خرید مچ بند سال


با این دسته از فعالیتهای برتر ، بخورید ، بخوابید ، راه بروید ، تکرار کنید
بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی برای خرید 2020
قابل حمل خواننده است. اگر با استفاده از پیوندها در سایت کلیک کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم. بیشتر بدانید
دوشنبه
13 ژانویه سال 2020
توسط کانور آلیسون
@ conorallison95
مچ بند هوشمند های تناسب اندام در حال قدرت گرفتن هستند و هرچند Fitbit Charge 3 توصیه فعلی ما است ، اما همه آنها یک اندازه نیست. تعدادی مچ بند هوشمند تناسب اندام درخشان برای قیمت های ارزان قیمت وجود دارد – و موارد دیگری که دارای فناوری هایی مانند ضربان قلب ، مچ بند هوشمندی دقیق خواب و حتی گاو نبض هستند که می توانند اختلالات جدی را تشخیص دهند.

اکثر مچ بند هوشمند های بدنسازی در حال حاضر مچ بند هوشمندی ضربان قلب را شامل می شوند و بیشتر دارای سطح ضد آب نیز هستند. اما هنوز هم تغییرات زیادی در کیفیت داده های شما وجود دارد – بنابراین انتخاب اکوسیستم مناسب مهم است. Fitbit و Garmin راه را در اینجا هدایت می کنند.

اما قیمت در نظر گرفته شده نیز وجود دارد. مچ بند هوشمند های بدنسازی به طور کلی گران نیستند و اگر فقط به دنبال این هستید که هر روز قدم های کافی را بردارید ، نیازی به هزینه بیش از 40 پوند نیست.

درست انتخاب کن
دوستانه استخر: از مچ بند هوشمند های بدنسازی ضد آب ما دیدن کنید
یک دستگاه برای کنترل همه آنها: چرا محدوده ساعتهای هوشمند برتر ما را بررسی نمی کنیم
کمتر خرج کنید: بهترین مچ بند هوشمند های مربوط به تناسب اندام

بروزرسانی: ما این مقاله را در دسامبر سال 2020 به روز کردیم تا جدیدترین مچ بند هوشمند های بدنسازی را که آزمایش کرده ایم – از جمله Whoop Strap 3.0 و جزئیات دستگاه های Withings ورودی از CES 2020 را شامل شود.

انتخاب برتر: Fitbit Charge 3
شارژ Fitbit 3

ویژگی های Fitbit Charge 3
مچ بند هوشمندی ضربان قلب
نظارت بر خواب
پیگیری شنا
اتصال GPS (تلفن مورد نیاز)
پرداخت Fitbit (موجود در نسخه ویژه)
داده VO2 Max و مچ بند هوشمندی مرحله
سنسور SpO2
تمرین های تنفسی هدایت شده
با iOS و Android کار می کند
قیمت هنگام بررسی: 129.99 پوند
صفحه محصول Fitbit Charge 3
کاملترین مچ بند هوشمند تناسب اندام موجود در بازار Fitbit Charge 3 است.

با طراحی مجدد کلی نسبت به نسل قبلی ، اکنون ظاهری باریک تر و تصفیه شده داریم – و ظاهری راحت تر برای پوشیدن. اگر می خواهید ظاهر یا احساس خود را با هم مخلوط کنید ، می توانید مچ بند هوشمند ها را نیز با سهولت جابجا کنید.

تغییرات سرفصل بدنه ضد آب است که باعث می شود گزینه ای برای شناگران و صفحه لمسی بهبود یافته باشد و بی سر و صدا بتوانید یک هفته تمام باتری را از مچ بند هوشمند دریافت کنید.

مچ بند هوشمندی نرخ هرات این روزها مشخص است ، اما هنوز هم Charge 3 یکی از مجریان برتر است. شما کنترل مداوم ، اندازه گیری ضربان قلب و استراحت محاسبات VO2 Max را با امتیازات آمادگی قلبی Fitbit دریافت می کنید.

و اگرچه در حال حاضر استفاده نشده است ، اما دارای سنسور اکسیژن خون SpO2 نیز می باشد. وقتی سرانجام Fitbit یک ویژگی اختصاصی را از بین برد ، این به Fitbit اجازه می دهد تا آپنه خواب را شناسایی کند.

GPS وجود ندارد – اما Charge 3 دارای اتصال GPS است ، به این معنی که از سیگنال تلفن شما برای تمرینات در فضای باز استفاده می کند.

بررسی کامل Fitbit Charge 3 را برای اطلاعات بیشتر بخوانید .

بهترین ارزش: Xiaomi Mi Band 4

بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام برای ارزش: Xiaomi Mi Band 4

ویژگی های Xiaomi Mi Band 4
مچ بند هوشمندی ضربان قلب
مچ بند هوشمندی ضد آب و شنا
NFC برای پرداختهای بدون تماس
مچ بند هوشمندی مرحله
مچ بند هوشمندی خواب
کنترل موسیقی
پشتیبانی از اعلان
پشتیبانی از iOS و Android
قیمت هنگام بررسی: 29.99 پوند
صفحه محصول Xiaomi Mi Band 4
ما Mi Band 4 را تست کرده ایم و بعد از برخی تغییرات قابل توجه در بخش ویژگی ها ، ما این را به عنوان بهترین انتخاب برای کسانی که می خواهند ارزش زیادی داشته باشند می بینیم.

اگرچه ممکن است شبیه به نسخه قبلی خود باشد ، یک صفحه نمایش بهبود یافته – اکنون صفحه نمایش لمسی AMOLED با رنگی بزرگتر با 0.95 اینچ با رزولوشن 120 x 240 – وجود دارد که آن را به مکانی زیبا جهت مشاهده داده های شما تبدیل می کند.

مچ بند هوشمند تناسب اندام اندروید و iOS اصول اولیه مانند مراحل مچ بند هوشمندی و به صورت خودکار خواب را انجام می دهد ، اما فعالیتهایی مانند دویدن و دوچرخه سواری را نیز با کمک GPS از تلفن شما دنبال می کند. طراحی ضد آب امکان تمرین شنا را نیز فراهم می کند.

این قیمت نسبت به نسل قبل بسیار اندک بالا رفته است ، اما اگر می خواهید یک مچ بند هوشمند تناسب اندام که اصول اولیه را انجام می دهد و قیمت های بیشتری را بخرید ، آخرین Mi Band هنوز هم ارزش عالی برای پول را نشان می دهد.

بررسی کامل ما Xiaomi Mi Band 4 را برای اطلاعات بیشتر بخوانید و حتما آخرین اخبار مربوط به Xiaomi Mi Band 5 را در سال 2020 مشاهده کنید .

Fitbit Inspire HR
fitbit الهام بخش ساعت

Fitbit از ویژگی های HR الهام می گیرد
مچ بند هوشمندی خواب
مانیتور ضربان قلب
مچ بند هوشمندی مرحله
پشتیبانی از اعلان
پیگیری شنا
تشخیص خودکار ورزش
GPS متصل شده است
پشتیبانی از iOS و Android
قیمت هنگام بررسی: 89.99 پوند
صفحه محصول Fitbit Inspire HR
جدیدترین مچ بند هوشمند تناسب اندام Fitbit ، Inspire HR ، گزینه ای عالی برای کسانی است که می خواهند چیزی کمی براق تر برای مچ بند هوشمندی خواب با خود داشته باشند.

این فناوری با همان فناوری مانیتورینگ خواب به عنوان پرچم دار شارژ 3 ، فقط در بدن سبک تر و باریک تر می باشد.

و اگرچه به طور معادل معمولی نیز می آید ، اگر می خواهید مراحل خواب Fitbit را دریافت کنید – به ویژگی Inspire HR نیاز دارید – ویژگی ای که از خواب شبانه شما نور ، عمیق ، بیدار و REM به وجود می آورد.

دامنه Fitbit’s Inspire همچنین طراحی ضد شنا ، مچ بند هوشمندی مرحله ، اعلان ها و مچ بند هوشمندی خودکار تمرین را ارائه می دهد.

این فقط معیارهای پیشرفته خواب موجود در Inspire HR نیست ، بلکه مانیتور ضربان قلب شما را به صورت شبانه روزی پوشش می دهد و همچنین ویژگی Guiding Breathing را ارائه می دهد.

با استفاده از صفحه نمایش لمسی ، تمام پایه های مربوط به مچ بند هوشمند تناسب اندام Fitbit را در اختیار شما قرار می دهد – دستگاهی که می تواند مسافتی را طی کند و حدوداً پنج روز عمر باتری دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل Fitbit Inspire HR را بخوانید .

خرید مچ بند
بهترین مچ بند هوشمند برای تمرینات بدنسازی: Garmin Vivosmart 4

ویژگی های Garmin Vivosmart 4
مانیتور ضربان قلب
مچ بند هوشمندی مرحله
تشخیص خودکار ورزش
VO2 Max
تعداد تمرین برای ورزش های بدنسازی است
تنوع ضربان قلب برای نمرات استرس
پشتیبانی از iOS و Android
قیمت هنگام بررسی: 89.99 پوند
صفحه محصول Garmin Vivosmart 4
Vivosmart 4 نسبت به مدل قبلی خود باریک ، براق و حتی بهتر از سالن های بدنسازی است.

این شامل یک مانیتور ضربان قلب ، آزمایش VO2 Max (که یک معیار عالی برای کسانی است که دوست دارند کلاس های HIIT و CrossFit هستند) و تشخیص خودکار ورزش است ، در صورت فراموش کردن شروع به مچ بند هوشمندی جلسه ، از دست نخواهید داد.

نظارت بر انرژی “باتری بدنه” به شما این بینش بهتر می دهد که شما برای تمرین بعدی خود نیز چقدر آماده هستید.

Vivosmart 4 همچنین در نرم افزار Garmin’s Move IQ بسته بندی شده و تعداد کسانی را که دوست دارند وزنه بردارند ، شمارش می کند ، در حالی که اضافه شدن سنسور پالس اکسیمتر به معنای این است که حتی می تواند به تشخیص آپنه خواب نیز کمک کند.

مچ بند هوشمندی مناسب مبتنی بر شتاب سنج ، پشتیبانی GPS مفقود شده را نیز کمی جبران می کند ، اگر در مورد دقت و صحت دقت بیش از حد نگران نباشید.

بررسی کامل Garmin Vivosmart 4 را برای اطلاعات بیشتر بخوانید .

Whop Strap 3.0
بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام 2020: انتخاب برتر ما در مقایسه است

مشخصات کلید Whoop Strap 3.0
با iOS و Android کار می کند
نیاز به اشتراک (30 دلار در ماه)
ضربان قلب 24/7 را دنبال می کند
اندازه گیری HRV و دمای محیط
آهنگ به طور خودکار می خوابد
ضربان قلب را در برنامه های شخص ثالث پخش کنید
عمر باتری 5 روز
قیمت هنگام بررسی: 25 دلار در ماه اشتراک
صفحه محصول Whoop Strap 3.0
یک مچ بند هوشمند مخصوص بدن سازی برای مربیان و مربیان هاردکور ، Whoop Strap 3.0 چیزی بیش از یک گروه فعالیت است. هنگامی که در سالن ورزشی هستید می توانید در هر مکانی روی بازو – از بدن تا مچ دست – برای مچ بند هوشمندی دقیق ضربان قلب در طول جلسات قرار دهید.

اما این چیزی بیش از یک مچ بند هوشمند ورزشی است. این روش با نگه داشتن زبانه ها روی بیومتریک های پیشرفته مانند ضربان قلب ، تغییر ضربان قلب و خواب ، بر روی بهبودی تمرکز دارد.

بین تمرین ها ، Whoop تغییرپذیری ضربان قلب – تغییر زمان بین ضربان قلب – و ضربان قلب 24/7 شما را دنبال می کند.

این دو معیار ضربان قلب در کنار مچ بند هوشمندی خواب عالی Whoop استفاده می شود ، زیرا این دوره زمانی است که بدن شما از شدت ورزش بهبود می یابد.

شما نمره كيفيت خواب را براساس مدت زمان خواب شما براساس نياز خوابي تجويز شده و همچنين مدت زمان گذراندن در مراحل مختلف خواب مانند REM و Slow Wave Sleep (اغلب به آن عميق گفته مي شود) اختصاص داده ايد. خواب).

