رپورتاژ دانشگاهی

رپورتاژ اطلاع رسانی چیست؟
بطور بی آلایش رپورتاژ اطلاع رسانی یک نوشته است که در قالب رپورتاژ دانشگاهی خبر مارک یا این که مال متبوع شما‌را تعریف کرده و در رسانه های دارای اعتبار منتشر می شود . با به کار گیری از رپورتاژ اطلاع رسانی شما می‌توانید رپورتاژ دانشگاهی با به کارگیری از توان و اعتبار رسانه های دیگر کسب و کارتان رپورتاژ دانشگاهی را تبلیغ نمائید و مرتبه وب سایت خویش را در گوگل بهبود دهید . این روش از جدیدترین روش های بازاریابی آنلاین است . با داشتن رپورتاژ اطلاع رسانی میتوانید مارک خویش را به اشخاص متعددی بشناسانید و از مزایای بهبود سئو خویش برخوردار گردید .

خرید رپورتاژ دانشگاهی edu قدرتمند کلاه سئو

رپورتاژ دانشگاهی همان گونه که میدانید داشتن لینک و پیوند از وبسایت های دانشگاهی با پسوند edu یکی‌از شایسته ترین بک پیوند های مو جود در وب است و قادر است تا حد متعددی مرتبه تارنما شمارا بهبود ببخشد! بک پیوند به دست آوردن از این وبسایت ها فعالیت سادگی نیست رپورتاژ دانشگاهی و در حالتی که که کسی یک رپورتاژ اطلاع رسانی دانشگاهی را برای شما ارائه دهد هزینه متعددی از شما خواهد گرفت . البته ما در سئولایت با دست کم هزینه این فعالیت را برای شما دوستان خوب انجام خوا‌هیم بخشید .

مزایای خرید رپورتاژ در وب سایت های دانشگاهی
تاثیر دوچندان بسیار در ابتدا بردن کلمه و واژه حیاتی مدنظر شما در گوگل
ارتقا پرسرعت دامین آتوریتی ( DA ) و پیج آتوریتی ( PA ) شما
کاهش اسپم اسکور به دلیل پیوند به چنگ آوردن از یک وبسایت دارای اعتبار دانشگاهی
ارتقا تراست رنک ( فاکتور میزان اعتماد گوگل ) وب سایت شما نزد گوگل
هزینه مضاعف کمتری بابت درج رپورتاژ در یک وبسایت توانمند می دهید . ( هزینه رپورتاژ وب سایت زومیت با آتوریتی 49 مبلغ 1350000 تومان است! )

درین مال از وب سایت سئولایت ما چندین رپورتاژ از وبسایت های قدرتمند دانشگاهی برای شما درج خوا هیم کرد و آتوریتی چندین مورد از آنها بالای 80 می باشند که به جثارت می توان بیان کرد تعداد وب سایت های اهل ایران با این آتوریتی کمتر از انگشتان یکپارچه می‌باشند . تمام پیوند ها فالو هستند .

<< تخفیف استثنایی این فرآورده به مقطع محدود است >>

نوشته رپورتاژ از 500 واژه تا 1200 واژه قادر است باشد . پیشنهاد میکنیم برای این که خوب تر فیض بگیرید تعداد لینک و پیوند ها از 3 عدد بیشتر نشوند ( اگرچه می‌توانید تعداد لینک و پیوند بیشتری نیز بگذارید ) . قبلی از ” خرید رپورتاژ دانشگاهی ” میتوانید از ما مشورت کردن بگیرید .

مثال شغل های ما که تاثیر متعددی از رپورتاژهای دانشگاهی گرفتند رپورتاژ دانشگاهی سایتهای تحت می‌باشد :
بها ذکر شده برای هر رپورتاژ دانشگاهی با تخفیف استثنایی است .

همانند این رپورتاژهای دانشگاهی در وبسایت های دیگر بالای 400 هزارتومان به فروش میرسد .

برای توصیه رپورتاژ بالای 3 عدد تخفیف در حیث گرفته می شود .

به غیر از وبسایت های بالا تارنما های دانشگاهی دیگری هم میباشند که در صورت خواهش رپورتاژ دانشگاهی در آن وب سایت ها هم درج خواهد شد .

بعداز واریزی مبلغ رپورتاژ در شماره کارت پایین و یا این که پرداخت از روش درگاه پرداخت زرین پال , نوشته آخری رپورتاژ دانشگاهی رپورتاژ و تصاویر خویش را به تلگرام یا این که واتس اپ ارسال نمائید تا حداکثر 1 تا 2 روز آن‌گاه , رپورتاژ شما در تارنما موردنظر قرار داده شود .