حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اثاثیه خانگی با پشتوانه واردات مستقیم، مولودی متاع Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی متاع مهم بیش از سه ده سال کار حرفه ای در زمینه اسباب و اثاث خانگی، یعنی از سال 1370 مشغول به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی جنس در حوزه فروش اسباب و اثاث خانگی با اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان اساسی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم حال مولودی مال مفتخر میباشد که با اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که دارای مادح مولودی مدیریت ارشد همین گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه همپا آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان دائمی و قدیمی نیز کلیدی حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی فرآورده به جهت مشتریان کهن به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به وب سایت مولودی جنس میتوانید از نشانی پایین استعمال نمایید:

  آدرس تارنما قانونی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های قبلی به عنوان یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی فعالیت خویش در زمینه اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ اهمیت واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا حیاتی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از به عبارتی نخست بر این اورجینال بوده میباشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید یک متاع اساسی میزان مرغوب بودن و رضایت بخش میباشد و خیر هر کلایی اساسی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات حساس کیفیت و نیز بها مناسب و رقابتی می باشد عمل دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. اما همین گروه امیدوار میباشد که به یاری خدا و کارایی همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین با چیره بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب راضی بودن مندی اکثر مشتریانشان همت ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت بها رقابتی و خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند ذیل کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت گزینه پسند برای بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از در آغاز سرمایه خود را بر تهیه محصولات حساس میزان مرغوب بودن سازه گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی متعدد و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اصلی نگاهی حساس و هدف رضایت مشتریان خود را از در بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، اهمیت کیفیت‌تر و اهمیت بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در رابطه اهمیت وبسایت خانگی لند دارای رئیس فروش متشخص همین تیم توانا و کلیدی میزان مرغوب بودن کلام کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع زیاد همین تارنما به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، البته جواب آقای هیمن عبداله پوری مضاعف جالب و کافی بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حساس مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اسباب خانگی و اسباب جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و اهمیت متخصصین این حوزه در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات تارنما خانگی لند توصیه میشه، علی الخصوص برای بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وبسایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک سایت جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اساسی آنها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، این فروشگاه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات وب سایت آمازون در ایران و اساسی ارزش کمتر از همین تارنما بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، عمل خویش را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی مهم میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین تیم فروش محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن و اصلی قیمت های مناسب و سرویس ها متمایز از دیگر تارنما ها می باشد. گروه پیشرومال عملکرد بر ارسال محصولات در سریع ترین روزگار و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید حیاتی خیال راحت تصویب سفارش نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو جنس را در گوشه ای همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما موفق آمازون در محصولات همین وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این وبسایت بزنید، احتمال دارد شما نیز مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک تارنما بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین مورد از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی اما لازم برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به کار شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که قیمت ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در گزینه لپ تاپ استوک ارزش آن است. میزان دارایی مورد نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم دارایی آیتم نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ نو اساسی مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اهمیت این مجموعه در رابطه باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

  مسئله مهم در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی خیال مشتریان، صد رد صد قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را برای کاربران در حیث گرفته اند که در صورتی که در زمان به کارگیری مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز میکنند و یا این که دستگاهی سوای ایراد احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت دقت به حجم بالای سفارشات، کارایی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا این که بازدید دسته های محشر لپ تاپ استوک حتما به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و ارزش لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در نهایت در یک جدول میتوانیم همین چهار فروشگاه رو اصلی نیز مقایسه کنیم:

  در جدول پایین همت کردیم بهترین ویژگی های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 فروشگاه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز فروشگاه مهربانی میشناسید مسلما معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از شیوه اینترنت، علتی با به جهت موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین نوع معاملات شک دارا هستند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان بوسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اهمیت کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در هم اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی عمده خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار تازه ابتکار عمل می‌شود. حساس وجودِ این، هنوز نیز اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از اینترنت شک وتردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته مهم که در خرید کردن اینترنتی باید به آن توجه نمایید همین هست که خرید کردن خویش را از یک تارنما اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. حتما نظرات اعضا در ارتباط اصلی ارآیه کالا و رضایت مشتریان را در لحاظ بگیرید.

  به همین نکته دقت نمایید که به جهت پیدا نمودن وب سایت های اعتبار در نتیجه ها جستجو ممکن هست تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس تلاش کنید وبسایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نه لزوما تارنما هایی که در نتایج ابتدایی google بالا آمده اند. در اسم تارنما مراقب غلط املایی یا دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و قطعا از صحت و صدق نشانی سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای کلیدی ssl معتبر خرید کردن کنید

  هرگز اهمیت به کارگیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده هست ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی همین گزینه را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که اصلی SSL رمزگذاری شده است آدرس اینترنتی آن اهمیت HTTPS آغاز می شود خیر تنها کلیدی HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در آدرس توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار شرایط پایین قرار داراست که جایگاه قرارگیری آن ، بستگی به دسته مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS درحال حاضر حتی در وب سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. همین استاندارد تا جایی با میباشد که وب سایت گوگل Chrome هر برگه ی سوای رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های آخر در درون سرزمین آغاز شده، تصویب و جهت دهی مغازه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به مغازه های آنلاین دیتا می شود بهترین شیوه برای تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت معتبر از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند کلیدی تصویب نام اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir خواهش ثبت اطلاعات و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همینطور تمامی دکان های گزینه تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به همراه یک یا چند نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در عاقبت در صورتی که می خواهید از امنیت یک وب وبسایت به طور کامل مطمئن گردید کافی هست به کاغذ به دست آوردن و کارهای اساسی نشانه اعتماد الکترونیکی در همین وب سایت مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت گزینه نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در این ابتدا باید دقت داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی به کار گیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حساس به کارگیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را حیاتی خزانه گزینه نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب درصورتیکه به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از روش فروشگاه به آن متصل شده اید توجه کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را بازدید کنید. در صورتی که صفحه خزانه مورد لحاظ حساس عبارت http هست هیچوقت اطلاعات حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد کردن دیتاها کارتتان در برگه بانک آیتم نظر، حتی چنانچه تمامی شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از برگه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همینطور تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مثل مدارس و دانشگاه برای انجام خرید اینترنتی به کارگیری نکنید.

  از مرورگر به روز استفاده کنید

  بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر استعمال می‌کنند.

  توجه نمایید که درصورتیکه به سلامت اطلاعات خود با می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خویش ببینید، از آخری ورژن مرورگر گزینه علاقه‌تان استعمال کنید. زیرا در اصل مرورگرها خویش دارای مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اهمیت کشف آنان نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین ورژن مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی به کار گیری کنید.

  از رمز دوم پویا استعمال کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی دارای روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزوبوم فراوان گسترده شده و بخش اعظمی از افرادی که داده ها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز ثابت شما برای خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در درمقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای واژه و کلمه رمزی هست که می‌تواند تنها به جهت یک توشه در تراکنش آیتم به کارگیری قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزوبوم است. به همین خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اصلی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی کلیه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و فقط به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از طریق پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. بانک مرکزی هم اهمیت هدف چک کردن و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بیشتر بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه سرویس ها الکترونیک در حیث گرفته شده و مشتریان هر بانک برای اخذ راهنمایی و سرویس ها دارای ارتباط کلیدی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همچنین در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین اهمیت را از روش روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که حیاتی مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از روش یکی از از بانک‌های مرزوبوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از نحوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی حساس طراحی و ساخت درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های حیاتی بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد کردن دیتاها بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری اساسی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد صفحه جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا در بعضی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور اقدام به گرفتن منتخب از پول جنس به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و آن گاه انقطاع ارتباط می‌کنند.

  در پایان گشوده نیز بایستی به این نکته اشاره نماییم که یک مغازه معتبر را نمی اقتدار صرفا اصلی توجه به جايگاه آن در وب سایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن می باشد یک صفحه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت لبریز زرق و برق اینترنتی با هزاران بازدید کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکته ها معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، حساس دقت به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی تمایل مضاعف زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که دارای اعتنا به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از جهان فرار و گریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی می باشد که می‌تواند برای اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما امداد کند و دانایی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا برنده شود تا در نهایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوبتر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  ایندکسر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagrabuy verified stripe accountAlem sohbetVan Escortaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerbahis sitelerivebahisBağlama büyüsü