تبدیل واکسن کووید-19 به یک امر خانوادگی ممکن است در برابر omicron محافظت کند: تجزیه و تحلیل

[ad_1]

رئیس جمهور جو بایدن روز پنجشنبه استراتژی جدیدی را برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در فصل زمستان منتشر کرد، بیانیه ای که در زمان حساسی ارائه می شود زیرا نوع omicron در سراسر جهان گسترش می یابد و اولین مورد در ایالات متحده تایید می شود.

در پاسخ به ناشناخته‌ها در مورد نسخه جدید SARS-CoV-2، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها اعلام کرد که اگر حداقل شش ماه از دریافت واکسن mRNA دو دوزی گذشته باشد، همه بزرگسالان باید یک تقویت کننده برای COVID-19 دریافت کنند. دو ماه پس از دریافت واکسن تک جانسون و جانسون. مهم نیست که نوع omicron چقدر قابل حمل یا فرار است، بهترین دفاع ما در حال حاضر یک مخاطب کاملاً واکسینه شده است.

همه آمریکایی ها باید نگران افراد واکسینه نشده در این کشور و در سراسر جهان باشند. در میان گروه‌های سنی واجد شرایط با کمترین میزان واکسیناسیون، کودکان 5 تا 17 ساله هستند که مشکلات لجستیکی اجرای آن را به تاخیر انداخته است. استراتژی بایدن شامل تلاش جدیدی برای راه اندازی کلینیک های واکسیناسیون خانوادگی در سراسر کشور است و اجرای سریع آن ضروری خواهد بود.

پس از صدور مجوز در اوایل نوامبر برای کودکان 5 تا 11 ساله، بسیج سراسری توده‌ای تشدید شد که بزرگترین از زمان تمدید صلاحیت به 12 تا 15 در ماه مه است. ویال های مخصوص اطفال با درپوش های نارنجی به بیمارستان ها، داروخانه ها و مطب های اطفال در سراسر کشور ارسال شده است و واکسن های کودکان هم اکنون در بیش از 22000 مکان موجود است. بر اساس CDC، بیش از 4 میلیون کودک – نزدیک به 14.2٪ از این گروه سنی – اولین دوز خود را دریافت کردند.

با وجود عرضه کافی واکسن، تنها بخش کوچکی از گروه جوان در چند هفته اول اجرا و با سرعت کمتری نسبت به نوجوانان 12 تا 15 ساله واکسینه شدند. اعتماد به واکسن در میان والدین کم است: طبق یک نظرسنجی اخیر توسط بنیاد خانواده کایزر، تنها 27 درصد گفتند که فوراً یک کودک 5 تا 11 ساله را واکسینه می کنند و 30 درصد گفتند “مطمئناً نه”. در حالی که برخی از مدارس به واکسن برای کودکان بالای 12 سال نیاز دارند، بسیاری از آنها سیاست های مشابهی را برای کودکان 5 تا 11 ساله اجرا نکرده اند که بر نرخ کلی واکسیناسیون تأثیر می گذارد. بسیاری خطر را برای کودکان دست کم می گیرند و به نگرانی در مورد اثرات احتمالی درازمدت واکسن ها یا اینکه واکسن ها باعث ناباروری می شوند، اشاره می کنند، که هر دو مدت طولانی است که رد شده اند.

ما همچنین می‌توانیم با نگاهی به گروه سنی دیگری از کودکان – نوجوانان 12 تا 17 سال، سرنخ‌هایی در مورد همسان‌سازی به دست آوریم. در سطح کشور، 62 درصد از این گروه حداقل یک دوز دریافت کردند و 52 درصد به طور کامل واکسینه شدند. وقتی به داده‌ها نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که یکی از بزرگ‌ترین پیش‌بینی‌کننده‌های واکسیناسیون نوجوانان، میزان واکسیناسیون در بین والدین و سرپرستان است که توجه را به شکاف بین خانواده‌های آمریکایی جلب می‌کند. با اخبار مربوط به گزینه omicron، حفاظت از هر چه بیشتر آمریکایی های واجد شرایط ممکن است حیاتی است. ما باید این کار را با تبدیل واکسیناسیون به یک تجارت خانوادگی انجام دهیم.

ابتدا باید دسترسی کودکان و نوجوانان به واکسن را افزایش دهیم. ابزار برنامه‌ریزی برابری واکسن ما نشان می‌دهد که تعداد سایت‌هایی که واکسن را برای کودکان ۵ تا ۱۱ ساله ارائه می‌دهند، حدود ۴۰٪ از کل سایت‌ها در سراسر کشور است. در مقایسه، تقریباً 69٪ از همه سایت ها دوز بزرگسالان واکسن فایزر را ارائه می دهند. بیابان‌های واکسن، که همیشه در طول استقرار وجود دارند، برای جمعیت‌های جوان‌تر تشدید می‌شوند، و واکسن‌دهنده‌های کمتری برای حمایت از کودکان و والدین یا سرپرستان آنها در طول فرآیند آماده می‌شوند.

