ریش تراش فویلی بهتر است یا چرخشی برای بانوان


وقتی نوبت تراشیدن است ، من سازش نمی کنم. همه چیز فقط برای من باید کامل باشد. من بهترین ماشین ریش تراش های برقی و مرطوب را می خواهم (زیرا من اصلاح مو را ترجیح می دهم) ، ژل های اصلاح شده بالای سطح ، و تجهیزات تمیز کردن در ابتدای روز.

من مطمئن هستم که بیشتر خوانندگان من همین را می خواهند. اما شما بچه ها به سختی وقت دارید که به جستجوی محصول بی نظیر ، از مارک های بیشماری بپردازید. شما می توانید به یک تمایز بین ماشین ریش تراش های “ضد آب” و “مرطوب” بپردازید. بله ، مهم نیست که چقدر شباهت دارند ، دو نوع AREN’T به طور یکسان نیستند.

در این راهنمای کوچک (هدف قرار داده شده) ، من در مورد انتخاب های من برای دستگاه ایده آل برای شما تعریف می کنم. من تجربه خود را در بررسی های کوتاه مستند خواهم کرد تا به شما در انتخاب انتخاب خود کمک کنید.

شما یک راهنمای خرید دقیق و نکاتی درباره نحوه استفاده از ریش تراش در انتها پیدا خواهید کرد. بیایید بدون آزار و اذیت بیشتر ، بیایید با هم در این سفر شروع کنیم!

فهرست مطالب [ نمایش ]

بهترین جدول مقایسه ریش تراش برقی خشک و مرطوب
مدل تایپ کنید تمیز و شارژ کنید عناصر زمان اجرا قیمت
سری Braun 9 9290cc فویل آره 5 عنصر اصلاح 50 دقیقه
بررسی قیمت
Braun Series 7 790cc فویل آره 5 حالت اصلاح 50 دقیقه
بررسی قیمت
فیلیپس نورلکو شیور 9700 دوار آره 8 تراشیدن جهت 60 دقیقه
بررسی قیمت
ماشین ریش تراش پاناسونیک ARC5 فویل نه 5 ماشین ریش تراش ه تیز 40 دقیقه
بررسی قیمت
فیلیپس نورلکو شیور 8900 دوار آره 5 تنظیمات طول 50 دقیقه
بررسی قیمت
چرا “ریش تراش برقی مرطوب یا خشک” و “ریش تراش ضد آب” جانوران مختلفی هستند؟
به این دلیل که از ریش تراشهای مرطوب و خشک می توان از ژلهای اصلاح ، لوسیون و کف استفاده کرد. اما ضد آب نیستند. بله ، می توان این ماشینهای تراشیدن را با آبکشی زیر آب تمیز کرد. اما این احتمال کمی وجود دارد که آب به قسمتهای پیچیده دستگاه بیفتد و عملکرد را خراب کند.

از طرف دیگر ، ریش تراش فویلی بهتر است یا چرخشی “ضد آب” دوست خوب ما را به طور کامل مهر می کنند. می توانید از آنها در هنگام دوش گرفتن یا برای اصلاح مویی استفاده کنید. تا زمانی که بخواهید می توانید آنها را در زیر آب غرق کنید. این هیچ آسیبی به قطعات وارد نمی کند. اینها نسبت به دستگاههای عادی گران تر هستند.

با این گفته ، یک ریش تراش می تواند ضد آب باشد و برای اصلاح و مرطوب و خشک مناسب است. من بیشتر از خرید این ماشین ها طرفدار دارم. در حقیقت ، بسیاری از تولید کنندگان لوازم جانبی اصلاح بالا دارای دستگاه هایی هستند که هر دو راه را پذیرایی می کنند. تعداد کمی از آنها را در بررسی های بعدی مشاهده خواهید کرد.

5 ماشین ریش تراش ه برقی مرطوب یا خشک در تجارت
در حال حاضر ، شما احتمالاً در حال شکار برای توصیه هایی در اینترنت هستید. جلوترش رو نگاه نکن! در این بخش از این مقاله با ماشین ریش تراش های برقی با بالاترین درجه روبرو می شوم که برای هر دو نوع اصلاح مناسب است. بیایید به بررسی های کوتاه بپردازیم و ببینیم چه مزایایی برای ارائه دارند.

ماشین ریش تراش برقی سری 9 Braun 9 9290cc برای آقایان
سری Braun Series 9 در اینجا قرار دارد تا بتوانید بهترین چیزهایی را که می توانید از ریش تراش برقی خارج شوید ، به شما ارائه دهد. این ریش تراش برقی مجهز به چنین ویژگی هایی است که می تواند بدون در نظر گرفتن نوع ریش شما از اصلاح کردن لذت ببرد.

