به غیر از میز آشپزخانه که خانواده ها هر روز در آن جمع می شوند ، سینک آشپزخانه به طور معمول محور آشپزخانه است ، جایی که وعده های غذایی شروع و پایان می یابد. برای تهیه و تمیز کردن وعده های غذایی در طول روز مورد استفاده قرار می گیرد ، سینک آشپزخانه مدرن باید به اندازه کافی ناهموار باشد که بتواند در استفاده روزانه از آن استفاده کند. سینک های آشپزخانه با استفاده از فن آوری مدرن می توانند محکم و از نظر زیبایی شناسی خوشایند باشند. سبک های مختلف سینک ، مانند مزرعه روستایی روستایی و شومینه پرنعمت ، ویژگی هایی را که اغلب پرکاربردترین لوازم آشپزخانه است ، وام می دهد. بگذارید Tub & Bath Vintage به شما کمک کند تا با راهنمای خرید گسترده ما ، سینک مناسب آشپزخانه خود را انتخاب کنید.

سبک های سینک آشپزخانه
سینک خانه های مزرعه
این سینک های آشپزخانه معروف ، غالباً به عنوان مزرعه ، کشور و یا پیش بند شناخته می شوند ، این سینک های آشپزخانه محبوب به دلیل داشتن حوضچه های عمیق و گسترده خود شناخته شده اند که باعث می شود تمیز کردن گلدان های بزرگ و قابلمه ها آسان باشد ، در ضمن از جلوگیری از برگشت مجدد آب بر روی شخصی که شستن ظروف یا میز را جلوگیری می کند ، جلوگیری می شود. قسمت جلوی سینک ، یا پیش بند ، تقریباً یک تا دو اینچ از صفحه اصلی بیرون می زند.

علاوه بر گزینه های معمولی سینک – مانند مواد ، پایان ، تعداد حوضچه ها – باید هنگام خرید یک سینک مزرعه نیز یک طرح پیش بند انتخاب کنید. انواع طرح های پیش بند از جمله لب های تزئینی ، فلوت ، چکش ، نرم و صاف وجود دارد. طرح پیش بند را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با زیبایی شناسی آشپزخانه شما باشد.

سینک ظرفشویی
یک سینک ظرفشویی بالا یا یک سینک روبشی نیز نامیده می شود ، یک سینک ظرفشویی با کمک لب و لب بر روی پیشخوان برای پشتیبانی و پایداری به داخل میز فرو می رود. این سینک های آشپزخانه محبوب هستند زیرا نصب آنها آسان است و در صورت لزوم حذف می شود.

مخزن زیر آب
این سینک ظرفشویی آشپزخانه از پایین ساخته شده و با استفاده از سخت افزار نصب می شود. سینک های زیر آب بسیار کارآمد هستند زیرا هیچ بخشی از سینک روی میز نشسته است ، ظاهری تمیز و ساده را ارائه می دهد. این امر همچنین باعث می شود تا پاکسازی آسان تر شود ، زیرا می توان خرده خرده ها را مستقیماً درون سینک ریخت. این سینک ها به طور معمول با میزهای سطح جامد مانند گرانیت استفاده می شوند.

مخزن دیواری
غالباً در گلخانه ها و اتاق های لباسشویی مشاهده می شود ، سینک های دیواری نیز گزینه ای عالی برای آشپزخانه هستند. آنها موجب صرفه جویی در فضای مصرف شده و امکان انعطاف پذیری بیشتر می شوند ، زیرا می توانند نصب شوند به هر میزان بالا یا پایین مورد نظر شما.

سینک های آماده
همچنین به عنوان سینک میله ای نیز گفته می شود ، یک سینک ظرفشویی ، سینک دوم است که جدا از سینک آشپزخانه اصلی است. سینک های آماده سازی بسیار مفید هستند ، به خصوص اگر معمولاً چندین نفر در یک زمان در آشپزخانه کار می کنند. این سینک ها اجازه می دهند تا چندین آشپز همزمان ، آماده ، طبخ و تمیز شوند. آنها به طور کلی برای کارهای کوچک استفاده می شوند ، اما در یک آشپزخانه کوچک می توانند به عنوان اصلی ترین سینک برای صرفه جویی در فضا خدمت کنند.

سینک خانه های مزرعه
سینک خانه های مزرعه

سینک ظرفشویی
سینک ظرفشویی

مخزن زیر آب
مخزن زیر آب

مخزن دیواری
مخزن دیواری

سینک های آماده
سینک های آماده

مواد سینک آشپزخانه
شومینه
این ماده بسیار با دوام در گرمای زیاد شلیک می شود تا سینک در برابر تراشه و خراش مقاومت کند. سینک های Fireclay محو نمی شوند ، زنگ زدگی یا تغییر رنگ می کنند و در انواع مختلفی از سبک ها و سبک ها از جمله خانه های مزرعه ، رها کردن ، پایین آمدن و غرق شدن در دسترس هستند. Fireclay ظاهری شبیه به پرسلن دارد اما بسیار با دوام تر است. این سینک ها دارای سطح غیر قابل توجهی هستند و باعث می شود در مقابل باکتری ها مقاوم باشند.

چدن
با دوام و نگهداری آسان ، چدن ماده ای محبوب برای سینک های آشپزخانه است. سطح مینای چینی صاف است و باعث تمیز کردن سینک های چدنی می شود. این سینک های محکم در برابر تراشیدن و ترک خوردگی مقاوم هستند ، اما اگر چینی چینی خرد شود ، در معرض چدن قرار بگیرد ، سینک ظرفشویی می تواند زنگ بزند. بنابراین حتما از یک سینک ظرفشویی در سینک چدنی خود استفاده کنید.

فولاد ضد زنگ
سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل در انواع سنج است. سنج مربوط به ضخامت سینک است. هر چه اندازه سنج بالاتر باشد ، فولاد نازک تر است. این سینک های آشپزخانه سبک ، با دوام و تمیز کردن آسان هستند. نیازی به نگرانی در مورد تراشه ها و ترک ها نیستید و فولاد ضدزنگ مقاوم در برابر لکه است. از بین سبک های مختلفی از جمله خانه های مزرعه ، کشویی ، پایین آمدن و سینک های آماده سازی را انتخاب کنید. اکثر سینک های ضد زنگ برای کاهش سر و صدای تولید شده توسط سینک ، ناشنوا هستند.

مس
سینک های مس جذاب و آسان برای نگهداری هستند. از آنجا که مس به طور طبیعی ضد میکروبی است ، تمیز کردن یک نسیم است. به سادگی سینک ظرفشویی را با یک پارچه نرم و صابون ملایم و همچنین موم گاه به گاه تمیز کنید تا سینک های آن پایان یابد. این سینک ها با دوام ، سازگار با محیط زیست ، در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم هستند و طول عمر بالایی دارند. مس نیز یک ماده خود درمانی است. مواد اسیدی سطح مس را درخشان تر می کند ، اما بز به زودی مس دوباره خود پتینه را آغاز می کند. هر چه بیشتر از سینک مس استفاده می شود ، مجدداً پتینه اتفاق می افتد.

سنگ و گرانیت
معمولاً از سنگهای طبیعی مانند گرانیت ، مرمر ، دولومیت و NativeStone (ترکیبی از الیاف و بتن جوت) تشکیل شده است ، این نوع سینک ظرفشویی چیزی نیست که معمولاً به عنوان یک ماده از آن فکر می کنید. این سینک ها به نگهداری منظم و همچنین یک سیلر سنگی نیاز دارند که هر چند ماه یکبار اعمال می شود. هیچ دو سینک یکسان نیستند ، بنابراین سنگ طبیعی می تواند ظاهری زیبا و منحصر به فرد به آشپزخانه شما بیافزاید.

سینک ظرفشویی
سینک ظرفشویی

سینک های چدنی
سینک های چدنی

سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل
سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل

سینک های مس
سینک های مس

سینک سنگی و گرانیتی
خرید سینک ظرفشویی

اندازه ها و گزینه های سینک آشپزخانه
اندازه ها
سینک های آشپزخانه اندازه استاندارد ندارند ، اما انواع مختلفی در گزینه های مختلف اندازه آنها وجود دارد. از اندازه های کوچک به اندازه 9 اینچ و به طول 40 اینچ ، پیدا کردن سینک مناسب برای مناسب آشپزخانه شما ضروری است اگرچه اندازه استاندارد وجود ندارد ، اما 30 اینچ و 33 اینچ رایج ترین اندازه های موجود هستند ، اما متداول ترین دامنه برای اندازه سینک ، طول 24 اینچ – 36 اینچ است. غرق های بیش از 36 اینچ اندازه بزرگ محسوب می شوند و در آشپزخانه بزرگتری کار می کنند که در آن یک سینک کوچکتر ممکن است زیبایی و زیبایی آن را نباشد. سینک ظرفشویی که حداکثر 30 اینچ باشد عموماً یک کاسه منفرد است در حالی که هر چیز دیگری می تواند یک کاسه دو نفره یا حتی سه برابر باشد ، اما سینک های تک کاسه ای هنوز هم می توانند بزرگ باشند. فقط به اندازه سینک از نظر طول فکر نکنید ، در مورد عمق حوضه و همچنین نحوه استفاده از سینک فکر کنید. آیا شما شستن ظرف های شستشو خواهید بود؟ آیا از این سینک برای آماده سازی مواد غذایی استفاده خواهید کرد؟ اینها ملاحظات مهمی است که باید در خاطر داشته باشید.

تعداد کاسه ها
اندازه آشپزخانه و نحوه استفاده از سینک ظرفشویی ، تعداد کاسه های مورد نیاز را تعیین می کند.

کاسه تنها کاسه
رایج ترین گزینه کاسه ، کاسه منفرد کلاسیک محبوب است که در بسیاری از خانه ها در سراسر کشور یافت می شود. یک مزیت بزرگ برای سینک های تنها ظرف ، با عمق زیاد آن است که می تواند به راحتی قابلمه ها ، قابلمه ها ، و ورق های بزرگتر را برای شستشوی دست یا خیساندن دست و پا کند ، در حالی که کاسه های دوبل و سه قلو ممکن است از فضای کافی برای پذیرش برخوردار نباشند ، زیرا ممکن است تقسیم کاسه در راه باشد . این سینک ها برای آشپزخانه های کوچک مناسب هستند.

دو کاسه
دو سینک ظرفشویی کاسه ایجاد ایستگاه های کاری جداگانه برای خیساندن، تمیز کردن، و شستشو. یکی از سینک ها می تواند محل خیساندن شما باشد و دیگری برای شستشو است. این نوع سینک ها در فضاهای بزرگتر آشپزخانه خوب کار می کنند و در ترکیبی از شکاف های حوضه از جمله 50/50 ، 60/40 یا 70/30 در دسترس هستند.

کاسه سه گانه
این سینکها معمولاً با یک شکاف 40/20/40 برپا می شوند که در آن یکی از کاسه های بزرگتر برای دفع زباله استفاده می شود و دیگری برای آماده سازی مواد غذایی استفاده می شود. کاسه کوچکتر معمولاً مواد غذایی را برای تهیه یا وسایل کوچکتر نگه می دارد.

صفحه زهکشی
برخی از سینک ظرفشوئی ها هستند که برای تمیز و خشک نگه داشتن کانتر بسیار عالی هستند. همچنین می توان از آنها برای جمع آوری مواد غذایی در طول وعده های غذایی استفاده کرد. با یک سینک آشپزخانه دریدر ، حتی ممکن است خودتان را بیشتر با دست بشویید و کمتر از ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

سینک های قابل برگشت
اینها معمولاً سینک های خانه ای هستند که از هر چهار طرف به پایان رسیده اند. هر طرف طولانی از طراحی متفاوتی برخوردار است و به شما امکان می دهد سمت مورد نظر خود را انتخاب کنید. جبهه های پیش بند از این طراحی استفاده می کنند بنابراین اگر می خواهید پیش بند را نشان دهید یا نه کاملاً به عهده شماست.

ملاحظات دیگر
سازگاری شیر
برخی از سینک ها دارای سوراخ های شیر آب از پیش ساخته هستند که امکان نصب آسان در سینک را به جای کانتر فراهم می کنند. توجه داشته باشید که برای چگونگی مناسب نوع شیر آب چند سوراخ حفر شده است.

تخلیه موقعیت
متداول ترین محل تخلیه در مرکز سینک است ، اما بعضی از آنها می توانند به گوشه عقب یا عقب جبران شوند که امکان سطح بیشتری را فراهم می کند.

سازگاری با دفع زباله
برای نصب دفع زباله در زیر سینک نیاز به ترخیص کافی وجود دارد. در صورت نصب یک سینک عمیق تر جدید ، باید عمق کاسه سینک و ارتفاع پایه کابینت را اندازه گیری کنید تا بدانید امکان نصب یا تعویض آن وجود دارد.

شبکه های سینک
با استفاده از یک شبکه سینک ، از تراشه ، نیک و صدمه دیدن وسایل سنگین آشپزخانه مانند گلدان ، قابلمه و ظروف جلوگیری کنید. شبکه سینک در بالای پایه سینک قرار گرفته و تمام این موارد را مانند سطح سکوی بالای سطح واقعی نگه می دارد. آنها معمولاً یک شبکه سیم هستند تا آب را به درستی تخلیه کند.

مخازن سینک و فلنج های دفع کننده
برای سینک های بدون زباله که زیر آن قرار دارند. سبد کشویی کل ذرات مواد غذایی را که از شستشو تخلیه شده است جمع می کند و با دفع آنها در زباله ها امکان تمیز کردن ساده را می دهد. سینک ظرفشویی با زباله نیاز به یک فلنج نصب شده دارد که فاقد صاف کننده است بنابراین ذرات می توانند به داخل دفع شوند. یک فلنج دیسپلی نیز برای پر کردن آسان سینک ظرفشو ، دارای پلاستیک تخلیه است.

کیت های هوا شکاف
در برخی ایالت ها ، در کد مورد نیاز ، یک کیت شکاف هوا برای جلوگیری از برگشت جریان برگشتی از سینک به ماشین ظرفشویی ضروری است.

ضسبنسرس صابون
فضای پیشخوان خود را بدون صابون زیر آب نگه دارید. اینها در چند مرحله نهایی قرار دارند تا کاملاً مطابق با شیر آب سینک شما باشند.

شیرهای آشپزخانه
شیرهای آشپزخانه

شبکه های سینک آشپزخانه
شبکه های سینک آشپزخانه

سینک زهکشی
سینک زهکشی

ضسبنسرس صابون
ضسبنسرس صابون

سوالات متداول (سؤالات متداول)
آیا به یک کیت کم هزینه نیاز دارم؟
سینک های زیر آب با کیت های زیرپرداخت فروخته نمی شوند اما می توانند با هزینه دیگری اضافه شوند. توصیه می کنیم برای پشتیبانی بیشتر ، سینک های مزرعه و سینک های زیر آب را با یک کیت undermount نصب کنید .

آیا به شبکه سینک نیاز دارم؟
سینک ظرفشویی و پرسلن از نظر طبیعت ظریف هستند ، بنابراین خرید یک سینک ظرفشویی با یکی از این سینک ها برای جلوگیری از محافظت در برابر تراشه و خراش ، 100٪ مفید خواهد بود.

آیا سینک آشپزخانه من به یک خیس کن سبد روشن نیاز دارد؟
به دلیل ضخامت سینک ، اکثر سینک های آتش نشانی ، سنگی و گرانیتی به یک مهارکننده سبد بسته یا فلنج دفع زباله نیاز دارند.

چگونه می توانم سینک خود را تمیز کنم؟
تمیز کردن سینک ظرفشویی به همان اندازه که فکر می کنید سخت نیست. در اینجا چند نکته در مورد نحوه تمیز کردن آنها با مواد آورده شده است:

Fireclay / پرسلن / چدن به
سادگی با صابون ظرف و آب گرم تمیز کنید و با یک دستمال یا اسفنج پاک کنید. برای لکه های سخت ، از کمی روغن آرنج و پاک کننده بدون ساینده استفاده کنید.

استیل ضد زنگ
بعد از هر بار استفاده کاملاً بشویید و با یک پارچه نرم خشک کنید. برای تمیز کردن عمیق تر ، از آب گرم و صابون ملایم ظرف با پارچه نرم استفاده کنید. هرگز از پاک کننده های ساینده یا اسفنج مانند پشم استیل یا برس های سیم بر روی سینک چدن خود استفاده نکنید. ترک ظروف کثیف ، قهوه ، کیسه های چای یا سایر مواد موجود در سینک شما برای مدت طولانی می تواند سطح را لکه دار کند.

استیل ضد زنگ
سینک را با آب بشویید و سپس به راحتی با جوش شیرین بپاشید ، سپس از پد یا برس مخصوص نایلون نرم یا متوسط ​​استفاده کنید و با دانه های فولادی بروید. بعد ، مقداری سرکه آب نشده را روی سرویس اسپری کنید و بگذارید چند دقیقه بماند و بشویید. سرانجام ، برای درخشش دلپذیر می توانید از روغن زیتون استفاده کنید تا سینک ظرفشویی را به درخشش یکبار دیگر برساند.

مس
هرچه راحت تر باشد از صابون بشقاب ملایم ، آب و اسفنج نرم استفاده کنید. برای لکه های سفت تر ، از جوش شیرین استفاده کنید.

سنگ / گرانیت را
با آب و صابون بشقاب ملایم تمیز کنید و برای لکه های لمسی از محلول 50/50 آب و سرکه استفاده کنید ، بشویید و خشک کنید.

آیا می توانم یک سینک ظرفشویی مرکزی را با یک سینک تخلیه جبران جایگزین کنم؟
بله ، اما نصب و لوله کشی اضافی ممکن است مورد نیاز باشد. قبل از حرکت با نصب ، حتماً با پیمانکار یا لوله‌کش خود مشورت کنید.

چگونه می دانم اندازه سینک مورد نیاز من چیست؟
تناسب مناسب هنگام نصب سینک جدید برای تعیین اندازه مناسب فضای شما ضروری است. ابتدا سینک فعلی خود را برداشته و طول و عرض دهانه را اندازه بگیرید. بعد ، عمق کاسه سینک فعلی را اندازه بگیرید تا از چسبندگی مناسب اطمینان حاصل شود. اگر می خواهید یک سینک کم عمق را با عمیق تر جایگزین کنید ، لوله کشی موجود را اندازه گیری کنید تا از زهکشی مناسب اطمینان حاصل شود و هیچ لولایی در پشت دیوار مانند پایین آمدن لوله لازم نیست. برای اینکه مطمئن شوید دیگر نیازی به تغییر نخواهید داشت ، لوله آبگیر سینک را که به مخزن زیر سینک وصل می شود ، اندازه بگیرید. به این لوله خیز گفته می شود. اگر این لوله 2 اینچ طول داشته باشد ، پس از داشتن 2 اینچ عمق برای یک سینک عمیق تر و بدون هیچ گونه مشکل و اصلاح آن را دارید.

فیس بوک

توییتر

یوتیوب

پینترست

اینستاگرام

وبلاگ

حباب