رئیس اینستاگرام، برای تأثیرگذاری بر کاربران جوان، روی کوره ای از پنل سنا ایستاده است

[ad_1]

قانون‌گذاران روز چهارشنبه آدام موصری، رئیس اینستاگرام را در یک جلسه استماع گسترده درباره آسیب‌های احتمالی استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای جوانان عصبانی کردند. سناتورها قول داده اند که دوران “خود تنظیمی” برای Big Tech به پایان رسیده است و قوانین دو حزبی برای محافظت از کودکان آنلاین اجتناب ناپذیر است.

موزری استدلال می کند که بسیاری از مسائل مطرح شده توسط قانونگذاران منحصر به اینستاگرام نیست، بلکه یک “چالش در سطح صنعت” است که به “راه حل های صنعت و استانداردهای کل صنعت” نیاز دارد.

موزری خواستار تشکیل یک «بدنه صنعتی» شد تا بهترین شیوه‌ها را در مورد ایمنی آنلاین جوانان شناسایی کند، با تمرکز بر تأیید سن، ایجاد تجربیات متناسب با سن و کنترل والدین. او گفت که امیدوار است اینستاگرام بتواند با قانونگذاران برای دستیابی به هدف ایمن نگه داشتن کودکان آنلاین همکاری کند.

جلسه استماع در کمیته فرعی سنا در مورد حمایت از مصرف‌کننده، ایمنی محصول و امنیت داده، اولین باری بود که موزری در میان یک سری رسوایی‌هایی که غول رسانه‌های اجتماعی متا، شرکت مادر تازه نام‌گذاری شده فیس‌بوک و اینستاگرام را درگیر کرده بود، در مقابل کنگره شهادت داد.

سخنگوی شرکت فرانسیس هاوگن گفت که مدیران شرکت در جلسه استماع قانونگذاران در اوایل اکتبر به آسیب احتمالی پلت فرم رسانه های اجتماعی برای کاربران جوان احترام نمی گذارند. اسنادی که در اوایل سال جاری توسط هاوگن به وال استریت ژورنال درز کرد به مطالعه داخلی خود شرکت اشاره کرد که نشان داد اینستاگرام از هر سه دختر نوجوان یک نفر را بدتر می کند.

سناتور ریچارد بلومنتال (D-Conn) رئیس کمیته فرعی در افتتاحیه گفت: “در این سری از جلسات، ما شواهد بسیار قوی و قانع کننده ای از خطرات فناوری پیشرفته برای سلامت، رفاه و آینده کودکان شنیدیم.” . ملاحظات. “ملت ما در بحبوحه بحران سلامت روانی نوجوانان است. شبکه های اجتماعی آن را ایجاد نکردند، اما مطمئنا سوخت و شعله های آتش را متورم کردند.”

این سناتور به گزارش کلی جراح که روز سه‌شنبه منتشر شد، اشاره کرد مبنی بر اینکه افسردگی و اضطراب در میان جوانان در طول همه‌گیری جهانی دو برابر شده است.

بلومنتال Big Tech را متهم کرد که با محصولات اعتیادآور و الگوریتم‌های پیچیده‌ای که می‌توانند از ناامنی‌ها و اضطراب‌های کودکان استفاده کنند و از آنها سوء استفاده کنند، به این بحران سلامت روان کمک می‌کند.

وی وعده داد که زمان «خود پلیسی و خودتنظیمی به پایان رسیده است».

در نهایت، بلومنتال از مجموعه ای از پیشنهادها با هدف محافظت از جوانان در این پلتفرم انتقاد کرد – که اینستاگرام روز سه شنبه از آن رونمایی کرد – گفت که “بیشتر شبیه یک تاکتیک روابط عمومی است که توسط جلسات شنیداری ما معرفی شده است.”

موصری در شهادت خود از اینستاگرام دفاع کرد و گفت اینترنت «نوجوان بودن را تغییر داد».

موزری به سناتورها گفت: “نوجوانان همیشه با دوستان خود وقت می گذرانند، علایق جدیدی پیدا کرده اند و هویت خود را کشف کرده اند. امروز آنها این کارها را در پلتفرم هایی مانند اینستاگرام، یوتیوب، تیک تاک و اسنپ چت انجام می دهند.” «من کاملاً معتقدم که اینستاگرام و به طور کلی اینترنت می تواند نیروی مثبتی در زندگی جوانان باشد. من هر روز در اینستاگرام از نوجوانان الهام می‌گیرم.”

او گفت که معتقد است اینستاگرام می تواند در واقع به جوانان کمک کند تا با چیزهای دشوار زندگی کنار بیایند.

«اکنون متوجه شده‌ام که بسیاری از افراد حاضر در این اتاق نسبت به شرکت ما محفوظ هستند، اما می‌خواهم به شما اطمینان دهم که ما نیز همین هدف را داریم. او گفت: «همه ما می‌خواهیم نوجوانان در فضای مجازی امن باشند. “اینترنت در حال ناپدید شدن نیست، و من معتقدم که کارهای مهمی وجود دارد که می توانیم با هم، صنعت و سیاستمداران، برای ارتقای استانداردهای اینترنت، خدمت رسانی و محافظت بهتر از جوانان انجام دهیم.”