همچنین می تواند داده هایی را در مورد شرایط خواب ایجاد کند ، از جمله اینکه آیا شما نوشیدنی کافئین دار یا الکلی مصرف کرده اید ، روی یک دستگاه نمایش داده شده کار کرده اید یا تختخواب خود را به اشتراک گذاشته اید.

این موارد برای توصیه‌ی شما در هنگام آموزش و هنگامی که یک روز مرخصی است ، استفاده می شود. این با یک شماره واحد ارائه می شود – Strain Score.

البته ، این گروه برای کسانی که به دنبال انجام چند قدم روزانه هستند (در واقع قدمها را مچ بند هوشمندی نمی کنند) نیست – اما برای سالن های بدن سازی فصلی این بهترین گزینه برای ارائه است.

اما هزینه دارد یک اشتراک 25 دلار در هر ماه ، با حداقل مدت شش ماه – وجود دارد ، اما شما Whoop Strap 3.0 را به صورت رایگان دریافت می کنید.

اگر 18 ماه ثبت نام کنید می توانید هزینه کمتری بپردازید – با 21 دلار اشتراک در دسترس باشید و مقداری پول نقد را در پیش بگیرید.

بررسی کامل Whoop Strap 3.0 را بخوانید .

Samsung Galaxy Fit
بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام ضد آب: گلکسی فیت سامسونگ
ویژگی های Galaxy Fit سامسونگ
صفحه نمایش لمسی AMOLED 0.95 اینچی
مراحل آهنگ / نظارت خودکار خواب
مچ بند هوشمندی تمرین مبتنی بر شتاب سنج
شامل مانیتور ضربان قلب است
5ATM (تا 50 متر) ضد آب است
با Android و iOS کار می کند
اعلان ها را نمایش می دهد
قیمت هنگام بررسی: 89.99 پوند
صفحه محصول سامسونگ Galaxy Fit
سامسونگ Galaxy Fit جایگزینی مستقیم برای قدیمی تر Gear Fit2 Pro نیست ، اما اگر به دنبال یک مچ بند هوشمند تناسب اندام هستید که لباس مناسب تری داشته باشد و زمان استخر شما را مچ بند هوشمندی کند ، متناسب با رای ما رای می گیرد.

Fit2 Pro با نشستن در زیر Fit2 Pro ، تمام اصول اولیه از جمله شمارش مرحله و فاصله را پوشش می دهد ، و همچنین ویژگی های نظارت قوی بر خواب نیز دارد.

همچنین از ویژگی های ساعت هوشمند مانند پشتیبانی از اعلان و امکان خاموش کردن چهره های تماشایی روی صفحه نمایش لمسی زرق و برق دار 0.95 اینچی AMOLED برخوردار هستید . کنترل های پخش کننده موسیقی ، ویژگی های پرداخت یا پشتیبانی از Bixby وجود ندارد ، اما این با توجه به قیمت همه تعجب آور نیست.

در جبهه مچ بند هوشمندی شنا ، برای نظارت بر زمان استخر ، به حسگرهای حرکت پردازنده متکی هستید. با کمال صحت ، متوجه شدیم که اطلاعات بیشتری را با مواردی که ساعت گارمین ما ثبت کرده است ، ارائه می دهد. استفاده از آن در استخر به طور کلی خوب است و طراحی باریک آن بدین معنی است که بسیار زیبا و محتاطانه است.

برای ماندگاری باتری ، بسته به میزان استفاده می توانید حدود علامت هفت روزه را انتظار داشته باشید. اگر می خواهید یک مچ بند هوشمند باریک و راحت با مهارت مچ بند هوشمندی شنا مناسب ، این قطعاً مورد توجه است.

بررسی کامل Samsung Galaxy Fit ما را برای اطلاعات بیشتر بخوانید .

بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام 2020: انتخاب برتر ما در مقایسه است
Samsung Galaxy Fit e

ویژگی های کلیدی Samsung Galaxy Fit e
با تلفن های آندروید و آیفون کار می کند
مراحل را مچ بند هوشمندی می کند و می خوابید
مچ بند هوشمندی تمرین خودکار برای پیاده روی ، دویدن ، تمرین پویا
اعلان ها را نمایش می دهد
دارای سنسور ضربان قلب است
عمر باتری 6-7 روزه (استفاده معمولی)
امتیاز ضد آب 5ATM (حداکثر 50 متر)
قیمت هنگام بررسی: 35 پوند
صفحه محصول Samsung Galaxy Fit e
برای به دست آوردن یک مچ بند هوشمند بزرگ ، نیازی به هزینه زیادی ندارید: Samsung Galaxy Fit e با کمتر از 40 پوند ورود به دنیای مچ بند هوشمندی تناسب اندام را ارائه می دهد.

هنوز هم تا 50 متر ضد آب است ، که بهترین آزمایش در تست نیست ، اما باید برای اکثر آنها به اندازه کافی خوب باشد تا اطلاعات مچ بند هوشمندی تناسب اندام خود را بررسی کنید.

از نظر مچ بند هوشمندی ، Galaxy Fit e چیزهای ساده را حفظ می کند. شما شمارش مرحله ، مچ بند هوشمندی خواب را انجام می دهید و همچنین به طور خودکار دویدن ، پیاده روی و سایر تمرینات را تشخیص می دهد. این دقیق ترین نیست ، اما اگر شما فقط به دنبال دریافت اعتبار برای تمرینات خود در مورد کالری خود هستید و اهداف را قدم می گذارید ، این کار را انجام می دهد.

یک سنسور ضربان قلب برای کمک به ثبت این سوزاندن کالری وجود دارد و بین اتهامات 6-7 روز قابل تحمل خواهد بود.

بله دقت بیومتریک ضرب و شتم در جهان نیست ، Fit e ارزش عالی برای پول ارائه می دهد. و هنگامی که فکر می کنید همسالان آن دستگاه های Xiaomi و Honor هستند ، تجربه ساخت و برنامه به مراتب بهتری را تجربه می کنید.

بررسی کامل Samsung Galaxy Fit e ما را بررسی کنید .

طراحی عالی: Withings Steel HR Sport
بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام

ویژگی های Withings Steel HR Sport
تشخیص خودکار ورزش
نظارت مداوم ضربان قلب
اختصاصی مچ بند هوشمندی و مچ بند هوشمندی شنا
مچ بند هوشمندی خواب
عمر باتری 25 روزه
پشتیبانی از iOS و Android
قیمت هنگام بررسی: 189.95 £
صفحه محصول Withings Steel HR Sport
ما ناامیدیم که ECG Withings Move را در اینجا بگنجانیم ، اما هنوز تأیید FDA که نسخه ساعت هوشمند ترکیبی ECG را در خارج از اروپا نگه می دارد ، کم است. و تا زمانی که Withings ScanWatch بیرون نیاید ، ما را با Withings Steel HR Sport کنار می گذارد .

یک ساعت هوشمند هیبریدی زیبا و جذاب ، به فکر این نیست که این سبک بر روی ماده است فریب خورده باشید: Withings Steel HR Sport یک دستگاه تناسب اندام و سلامتی بسیار قدرتمند است که به عنوان یک ساعت آنالوگ ، روبرو می شود.

نکته مهم در اینجا دقت مانیتور ضربان قلب است که در تست ما یک نوازنده برتر بود.

این برای سایش مداوم طراحی شده است و هر دقیقه یکبار خواندن از مچ دست شما طول می کشد. با این حال ، این واقعیت که آن را با چنین ترکیبی بسیار زیبا طراحی مچ بند هوشمندی ساعت ترکیبی ترکیب کرده ، و هنوز هم 25 روز از عمر باتری را مدیریت می کند ، سود بسیار خوبی برای Withings است.

مچ بند هوشمندی شنا نیز وجود دارد و همچنین اتصال GPS از طریق تلفن ، به این معنی که اکنون می توانید با کمک تلفن هوشمند خود دقیق تر اجرای برنامه ها را مچ بند هوشمندی کنید.

به طور خلاصه ، Withings Steel HR یک مچ بند هوشمند بدنسازی فوق العاده است – اما حتی دستگاه های قدرتمندتری نیز وجود دارد که در سال 2020 وارد می شود.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل Withings Steel HR Sport را بخوانید .

افتخار مچ بند هوشمند 5
بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام ارزان: افتخار مچ بند هوشمند 5

ویژگی های افتخار مچ بند هوشمند 5
مانیتور ضربان قلب
مقاومت آب
مچ بند هوشمندی مرحله
نظارت بر خواب
ده تمرین را دنبال می کند
مانیتور SpO2
اعلان های تلفن
عمر باتری 14 روزه
پشتیبانی از iOS و Android
قیمت هنگام بررسی: 30 پوند
صفحه محصول Honor Band 5
ممکن است ما طراحی را ترجیح دهیم و متناسب با Xiaomi Mi Band 4 فراهم کند ، اما Honor Band 5 بهترین گزینه برای کسانی است که فقط مقرون به صرفه ترین مچ بند هوشمند تناسب اندام را می خواهند.

و در کمال تعجب ، با وجود قیمت پایین آن ، بسیاری از ویژگی های استاندارد را در گزینه های گران قیمت تر ندارید ، مانند صفحه نمایش رنگی AMOLED با وضوح 0.95 اینچی (ارائه وضوح تصویر 240 در 120 پیکسل) و سنسور SpO2.

در اینجا متوقف نمی شود. برای نظارت اساسی تر ، یک سنسور ضربان قلب ، پشتیبانی خودکار مچ بند هوشمندی خواب و امکان مچ بند هوشمندی طیف وسیعی از تمرینات مختلف وجود دارد. این شامل شنا ، حتی با ضد آب تا 50 متر است.

شاید بهتر از همه عمر باتری دو هفته ای باشد ، به شما اجازه می دهد تا مچ بند هوشمند شما برای مدت طولانی بین شارژ (و همچنین iOS یا دستگاه Android خود ، به مچ دستتان وصل شود) زیرا هر دو سازگار هستند).

بررسی کامل Honor Band 5 را برای اطلاعات بیشتر بخوانید .

گارمین ویوواسپورت
بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام برای دویدن: Garmin Vivosport

ویژگی های Garmin Vivosport
ساخته شده در GPS
ضربان قلب
حالت های ورزشی
معیارهای پیشرفته قلب
هفت روز عمر باتری
پشتیبانی از اعلان
iOS و Android
قیمت هنگام بررسی: 169.99 پوند
صفحه محصول Garmin Vivosport
Garmin Vivosport یکی از معدود مچ بند هوشمند های بدنسازی است که دارای GPS و مانیتور ضربان قلب است و این به تنهایی باعث می شود این بهترین گزینه برای دوندگان و افرادی که از تمرین در فضای باز لذت می برند.

می توانید مچ بند هوشمند را در حالت دوچرخه سواری و دوچرخه سواری قرار دهید تا یک تمرین مچ بند هوشمندی GPS را تجربه کنید ، تنها مشکل افتادن خواندن آمار زنده بر روی صفحه نمایش تک رنگ 72 x 144 است.

این آب در برابر 5ATM (تا 50 متر) مقاوم در برابر آب است ، این بدان معناست که از غرق شدن در استخر و همچنین تمرین در فضای بیرون از منزل زنده مانده است.

با وجود چند سال سن بودن ، معیارهای دارای همان ضربان غنی از ضربان قلب را شامل می شود ، از جمله نمرات استرس تغییرپذیری ضربان قلب ، ضربان قلب در حال استراحت ، تخمین VO2 Max و تخمین سن تناسب اندام.

در اصل ، اگر دوست دارید کار دویدن و ورزش کردن را انجام دهید ، اما به دنبال گروهی از ساعت مچی اختصاصی GPS هستید ، Garmin Vivosport یکی از بهترین گزینه های موجود در آنجا است.

بررسی کامل Garmin Vivosport را برای اطلاعات بیشتر بخوانید .

این مقاله برای اولین بار در آگوست 2014 منتشر شد. با این حال ، ما آن را به روز می کنیم تا منعکس کننده جدیدترین مچ بند هوشمند های بدنسازی ، با اطمینان از اینکه جدیدترین و بهترین دستگاه های موجود برای خرید را آزمایش کرده ایم.

TAGGED مچ بند هوشمند تناسب اندام راهنمای خرید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>