بهترین نوازندگان دنیا

بهترین نوازندگان دنیا

استیو وای

این یک سال آزمایش برای وای بوده است. او اولین ساخت دیوانه کننده گیتار Hydra خود را آغاز کرد، در حالی که یک آکورد را به مدت 20 دقیقه نگه داشت، دستش را زخمی کرد (خوشبختانه بهبودی کامل پیدا کرد) و در یک آهنگ کشنده، حلقه الماس، با جونا نیلسون از Dirty Loops و کوئینسی جونز ظاهر شد. در همین حال، او در حال آماده سازی انتشار آلبوم سال 2022 خود Inviolate با انتشار تک آهنگ جدید Little Pretty است.

تام مورلو

مورلو در سال 2020 به یک درز غنی دست یافت و به طور متناقضی تمرکز و آزادی خلاقانه را در قرنطینه های سال 2020 پیدا کرد. این امر او را به طیف گسترده ای از همکاری های غیرمجاز سوق داد. نتیجه انتشار دو آلبوم پر ستاره در سال 2021 بود، با رکوردهای Atlas Underground مورلو که همه از Bring Me The Horizon گرفته تا IDLES و Rodrigo y Gabriela را در بر می گرفت و بهترین گیتاریست جهان است

جری کانترل

مرد آلیس در زنجیر سومین آلبوم انفرادی خود را با نام Brighten در سال 2021 منتشر کرد. این آلبوم مانند بسیاری از بهترین متریال های کانترل، تاریک و ملودیک، زیبا و زشت است. او همچنین مشغول کار با گیبسون بر روی مجموعه‌ای از مدل‌های خاص، از جمله Wino Les Paul Custom خیره‌کننده بوده است.

پیتر فرامپتون

فرامپتون برای آلبوم سال 2021 خود کاورهای ابزاری مجللی از طیف متنوعی از تأثیرات و اشتیاق موسیقایی، از جمله Radiohead’s Reckoner، Bowie’s Loving The Alien و Avalon از Bryan Ferry گردآوری کرد. او علیرغم مبارزه با بیماری دژنراتیو میوزیت بدن (IBM)، تماس خود را از دست نداده است.و می توانست بهترین گیتاریست جهان باشد

نیل یانگ

Barn چهل و یکمین آلبوم یانگ است. قابل توجه به نظر می رسد که هر هنرمندی 41 آلبوم در خود داشته باشد، اما شاید منطقی باشد که با 40 تلاش قبلی، یانگ بتواند چیزی با این کیفیت را در سال 2021 تولید کند. روستایی، لطیف و ملودیک – در نقاطی کبود شده و زمزمه می کند، اما هشت- دقیقه Welcome Back روح قدرتمندی را نشان می دهد که هنوز در کار است.

لیندسی باکینگهام

به نظر می رسد باکینگهام در سال 2021 بسیار سرگرم شده است. او سرانجام آلبوم انفرادی خود را با نام تأخیر منتشر کرد (با توجه به اینکه او تمام سازها را بر عهده داشت). استایل انگشتی خیره‌کننده‌اش را در حال نواختن به ضربه ی هالسی، دارلینگ، تکیه داد. و برای اولین تور خود از زمان انجام عمل جراحی قلب در سال 2019 راهی جاده شد.

 جی ماسکیس (دایناسور جونیور)

کرت وایل برای آخرین ساخته دایناسور جونیور، Sweep It Into Space، روی صندلی تهیه کننده پرید. این یک جفت خوب است، اما Mascis Mascis است – او صدایی دارد که شبیه هیچ صدایی نیست. ثبات او به عنوان یک گیتاریست، خواننده و نویسنده به دلیل شکنندگی ظاهری آن بسیار قابل توجه است. و می توان گفت بهترین گیتاریست جهان است

ولفگانگ ون هالن

پس از بیماری و مرگ نابهنگام ادی ون هالن در پاییز 2020، ون هالن جوان خود را وارد یک آلبوم انفرادی به معنای واقعی کرد – نوشتن و ضبط تمام سازها در اولین آلبوم Mammoth WVH. او از آن زمان گروه را شکل داده است، اما نوشته عمیقا شخصی است. مسافت – مشتی غم و اندوه در آستین – هر بار ما را آزار می دهد.

 

دیو گرول، کریس شیفلت، پت اسمیر

2021 سالی بود که فو فایترز دهمین رکورد خود را به نام Medicine At Midnight منتشر کرد. با لذت بردن از تأثیرات دیسکویی که در آن وجود داشت، سپس مجموعه جلدهای خود، Hail Satin را با نام مستعار Dee Gees منتشر کردند، کلیسای باپتش Westboro را در لباس‌های دیسکو آموزش دادند و وقتی بالاخره با Nandi Bushell به صورت زنده بازی کردند، همه ما را خوشحال کردند. نه! داری گریه میکنی… و جز بهترین گیتاریست جهان است

جیک کیشکا

گیتاریست گرتا ون فلیت در سال 2021 در The Battle At Garden’s Gate بال دراز کرد. کیشکا نوازنده‌ای است که هنوز تاثیرات راک کلاسیک خود را ارزشمند می‌داند، اما دامنه‌اش را گسترده‌تر کرده است و بخش‌هایی از پیچیدگی ملودیک راش و سفر را در کنار مهارت قبلی‌اش در هیستریونیک‌های پنتاتونیک جیمی پیج به کار می‌گیرد.

 

ایندکسر