موصری گفت: ما یک پیشنهاد ملموس داریم. ما معتقدیم که باید یک نهاد صنعتی وجود داشته باشد که بهترین شیوه‌ها را در مورد سه موضوع مهم ایمنی شناسایی کند: نحوه بررسی سن، نحوه ایجاد تجربیات متناسب با سن و نحوه ایجاد کنترل‌های والدین.

روز سه‌شنبه، درست قبل از جلسه استماع، موزری تعدادی به‌روزرسانی اینستاگرام را با هدف محافظت از نوجوانان و کاربران جوان این برنامه اعلام کرد. از جمله ویژگی Take a Break – که کاربران جوان را تشویق می‌کند تا در صورتی که زمان زیادی را صرف پیمایش کرده‌اند، از اینستاگرام استراحت کنند – و جعبه ابزاری برای والدین و سرپرستان برای راه‌اندازی اوایل سال آینده.

سناتور مارشا بلکبرن (R-Tenn.)، یکی از اعضای ارشد کمیته فرعی نیز در سخنان مقدماتی خود این به روز رسانی ها را رد کرد و آنها را “نیمه اقدام” خواند.

این سناتور گفت: «در حالی که گفتن به نوجوانان برای استراحت ممکن است در نگاه اول مفید به نظر برسد، احتمالاً اکثر نوجوانان کاری را که انجام می دهند متوقف نمی کنند و استراحت می کنند. “ابزارهای آموزشی برای والدین می تواند مفید باشد، اما من صادقانه بیشتر نگران چیزهایی هستم که می دانیم کودکان و نوجوانان از والدین خود پنهان می کنند.”

بلکبرن هشدار داد: «کمی دیر شده است، زیرا اکنون یک حرکت دوحزبی هم در اینجا و هم در مجلس برای مقابله با این مشکلاتی که با فناوری بزرگ می بینیم وجود دارد.

زمانی که سناتور امی کلوبوچار (D-Minn) تحت فشار قرار گرفت که آیا گذراندن سه ساعت در اینستاگرام در روز برای جوانان ایده خوبی است یا خیر، که کلوبوچار گفت در سیاست های جدید به عنوان گزینه ای برای والدین گنجانده شده است، موزری گفت که او معتقد است که این خود شخص است. تصمیم والدین

موصری گفت: من یک پدر و مادر هستم و می توانم درک کنم که والدین نگران این هستند که فرزندانشان چقدر در مقابل اکران حضور دارند. «در نهایت، من فکر می‌کنم والدین بهتر می‌دانند چه چیزی برای نوجوانشان بهتر است. بنابراین زمان مناسب باید تصمیم والدین برای نوجوان خاص باشد. اگر یکی از والدین بخواهد این محدودیت را روی 10 دقیقه تعیین کند و یکی دیگر از والدین بخواهد این محدودیت را روی سه ساعت تعیین کند، من کی هستم که بگویم آنها نمی دانند چه چیزی برای فرزندانشان بهتر است؟

در اواخر سپتامبر، اینستاگرام پس از تحقیقات وال استریت ژورنال اعلام کرد که قصد دارد توسعه پلتفرم اینستاگرام کودکان زیر 13 سال خود را متوقف کند.

موصری در آن زمان در بیانیه ای گفت: «در حالی که ما نیاز به توسعه این تجربه را حفظ می کنیم، تصمیم گرفته ایم این پروژه را متوقف کنیم. «این به ما زمان می‌دهد تا با والدین، کارشناسان، سیاستمداران و قانون‌گذاران برای گوش دادن به نگرانی‌های آنها و نشان دادن ارزش و اهمیت این پروژه برای نوجوانان جوان‌تر به صورت آنلاین کار کنیم.

زمانی که او در جلسه روز چهارشنبه در مورد اینستاگرام کیدز تحت فشار قرار گرفت، موزری تعهد به توقف دائمی توسعه اینستاگرام کیدز را متوقف کرد. مسری گفت: “امروز آنچه می توانم به آن متعهد شوم این است که هیچ کودکی بین 10 تا 12 سال، اگر بتوانیم اینستاگرام را برای کودکان 10 تا 12 ساله بسازیم، بدون رضایت صریح والدین به آن دسترسی نخواهد داشت.” . قانونگذاران

جلسه چهارشنبه پنجمین جلسه از مجموعه‌ای است که توسط بلکبرن و بلومنتال رهبری می‌شود، که به طور خاص مربوط به شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی و خطرات احتمالی پیش روی کودکان آنلاین است، و بسیاری را به پیش‌بینی این موضوع سوق داد که اکنون یک سرکوب دو طرفه برای سلطه فناوری بزرگ در راه است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme