تعمیر پکیج بوتان آموزش صفر تا صد عیب یابی شرح کلیه خطاها

به جهت بالا رفتن فشار آب پکیج، از شیر مشکی رنگ که برای هواگیری و تهیه و تنظیم فشار پکیج در لحاظ گرفته شده هست استفاده کنید. حالا که اهمیت طریق کار پکیج بوتان آشنا شدید، به شما نحوه روشن کردن پکیج بوتان را خواهیم گفت. همین حالت در مواردی به کارگیری می گردد که صرفا به آبگرم مصرفی نیاز داریم که اکثر در تابستان استفاده می‌شود. طریق واضح کردن پکیج بوتان همانند بقیه پکیج‌ها می باشد اساسی همین تفاوت که نکاتی را به هنگام روشن نمودن آن و راه‌اندازی این پکیج بایستی مد حیث قرار داد.

نصب ، خدمت و تعمیر پکیج بوتان دسته پرلا Perla 24i به وسیله کارشناسان مجرب نمایندگی مجاز بوتان در استان البرز

پکیج به نوعی سیستم سرمایشی گرمایشی گفته می‌گردد که امروزه بسیار پرطرفدار و دوستداشتنی است. البته برای ایمن ماندن از گازهای سمی احتراق خوب تر است از پکیج های فن دار بویژه مهم دودکش دو جداره به کار گیری شود. در اغلب موارد به کارگیری از پکیج دیواری به برهان مزایای بالا از گزاره کم مصرف بودن و قدمت طولانی سفارش می شوند اما در مساحت های بیش از 300متر خوبتر میباشد از پکیج زمینی استعمال کنید. آن‌گاه از تصویب سفارش، از متخصصین آیتم اعتماد شهرتان تعدادی سفارش بها بگیرید و بهترین را تعیین کنید.
در همین مدل از پکیج ها، آب گرم مصرفی از مبدلی به نام مبدل ثانویه عبور می کند و آب سرد شهر حیاتی گذر از مبدل ثانویه گرم می شود و برای مصرف در آشپزخانه و حمام نبی می شود. درک کردن کد خطای دستگاه همینطور به شما امداد می کند تا بدانید سرویس کار شما در درحال حاضر برطرف کردن کدام اختلال دستگاه شماست تا حساس فرضی آسوده تر هزینه تعمیرات پکیج خویش را پرداخت نمایید. قابل ذکر میباشد دیجیتال بودن دستگاه سبب ساز می شود قیمت پکیج بوتان فراتر رفته و شما هزینه بیشتری برای خرید پکیج بوتان بپردازید. ممکن است شما نیز اصلی خواندن همین مزایا قصد خرید آنلاین پکیج بوتان را به جهت واحد آپارتمانی خود کرده اید. شما می توانید برای خرید کردن پکیج بوتان و بها پکیج دیواری بوتان به وب سایت ایران بوتان مراجعه نماید.

  • سیستم هواگیری اتوماتیک، سیستم بای پس خودکار، سیستم ضد نوسان دمای آبگرم مصرفی، سیستم در دست گرفتن اتوماتیک جریان گاز و سیستم ضد گریپاژ را می توان از دیگر قابلیت‌های این دستگاه قلمداد نمود.
  • حال اصلی باز نمودن شیر آب گرم مصرفی مشعل دستگاه پر‌نور شده و چراغ موقعیت کارایی پکیج به رنگ سبز اثبات واضح سناریو داده می شود.
  • در رخ بروز هر مدل خرابی برای پکیج و یا این که ردوبدل قطعات آن همینطور برای خدمت نمودن دوره‌‌‌‌ای پکیج منزل خویش می‌توانید روی تجربه همین مجموعه حساب کنید.
  • در کنار شما میباشند تا شما بهترین انتخاب را در روزگار خرید کردن آنلاین پکیج داشته باشید.

با باز‌نگری دلایل ذکر شده به حل گونه های خاموش شدن مشعل بپردازید و همینطور به جهت کسب یاری حیاتی نمایندگی نمایندگی بوتان در مشهد تماس بگیرید. شیوه سناریو انواع نادرست پکیج بوتان در مدل‌های دیجیتال دوچندان راحت‌تر شده میباشد و دیگر تعداد زیادی چراغ بر روی قالب پکیج وجود ندارد. برهان آن همین هست که اولا نیز از لحاظ پیچیدگی، کار را به جهت کاربران راحت‌تر کرده می باشد و دوما، در صورتی که یکی از چراغ‌ها می‌سوخت، عضو هیچوقت اصلی ارور پکیج خویش مواجه نمی‌شد و ممکن بود تا ضرر سنگینی به پکیج وارد شود. در مدل‌های دیجیتال، هر غلط اصلی حرف انگلیسی E به ملازم دو عدد، بر روی برگه دیجیتال اکران دیتا می‌شود، در واقع E، مخفف واژه و کلمه Error به معنا اشتباه میباشد و اهمیت توجه اهمیت دو عدد بعدی، گونه اشتباه مشخص و معلوم می‌شود. وضعیت بعدی ممکن می باشد ناشی از صحیح نشدن شعله به صورت درست و یا این که نقص‌ در بخش ntc دستگاه پکیج بوتان باشد. به این منظور پس از اطمینان از باز بودن درپوش خروج هوای شیر هواگیری سیستم، شیر لبریز کن دستگاه را به آرامی باز نمایید تا آب کم کم وارد مدار گرمایش شود.
برای خرید کردن پکیج بوتان، می بایست یک عدد از 4 نوع نامبرده را انتخاب کنیم. این 4 مدل، به روزترین گونه های پکیج بوتان هستند که امروزه ساخت و به بازار عرضه می شوند. برای خرید کردن پکیج خود به آب گرم مصرفی اعتنا کنید اگر درصورتی که در صورتیکه در‌صورتی‌که در صورتی‌که به آب گرم فراوان نیاز دارید خوبتر می باشد از پکیج های مخزن دار یا این که پکیج مهم اقتدار حرارتی بالاتر از ۳۱ کیلووات استفاده کنید. پکیج های دیواری بوتان دسته Parma مهم گنجایش 22/7 کیلووات، حیاتی بازدهی بالا بیش از 89 % می باشد. پکیج شوفاژهای دیواری بوتان در مدلهای مختلف و به جهت کاربردهای گوناگون تولید و عرضه می شوند؛ از پاراگراف دارای شهرت ترین دسته های پکیج های دیواری بوتان می قدرت به Perla، Parma، Optima، Venezia ، CV424 ، Benessere Pro ، Bn324i و Roma اشاره کرد. از سال 1372 به خط ساخت کارخانجات این کمپانی طولانی تر شدند و پس از مدت کوتاهی به جنس مورد عشق خانواده های ایرانی جهت تأمین گرمایش منازل و آب گرم مصرفی تبدیل شدند.

چرا می بایست تعمیر پکیج بوتان خویش را به “خدمت از ما” بسپارید؟

شرکت بوتان را می اقتدار یکی از از بزرگترین ساخت کننده اشکال پکیج های دیواری و همینطور آبگرمکن های دیواری گازی و رادیاتور آلومینیومی و رادیاتور فولادی اسم برد . کمپانی بوتان یکی از از اولین تولید کنندگان پکیج دیواری در کشور‌ایران می باشد . تیم فنی مهندسی اوستا پکیج اهمیت در حیث گرفتن حجم بالای استدعا به جهت تعمیر پکیج بوتان در غرب تهران و همینطور سرویس پکیج بوتان، برای در حیث گرفتن راحتی و آسایش شما مشتریان عزیز یک شعبه در غرب تهران افتتاح نموده تا در پر سرعت ترین دوران ممکن به حل مشکلات پکیج دیواری شما بپردازد. درصورتیکه هر یکسری دقیقه یا این که چند ساعت یکبار پکیج دیواری بوتان خاموش می شود یا پمپ آب این سیستم گرمایشی حساس مشکلاتی مواجه شده باشد، به راحتی و در پر سرعت ترین روزگار همین مشکل را به جهت شما برطرف خواهیم کرد. علاوه بر همین رفع نقص‌ برد الکتریکی و عدم کارکرد صحیح کاغذ نمایش و سوییچ ها از دیگر مواقعی به شمار می ‌روند که ما به راحتی به جهت شما برطرف خوا هیم نمود. سوای شک مهمترین نکته به جهت تعمیر پکیج دیواری بوتان، یاری گرفتن از یک گروه تخصصی و چابکدست خواهد بود.

دلیل خاموش شدن پکیج بوتان در شرایط تابستانه

شما در هر کجای شهر تهران می توانید خواهش خویش را مبنی بر تعمیر https://kordavar.ir/ به تیم ما مخابره نمایید تا در کمترین دوران ممکن و فوری تعمیرکاران ما را در کنار خود داشته باشید. حالا حیاتی گشوده کردن شیر آب گرم مصرفی مشعل دستگاه واضح شده و چراغ موقعیت عملکرد پکیج به رنگ سبز ثابت واضح نمایش داده می شود. اساسی گشوده کردن شیر آب گرم مصرفی مشعل دستگاه واضح می شود و آن‌گاه از بستن آن مشعل خاموش خواهد شد. در رخ گشوده شدن شیر آب گرم مصرفی، ضمن ظاهر شدن علامت شیر آب بر روی نمایشگر دیجیتال به صورت چشمک زن، دمای آب گرم مصرفی هم بر روی نمایشگر قابل تماشا است. شیر آب گرم مصرفی را گشوده کنید تا بعد از آن مشعل پکیج روشن شود و آن گاه از بستن شیر آب گرم مصرفی مشعل خاموش شود.

مهم‌ترین مطالب در مورد تعمیر پکیج بوتان:

راه حل نخستین به کار گیری از دودکش‌های دولایه است که در یک لایه آن ها دود خارج می‌شود و در لایه دیگر هوای تازه به پکیج رسانیده می‌شود. همچنین می‌توان از یک مجرای منقطع به جهت پکیج فعالیت هوارسانی را انجام داد. در صورتی که قوانین و استانداردها در کارگزاری پکیج در تراس رعایت شود همین نحوه نیز خطرات ناشی از مسمومیت بر اثر نبود هوا را از در میان می‌برد.
در جدول تحت خصوصیات پکیج دیواری بوتان دسته بیتا قرار دیتا شده است. این مدل از پکیج بوتان در ظرفیت های 24 ، 28 و 32 هزار ایجاد میشود. نمایندگی پکیج بوتان ، که پکیج بوتان را از آن تهیه کرده اید. باید راهنمایی های حتمی جهت تعیین گنجایش مطلوب از دستگاه را باید به شما ارائه کرده باشد. بیشتر قطعات دسته پرلاپرو از قطعات خارجی دارای کیفیت می باشد که کیفیت تولید همین مدل را از باقی گونه ها بالاتر برده است. پس از پکیج پرلاپرو، پکیج پاویا از گونه های دیجیتال شرکت بوتان هست که کیفیت تولید بالایی پس از گونه پرلا دارد.
احتمالا دستگاه شما مبدل کلیدی سوراخ شده است که آب از بالا میریزد. در نخست خریدار می بایست تماس بگیرد و پس از مشاوره و اعلام خرابی اطلاعات وی تصویب می گردد. آن گاه سرویسکار یا تعمیرکار مورد حیث نشانی خرید کننده را اخذ می کند و در اسرع وقت خود را به محل می رساند. کد E07 1- قطعی NTC گرمایش 2- سنسور تشخیص دمای گرمایش اختلال پیدا کرده است.
تعیین بها پکیج بوتان بسته به قابلیت های تعبیه شده بر بر روی دستگاه و همینطور کیفیت ساخت قطعات پکیج انجام شده است. هر چه میزان مرغوب بودن قطعات به کار برده شده در دستگاه فراتر باشد و همچنین قابلیت و امکان و خصوصیت های بیشتری به جهت پکیج در لحاظ گرفته شده باشد، قیمت پکیج بوتان بالاتر می رود. حالا همین انتخاب ماست که انتخاب نماییم آیا این امکان و خصوصیت ها ارزش هزینه عمده به جهت ما را دارد یا این که نه. در ادامه به ویژگی های متعدد جور های متعدد می پردازیم تا بدانید علت اختلاف ارزش پکیج بوتان دقیقا به چه عامل است. به جهت داشتن یک خرید کردن مناسب، خرید کننده نیاز دارااست تا محصولات را در کنار هم مقایسه کرده و مشخصات، امکانات و بها پکیج بوتان را برای نوع های مختلف در کنار یکدیگر تحلیل کند تا انتخاب صدق داشته باشد.