سری Braun 9 دارای پنج عنصر اصلاح مختلف است. چهار عنصر از پنج عنصر برای برش طراحی شده و پنجمین مورد آن SkinGuard است. هر پنج نفر از آنها به عنوان یکی کار می کنند تا عملکرد کارآمد و یکپارچه ای در هر اصلاح شما داشته باشند.

بهترین ریش تراش برقی مرطوب و خشک: بررسی و راهنمای خرید

اما ، این طور نیست در بین این پنج ، دو برش وجود دارد که یکی از آنها با پوشش تیتانیوم تخصصی است. این ترمیم کننده ها به گرفتن سخت ترین موها کمک می کنند تا پایان صافی داشته باشند.

علاوه بر این ، سر ریش تراش به هر صورتی طراحی می شود که دارای 10 D Contour Adhuration است. این سطح از انعطاف پذیری با پنج عنصر ماشین ریش تراش شناور که قبلاً ذکر شد جفت می شود تا بتواند به راحتی با چهره شما سازگار شود.

Braun Series 9 در هنگام تراشیدن برش های مرطوب و خشک به راحتی در صدر رقابت است. این فناوری با Sonic و Autosense Technology طراحی شده است که مانند هوش مصنوعی هوشمند متناسب با نیازهای شما کار می کند. این ریش تراش برقی با کمک یک موتور بسیار سازگار و 10،000 میکرو لرزش ، با هر سکته مغزی موهای بیشتری (در مقایسه با مارک های دیگر) را صید می کند.

چه موهای درشت و چه متراکم صورت داشته باشید ، اگر سری Braun Series 9 در دست شما باشد ، چیز بزرگی نخواهد بود. در حقیقت ، این عمل 40000 عمل برش در دقیقه را انجام می دهد ، که سریع تر از بیشتر تراشندگان برقی در آنجا است. اقدام سریعتر بهره وری بیشتر را تضمین می کند.

به علاوه ، دارای یک تریمر دقیق دقیق است که با جزئیات دقیق کمک می کند.

اصلاح ژل ها و فوم ها در دستیابی به ریش تراش نزدیک کمک خوبی می کنند. و به همین دلیل است که تمام ماشین ریش تراش های موجود در این لیست به گونه ای طراحی شده اند که در دو حالت مرطوب و خشک استفاده شوند. بله ، می توانید در صورت تمایل از آن با ژل یا فوم استفاده کنید. نیازی به گفتن نیست که اصلاح مو بهترین نتیجه را می دهد.

هر ریش تراش برقی خوب برای زنده ماندن در اثر تصادفات باید از کیفیت حیاتی برخوردار باشد. و براون 9290CC می کند! من سی ثانیه به شما می دهم تا حدس بزنید که چیست.

باشه ، اکثر شما احتمالاً قسمت حدس زدن را میخ زده اید. 9290CC باید کاملاً ضد آب باشد ، و همینطور است! بعد از هر تراشیدن ، می توانید ریش تراش را زیر آب جاری و بدون هیچ مشکلی بشویید.

این ریش تراش برقی مرطوب و خشک از یک ایستگاه تمیز و شارژ برخوردار است. اگر نمی خواهید از دستهای لخت استفاده کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که ریش تراش را به صورت وارونه در ایستگاه قرار دهید. مواد تمیز کننده مبتنی بر الکل هستند. در حالی که ایستگاه تمیز کردن کار خود را ادامه می دهد ، الکل ریش تراش را ضد عفونی می کند.

علاوه بر این ، ایستگاه تمام آن عناصر اصلاح خوب را که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم ، روغن کاری می کند و البته آن را نیز متهم می کند. یک بار شارژ شدن کامل طول می کشد. و بعد از آن می توانید 50 دقیقه مستقیم از آن استفاده کنید. ریش تراش باتری باقی مانده باتری را در پنج مرحله نشان می دهد و برای 9 دقیقه آخر وارد حالت شمارش معکوس می شود.

Braun Series 9 9290cc را در آمازون دریافت کنید

چیزی که من در مورد ریش تراش دوست داشتم

این دستگاه ضد آب است. فرد می تواند از آن هنگام دوش گرفتن طولانی و بدون هیچ گونه نگرانی استفاده کند.
شما از فناوری SyncroSonic برخوردار هستید که با نوع و تراکم ریش شما سازگار است.
ماشین ریش تراش به سرعت شارژ می شود. شارژ کامل طی یک ساعت امکان پذیر است.
عمر باتری بسیار زیاد اجازه می دهد تا 50 دقیقه کار مداوم داشته باشد.
صفحه نمایش LED بسیار مفید است. تغییرات در صفحه نمایش به درک وضعیت فعلی ماشین ریش تراش کمک می کند.
چیزی که من در مورد ریش تراش دوست نداشتم

