12- شبکه های فروش آنلاین: اگر دارای فروشگاه اینترنتی هستید، از شبکه های فروش آنلاین در جهت افزایش فروش و بهبود سئو خود استفاده کنید. در این مقاله، ما روش صحیحی برای ایجاد شبکه وبلاگ خصوصی به شما آموزش خواهیم داد و به شما کمک می کنیم تا سایت های پولی خود را بسیار سریعتر رتبه بندی کنید. ممکن است با این تشکر دوباره وارد سایت شما بشوند و صفحه های جذاب بیشتری را پیدا کنند که به ان ها بک لینک بدهند. بعضی از سایت ها این اجازه رو میدن که ادرس سایتتون به بقیه نمایش داده بشه. اما حتی اگر اینطور نبود ، بازهم می توانید این گزینه را انجام دهید (اهمیت محتوا از اهمیت کلی سایت مهمتر است). اگرچه الگوریتمهای گوگل برای رتبه بندی سایتها به طور دقیق مشخص نیست، اما مطالعات نشان میدهد که فاکتورهای سئو خارجی 50 درصد از فاکتورهای سئو را تشکیل میدهند. اما قضیه وقتی خطرناک میشود که تعداد این نوع بک لینکها افزایش یابد و توجه گوگل را به خود جلب کند. گوگل به ارتباط موضوعی سایت لینک دهنده و لینک گیرنده توجه میکند.

بنابراین یک سایت با تعداد لینهای معتبر زیاد قطعا جایگاه بهتری در موتورهای جستجو خواهد داشت. با فعال کردن SSL، احتمال اینکه یک شخص ثالث بین سرور وب شما و سرور وب سایت بازدید کننده وارد شود، بسیار کم است و تضمین می شود که اطلاعات وارد شده در سایت امن است. زیاد اتفاق می افتد که افراد بسیاری بدون لینک کردن نام برندتان، دربارۀ شما مطلبی بنویسند. در سئو آن پیج شما تسلط کامل بر روی سایت خود دارید و می دانید که کدام قسمت سایت نیاز به بررسی های بیشتری دارد. 4. انکر تکست استفاده شده در لینکهای سایت نیز بر اعتبار لینک تاثیر میگذارد. فروم یا انجمن به تالار های گفتگویی گفته میشود که کاربران آنها در مورد موضوعات مختلف با یکدیگر صحبت کرده و از نظرات و پاسخ یکدیگر مطلع می شوند. نباید که یک پیغام عمومی و معمولی برای آنها بفرستید که در نهایت هم هیچ پاسخی نگیرید.

موتورهای جستجو با توجه به لینکهای داده شده به یک محتوا، میزان کیفیت آن را تشخیص میدهند. از این رو یک سایت برای موفقیت در دنیای وب باید علاوه بر سئو داخلی به فاکتورهای سئو خارجی نیز توجه داشته باشد. در واقع هر لینک به محتوا شما یک رای به حساب میآید که میزان ارزشمندی و اعتبار آن با توجه به 3 معیار ذکر شده، برای هر محتوا یا صفحهای از سایت مشخص میشود. برای مثال اگر لینک یک محتوا مرتبط به آموزش موسیقی در یک وبلاگ موسیقی قرار داده شود، اعتبار بیشتری خواهد گرفت تا زمانی که لینک مورد نظر در یک سایت فروش لوازم خانگی قرار داده شود. شما با بررسی گزارشات مرتبط با انکر تکست، زمانی که مشاهده می کنید بخش های زیادی از بک لینک های ساخته شده در سایت با انکر تکست های دقیقا مشابه ساخته شده اند، در این موارد احتمالا در لینک ها دستکاری اتفاق افتاده است.

با قرار دادن لینک های سایت در پست ها میتوانید علاوه بر کسب لینک، ترافیک از شبکههای اجتماعی نیز دریافت کنید. لینک هایی که مخفی و غیرقابل نمایش باشند نیز تاثیری در افزایش بازدید ندارند، لینک ها باید طوری در سایت قرار بگیرند که کاربران آن ها را ببینند و از آن ها استفاده کنند، در غیر این صورت بک لینک غیرطبیعی می باشد. بهترین بک لینک ها رو از چندین لحاظ بررسی کردیم. یعنی معرفی بهترین سایت ها برای ساخت بک لینک رایگان ادامه دار است. 5. لینک های درج شده در قسمت دیدگاه سایت ها از نوع نو فالو هستند. آکادمی وبسیما با طراحی دوره جامع سئو این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده است که فرآیند یادگیری را در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا حرفه ای به پایان برسانید. این روند ممکن است شامل تغییرات ساختاری، بازنگری کدها (به طور مثال تگ های HTML) و بهینه سازی محتوا (قرار دادن کلمات کلیدی مورد نظر در جای مناسب) باشد. بنابراین برای کمک به ارتقای رتبه ی سایت، شناخت تفاوت های کلیدی بین این دو، امری حیاتی است.