در این بخش می‌خواهیم شما را اصلی کد نادرست و ارورهای اشکال پکیج‌های بوتان آشنا نماییم در ادامه با زرین سرویس همپا باشید. در همین شکل که دمای آب بالا میرود باید به یک سری نکته کلیدی اعتنا شود که یکی از از آن ها توجه به مقدار گاز ورودی پکیج است. در صورتی که پسوند جور پکیج شما از واژه و کلمه S استعمال شد باید بدانید که پکیج رشته دار هست و چنانچه پسوند i باشد پکیج فارغ از حرفه می باشد به جهت نمونه CV 424S یک گونه پکیج بوتان رشته دار هست و CV424i سوای رشته است.
لازم به ذکر می باشد گشوده بودن شیر به این معناست که گونه آن به طور کامل به شکل ممتد و موازی شیر قرار گرفته باشد. در رخ وجود نشتی در سیستم گرمایشی و فشار اندک آب، پکیج به کمک این دکمه از فعالیت باز می ایستد تا از جراحت به قطعات داخلی و سوختن آن دوری شود. در غیر این صورت، بایستی از محصولات فن دار به جهت فضاهای داخلی به کارگیری شود تا مشکلات دیگری پیش نیاید و بهترین فعالیت برای گزینش همین دو نوع تماس اصلی کارشناسان است. تهیه و تنظیم وفروش قطعات پکیج های بوتان ، کشور‌ایران رادیاتور، ایساتیس، آریستون و گلدیران و….. واجب به ذکر می باشد همه پکیج های ایجاد شده در کمپانی بوتان دیواری بوده و این شرکت پکیج زمینی ساخت نمی کند. اهمیت همین وجود برای اطلاع مشتریان گرامی، توضیحاتی در رابطه اساسی تفاوت پکیج دیواری و زمینی خدمتتان ارائه خوا هیم داد.
دسته اولیه که عیب یابی راحت تری دارا‌هستند معایبی میباشند که حیاتی کد غلط به ما اعلام می‌شوند. همین معایب به وسیله پیروزی الکترونیک شناسایی شده و حساس اعلام کد اشتباه مشخص و معلوم می گردند که عیب از کدام نصیب میباشد. مقایسه پکیج تک مبدل و دو مبدل بپردازیم، عمده مدل‌های Parma، Perla و Verona دو مبدل و پیشرفته هستند. البته، پکیج‌های Perla نیز به شکل دو مبدل طراحی شده‌اند ولی در صورتی که به دنبال جنس تک مبدل میباشید می‌توانید از CV424i به کارگیری کنید. پکیج پاویا صرفا در ظرفیت ایجاد می شود که به پاویا 24 شناخته می شود. این ظرفیت به جهت واحدهایی تا متراژ حدود 140 متر (بر مبنا کاتالوگ تا 180 متر) را پوشش می دهد.
پکیج های زیادی در بازار موجود است که هر یک حیاتی برندهای متمایز قصد دارا هستند سهمی از بازار را برای خود کنند. در بین بهترین پکیج های موجود در بازار ایران پکیج دیواری بوتان یکی از گزینش های کلیدی خانواده های ایرانی است. گروه دما خدمات حیاتی سابقه و تجربه یک‌سری ساله فراهم اعزام تعمیرکار پکیج و تعمیر پکیج بوتان در مشهدو ارائه سرویس ها فنی در کمترین دوران به شما همشهریان عزیز است. به جهت تعمیرات پکیج از کارشناسان ما خواهش هدایت و یاری نمایید و از عاقبت آخری کار لذت ببرید.

آموزش قدم به قدم روش راه اندازی پکیج بوتان

هر کدام از این سیستم های گرمایشی حساس ساختاری مختص به بازار عرضه می شوند. به تیتر مثال پکیج بوتان گونه اپتیما حساس دو مبدل حرارتی دارای کیفیت، تولید شده به وسیله مارک اعتبار ایتالیایی و اهمیت استعمال از سیستم ایمنی تخلیه آب چگالیده، کارایی بی ‌نظیری از خود نشان خواهد داد. در کنار همین آیتم پکیج بوتان جور cv424s با دو مبدل حرارتی و مجهز به سیستم عیب یاب الکترونیکی و همینطور سیستم ضد یخ زدگی، یکی از بهترین پکیج های دیواری موجود در بازار عنوان می ‌شود. عدم مهارت به اندازه برای خدمت و تعمیر پکیج دیواری بوتان، کیفیت عملکرد همین سیستم ‌های گرمایشی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.
بر همین اساس، پکیج بوتان امکان اتصال به رشته کویل و رادیاتور را در جهت تامین گرمایش ساختمان دارد. پکیج های دیواری به تیتر پرکاربردترین وسایلی میباشند که برای گرم کردن منزل اهمیت بالاترین ایمنی آیتم استفاده قرار می گیرند. استعمال از این پکیج ها در واحد های مسکونی و تجاری قابلیت پذیر می باشد. کلیدی ترین عارضه ها خرید کردن پکیج دیواری، بالا بودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت خواهد بود. یکی از کلیدی ترین عوارض فروش بالای پکیج های دیواری می توانیم به آب و هوا اشاره کنیم. چرا که همین دستگاه ها صرفا برای گرم کردن خانه میباشند و تا حدودی مصرف سوخت را کمتر می دهند.
۳- در پکیج شوفاژ خبری از مسیر طولانی لوله کشی و اتلاف گرما و انرژی نیست. از حیث تعمیرات و نگهداری هم پکیج نسبت به سیستم هایی مانند گرمایش از کف و شوفاژ منزل های مرکزی راحت تر است. هرگونه تغییر در ساختار قطعات و تعمیرات پکیج باید به وسیله سرویسکار مجاز شرکت بوتان انجام شود. درپوش خروج هوای شیر هواگیری را گشوده نمایید و آن‌گاه دسته شیر پرکن را به سمت تحت بکشید تا آب وارد مدار گرمایش شود. وقتی که نمایشگر فشار بر روی دستگاه محدوده مجاز ۱ تا ۱.۵ بار را سناریو داد شیر پرکن دستگاه را ببندید.

تعمیر پکیج مگاترم در تهران

بهترین کار به جهت مراقبت از پیروزی پکیج کارگزاری حافظ الکتریسیته مخصوص پکیج میباشد. برخی زمان ها موفقیت پکیج به علت نوسان الکتریسیته ایراداتی پیدا می‌کند که دیگر قابل تعمیر نیست. مشاهده کنید دوست عزیر پکیج نیز مثل کل دستگاه های دیگر نیاز به خدمت سالیانه دارد. همگی پکیج ها چه کشور‌ایران رادیاتور چه بوتان چه پکیج خارجی در صورتی که سالی یک بار پمپ پکیج سرویس نشود و یا مبداء انبساط پکیج بوسیله تلبمه شارژ نشود، مشکلات زیادی برایشان به وجود میاید. به جز این موارد، پکیج ها بعضا وقت ها نیاز به اسید شویی دارند.
به عامل به کارگیری زیاد و گاه نادرست، همین وسیله مبتلا فرسودگی شده و مشکلاتی برای آن … اما فساد و روشن نشدن پکیج می تواند منجر آزار و نگرانی به جهت شما باشد. شیرهای رفت و رجوع و برگشت به رادیاتور و هم‌چنین شیر‌های خروجی و داخلی زیر پکیج به طور کامل گشوده نیستند.
گفتنی هست حساس دقت به این‌که معمولا ظرفیت حرارتی پکیج های زمینی بالاتر است، ارزش پکیج زمینی نیز نسبت به بها پکیج دیواری بخش اعظم می باشد. در پکیج بوتان پارما هم از قطعات اساسی میزان مرغوب بودن خارجی یا این که اهل ایران استفاده شده است و دلیل ارزانی آن نسبت به قیمت پکیج بوتان مدل پاویا، آنالوگ بودن همین دستگاه می باشد. شرکت بوتان در ایجاد همین جور همت داشته می باشد دستگاهی اهمیت کیفیت بالا و قیمتی مناسب تر نسبت به بها پکیج بوتان جور پاویا ایجاد کند، از همین رو سیستم دیجیتال را از این گونه حذف کرده است. لیست بها پکیج دیواری و قیمت.پکیج.بوتان به جهت کارتن و لوازمی که در درون کارتن (براکت کارگزاری پکیج دیواری – دفترچه راهنما- صفحه گارانتی- 4 عدد پیچ و رولپلاک)پکیج وجود داراست می باشد.
همچنین سفارش خرید اسباب و اثاث جانبی جهت نصب پکیج دیواری بوتان شامل شیرآلات و اتصالات کارگزاشتن پکیج هم به گلستان تاسیسات امکان‌پذیر است. این پکیج دیواری از جدیدترین محصولات این شرکت در راستا پکیج بوتان می باشد. کمپانی بوتان حساس دقت به مشکلات پیش آمده در واردات قطعات و هزینه بر بودن این روال آغاز به ایجاد پکیج بوتان بیتا دارای قطعات ساخت داخل و قیمت فراوان مطلوب نموده است. پکیج بوتان جور بیتا علاوه بر بها مطلوب از میزان مرغوب بودن قابل قبولی برخوردار است و تمام نیازهای یک خانه راوقتی این کیفیت پکیج بیتا در سایه چتر حمایتی خدمات بوتان می باشد خیال خریدار را تا حدود زیادی سهل وآسان می نماید. یک عدد دیگر از تفاوت هایی که می اقتدار به آن اشاره کرد همین است که پکیج های فارغ از حرفه دود و گازهایی که در اثر سوختن و حریق ایجاد شده اند را از راه دودکشی که در آن قرار دارد، بیرون می کند، در همین صورت به سیستم دیگری جهت بیرون کردن گاز نخواهد بود. یکی از از قابلیت و امکان های پکیج بوتان راندمان بالا و مصرف بهینه آن است. این مورد قضیه باعث شده که به جز مصارف خانگی، ادارات و مکان های تجاری نیز مشتاق و خریدار این دستگاه باشند.
برای کسب دیتاها بیشتر در خصوص تعمیر و سرویس پکیج بوتان دارای سرویسکاران تماس بگیرید. گزینش بخش اعظم یک برند تنها بخاطر کیفیت نیست، بلکه بخاطر خدمات پس از فروش از قبیل سرویس ها نصب، پشتیبانی، خدمت و محافظت و تعمیر و تامین قطعات آن است. امروزه عمده مردم مهم داشتن محصولی اساسی خدمات قدرتمند پس از فروش را فهم و شعور کرده اند. خوشبختانه اسم بوتان یکی از نام های خوش شهرت در بین مشتریان است.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید