راهنمای عطر و ادکلن زنانه Dior

محتوا
راهنمای بهترین عطر زنانه Dior
تفاوت ادکلن ، عطر ، ادکلن و ادو تویلت چیست؟
بهترین عطر زنانه Dior ، مدل J’Adore 2011 ، حجم 100 میلی لیتر
بهترین عطر زنانه Dior مدل Addict حجم 100 میلی لیتر
بهترین ادکلن زنانه Dior Hypnotic Poison ، حجم 100 میلی لیتر
بهترین عطر زنانه Dune ، مدل Dune ، حجم 100 میلی لیتر
راهنمای بهترین عطر دیور زنانه
استفاده از بهترین عطر زنانه Dior نشان دهنده شخصیت هر فرد است. این محصولات با رایحه دلپذیر خود می توانند در جذب افراد نقش موثری داشته باشند. عطرها همچنین احساس مردم نسبت به یکدیگر را نشان می دهند ، همان چیزی است که دوست دارند به صورت خصوصی استفاده کنند. انواع مختلفی از این محصول وجود دارد که می توان آنها را با توجه به دوام آنها طبقه بندی کرد.

علاوه بر این ، عطرها و ادکلن هایی که استفاده می کنید شامل سه مرحله است که ما آنها را عطر می شناسیم.

تفاوت ادکلن ، عطر ، ادکلن و ادو تویلت چیست؟
نمایشگر ویدیو

00:00
03:47

انواع یادداشت ها
یادداشت اولیه: این یادداشت اولین مرحله ای است که به شما داده می شود. از آنجا که این عطر می تواند بر پایه چندین میوه یا گیاه باشد ، نت اولیه معمولاً بوی تندی دارد.
توجه: وسط مرحله ای است که عطر بوی واقعی خود را نشان می دهد و بسیار مطلوب خواهد بود.
نت پایانی: در این نت ، عطر دیگری رایحه خود را از دست می دهد. بوی بدی می دهد و شاید همه بوی آن را ندهند.

ماندگاری آن بسته به محیطی که در آن عطر و ادکلن را اسپری می کنید متفاوت است. لکه هایی مانند قفسه سینه ، گردن و مچ طولانی ترین لکه ها خواهد بود. اگر به دنبال خرید عطری با ماندگاری بالا هستید ، بهتر است از این نقاط حساس استفاده کنید. در اینجا انواع مختلف عطر ، ادکلن و ادکلن زنانه و مردانه آورده شده است که می توانید از بهترین عطرهای زنانه Dior خریداری کنید.

بهترین عطر زنانه Dior ، مدل J’Adore 2011 ، حجم 100 میلی لیتر

بهترین عطرهای زنانه Dior همیشه به دلیل کیفیت و ماندگاری بسیار معروف بوده اند. یکی از عطرهای “Dior” که پس از معرفی در سراسر جهان محبوب شد ، در سال 1999 ساخته شد. این ادوپرفیوم “J’adore” نامیده می شود.

بیشتر محبوبیت جادو به دلیل وجود نسخه های مختلفی از آن است. بطری این عطر بسیار جذاب و زنانه است. رنگ طلایی شیشه احساس لوکس بودن را به بیننده منتقل می کند. این عطر برای روزهای بهار و پاییز توصیه می شود. طراحی و فرمولاسیون این عطر توسط عطر برجسته “Calis Becker” انجام شده است.

گردن طلای بطری دارای ابعاد کشیده و قوس زیبایی است که شکل بطری را به طرز عجیبی بی نظیر می کند. سر بطری مانند نگینی گرانبها می درخشد. بعد از سحر و جادو روی محل پوست و نبض خود ، بوی پرتقال ، گلابی ، هلو ، طالبی ، گل ماگولیا و نارنگی نارنگی خواهید گرفت. این ترکیب شیرین و میوه ای هیجان و شادی را به روح شما تزریق می کند. پس از مدتی ، نت های میانی وارد شده و جایگزین نت های ابتدایی می شوند.

مشخصات عطر و ادکلن زنانه Dior ، مدل J’Adore 2011 ، حجم 100 میلی لیتر

نوع رایحه: شیرین ، گرم ، خوراکی ، طبیعت ، گل
ساختار ریشه: میوه ، وانیل ، چوب ، مرکبات ، اقیانوس ، گل
نت های پایه پرتقال ، گلابی ، هلو ، طالبی ، گل ماگنولیا و نارنجی نارنگی
نت های میانی: مریم گلی ، آلو سیاه ، بنفشه ، ارکیده ، فریزیا ، یاسمن ، گل سوسن و گل رز
حجم 100 میلی لیتر
عطر ساز کالیس بکر
کشور مبدأ برند فرانسه است.
مناسب خانم ها
نت پایه: وانیل ، مشک ، سرو و تمشک سیاه

بهترین عطر زنانه Dior مدل Addict حجم 100 میلی لیتر

در سال 2014 ، مارک معروف “Dior” یکی دیگر از شاهکارهای خود را معرفی کرد. به این ادوپرفیوم “معتاد” گفته می شود. فرمولاسیون و طراحی این عطر توسط “Francois Demachy” انجام شده است. با نگاهی به شیشه Edict ، اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند ساختار باریک و نسبتاً باریک آن است.

بطری به رنگ آبی تیره طراحی شده است. روی بطری نام بهترین عطر Dior Addict برای خانم ها به وضوح در رنگ طلایی دیده می شود. روی موجود در بطری از یک قسمت فلزی به رنگ طلایی ساخته شده است که به خوبی با روبان طلایی رنگی که گردن بطری را به صورت افقی احاطه کرده است ، مطابقت دارد. به محض اینکه عطر سرا برای اولین بار Edict را روی لباس یا قسمت نبض خود اسپری می کنید ، به سرعت بوی برگ ماندارین و شکوفه های پرتقال را احساس خواهید کرد.

مشخصات عطر زنانه Dior Addict ، حجم 100 میلی لیتر

نوع رایحه: شیرین ، گرم ، خوراکی ، طبیعی ، شرقی ، گلدار
ساختار معطر: میوه ، وانیل ، چوب ، مرکبات ، خاک و خاک ، گیاهان معطر ، گل
نت پایه: برگ درخت ماندارین و شکوفه پرتقال
نت میانی: گل یاس
حجم 100 میلی لیتر
عطر ساز: فرانسوا دماچی
کشور مبدأ برند فرانسه است.
مناسب خانم ها
نت پایانی: وانیل

بهترین ادکلن زنانه Dior Hypnotic Poison ، حجم 100 میلی لیتر

یکی از بهترین عطرهای زنانه شرقی Dior که توسط مارک فرانسوی “Dior” تولید شده است “Hypnotic Poison” نام دارد. این عطر در سال 1998 به بازار عرضه شد. عطر معروف Annick Menardo این عطر را طراحی و فرموله کرده است. هیپنوتیزم مسموم با i

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید