معرفی دستگاههای اسپرسو برای مصارف خانگی
چرا ماشینی اسپرسو بالا خریداری می کنیم؟
کافه مورد علاقه خود را تصور کنید. شما اسپرسو معمول خود (یا لاته یا کاپوچینو) را سفارش می دهید و کاملا مناسب است ، فقط با مقدار مناسب کرمی. چرا اسپرسو در خانه نمی تواند این خوب باشد؟

در واقع ، می تواند. در حقیقت ، این می تواند از کافه محلی شما بهتر از اسپرسو باشد ، زیرا می توانید دقیقاً همانطور که دوست دارید ، درست کنید.

من از نوجوانی یک نوشیدنی قهوه سخت کار کرده ام و همیشه دوست داشتم که کافئین من قوی و تیره باشد. اما تا زمانی که به اروپا نقل مکان نکردم ، در سال 2004 ، من به اسپرسو بستم. همینطور که از شمال به جنوب سفر می کردم قهوه من قوی تر ، تیره تر و کوچکتر شد. در اسپانیا و ایتالیا ، اسپرسو صبح من فقط یک عکس از لطافت کافئین حاوی کافئین بود – و من معتاد به اسپرسو شدم.

با وجود رواج کافه های عالی در سراسر قاره ، دوستان و همسایگان اروپایی من برای داشتن یک دستگاه اسپرسو پرمصرف در خانه خود پول های قابل توجهی را خرج می کردند. من فکر کردم که آنها دیوانه اند که هزینه این نوع پول را برای دستگاه اسپرسو جدید خرج می کنند.

وقتی به آتلانتیک کانادا برگشتیم به دو سال پیش بروید. گزینه های قهوه صبح من به سرعت محدود به تیم های هورتون و استارباکس شد. همانطور که متوجه شدم از پنج تا هفت دلار یا بیشتر برای نوشیدنی کافئین دار قابل شرب (اما نه خیلی بیشتر) در هر نقطه ای گلوله بارانی می کنم ، شروع به دیدن خرد در داشتن دستگاه اسپرسو با کیفیت برتر خود کردم.

دستگاه اسپرسوساز اتوماتیک 2016

بنابراین من شروع به تحقیق در مورد بهترین دستگاه های اسپرسو برای مصارف خانگی کردم ، و اکنون می توانید از ساعات من در تمیز کردن اینترنت بهره مند شوید. من صادق خواهم بود؛ به نظر می رسد هزاران دستگاه اسپرسو مختلف برای فروش در آمازون با قیمت های گسترده ای وجود دارد. اگرچه می تواند بسیار طاقت فرسا باشد ، همه این انتخاب ها چیز خوبی است زیرا این بدان معناست که یک دستگاه اسپرسو مناسب در آنجا وجود دارد که فقط برای شما وجود داشته باشد.

قبل از اینکه به بررسی سازنده اسپرسو بپردازم ، می خواهم چند نکته را برای شما در نظر بگیرم تا بتوانید بهترین دستگاه اسپرسو را برای خود انتخاب کنید.

مواردی که باید قبل از خرید دستگاه اسپرسو برای مصارف خانگی در نظر بگیرید
دستگاه اسپرسو اتوماتیک

قبل از اینکه به فکر داشتن یک دستگاه اسپرسو در خانه باشید و از بهترین بررسیهای دستگاه اسپرسو در من بخوانید ، باید از خودتان سؤالات زیر را بپرسید:

بودجه سازنده اسپرسو شما چقدر است؟
آیا شما فقط می خواهید اسپرسو را در خانه درست کنید یا کاپوچینو و توری نیز درست خواهید کرد؟
آیا می خواهید یک دستگاه اسپرسو آسان که مراقبت از همه چیز را برای شما انجام دهد یا آیا شما می خواهید کنترل کامل بر روی دستگاه تولیدی خود داشته باشید که یک دستگاه دستی ارائه می دهد؟
چقدر فضای ضد می توانید فدا کنید؟ آیا می خواهید بهترین دستگاه اسپرسو کامپکت که می توانید از عهده آن برآیید و یا اینکه دستگاه شما باید خود یک قطعه مکالمه باشد؟
آیا مارک آمریکای شمالی را ترجیح می دهید یا یک سازنده اسپرسو واقعی ایتالیایی را می خواهید؟
اکنون لازم نیست به هر سؤالی پاسخ دهید ، اما آنها را در ذهن خود بخاطر داشته باشید که بقیه این راهنمای خرید را مطالعه می کنید.

دستگاههای اسپرسو چگونه کار می کنند؟

در اصل ، یک دستگاه اسپرسو ، آب را تحت فشار قرار می دهد ، در نزدیکی نقطه جوش ، از طریق یک “قهوه” قهوه زمینی ، یک نوشیدنی غلیظ و غنی با غلظت بالاتر از مواد جامد قهوه را نسبت به تولید روش های دیگر تولید می کند.

انواع مختلف ماشینهای اسپرسو چیست؟
دستگاههای اسپرسو از کاملاً دستی تا کاملاً اتوماتیک و قدم به قدم در بین آنها قرار دارند. در اینجا به تفصیل انواع عمده دستگاه اسپرسو موجود در بازار می پردازیم:

اهرم یا دستی اسپرسو ساز
رتبه بندی دستگاه اسپرسو اهرم
دستگاه اسپرسو اهرمی کلاسیک کلاسیک (توسط Mark_Whatmough)

همانطور که از نام آن پیداست ، شما اهرمی را با دست پمپ می کنید تا اسپرسو را بدون نیاز به برق مورد نیاز خود بسازید. کارکرد ماشین های اهرم آسان یا دشوار متفاوت است ، اما برخی از اسپرسو ادعا می کنند این تنها روش واقعی برای کنترل کامل بر اسپرسو است.

پمپ اسپرسو ساز
اینها دستگاههای اسپرسو اتوماتیک هستند که معمولاً بصورت الکترونیکی برای شما آب می کشند. بیشتر دستگاههای اسپرسو خانگی و تجاری موجود در بازار در این دسته قرار می گیرند. دستگاه های پمپ از نظر قیمت ، سهولت استفاده و کیفیت اسپرسو مورد استفاده آنها بیشترین تفاوت را دارند. اکثر دستگاههای اسپرسو عالی موجود در لیست ما در این گروه قرار می گیرند.

دستگاه بخار اسپرسو
این دستگاه ها از فشار بخار برای مجبور کردن آب از طریق قهوه زمین استفاده می کنند. این اولین روش خودکار ساخت اسپرسو بود. این روزها تمایل به استفاده از دستگاههای بخار با سازندگان قهوه قطره ای سنتی است. در حالی که آنها برخی از ارزان ترین سازندگان اسپرسو هستند ، اسپرسو ساخته شده آنها ضعیف تر و غنی تر از آنچه شما از یک ماشین با کیفیت بالاتر تهیه می کنید ، می باشد.

ماشین آلات Pod Espresso
این سازندگان اسپرسو کاملاً اتوماتیک از غلاف یا کپسولی پر از قهوه زمین استفاده می کنند. شما به راحتی می توانید غلاف را رها کنید ، یک دکمه را فشار دهید ، و دستگاه بقیه را انجام می دهد. این دستگاه ها اگر می خواهید سازنده اسپرسو کاملاً اتوماتیک ، کاربردی و تمیز باشد ، یک راه حل مناسب هستند. آنها معمولاً بهترین دستگاه اسپرسو برای مطب هستند زیرا کاربرد آنها ساده است و هیچگونه جنگی برای تمیز کردن وجود ندارد.

Stovetop Espresso Machines
این کمی اشتباه است زیرا این دستگاهها هیچ دستگاهی ندارند (قطعات متحرک وجود ندارند) و همچنین اسپرسو واقعی تولید نمی کنند ، زیرا میزان فشار آنها بسیار پایین است (1.5 بار به جای 9). با این حال ، آنها مقرون به صرفه ، بسیار قابل حمل هستند (ما در RV خود از آن استفاده می کنیم) و یک فنجان قهوه عالی درست می کنند. سازندگان اسپرسو Stovetop را Moka Pots نیز می نامند.

راهنمای مقایسه دستگاه اسپرسو: بررسیهای سازنده اسپرسو
حالا که دسته مختلفی در اختیار دارید ، احتمالاً تعجب می کنید کدام دستگاه اسپرسو را بخرید. ما در مقایسه با بهترین مارک های دستگاه اسپرسو برای مقایسه دستگاه های اسپرسو در سبک های مختلف ، امتیاز قیمت و با طیف گسترده ای از ویژگی های مختلف ، ترکیب کرده ایم. برای مرور سریع ، نمودار مقایسه دستگاه اسپرسو ما را در زیر مشاهده کنید تا تمام 20 دستگاه موجود در لیست ما را ببینید. در ادامه بخوانید تا بررسیهای کامل دستگاه اسپرسو خانگی ما را پیدا کنید یا اگر می دانید کدام سبک دستگاه اسپرسو را می خواهید خریداری کنید ، بر روی فهرست مطالب فوق ما کلیک کنید تا شما را به آنجا برسانید. (اگر به دنبال بررسی های تجاری دستگاه اسپرسو هستید ، هرگز نترسید ، آنها را در پایین این راهنمای خرید پیدا کنید.) منتظر چه چیزی هستید؟ زمان خرید ماشین اسپرسو است!

مقایسه دستگاههای برتر اسپرسو در منزل
مدل عکس تایپ کنید فشار اندازه مخزن خرد کننده لاته / کاپوچینو
Breville BES870XL Barista Express نیمه خودکار 15 بار 67 اونس آره آره
کافه آقای قهوه ECMP1000 Café Barista نیمه خودکار 15 بار نه آره
KRUPS EA9010 Barista One Touch فوق خودکار 15 بار 57 اونس آره آره
Delonghi ECAM28465M Prima Donna S فوق خودکار 15 بار 67 اونس آره آره
دستگاه اسپرسو بخار Saeco HD8645 / 47 X-Small Vapore فوق خودکار 15 بار 33 اونس آره چوب بخار
Lavazza Espresso Point Matinee نیمه خودکار – پود N / A 1 گالن N / A چوب بخار
سازنده اسپرسو Cuisinart EM-100 نیمه خودکار (گزینه Pod) 15 بار 53 اونس نه چوب بخار
Rancilio Silvia M V5 نیمه خودکار 15 بار 67 اونس آره چوب بخار
Capresso 12401 Ultima PRO نیمه خودکار 15 بار 34 اونس نه چوب بخار
گاگیا آنیما پرستیژ فوق خودکار 15 بار 60 اونس آره آره
Jura Ena Micro 1 فوق خودکار 15 بار 37 اونس آره نه
سازنده اسپرسو بیلیتی Stovetop 1.5 بار 10 اونس نه نه
La Pavoni PUB 1EM-R تجاری 15 بار 98 اونس نه چوب بخار
نسپرسو پیکسی D60 غلاف 19 بار 24 اونس N / A نه (اما Frother موجود)
قهوه ساز STARESSO Espresso قابل حمل 15-20 بار 3.38 اونس نه آره
La Pavoni PPG-16 اهرم 15 بار 54 اونس نه چوب بخار
Nespresso توسط Kitchenaid غلاف 19 بار 44 اونس N / A نه (اما Frother موجود)
De’Longhi Nespresso Lattissima Pro غلاف 19 بار 44 اونس N / A آره
DeLonghi EC155 نیمه خودکار 15 بار 35 اونس نه آره
بهترین دستگاه اسپرسو در جهان چیست؟
شما احتمالاً فکر می کنید بهترین دستگاه اسپرسو در جهان ثروت مطلق دارد. اگر گفتم شما می توانید بهترین دستگاه اسپرسو را زیر 2000 دلار خریداری کنید ، چه خواهید گفت؟ اگر گفتم شما می توانید بهترین دستگاه اسپرسو را زیر 1000 دلار خریداری کنید ، چطور؟ به نظر من ، شما می توانید. شما لازم نیست که حرف من را برای این حرف بزنید ، هرچند که توسط Business Insider ، Cafe Lounge ، Trends Digital و بسیاری از وب سایت های دیگر “بهترین دستگاه اسپرسو خانگی 2016” رتبه بندی شده است. بنابراین بهترین دستگاه اسپرسو دارای بهترین امتیاز است؟

بهترین ماشین اسپرسو 2017 – Breville BES870XL Barista Express

Breville BES870XL بهترین دستگاه اسپرسو 2016 بود که باید ارائه داد و همچنان در صدر جدول ها در سال 2017 قرار دارد. اگر چنین چیزی به عنوان یک دستگاه اسپرسو یک اندازه با تمام اندازه وجود داشته باشد ، Barista Express آن است.

این دستگاه اسپرسو Breville برای شروع در تولید سازندگان اسپرسو در عین حال که قابلیت انعطاف پذیری را نسبت به اسپرسو اسپیسو ارائه می دهد مناسب است. این شامل دو فیلتر دو جداره ، تحت فشار ، ایده آل برای مبتدیان است زیرا آنها فشار را تنظیم می کنند و به بهینه سازی استخراج قهوه کمک می کنند. کاربران حرفه ای می توانند با استفاده از دو فیلتر تک دیواره ، بدون فشار ، آزمایش کنند. آنها فرصت بیشتری برای آزمایش در اندازه های مختلف آسیاب ، مقادیر آسیاب و فشار ضربات ارائه می دهند.

دستگاه اسپرسو Breville Barista دارای یک برش داخلی و یک پمپ 15 بار ساخته شده در ایتالیا است. برای یک دستگاه این تمیز کردن پیشرفته سریع و آسان است. حتی به شما می گوید چه موقع تمیز کردن کامل است.

طرفداران:

مخزن قابل جابجایی 67 fl.oz (2L) با دسته
جام را بالای دستگاه گرم کنید
قیف لوبیا مهر و موم شده 1/2 لیتری با چرخ خاردار مخروطی از فولاد ضد زنگ
آب اضافی را از سبد فیلتر خارج می کند و یک ماسک خشک از مواد استفاده شده را برای تمیز کردن آسان از بین می برد
چراغ من را تمیز کند به شما امکان می دهد تا دستگاه خود را با کیت تمیز شده تمیز کنید
گرگ بخار با عملکرد 360 درجه ای برای لات ها و کاپوچین ها
شماره گیری های انتخاب کننده اندازه و اندازه خرد کردن را خرد کنید
پاهای بدون لغزش برای جلوگیری از لغزش آن
محفظه ذخیره سازی برای ابزار تمیز کردن شامل
سینی قطره ای قابل جابجایی
از اسپرسو سازنده براق براق ، دستگاه اسپرسو قرمز کلاسیک یا مرسوم ، مد روز استفاده کنید.

منفی:

هزینه بالاتر سرمایه گذاری
کنترل کامل بر همه جنبه های ساخت اسپرسو را ارائه نمی دهد
حکم : اگر می خواهید همه در یک دستگاه اسپرسو که زیبا به نظر می رسد ، مقرون به صرفه است و از سطح مبتدی به کاربر حرفه ای منتقل می شوید ، این انتخاب برتر من برای بهترین دستگاه اسپرسو شخصی است که می توانید خریداری کنید. بررسی مفصل من را اینجا بخوانید .

قیمت فعلی را بررسی کنید
بهترین دستگاه اسپرسو با بودجه – Café Barista آقای قهوه ECMP1000

رأی من برای بهترین دستگاه اسپرسو مقرون به صرفه ، کافه Barista آقای Cafe است. اگر به دنبال بهترین دستگاه اسپرسو ارزان قیمت هستید که استفاده از آن نیز آسان باشد ، باعث می شود که کاپوچینوس و لات ها بیشتر به نظر نرسند. اگر می توانید یک دکمه را فشار دهید ، می توانید از این دستگاه استفاده کنید.

Cafe Barista دارای سیستم پمپ نیمه اتوماتیک 15 بار ، با پر کردن مخازن آب و شیر آسان است. با لمس یک دکمه ، به صورت یک یا دو بار اسپرسو ، کاپوچینو یا لاته تهیه کنید. شیر خودکار شیر کف خامه ای مناسب برای نوشیدنی کافئین دار مورد علاقه شما ایجاد می کند.

سینی قطره ای برای تمیز کردن آسان قابل جابجایی است و مخزن شیر را می توان برای استفاده بعدی در یخچال یا تمیز کردن در ماشین ظرفشویی قرار داد.

طرفداران:

استفاده آسان از کنترل های تک لمسی
تمیز کردن مخازن آب شیر و آب قابل حمل آسان
فروت شیر ​​بی دردسر
سینی قابل تنظیم قابل تنظیم در هر فنجان اندازه خواهد بود
همراه با فیلتر تک شات ، فیلتر دوتایی ، اندازه گیری حرکت ، تمیز کننده ، کتاب دستور تهیه قهوه

منفی:

کنترل کمتر بر ترجیحات شخصی
شامل چرخ نیست
کیفیت ساخت دستگاه اسپرسو پریمیوم را ندارد
حکم : Cafe Barista بهترین دستگاه اسپرسو ارزان قیمت است که در رده کاربری آسان نیز قرار می گیرد. این دستگاه اسپرسو بهترین دستگاه زیر 200 است که هم اسپرسو و هم کامپوچینو است. اگر بودجه کافی دارید و به همه جنبه های اسپرسو صبحگاهی خود احتیاج ندارید ، کافه Barista یک انتخاب عالی است.

قیمت فعلی را بررسی کنید
10 دستگاه برتر اسپرسو 2017
علاوه بر بهترین دستگاه اسپرسو کلی و بهترین سازنده اسپرسو ارزان قیمت ما که در بالا ذکر شد ، ما ده دستگاه برتر اسپرسو برتر را گرد هم آورده ایم تا بتوانید دستگاه ایده آل کاملی برای نیازهای خود پیدا کنید. ما مارک های برتر دستگاه اسپرسو را ردیابی کرده ایم تا تمام دستگاه های اسپرسو خانگی دارای امتیاز بالا را پیدا کنید که تا به حال می توانید از آن انتخاب کنید

  1. بهترین ماشین اسپرسو سوپر اتوماتیک 2017 – KRUPS EA9010 Barista One Touch

اگر تنوع 17 نوشیدنی کافئین دار مختلف را با سهولت فشار یک دکمه می خواهید ، Kraps Barista One Touch دستگاهی برای شماست. این سادگی بهترین دستگاه اسپرسو کاپوچینو در بازار امروز است ، با سادگی دکمه فشار.

همه چیز در مورد این دستگاه اسپرسو Krups به صورت اتوماتیک از نازل بخار تمیز کننده اتومبیل گرفته تا چرخ دنده فلزی مخروطی است. به سختی باید انگشت خود را بالا بکشید تا قهوه کاملاً سفارشی ، از پیش برنامه ریزی شده با مشخصات دقیق خود داشته باشید. شما کنترل کاملی بر میزان قهوه ، ریز خرد کردن و دمای آب دارید.

KRUPS EA9010 توسط مؤسسه خوب خانه داری به مسکن خوب خانه داری اهدا شد. طراحی زیبای فرانسوی آن باعث غرور و افتخار مکان در کانتر شما خواهد شد.

طرفداران:

17 دستور العمل مختلف در لمس یک دکمه
تنظیمات قهوه خود را برای عملکرد یک لمسی ذخیره کنید
فن آوری اتوماتیک اتوماتیک 2 مرحله ای و تمیز کردن نازل بخار اتوماتیک
چرخ دنده مخروطی فلزی با تنظیم خودکار چرخ
سیستم تصفیه آب کلاریس
8.8 اونس ظرف دانه قهوه و 56 اونس. ظرفیت مخزن آب
به سرعت گرم می شود و قهوه در فلاش آماده است

منفی:

قیمت حق بیمه
ظرف لوبیای قهوه برای تمیز کردن قابل جدا شدن نیست
حکم : اگر می خواهید بهترین سازنده اسپرسو کاپوچینو در یک سطح با کیفیت عالی و یک سادگی لمسی که هنوز هم کاملا قابل تنظیم است ، به دنبال Kraps EA9010 نباشید. بررسی مفصل من را اینجا بخوانید .

قیمت فعلی را بررسی کنید

  1. بهترین ماشین اسپرسو کاملاً اتوماتیک 2017 – Delonghi ECAM28465M Prima Donna S

عاشقان Latte برای این دستگاه اسپرسو Delonghi و فوم خارق العاده آن سقوط می کنند. Delonghi Prima Donna S De Luxe در هر زمان تنها با لمس یک دکمه ، دمش مداوم تولید می کند. از نوشیدنی های اسپرسو ، کاپوچینو و نوشیدنی های لاته با کیفیت barista لذت ببرید.

این قسمت بالای سازنده اسپرسو DeLonghi کاملاً اتوماتیک است ، از جمله تایمر برای روشن و خاموش کردن دستگاه در هنگام دلخواه ، عملکرد خاموش کردن خودکار و امکان تنظیم دمای قهوه و جبران سختی آب. حتی می توانید از عملکرد حافظه برای صرفه جویی در پنج تنظیم مختلف برای استحکام قهوه و چهار گزینه اندازه نوشیدنی برای یک نوشیدنی کاملاً سفارشی استفاده کنید.

بدنه استیل ایتالیایی براق و بدنه از جنس استنلس استیل فوق العاده بر روی میز شما به نظر می رسد ، و شما عاشق بهره وری انرژی و تمیز کردن آسان این مدل هستید.

طرفداران:

هشدار تمیز کردن خودکار برای نگهداری آسان
ویژگی حافظه با گزینه های شخصی سازی فراوان
چرخ قهوه خاموش با 13 تنظیم قابل تنظیم
دستگاه پخش کننده قهوه قابل تنظیم برای فنجان از 87 تا 142 میلی متر ارتفاع
فیلتر آب با سختی قابل برنامه ریزی آب
مخزن آب قابل جابجایی 68 اونسی
تمیز کردن سینی قطره ای قابل حمل و ظرف قهوه استفاده شده آسان
جام گرم و روشنایی
کارافه شیر با سیستم تمیز

منفی:

قیمت حق بیمه
راه اندازی اولیه مدتی طول می کشد
حکم : این یک دستگاه ممتاز با قیمت مطابقت است. با این حال ، همانطور که DeLonghi برخی از بهترین دستگاه های اسپرسو ایتالیایی را در بازار ایجاد می کند ، برای سرمایه گذاری خود یک دستگاه با کیفیت عالی دریافت خواهید کرد. Prima Donna S De Luxe همه چیز راجع به کف است ، بنابراین اگر عاشق لات های خود هستید ، این بهترین دوست جدید خود را در نظر بگیرید.

قیمت فعلی را بررسی کنید

  1. بهترین دستگاه اسپرسو کوچک – دستگاه Saeco HD8645 / 47 X-Small Vapore Espresso

همه ما هکتارهای فضای خلاف جهت قربانی کردن وسایل خود نداریم. اگر پیشخوان آشپزخانه شما دارای محله های محکم باشد ، این دستگاه اسپرسو Saeco ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. Saeco X-Small Vapore کوچکترین دستگاه اسپرسو فوق اتوماتیک در بازار است ، اما ویژگی های آن را قربانی نمی کند. شما هنوز هم همه در یک سهولت فشار را فشار می دهید – از آسیاب های 100٪ سرامیکی و آلیاژهای بخار pannarello برای شیر کامل. مانند دستگاه های بزرگتر ، X-Small Vapore دارای یک عملکرد حافظه است که به شما امکان می دهد چرخ های چرخشی را تنظیم کرده و کارخانه خود را مطابق اولویت شخصی خود ذخیره کنید.

The quick-heat broiler means there’s no waiting between cups and the removable brew group means clean-up is a snap. To top it all off, the Vapore just looks great. The sleek, classic black version will make a welcome addition to your countertop. (Or, you can opt for the Chrome version)

PROS:

Small, sleek design doesn’t take up much space and still looks great
5-step adjustable 100% Ceramic burr grinders
super-quick to heat up
Classic milk frother wand for perfect cappuccinos and lattes
Automatic Circuit Cleaning and removable Brewing group
Fully customizable with memory feature
super-easy one-touch interface
dishwasher-safe drip tray

CONS:

You need to froth your own milk
small water reservoir needs to be frequently refilled
حکم : اگر فضا برای شما مهمترین دغدغه محسوب می شود ، Saeco HD8645 / 47 X-Small Vapore بهترین تولید کننده اسپرسو کوچک در بازار برای قیمت در محدوده فوق خودکار است. به علاوه ، فقط عالی به نظر می رسد!

قیمت فعلی را بررسی کنید

  1. بهترین دستگاه اسپرسو به دنبال – Lavazza Espresso Point Matinee

لواززا به دلیل قهوه عالی ایتالیایی در سراسر جهان شناخته شده است. (این مارکی است که من اغلب در خانه می نوشم.) اما Lavazza همچنین استفاده از دستگاه های اسپرسو را که بسیار مناسب برای محیط های خانگی و اداری است بسیار آسان می کند. آنچه من در مورد این دستگاه اسپرسوی خاص Lavazza دوست دارم این است که کاملاً زرق و برق دار است. منظورم این است که، فقط نگاهش کن! احساس می کنید کافئین صبح خود را در یک کافه در فلورانس برطرف می کنید.

Matinee دارای یک نگهدارنده جام راه آهن به سبک کافه و یک افت آسان در سیستم غلاف است. می توانید از سه بخش از پیش تنظیم شده استفاده کنید یا از بخار بخار برای رقیق کردن در صورت لزوم استفاده کنید. چوب بخار همچنین برای شستشوی شیر برای کاپوچینوها و لاتها مناسب است.

این سازنده اسپرسو آسان جمع و جور و قابل حمل است اما هنوز هم یک گفتگوی عالی را ایجاد می کند.

طرفداران:

آسان برای استفاده و تمیز کردن سیستم غلاف
مناسب برای استفاده در منزل و محل کار
طراحی پرنعمت پرنعمت ایتالیایی
مخزن فوق العاده بزرگ یک گالن آب را در خود نگه می دارد

منفی:

غلافهای خاص ممکن است تهیه محلی دشوار باشد
قیمت حق بیمه
حکم : اگر فرم به اندازه عملکرد برای شما مهم است و دوست دارید ماشین اسپرسو اظهارات جسورانه ای داشته باشد ، اجازه دهید Lavazza Matinee در مرکز خود مرحله مرکزی را بپیماید.

قیمت فعلی را بررسی کنید

  1. بهترین سازنده ساده اسپرسو ساز Cuisinart EM-100 اسپرسو ساز

اگر به دنبال یک دستگاه اسپرسو خانگی خوب هستید که نمی تواند بانک را خراب کند ، این دستگاه اسپرسو ساده از Cuisinart ممکن است در این لایحه باشد. اگرچه نمی تواند با برترین سازندگان اسپرسو در لیست ما رقابت کند ، شما با کمترین قیمت از 200 دلار از ویژگی های شگفت آور برخوردار هستید. دستگاه با هر دو لوبیای زمینی و غلافهای اسپرسو کار خواهد کرد و سه تنظیمات دارد: بخار ، آب گرم و تهیه قهوه. همچنین شامل یک گره بخار برای لات ها و کاپوچینو می باشد.

این سازنده اسپرسو Cuisinart دارای یک سینی بزرگتر گرم فنجان و پر کردن مخزن آب آسان است ، اگرچه به اندازه سایر مدل های موجود در لیست ما به اندازه کافی نیست. همچنین این دستگاه اسپرسو جذاب ، کلاسیک و از جنس استنلس استیل است که به هیچ وجه در فضای میز شما ظاهر نخواهد شد.

من می گویم این دستگاه اسپرسو ویژه Cuisinart برای گرفتن یک فنجان کامل اسپرسو کمی آزمایش می کند ، اما برای قیمت ، این یک ماشین کوچک خوب برای کاربران سطح ورودی است.

طرفداران:

بدنه جذاب از جنس استنلس استیل
همراه با تک شات ، دو شات ، و سبد غلاف ESE
سینی گرم کردن جام
سینی قطره ای قابل جابجایی و پین های تمیز کننده برای تمیز کردن آسان
قیمت بسیار جذاب

منفی:

برای به دست آوردن یک فنجان مناسب ، می توانید مقداری ترفند انجام دهید
ترموستات قابل تنظیم ندارد
فشار سنج نیست
حکم صحیح : دستگاهی با سطح ورود جامد برای کسانی که هنوز آماده سرمایه گذاری در بالای دستگاه اسپرسو خط نیستند.

قیمت فعلی را بررسی کنید

  1. بهترین ماشین اسپرسو با چرخ چرخ – Rancilio Silvia M V5

معتادان جدی به اسپرسو می دانند که آیا شما می خواهید یک فنجان قهوه عالی را با حبوبات کاملا خرد شده شروع کنید. دانش مشترک این است که شما باید یک دستگاه قهوه با کیفیت بالا جداگانه بخرید و لوبیای خود را خرد کنید ، اما پس از آن راحتی دستگاه اسپرسو همه در یک را از دست می دهید.

دسته کوچک موسیقی جاز کامل را وارد کنید – Rancilio Silvia M V5 با Rocky Espresso Grinder در پایه منحصر به فرد خود.

Rancilio از سال 1927 اقدام به ساختن برخی از سازندگان برتر اسپرسو در بازار کرده است و اکنون کیفیت درجه تجاری آنها برای مصارف خانگی شما در دسترس است. دستگاه اسپرسو Rancilio Silvia دارای سر گروه درجه تجاری برای پایداری و حرارت فوق العاده در حرارت و کیفیت استخراج و پرتفیلتر ارگونومیک است. همان موردی که در دستگاههای اسپرسو تجاری خود استفاده می کنند. چوب بخار مفصلی یکی دیگر از ویژگی های جذاب است که اغلب در ماشین های خانگی مشاهده نمی شود.

ماشین Rancilio اسپرسو دسترس به طور جداگانه است، اما چه چیزی باعث این دسته کوچک موسیقی جاز خاص واقعا خاص گنجاندن Rancilio است راکی اسپرسو چرخ (همچنین است در دسترس به طور جداگانه ) و پایه کاملا طراحی شده است. مثل این است که یک کافه اسپرسو بار در خانه خود داشته باشید.

طرفداران:

تمام دیگهای برنجی ، گروه تولیدکننده و پرتفیلتر سنگین است
ترکه بخار مفصلی درجه تجاری
فنجان داغ فوق العاده گرم در بالای دستگاه
طراحی استیل کلاسیک و قاب آهنی
توان بخار بیشتر از هر واحد خانه در محدوده قیمت آن است
کیت آداپتور غلاف و کپسول اختیاری موجود است
چرخ قهوه Rocky دارای 55 تنظیمات آسیاب است
فولاد سخت شده از نوع تجاری 50 میلی متر تخت
پایه استیل ضد زنگ جامد با دو تساوی پایه و اساس کاملی را فراهم می کند

منفی:

منحنی یادگیری تندتر از ماشینهای تک لمسی
فضای کافی را برای واحد ترکیبی در نظر می گیرد
حکم : اگر به دنبال دستگاه اسپرسو خانگی سنگین هستید که دارای چرخ چرخ است ، Silvia یکی از بهترین دستگاه اسپرسو prosumer اسپرسو است و می توانید از آن استفاده کنید. اگر می خواهید کنترل بیشتری بر اسپرسو صبح خود داشته باشید ، این دستگاه اسپرسو نیمه اتوماتیک با چرخ چرخ باعث انعطاف پذیری نسبت به فنجان مناسب شما برای سالهای آینده خواهد شد.

قیمت فعلی را بررسی کنید

  1. بهترین دستگاه اسپرسو زیر 500 دلار – Capresso 12401 Ultima PRO

دامنه گسترده ای از قیمت بین بهترین سازنده اسپرسو در منزل و بهترین سازنده اسپرسو ارزان قیمت ما وجود دارد ، بنابراین اگر به دنبال چیزی در میان هستید ، چه اتفاقی می افتد؟ اگر می خواهید یک دستگاه اسپرسو مناسب و دارای گره بخار گنجانده شود ، Capresso Ultima Pro ممکن است دستگاه نیازهای شما باشد.

این دستگاه اسپرسو و کاپوچینو قابل برنامه ریزی دارای 2 فنجان و بشقاب پرنده ، شیر پارچه ای از جنس استنلس استیل و یک فروت دستی برای نوشیدنی های کامپوچینوی عالی است. دکمه های روشنایی روشن این دستگاه را آسان می کند و پرتلفیلتر خود تمیزکننده شامل دو غربال 58 میلی متر برای گزینه های 1 یا 2 فنجان است. اگر از Americanos لذت می برید و یا می خواهید از یک لیوان چای داغ لذت ببرید ، این ویژگی در آب گرم وجود دارد و دستگاه پس از 30 دقیقه به طور خودکار خاموش می شود تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

طرفداران:

ساخت سنگین با لهجه های استنلس استیل
دکمه های بزرگ و روشن برای جلوگیری از افتادن قبل از کافئین
گرسنه قدرتمند برای نوشیدنی های لاته و کاپوچینو
مجموعه شامل همه چیزهایی است که شما نیاز دارید ، به غیر از لوبیا ، بلافاصله شروع به ساخت اسپرسو کنید
خاموش شدن اتومبیل بعد از 30 دقیقه
گزینه آب گرم

منفی:

یک مخزن آب نسبتاً کوچک
انعطاف پذیری و کنترل سازندگان اسپرسو دارای رتبه برتر نیست
حکم صلاحیت : یک دستگاه عالی برای ورود به سیستم اگر می خواهید کمی بیشتر از بهترین سازنده اسپرسو ارزان قیمت در لیست ما سرمایه گذاری کنید. Capresso Ultima Pro یک سازش بزرگ بین کیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهد.

قیمت فعلی را بررسی کنید

  1. بهترین ماشین اسپرسو شخصی – گجیا آنیما پرستیژ

پرستیژ آنیما همه این کارها را می کند. در واقع ، اگر این می تواند پیراهن شوهرم را آهنین کند ، من با این دستگاه اسپرسو گاگیا ازدواج می کردم. خوب ، شاید نه؛ اما این یک اسپرسو فوق العاده فوق العاده فوق العاده ساز است. اگر نمی خواهید در مورد همه جنبه های رفع کافئین فکر کنید (و بگذارید با او روبرو شویم ، کسی که برای آن وقت دارد) ، آنیما پرستیژ این فکر را برای شما انجام می دهد.

با لمس یک دکمه ، می توانید اسپرسو ، اسپرسو لنوو ، کاپوچینو یا ماچاتیو لاته را انتخاب کنید که هر یک از مشخصات آن قابل برنامه ریزی است. برای تنظیم دما سه تنظیمات دارید و می توانید قدرت عطر و اندازه شات خود را برنامه ریزی کنید. این دستگاه همچنین به شما این امکان را می دهد تا بدانید که در صورت نیاز به آب بیشتری ، دانه های قهوه ، دفع آب یا نگهداری بیشتری از آن نیاز دارید. (اگر فقط همسران این ارتباط بودند!)

دستگاه اسپرسو اسپانیایی Gaggia Classic به “بهترین سازنده کاپوچینو 2016” رأی داد و آنیما پرستیژ با کیفیت و طراحی بسیار عالی ساخت ایتالیایی و حتی ویژگی ها و کنترل بیشتری برخوردار است.

طرفداران:

طراحی زیبا ایتالیایی
سادگی دکمه را فشار دهید در حالی که کاملاً قابل برنامه ریزی است
کارائو با شستشوی اتوماتیک برای لات ها و کاپوچینوهای عالی
گروه تولیدکننده قابل جابجایی برای نگهداری آسان
ظرفیت زیادی از مخازن آب و لوبیا
حالت آماده به کار کم مصرف

منفی:

فقط نیتریک است که می تواند داغ تر باشد
سرمایه گذاری حق بیمه
حکم : این ممکن است بهترین دستگاه اسپرسو یک لمسی موجود باشد و اگر می خواهید سهولت کنترل دکمه فشار همراه با کنترل کامل بر روی برنامه نویسی ، سرمایه گذاری کنید.

قیمت فعلی را بررسی کنید

  1. قابل اطمینان ترین دستگاه اسپرسو – Jura Ena Micro 1

بعضی اوقات بهتر است یک کار را انجام دهید و آن را به خوبی انجام دهید. اگر می خواهید دستگاهی باشید که هر بار به راحتی اسپرسو از آن استفاده کنید ، Jura Ena Micro 1 اسپرسو را به خوبی انجام می دهد.

این دستگاه اسپرسو Jura بسیار جمع و جور است و بسیار زیبا به نظر می رسد – و بهترین قسمت این است که شما با لمس یک دکمه اسپرسو لوبیا به فنجان می خورید. برای یک دستگاه بسیار کوچک ، دیدن یک چرخ چند منظوره و کنترل غلظت لوبیا و آب تعجب آور است. در واقع ، شما می توانید اندازه و سادگی یک دستگاه اسپرسو غلاف سبک با کمال واقعی اسپرسو را بدست آورید.

طرفداران:

قابل برنامه ریزی برای سه اندازه مختلف فنجان و دو سطح دوز
چرخ خاردار درجه حرفه ای
قهوه قابل تنظیم با بیشتر لیوان های مسافرتی کار می کند
به طور خودکار پس از پنج دقیقه با خاموش شدن خودکار در 2 ساعت به حالت صرفه جویی در مصرف انرژی تغییر می کند
چرخه شستشو دستگاه شما را تمیز نگه می دارد
فوق العاده کامپکت اما هنوز مخزن بزرگتری نسبت به برخی از گزینه های ارزان قیمت دارد

منفی:

با وجود اندازه کوچک آن ، هنوز هم دستگاهی سنگین با قیمت کمتر از 20 پوند است
فقط اسپرسو را می پسندید ، اگر دوست دارید لات ها در جای دیگر به نظر برسند
حکم : Ena Micro 1 بهترین سازنده اسپرسو خانگی برای افرادی است که می خواهند اسپرسو قابل اعتماد و بدون همه زنگ ها و سوت ها داشته باشند. این یک ماشین کوچک زیبا و براق است که اسپرسو بسیار خوبی متناسب با تنظیمات شما تولید می کند. همچنین ممکن است بهترین دستگاه اسپرسو در لیست ما باشد.

قیمت فعلی را بررسی کنید
بهترین سازنده اسپرسو Stovetop – Bialetti Espresso Maker

اول ، بگذارید واضح باشیم – یک دستگاه اسپرسو اجاق گاز واقعی در واقع وجود ندارد. اینها به عنوان گلدان های موکا شناخته می شوند. قهوه ساخته شده از اجاق گاز اسپرسو سازنده اسپرسو واقعی نیست زیرا تحت فشار کافی ساخته نمی شود. گفته می شود اگر می خواهید یک دستگاه تولید قهوه کوچک ، قابل اعتماد و کم مصرف در یک بیاتلی سرمایه گذاری کنید.

من قبل از اینکه بلژیک را ترک کنیم و موترهای موزون در سراسر فرانسه را ترک کنم ، اولین بیلیتی را خریداری کرده بودم. آن زمان برای نیازهای ما مناسب بود. (یعنی به هیچ نیرویی احتیاج نداشت ، کوچک ، آسان برای استفاده و تمیز کردن بود ، و یک فنجان قهوه عالی درست کردم.) وقتی به کانادا نقل مکان کردم (به طور موقت فکر می کردم) ، یک گلدان موکا متفاوت خریدم. من آن را انتخاب کردم زیرا طراحی زیبایی داشت و قرمز بود – رنگ مورد علاقه من. من بلافاصله پشیمان از انتخاب خودم. شاید کمی ارزانتر از بیلیتی باشد اما مانند دیوانه بیرون آمد و قهوه تقریباً خوب نبود. خوشبختانه ، من توانستم بیلیتی اصلی خود را از اروپا بازیابی کنم ، و ما هنوز هم سه سال بعد در موتوری کانادایی خود از آن استفاده می کنیم.

سازنده اسپرسو Bialetti در اندازه های مختلف از 1 تا 12 فنجان عرضه می شود. نسخه ای که در بالا نشان داده شده است ، 6 فنجان است که همان گلدان موکا است که من دارم. این یک قهوه استاندارد قهوه بسیار قوی آمریکای شمالی را تهیه می کند. اگر آب جوش اضافه کنم ، 2 آمریکایی با اندازه مناسب دریافت می کنیم. من نسخه اصلی استیل ضدزنگ را دارم (اما اگر می خرید یک نسخه جدید را انتخاب می کردم) رنگ قرمز را انتخاب می کردم). علاوه بر نسخه های استیل ضد زنگ و قرمز ، می توانید نارنجی ، آبی یا بنفش نیز انتخاب کنید .

گلدان Bialetti Moka در دهه 50 ثبت اختراع شد و این شرکت ایتالیایی از آن زمان تاکنون بیش از 200 میلیون گلدان موکا تولید کرده است – بنابراین آنها می دانند که چه کاری انجام می دهند. اگر قصد سرمایه گذاری در یک دستگاه اسپرسو stovetop را دارید ، حتماً این یک بیالتی است.

طرفداران:

فولاد ضد زنگ با کیفیت و سنگین
طراحی ثبت شده هر زمان قهوه را کامل می کند
در اندازه ها و رنگ های متنوعی موجود است
طراحی ایتالیایی ثبت شده
آسان برای تمیز کردن و استفاده

منفی:

اسپرسو واقعی نمی کند
حکم : اگر می خواهید یک اسپرسو سازنده اجاق گاز بخورید ، چیزی غیر از یک گلدان Bialetti Moka فقط پول را دور می کند.

قیمت فعلی را بررسی کنید
بهترین ماشین اسپرسو تجاری – La Pavoni PUB 1EM-R

در حالی که این راهنمای خرید در درجه اول مرور ماشینهای اسپرسو برای مصارف خانگی است ، ما نمی توانیم ماشین های اسپرسو تجاری برتر دارای امتیاز را نادیده بگیریم. حتی بهترین دستگاه اسپرسو خانگی نیز به معنای کشیدن صدها عکس اسپرسو در روز نیست. اگر صاحب یک رستوران ، کافی نت یا غذا برای غذا هستید ، واقعیت این است که شما به یک سازنده اسپرسو تجاری احتیاج دارید.

La Pavoni یک شرکت کلاسیک ساخت دستگاه اسپرسو در ایتالیا است که در سال 1905 تأسیس شد و به دلیل کیفیت و دوام شناخته شده است. مدل PUB EM یک سازش بزرگ بین قابلیت حمل و دوام است و آن را به یک انتخاب عالی برای یک تجارت پذیرایی تبدیل می کند. این دستگاه اسپرسو تجاری نیمه اتوماتیک می تواند 150 فنجان در روز را تحمل کند و هنوز هم با وزن 64 پوند وزن دارد. این نسخه دارای یک مخزن بزرگ در آب است که آن را به راحتی قابل حمل می کند. با این حال ، اگر قصد انتقال ماشین خود را ندارید ، نسخه ای نیز وجود دارد که مستقیماً به لوله کشی شما متصل می شود.

طرفداران:

گروه های برنجی نیکل پرس شده با جعل فشار با محفظه تزریق عمودی و سیستم فشار
1 امتیاز تجاری گروهی
فنجان گرمتر
کاملاً قابل حمل برای پذیرایی
شیر بهار بخار
گرگ بخار

منفی:

سوئیچ پاور برای رسیدن به آن کمی بی دست و پا است
از فنجان های بلندتر استفاده نمی شود
حکم : اگر یک کافی نت یا شغل پذیرایی دارید و به دنبال یک ماشین اسپرسو اتوماتیک تجاری عالی هستید ، به دور از خط PUB La La Pauloni نروید.

قیمت فعلی را بررسی کنید
بهترین دستگاه Pod Espresso – Nespresso Pixie D60

این دستگاه اسپرسو کوچک نسپرسو نزدیک و عزیز قلب من است. ما سالها که در بلژیک زندگی می کردیم از ماشین های غلاف اسپرسو نسپرسو استفاده می کردیم. آب بسیار سخت کشور قتل در وسایل نقلیه بود و ما طی این سالها تعدادی ماشین را پشت سر گذاشتیم. می توانم بدون رزرو بگویم ، Nespresso Pixie بهترین دستگاه غلاف اسپرسو در بازار بوده و هست.

این دستگاه کوچک فضای خالی بسیار کمی را اشغال می کند و بسیار عالی به نظر می رسد. در رنگ های مختلفی وجود دارد و بدنه فلزی بادوام بوده و در مقابل سوءاستفاده ایستاده است. استفاده از آن بسیار آسان است ، پس از 9 دقیقه به طور خودکار خاموش می شود و می توانید میزان خروجی آب را به دلخواه خود تنظیم کنید.

اگر از نوشیدنی های اسپرسو در شیر لذت می برید ، می توانید برای شفافیت های سریع و آسان کاپوچینوها و لات ها بر روی شیر شیر Nespresso Aeroccino اضافه کنید .

طرفداران:

کوچک ، قابل حمل و استفاده آسان
غلافهای نسپرسو طیف گسترده ای از طعم ها و نقاط قوت را دارند
خاموش کردن خودکار برای صرفه جویی در مصرف برق
پاک شوندگی راحت
غلافهای Nespresso قابل بازیافت هستند
فرتور شیر اختیاری باعث می شود نوشیدنی های شیر شیرین شود

منفی:

غلافهای Nespresso را نمی توانید در فروشگاه مواد غذایی محلی خود خریداری کنید
مخزن آب نسبتاً کمی است
حکم : اگر می خواهید یک دستگاه اسپرسو غلاف که به نظر عالی می رسد ، فضای کمتری را می گیرد و با بودجه شما آسان است ، Nespresso Pixie دستگاه مناسبی برای شما است.

قیمت فعلی را بررسی کنید
بهترین سازنده اسپرسو قابل حمل – STARESSO قهوه ساز اسپرسو
من به عنوان کسی که برای زندگی به مسافرت می رود می توانم بدون تردید قهوه هتل بگویم معمولاً وحشتناک است نمی توانم چند بار آرزو کنم که بتوانم سازنده شات اسپرسو شخصی خودم را در کیفم ببندم. اکنون با سازنده جدید اسپرسو قابل حمل Staresso می توانم.

این وسیله کوچک برای قهوه در حال حرکت مناسب است. خیلی کوچک است ، در کف دست شما جای می گیرد. تمام چیزی که لازم است آب جوش ، قهوه زمینی و کمی عضله است و می توانید یک شات اسپرسو فوری داشته باشید. شما حتی می توانید دم کرده سرماخوردگی انجام دهید یا شیر را برای کاپوچین های در حال حرکت اضافه کنید.

طراحی زیبا و خلاقانه در سال 2016 جایزه Red Dot را از آن خود کرد.

طرفداران:

ریز و درشت است و می تواند به راحتی در کیف یا چمدان بسته بندی کند
به برق نیاز ندارد
پاکسازی ساده
طراحی زیبا و همه در یک
سرماخوردگی را به سرعت غیرمعمول می کند

منفی:

برای قهوه داغ به آب جوش دسترسی دارید
در برابر استفاده روزانه سنگین مانند یک دستگاه اسپرسو با اندازه کامل ایستادگی نخواهید کرد
حکم : آیا استرسو جایگزین دستگاه اسپرسو خانگی شما خواهد شد؟ نه ، احتمالاً اینطور نیست. اما اگر دوست دارید مسافرت کنید ، اردو بزنید یا به قهوه عالی دسترسی داشته باشید ، این واحد کوچک زیبا از وسایل مناسب است.

قیمت فعلی را بررسی کنید
بهترین دستگاه اسپرسو اهرمی – La Pavoni PPG-16

برخی از تفسیرهای اسپرسو وجود دارند که اعتقاد دارند شما می توانید یک دستگاه بزرگ را تهیه کنید ، اگر خودتان آنرا روی دستگاه اسپرسو اهرمی بکشید. اگر بیشتر از این که رضایت فوری داشته باشید به مراسم ساخت اسپرسو علاقه مند هستید ، La Pavoni’s PPG-16 برای شما مناسب است.

این بهترین دستگاه اسپرسو حرفه ای برای مصارف خانگی است که در بازار موجود است و بیایید با آن روبرو شویم که به نظر بسیار خیره کننده است. دیگ بزرگ برنجی 38 اونس می تواند تا 16 فنجان را در حالی که هنوز یک ردپای کوچک روی میز شما دارد ، جمع کند. از بخار شیر دستی یا آداپتور اتوماتیک اتوماتیک را انتخاب کنید تا شیر شما بخار شود.

طرفداران:

برنجی با روکش طلا با روکش گلدان های زیبا طراحی شده ایتالیایی
سیستم های برش دوگانه برای کاپوچینوها و لاتها
ترموستات داخلی و فشار سنج نصب شده
یک یا دو فنجان را به طور همزمان انتخاب کنید
همراه با یک DVD آموزشی برای شما حرفه ای دستگاه اسپرسو است

منفی:

منحنی یادگیری شیب دار
از 5 تا 15 دقیقه برای گرم شدن استفاده می کند
نه برای افرادی که می خواهند سریع و آسان قهوه را رفع کنند
حکم صحیح: این دستگاه برای افرادی است که می خواهند در یک اسپرسو ساز و همچنین در یادگیری چگونگی ساخت یک عکس اسپرسو ، یک سرمایه گذاری در طول زندگی انجام دهند. مستر شدن این ماشین از طرف شما مدتی طول خواهد کشید. اما با صبر و حوصله و آزمایش و خطا ، یاد خواهید گرفت که چگونه بهترین اسپرسو را که قبلاً چشیده اید بکشید و با انجام آن عالی به نظر خواهید رسید.

قیمت فعلی را بررسی کنید
بهترین دستگاه اسپرسو اداری – Nespresso توسط Kitchenaid

آیا ایستگاه قهوه در مطب شما همیشه شبیه بمبی است که تازه خاموش شده است؟ آیا قهوه همیشه وحشتناک است زیرا همکار شما “باب ساده” نمی تواند یک فنجان مناسب برای نجات جان خود درست کند؟ آیا شما مریض می شوید که دستگاه را تمیز کنید زیرا دیگر کسی برای پاک کردن صحیح آن زحمت نمی کشد؟ اگر چنین است ، وقت آن است که دفتر خود را یک دستگاه نسپرس خریداری کنید.

نسپرسو با داشتن بهترین دستگاه اسپرسو کپسولی در بازار شناخته شده است (مورد علاقه شخصی من Pixie است که در بالا ذکر شده است) و Kitchenaid به دلیل داشتن وسایل با کیفیت و زیبا بسیار معروف است. بنابراین اگر بخواهیم این دو را با هم ترکیب کنیم خوب است اتفاق بیفتد. Nespresso را توسط Kitchenaid وارد کنید.

این دستگاه اسپرسو Kitchenaid از زیبایی و سادگی در ذهن برخوردار است. استفاده از آن بسیار آسان است ، من آن را به عنوان دستگاه اسپرسو دفتر برتر ما انتخاب کردم. بله ، حتی “باب ساده” می تواند این موضوع را مشخص کند. فقط کافی است کپسول Nespresso خود را انتخاب کرده و آن را رها کنید ، قدرت دم خود را انتخاب کرده و دکمه را فشار دهید.

Kitchenaid در رنگهای متنوعی عرضه می شود ، همه با ساخت و ساز تمام فلزی ، آهنی برای دوام.

طرفداران:

ساخت و ساز جامد ، تمام فلزی
6 سایز فنجان از پیش برنامه ریزی شده
ساده برای استفاده و تمیز کردن
مخزن بزرگ آب
کمتر از 30 ثانیه برای گرم شدن و خاموش شدن خودکار برای راندمان انرژی

منفی:

شما باید شیرهای خارجی شیر را برای لات ها و کاپوچینو بخرید
غلافهای نسرسو در فروشگاه های مواد غذایی محلی موجود نیست
حکم : این یک ماشین محکم و خوب است که به راحتی و در دسترس همه افراد موجود در دفتر است. به علاوه ، بسیار زیبا به نظر می رسد که می خواهید آن را با خود به خانه ببرید.

قیمت فعلی را بررسی کنید
بهترین دستگاه لاته برای خانه – De’Longhi Nespresso Lattissima Pro

اگر عاشق Latte های خود هستید اما نمی خواهید با بخار و برادران به هم بزنید ، De’Longhi Nespresso Lattissima Pro به سادگی بهترین دستگاه اتوماتیک لاته برای مصارف خانگی است. بسیاری از دستگاه های اسپرسو که در بالا ذکر شده اند ، از لاته نیز بهره مند می شوند ، اما Lattissima Pro با توجه به شیر طراحی شده است. سیستم ثبت اختراع شده De’Longhi Automatic Latte Crema با لمس یک دکمه ، شیر شما را به کمال می بخشد. پاکسازی به همان راحتی با کارواش شیر تمیز کردن خودکار است که یک جریان 15 ثانیه از بخار آب را از طریق شیر شیر آزاد می کند و آن را برای استفاده بعدی شما ضد عفونی می کند.

Lattissima Pro با همان کیفیت ساخت و سهولت استفاده شما از Nespresso انتظار دارد ، با شعله های ایتالیایی DeLonghi. دارای بدنه ای از جنس استنلس استیل و صفحه لمسی دیجیتال است که به راحتی در خانه روی میز مدرن شما ظاهر خواهد شد.

Lattissima Pro به “بهترین دستگاه لاته خانگی 2016” انتخاب شد و با تمام ویژگی های آن می توان به راحتی دلیل آن را دید. هرچند که این واحد چشمگیر فقط لات ها را انجام نمی دهد. شما می توانید از بین 6 نوشیدنی از پیش برنامه ریزی شده (ریزورتو ، اسپرسو ، ریهو ، کاپوچینو ، لاته ، شیر داغ و آب گرم برای چای) استفاده کنید.

طرفداران:

انتخاب از پیش برنامه ریزی شده زبانها در صفحه نمایش دیجیتال
گرم کردن سریع
هشدار نزولی و تنظیم سختی آب قابل برنامه ریزی
تمیز کردن روزانه نیمه اتوماتیک و تمیز کردن خودکار کارافه شیر
صفحه لمسی دیجیتال و خاموش شدن خودکار بعد از 9 دقیقه

منفی:

قهوه به اندازه سایر دستگاه ها گرم نیست
سیستم شیر هر چند روز یکبار به تمیز کردن گسترده تر نیاز دارد
حکم : اگر عاشق Latte هستید و سادگی سیستم کپسول فشار دکمه Nespresso را می خواهید ، Lattissima Pro یک انتخاب واضح است.

قیمت فعلی را بررسی کنید
بهترین دستگاه کاپوچینو خانگی – DeLonghi EC155

اگر لیست کاملی از بررسی های اسپرسو ، لاته و کاپوچینو را مشاهده کرده اید ، قبلاً نام DeLonghi را چند بار دیده اید ، به ویژه در بهترین دستگاه لاته خانگی در بالا. Latissima Pro یک انتخاب عالی است ، ff شما به دنبال یک دستگاه کپسول عالی کپسولینو هستید. اگر شما یک ماشین کاپوچینو اسپرسو کلاسیک را ترجیح می دهید ، DeLonghi EC155 دستگاه برای شما است. با داشتن دارنده فیلترشکن دوتایی آن ، بسته به سطح کنترل مورد نظر ، می توانید قهوه یا غلافهای زمینی را انتخاب کنید.

EC155 بیشتر کارهای تهیه یک فنجان قهوه عالی را برای شما انجام می دهد. دو ترموستات جداگانه آن ، که باعث می شود فشار آب و بخار به طور جداگانه کنترل شود ، به شما امکان کنترل دقیق دما را می دهد. فروت جت مفصل گردنده به شما امکان کنترل کامل بر روی کاپوچین های خود را می دهد و این بهترین تولید کننده کاپوچینو خانگی برای جوانه زنی باریستاست.

طرفداران:

بین نگهدارنده فیلتر دوتایی بین قهوه یا غلاف را انتخاب کنید
دو ترموستات جداگانه کنترل دقیق دما را نشان می دهند
در هر زمان شیر جت مفصل گردنده شیر کاملاً مناسب را می دهد
عملیات اولیه برای چیدن برگ رسیده ، زمان انتظار راه اندازی را از بین می برد

منفی:

noisier از برخی از ماشین آلات موجود در لیست
حکم : این یک دستگاه اسپرسو کلاسیک است که باعث می شود کامپوچینو به طور مداوم عالی باشد و انعطاف پذیری استفاده از هر دو نوع قهوه زمینی و غلافهای قهوه را ارائه می دهد.

قیمت فعلی را بررسی کنید
این لیست ما را از بهترین دستگاه های اسپرسو برای خانه ، کار و مسافرت قرار می دهد. اگر هنوز نمی توانید درباره دستگاه عالی تصمیم بگیرید ، مطمئن شوید که بررسی های عمیق ما در مورد دستگاه های اسپرسو را که مرتباً به روز می کنیم ، مطالعه می کنید. اگر دستگاه مورد علاقه شما را از دست داده ایم ، یک ایمیل به ما رها کنید و در مورد آن به ما بگویید تا بتوانیم آن را در به روزرسانی های بعدی قرار دهیم