به عنوان مثال، در برخی از مناطق روستایی تنسی، نرخ واکسیناسیون برای کودکان تک رقمی باقی می ماند، زیرا والدین ممکن است مجبور شوند مسافت های طولانی تری را به دلیل کمبود تامین کنندگان نزدیک طی کنند. تحقیقات نشان می دهد که شکاف شدیدی بین مناطق روستایی و شهری وجود دارد: 54 درصد از کودکان شهری 12 تا 17 ساله واکسینه می شوند، در حالی که این رقم در مناطق روستایی 35 درصد است. افزایش مشارکت با سازمان‌های اجتماعی و تسریع بازیابی هزینه‌ها برای متخصصان اطفال که آموزش واکسن و اعتماد به نفس را ترویج می‌کنند، می‌تواند به ما در پر کردن این شکاف کمک کند.

دوم، ما باید فرآیند قرار ملاقات را ساده‌تر کنیم تا بتوانیم یک قرار ملاقات را برای همه نسل‌ها آسان‌تر کنیم. بسیاری از سایت ها انواع مختلفی از واکسن ها، تقویت کننده ها و دوزهای کودکان و همچنین واکسن های آنفولانزا را ارائه می دهند. خانواده ها باید بتوانند به راحتی چندین جلسه را رزرو کنند و خود و فرزندانشان را در یک بازدید واکسینه کنند. طرح بایدن شامل فراخوانی از شرکای داروسازی فدرال برای اجرای برنامه ریزی خانواده در ماه های آینده است. این باید فورا انجام شود. ارائه واکسن به بزرگسالان در کلینیک های اطفال به کل خانواده کمک می کند.

ثالثاً، همانطور که خانواده ها در این فصل تعطیلات جمع می شوند، باید واکسیناسیون را تشویق کنیم. داده ها واضح است: گزارش های واکسیناسیون از عزیزان محافظت می کند. علاوه بر این، ما از تلاش‌های مداوم خانواده‌ها برای کاهش انتقال با اجرای آزمایش‌های سریع، پوشش‌های مبتنی بر شواهد و بهبود تهویه در صورت امکان حمایت می‌کنیم. ما می دانیم که قابل اعتمادترین پیام رسان ها در جوامع خود ما هستند – دوستان یا خانواده ای که در مورد مزایای واکسن صحبت می کنند می توانند باعث بی میلی برخی افراد به انتخاب واکسن شوند.

چهارم، ما باید تمام تلاش خود را برای کاهش موانع واکسیناسیون برای بزرگسالان و کودکان انجام دهیم. در حالی که اجرای استاندارد موقت اضطراری OSHA در حال حاضر به دلیل دعوی قضایی متوقف شده است، ما به رئیس جمهور می‌پیوندیم و از کارفرمایان می‌خواهیم به ارائه مرخصی استحقاقی برای دستیاران کارکنان ادامه دهند و والدین و قیمانی را که نیاز به استراحت دارند در نظر بگیرند. ما معتقدیم کارفرمایان باید روزهای واکسیناسیون خانواده را معرفی کنند. علاوه بر این، منابع و کارکنان باید به سازمان‌های مبتنی بر جامعه با تجربه ثابت شده در خدمت به جوامع محروم هدایت شوند. این واکسن قرار است در دسامبر امسال در مهمانی های اجتماعی، مدارس، سایت های ساختمانی و مزارع کشاورزی ارائه شود.

بر اساس گزارش آکادمی اطفال آمریکا، موارد در کودکان در هفته گذشته 16 درصد و در دو هفته گذشته 32 درصد افزایش یافته است. با توجه به اینکه 95 درصد از جمعیت آمریکا در حال حاضر واجد شرایط واکسیناسیون هستند، اکنون زمان تمرکز مجدد بر روی واکسیناسیون همه نسل ها است. نوع omicron قبل از تعطیلات وارد ایالات متحده شد و برای محافظت از مردم در برابر آن – و انواع آینده – سپر ما مصونیت جمعیت است.

واکسیناسیون همه خانواده ها سریع ترین راه ماست.

دکتر ربکا واینتراب، استادیار دانشکده پزشکی هاروارد و دستیار پزشک در بیمارستان زنان و بریگهام است و شواهد بهتری را در آزمایشگاه‌های آریادنه رهبری می‌کند. بنجی رنتون یک تحلیلگر در آزمایشگاه آریادنه است. جان براونشتاین، دکترا، مدیر ارشد نوآوری در بیمارستان کودکان بوستون و استاد دانشکده پزشکی هاروارد است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر