تجربه تعمیر جاروبرقی و آموزش تعمیر جاروبرقی خنده دار

 

تجربه جذاب تعمیر جاروبرقی در تهران

جالب ترین و خنده دار ترین خاطره ی ما با یکی از مشتری هامون مربوط به دو ساله پیش می باشد که خانمی تازه عروس به دایرکت ما در اینستاگرام پیام دادن و گفتن که اگه امکان داره چند سوالشون رو جواب بدیم.

ایشان خودشان را خانم براتی معرفی کردند و گفتند: جاروبرقی را به تازگی از جای معتبر تهیه کردم و چند ماهی است که از آن استفاده میکنم اما دیروز که مشغول کشیدن جاروبرقی بودم وقتی که کارم با آن تمام شد و آن را خاموش کردم متوجه شدم که آشغال هایی که روی زمین و فرش بود همانطور مانده است!

هفت تا از دلایل خاموش شدن جاروبرقی

چک کردن مشکلات جاروبرقی

ما اول به این خانم گفتیم که آیا پریز و دو شاخه و همچنین کلید خاموش روشن جارو برقی رو چک کردند یا خیر؟ ایشان گفتند وقتی به خودم آمدم دیدم جاروبرقی خاموش است و ترس و نگرانی تا الان دیگر آن را روشن نکرده ام!

ما به او گفتیم که جای نگرانی نیست و بعد از چک کردن پریز و دو شاخه دکمه روشن جاروبرقی را بزنند که خانم براتی انگار ترسیده بودند گفتند اگر توسط تعمیرکار جاروبرقی یا تکنیسین چک شود بهتر است و می ترسم آن را خراب تر کنم! و از ما درخواست یک تعمیرکار حرفه ای جاروبرقی را کردند.

نیاز تعمیرکار حرفه ای جاروبرقی

تعمیرکار جاروبرقی ما با تایمی که به خانم براتی و همسر ایشان مطابقت داشته باشه هماهنگ شد و به آنجا رفتند و بعد از چک کردن دوشاخه ی جاروبرقی٬ پریز ها را چک کرد و دکمه ی روشن آن را زد که متوجه شد جاروبرقی به خوبی کار میکند! همچنین گوشه ای از خانه که خاک جمع شده بود را با جاروبرقی گرفت و دید که دستگاه مشکلی ندارد.

به گفته های خانم براتی که دستگاه اصلاً آشغال ها را جمع نکرده است کیسه ی آن را چک و تمام جاروبرقی را سرویس کردیم هنگامی که تعمیرکار جاروبرقی مشغول سرویس جاروبرقی دستگاه بود همسر ایشان با خنده به سمت تعمیرکار جاروبرقی رفت و گفت: جناب دستتون درد نکنه اما جارو برقی اصلاً خراب نیست و شروع کرد به خندیدن!

دقت و جاروبرقی فدای موزیک

همسر آقای براتی برای تعمیرکار تعریف کرد که وقتی خانم براتی وقتی میخواستن جاروبرقی بکشن هدفون با آهنگ زیاد رو روی گوششون میزارن و همان طور که مشغول آهنگ گوش دادن بودند، با جارو برقی خاموش کار میکنند و بعد از قطع شدن آهنگ فکر میکنند جارو برقی خراب شده است!

خانم براتی که هم خجالت کشیده بودن و هم میخندیدند از تکنسین جاروبرقی ما بسیار تشکر کرد و گفت که از این به بعد اول چک میکنم که دستگاه روشن است یا نه بعد مزاحمتان میشوم و همگی با هم خندیدند و خاطره جالبی را برای ما جا گذاشتند.

همیشه توجه داشته باشید قبل از تماس جهت تعمیر جاروبرقی مشکلات کوچک را خودتان بررسی کنید مثل وصل بود دوشاخه به پریز و… بعد با تعمیرکار تماس بگیرید تا با توجه به شرایط اقتصادی هزینه اضافی شامل حالتان نشود و در صورتیکه به تکنسین حرفه ای نیاز داشتید برای تعمیر جاروبرقی اینجا کلیک کنید. موفقیت و پیشرفت و آرامش شما آرزوی ماست.

Source:  twitter, medium

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید