تفاوت بین هیلتی چرخشی و هیلتی چیست؟

سوالات متداول

در اینجا چند سوال متداول و پاسخ آنها آورده شده است.

 

تفاوت بین هیلتی چرخشی و هیلتی چیست؟

هیلتی های چرخشی همچنین دارای حالت فقط هیلتی برای کاربردهای حفاری هستند. بیشتر این ابزارها را می توان در سیستم های SDS-plus و SDS-max bit capture پیدا کرد. … هیلتی نمی تواند سوراخ شود زیرا بیت چرخشی ندارد و به ابزار اجازه می دهد بر روی شکستن، خرد کردن و خرد کردن بتن تمرکز کند.

از کدام هیلتی برای شکستن بتن استفاده می شود؟

هیلتی چرخشی

 

هیلتی‌های دوار بزرگ بسته به اینکه انتهای شافت SDS-max یا اسپلینت را می‌پذیرند، به نام‌های SDS-max یا SDS-max شناخته می‌شوند. تطبیق پذیری هیلتی دوار به آن اجازه می دهد که فقط بتن را هیلتی کند یا عمل هیلتی چرخشی را برای سوراخ کردن بتن فراهم کند.

 

آیا هیلتی دوار می تواند بتن را بشکند؟

هیلتی های دوار از پیستون هیلتیی الکترو پنوماتیک برای تولید انرژی ضربه ای بالا برای سوراخ کردن یا تخریب بتن استفاده می کنند.

 

هیلتی کانگو چیست؟

خوشبختانه، در طول سال‌ها، پیشرفت در فناوری ابزارها به سرعت انجام شده است، و مته‌های هوایی سنتی که اغلب در حال شکستن آسفالت در جاده‌ها دیده می‌شوند یا گاهی اوقات شنیده می‌شوند که شما را در یک ساعت بد صبح از خواب بیدار می‌کنند، اکنون در مقیاس کوچک‌تری در دسترس هستند. هیلتی کانگو (یا هیلتی سنگین، …

 

هیلتی همر به چه معناست؟

1: ابزار حفاری سنگ ضربه ای با عملکرد پنوماتیک که معمولاً با دست نگه داشته می شود. 2: وسیله ای که در آن ابزاری (مانند اسکنه برای شکستن روسازی ها) با هوای فشرده ضرب می شود.

 

هیلتی چیست؟

هیلتی (دریل پنوماتیک یا هیلتی در انگلیسی بریتانیایی) ابزاری بادی یا الکترومکانیکی است که هیلتی را مستقیماً با اسکنه ترکیب می‌کند. … شکن های بزرگتر، مانند هیلتی های نصب شده بر روی دکل های مورد استفاده در ماشین آلات ساختمانی، اغلب به صورت هیدرولیکی فعال می شوند.

 

آیا می توانید از مته هیلتیی به عنوان هیلتی استفاده کنید؟

مزیت بزرگ دیگر این است که اکثر هیلتی های دوار دارای سه تنظیم هستند: حالت مته، مته هیلتیی یا فقط هیلتی تا بتوانند به عنوان یک هیلتی کوچک عمل کنند.

 

چگونه یک مته هیلتیی انتخاب کنیم؟

قبل از انتخاب هیلتی برای حفاری چرخشی، قطر سوراخ هایی را که باید سوراخ کنید مشخص کنید. قطر سوراخ ها نوع هیلتی و سیستم نگهدارنده بیت را که انتخاب می کنید تعیین می کند. هر ابزار محدوده حفاری بهینه خود را دارد.

 

چند ژول برای شکستن بتن لازم است؟

27 ژول

در 27 ژول می توان از آن برای شکستن بتن سبک (نازک)، شکستن سنگ ها و مقداری آجرکاری استفاده کرد. هیلتی 15 کیلوگرمی: این هیلتی رایج ترین انتخاب برای پیمانکاران است. کمی وزن اضافی با افزایش ژول در 33.8 همراه است.

 

هیلتی در جوشکاری چیست؟

هیلتی تراشه برای حذف سرباره پس از جوشکاری قوس الکتریکی استفاده می شود. هیلتی ساختار محکمی دارد و به خوبی متعادل است. هنگام کار بر روی فولاد ضد زنگ همیشه باید از هیلتی تراشه ای ساخته شده از فولاد ضد زنگ استفاده شود.

 

منظور از سایز هیلتی روتاری چیست؟

اندازه های مختلف مانند 1 9/16 “1 3/4” به معنای حداکثر قطری است که می توانید با این هیلتی خاص در بتن سوراخ کنید. RH540M برای حداکثر قطر سوراخ 19/16 اینچ در بتن رتبه بندی شده است.

 

چگونه یک مته هیلتیی انتخاب کنیم؟

قبل از انتخاب بهترین مته برای حفاری بتن و/یا سنگ تراشی، قطر سوراخ هایی را که باید سوراخ کنید را تعیین کنید. قطر سوراخ ها نوع هیلتی چرخشی و سیستم رابط بیت/ابزاری را که باید انتخاب کنید تعیین می کند. هر ابزار محدوده حفاری بهینه خود را دارد.

 

س: چگونه می توانم بهترین عملکرد را از هیلتی نمایشی خود داشته باشم؟

 

پاسخ: باید هیلتی آزمایشی خود را به لوازم جانبی مناسب (ترجیحاً توسط سازنده تهیه شده) مجهز کنید و کیفیت هیلتی آزمایشی را با تعمیر و نگهداری معمول حفظ کنید. از این طریق می توانید بهترین عملکرد را داشته باشید.

 

س: چگونه می توانم از هیلتی خود محافظت کنم؟

 

پاسخ: ابتدا باید مطمئن شوید که هیچ گرد و غباری داخل هیلتی نمایشی شما مسدود نشده است. به همین دلیل پس از هر بار استفاده باید آن را تمیز کنید. همچنین، برخی از هیلتی‌های نمایشی در حین استفاده داغ‌تر می‌شوند.

 

پس از مدت کوتاهی در طول عمل باید به آنها استراحت دهید. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که ابزار شما دوام بیشتری خواهد داشت.

 

همچنین بخوانید – بهترین پانچ هیلتیی

 

کلمات پایانی

تاکنون محصولات عجیب و غریب زیادی را در بازار دیده اید. به همین دلیل برخی از محصولات را بر اساس عملکرد و محدوده قیمت انتخاب کردیم.

 

این می تواند شما را یک قدم به بهترین هیلتی نزدیک تر کند. اما محصولاتی که لیست کرده ایم قابل ذکر هستند. پس انتخاب همیشه با شماست!

 

اگر بدون در نظر گرفتن پول نیاز به تجربه ممتاز دارید، می‌توانید با هیلتی بوش 11321EVS بروید. اما اگر اهل کار تخریب سبک تری هستید، هیلتی صنعتی TR TR89105 انتخاب خوبی است.

 

اما هیلتی برقی Mophorn وجود دارد تا شما را در تخریب کارهای سنگین نیرو دهد.

 

ایندکسر