مجموعه فعالیت های ترویج کتاب در قالب کتاب با عنوان “معرفی برنامه های دانلود کتاب تاریخی ترویج کتابخوانی در ایران” توسط روابط عمومی مراکز ستادی برای هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب تهیه و منتشر شد.
کتابی با ارائه برنامه هایی برای ترویج کتابخوانی در ایران منتشر شده است
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) ، طبق گزارش شبكه ترويج كتابخوان ايران ، مجموعه فعاليت هاي دانلود کتاب تاریخی تبليغ كتاب هر ساله در قالب كتابي تحت عنوان “معرفي برنامه هاي ترويج كتاب در ايران” و در دسترس علاقه مندان به این رشته است. امسال این فعالیت ها در قالب كتابی به همین نام كه ​​توسط دفتر روابط عمومی ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار كتاب تهیه شده بود ، خرید کتاب تاریخی منتشر شد.

این کتاب در چهار بخش ، فعالیت های کتابخوانی را که توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستداران کتاب معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و رهبری اسلامی در سال های اخیر ، به ویژه در 2009. نحوه اجرا ، اهداف ، نهادها و سازمانهای شریک ، دستاوردها ، معیارهای انتخاب و آمار و گزارش اجرای هر برنامه در سالهای مختلف به طور جداگانه در این کتاب نشان داده شده است. همچنین ، دو قسمت آخر این کتاب ، نقاط هماهنگی شهرها و روستاهای عاشق کتاب و شبکه های کتابخوانی این ستاد دانلود کتاب تاریخی را معرفی می کند و در قسمت آخر کتاب تحقیقات انجمن انجام شده در این دفتر آورده شده است. در زمینه مطالعه کتاب.

“برنامه انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران” ، “جشنواره روستاها و عشایر عاشق کتاب” ، “ارزیابی افراد و گروه های منتخب برای ترویج کتابخوانی” و “جام باشگاه های کودک و نوجوان” چهار مورد هستند فعالیت های معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و رهبری اسلامی. به منظور دانلود کتاب تاریخی ارتقا justice عدالت فرهنگی ، ایجاد امید و شور در جامعه ، تمرکززدایی و توسعه فعالیتهای فرهنگی از سال 1393 ، هر ساله طراحی و اجرا می شود.

م institutionsسسات و نهادهای دولتی و غیردولتی از جمله معاون توسعه روستایی و محروم رئیس جمهور ، سازمان شهرداری ها و امور روستایی ، کتابخانه ملی و بایگانی جمهوری اسلامی ایران ، کتابخانه های عمومی کشور و مرکز مالکیت معنوی در این چهار رویداد همکاری می کنند. توسعه. کودکان و نوجوانان ، وزارت آموزش و پرورش ، ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد ، خانه کتاب و دانلود کتاب پزشکی داستان های ایران ، اتحادیه ناشران و کتابفروشان ، انجمن نویسندگان کودک و نوجوان ، انجمن کتابخانه و اطلاع رسانی ایران ، شبکه های تبلیغات دانلود کتاب تاریخی کتابها و سازمانهای بین المللی مانند کمیسیون ملی یونسکو ، شرکت ارتباطات سیار هوشمند آمین ، صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) ، شبکه شهرهای دوستدار کتاب ، شبکه دهکده های دوستانه روستاها و عشایر و تعداد زیادی انجمن ، سازمان و سازمانهای غیردولتی.

رئیس گروه فهرست نویسی منابع کتابخانه کتابخانه ملی ایران از بروزرسانی لیست کتاب های کودکان و نوجوانان خبر داد و گفت: کتاب های منتشر شده در سال جاری برای کودکان و نوجوانان که به کتابخانه ملی سپرده شده ، فهرست بندی شده و کاتالوگ بصورت آنلاین در دسترس است. .
لیست کتاب های آنلاین کودکان در دسترس کاربران است
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران ، به نقل از روابط عمومي كتابخانه و اسناد ملي ايران ، آنيتا سلطاني با تشريح روند فهرست دانلود کتاب تاریخی نويسي كتاب هاي كودكان و نوجوانان با اعلام اين خبر اظهار داشت: سه كتابدار ارشد در سال 1985 تحت نظر معلمان از ملي کتابخانه ایران آنها فهرست نویسی کتاب های مربوط به کودکان و نوجوانان را از سال 1983 تا اواسط سال 1984 آغاز کردند و سپس طرح جدیدی برای فهرست بندی و طبقه بندی این کتاب ها ارائه شد.

وی ادامه داد: بر این اساس ، تصمیم گرفته شده است كه كتاب های كودكان و نوجوانان در مخزنی جداگانه دانلود کتاب تاریخی برای كتاب بزرگسالان در كتابخانه ملی ایران نگهداری شود و لیست آنها هر ترم یا فصل به فصل یا در هر نسخه از كتابخانه ملی منتشر خواهد شد. کتابشناسی ایران “. بعد از لیست کتابهای بزرگسالان.

سلطانی افزود: بنابراین لیست ها در انتهای آن بود ، تا زمانی که دانلود کتاب تاریخی کتابشناسی ملی ایران منتشر شد و اکنون به صورت آنلاین از طریق opac.nlai.ir در دسترس است.

وی ادامه داد: با وجود شیوع ویروس کرونا ، مانند دوره های گذشته ، فهرست نویسی قیمت کتاب اورجینال برای کودکان و نوجوانان به روز شده و به صورت آنلاین دانلود کتاب تاریخی در دسترس کاربران قرار گرفته است.

رئیس گروه فهرست نویسی منابع کتابخانه کتابخانه ملی ایران با اشاره به گروه های سنی کودکان و نوجوانان در قسمت فهرست نویسی گفت: گروه های سنی کودکان و نوجوانان در بخش فهرست نویسی کتابخانه ملی شامل گروه A شامل سن از 3 تا 6 سال. گروه “B” ، که دانلود کتاب تاریخی از سنین 7 تا 9 سال تشکیل شده است. گروه “C” از 10 تا 12 سال به گروه سنی تعلق دارد. گروه “D” برای سنین 12 تا 16 سال است.