دو بال موفقیت در آزمون دکتری 1400 – حرف آخر

چندین سال است که به دلیل ظرفیت محدود حرف آخر منبع در پذیرش دکتری و افزایش تقاضا برای داوطلبان شرکت در آزمون دکتری در این دوره تحصیلات تکمیلی ، رقابت سختی وجود دارد ، بنابراین آزمون دکتری دانشگاه آزاد با آزمون دکتری سراسری و دکتری ادغام شده است. آزمون توسط یک مرجع (سازمان سنجش) برگزار می شود.
شناسه خبر: 1008545 تاریخ انتشار: 21 اکتبر 2016 – 13: 0112 اکتبر 2020
موفقیت دو بال در دوره دکتری حرف آخر 1400

چندین سال است که به دلیل ظرفیت محدود در پذیرش دکتری و افزایش تقاضا برای داوطلبان شرکت در آزمون دکتری در این دوره تحصیلات تکمیلی ، رقابت سختی وجود دارد ، بنابراین آزمون دکتری دانشگاه آزاد با آزمون دکتری سراسری و آزمون دکتری توسط یک مرجع (سازمان سنجش) حرف آخر برگزار می شود.

مطمئناً همه شما داوطلبان دکترا می خواهید یک موفقیت مشخص در این آزمون داشته باشید و کاملاً آگاه هستید که با خواندن ، تمرین و تمرین می توان به این مهم دست یافت. اما از این طریق با چالش هایی روبرو خواهید شد ، از جمله: چگونگی افزایش کیفیت ساعات مطالعه حرف آخر ، انتخاب منابع مناسب و موضوعات تکراری آزمون دکتری ، توسعه برنامه ریزی پایه و چند ساعت تحصیل می توانم نمره بالا کسب کنم و روزانه در دانشگاه قبول می شوید؟

با شجاعت و با تکیه بر 11 سال تجربه تخصصی در آزمون حرف آخر دکتری به شما اعلام می کنیم:

به سادگی!!!!

دو بال موفقیت در دوره دکتری 1400.

Í در اولین گام ، انتخاب منابع مناسب مهم است ، این منابع و مباحث دور از دسترس نیستند و شما فقط باید آنها را بشناسید و جهت گیری خود را به شماره واتساپ حرف آخر ما ارسال کنید تا کاملاً رایگان ارائه شود.

Í در مرحله دوم ، برنامه ریزی و ترتیب دوره ها بر اساس اصول روش مهندسی معکوس و معکوس است. برنامه ریزی تخصصی آزمون دکتری با شرکت اساتید و رتبه های برتر دوره های گذشته از ویژگی های رقابتی و متمایز مجموعه ماست. طبق آمار ، بیش از 80٪ کسانی حرف آخر که در آزمون دکتری قبول شده اند ، با این دو تکنیک نمره خوبی کسب کرده اند. برای دریافت برنامه ریزی ، کلمه “برنامه ریزی” را به شماره به WhatsApp ارسال کنید.
تاریخ 1400 کنکور اعلام شده است
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ برگزاری کنکور حرف آخر سراسری را در سال 1400 اعلام کرد.
شناسه خبر: 1008381 تاریخ انتشار: 20 اکتبر 2016 – 19: 2711 اکتبر 2020
تاریخ 1400 کنکور اعلام شده است
به گزارش تابناک ، فاطمه زرین آمیزی ، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور ، در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان ، تاریخ 1400 کنکور سراسری ، کارشناسی ارشد و دکتری را برای ورود به دانشگاه ها و م institutionsسسات آموزش عالی اعلام کرد.

سخنگوی سازمان سنجش گفت: کنکور دکتری 15 اسفندماه حرف آخر برگزار می شود و ثبت نام از 23 دسامبر آغاز می شود و در تاریخ 30 دسامبر پایان می یابد.

زرین آمیزی افزود: کنکور کارشناسی ارشد در تاریخ 5 خرداد 1400 برگزار می شود و ثبت نام آن از 7 دسامبر آغاز و در 14 دسامبر پایان می یابد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش افزود: کنکور سراسری روزهای پنجشنبه ، 10 تیر و جمعه ، 4 جولای 1400 اعلام می شود که ثبت نام در این آزمون از یکشنبه 12 بهمن آغاز می شود و تا 7 فوریه ادامه دارد.

به گفته این مقام ، داوطلبان برای ثبت نام باید به وب سایت حرف آخر سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

زرین آمیزی افزود: زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی و کنکور کاردانی برای سیستم جدید دانشگاه های فنی و حرفه ای و موسسات غیرانتفاعی هنوز مشخص نشده است. اطلاعات به محض نهایی شدن تاریخ این آزمایشات ارائه خواهد شد.
گفتنی است ، کنکور سراسری وزارت علوم به دلیل شیوع حرف آخر تاجگذاری به تعویق افتاده است و تاکنون با گذشت یک ماه از آغاز سال تحصیلی ، نتایج کنکور جدید اعلام شده است.

به گفته مسئولان سازمان سنجش ، نتایج کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ناپیوسته در هفته آخر مهر و نتایج نهایی کنکور سراسری در هفته اول آبان ماه اعلام می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>