاه می توان به کشویی بزرگنمایی در وسط صفحه کلید ، کلیدهای هدفون قابل تنظیم ، کلیدهای میانبر الکترونیکی و اینترنتی ، پد شماره گسترده با نمادهای محبوب و طراحی ارگونومیک منحصر به فرد اشاره کرد. این صفحه کلید بسیار محبوب است و احتمال وجود دارد که قبلاً آن را در جایی ببینید.

آنچه دوست داشتیم
راحت
کلیدهای رسانه ای
اسلاید بزرگنمایی
آنچه ما دوست نداشتیم
هیچ یک
مشاهده در آمازون
نتیجه
خودشه! امیدوارم صفحه کلید کاملی برای شما پیدا کرده باشید. در صورت عدم تصمیم گیری هنوز ، Corsair Strafe با کلیدهای Cherry MX Brown را به عنوان بهترین کیبورد برای تایپ ، بازی و سایر موارد با بهترین نسبت ارزش / قیمت توصیه می کنیم.

اگر واقعاً در بودجه محدود هستید ، توصیه می کنیم حداقل در صفحه کلید مکانیکی بودجه Redragon K552 یا صفحه کلید استاندارد Corsair K55 با روشنایی RGB و کلیدهای کلان بسته به ترجیح خود صرفه جویی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>