سر نسبتاً حجیم است. رسیدن به مناطق کوچک در زیر سوراخ بینی دشوار است.
تمیز کردن دستی همیشه لذت بخش نیست. اما در این مورد باید انجام شود.
ماشین ریش تراش برقی سری Braun 7 790cc برای آقایان
وقتی صحبت از سری Braun سری 7 می شود ، اولین چیزی که باید به آن اشاره کنم این است که هوشمندانه است ، کمترین چیزی را برای گفتن دارد. بله ، این ویژگی را دارد که هر یک از ریش تراش برقی مرطوب / خشک بالا و موارد دیگر باید داشته باشد. این با فناوری Sonic Intelligent طراحی شده است.

Braun Series 7 790cc

این فناوری می تواند نقاط دشوار مانند مواردی که موهایشان متراکم تر است را حس کنید. و بعد از انجام این کار ، به طور خودکار قدرت را افزایش می دهد. و هنوز هم ، چیزهای بیشتری وجود دارد این ماشین ریش تراش ​​برقی مجهز به یک اصلاح کننده ActiveLift است که موهای صاف را بلند می کند تا مطمئن شود هیچ مویی در پی آن باقی نمانده است.

و سپس عملکرد 8 Direction Contour وجود دارد. قطعات ماشین ریش تراش شناور و سر بسیار انعطاف پذیر اجازه می دهد تا ریش تراش به راحتی با کانتور پوست شما سازگار شود.

با این وجود ، اگر احساس نیاز دارید ، می توانید سر اصلاح را در موقعیتی ثابت کنید. یک قفل در طرف آن وجود دارد که به راحتی می توان اسلاید کرد تا آن را در هر یک از 8 جهت برطرف کنید.

در حقیقت ، این ریش تراش Braun Series 7 می تواند موها را به اندازه 0.05 میلی متر کوتاه کند. این امر به دلیل OptiFoil که بخشی از سر اصلاح 4 قسمتی است ساخته شده است. سه مورد از این چهار بخش در برش کمک می کند.

باقیمانده “محافظ پوست” است که به شما در محافظت از کاربران در برابر برش ، کبودی و لگد زدن پوست آنها کمک می کند. همه این ویژگیها در کنار هم اجازه می دهند که ماشین ریش تراش Braun 790CC موهای بیشتری را در یک اعتصاب (بیس بال ، کسی؟) کوتاه کند تا دیگران در دو حالت. فانتزی ، اینطور نیست؟ به من اعتماد کن ، من هنوز تمام نشده ام.

این ریش تراش برقی مرطوب و خشک 10،000 میکرو لرزش را ارائه می دهد و 30،000 عمل برش در دقیقه را انجام می دهد. اگر فکر می کنید منظور از این اعداد چیست ، به عبارت ساده تر ، این تعداد بالاتر هر چه بیشتر باشد ، بازده 790CC است.

برای دریافت این لبه های تیز برای سوزش های جانبی و یا سبیل های شما ، ماشین ریش تراش براون با یک برقی دقیق (Trimmer) داخل ریش تراش تراشیده شده است. موهای صورت خود را همانطور که می بینید مناسب دوستانم استایل کنید!

فراموش نکنید ، این یک ریش تراش برقی مرطوب و خشک است (duh). افراد می توانند از آن به طور مستقیم یا همراه با کف یا ژل اصلاح استفاده کنند. جهنم ، می توانید آن را در یک حمام گرم بگیرید و از یک تجربه شگفت انگیز در اصلاح تراشیدن لذت ببرید.

چنگ زدن به آن آسان است و بنابراین نیازی نیست هنگام استفاده در دوش نگران هیچگونه بلغزدگی نباشید.

من می توانم بین پنج حالت مختلف اصلاح اینها از فوق العاده قدرتمند تا فوق العاده ملایم است.

کاربران می توانند از آن بدون سیم استفاده کنند. من “بی سیم” را ترجیح می دهم ، زیرا من را به سینک حمام من گره نمی زند.

فقط ظرف یک ساعت شارژ می شود. سپس می تواند برای 50 دقیقه کامل رضایت حداکثر اصلاح را ارائه دهد.

همانطور که اکنون می دانید ، این ماشین ریش تراش های برقی مرطوب و خشک Braun باید یک ایستگاه Clean و Charge برای من داشته باشند تا آن را در لیست من قرار دهد. موردی که از این ریش تراش استفاده می شود ، تمیز کردن ، روانکاری و شارژ کردن بر پایه الکل را ارائه می دهد.

این مورد همچنین با یک برس تمیز کننده ، یک کیسه مسافرتی و مایع تمیز کننده ایستگاه در یک ظرف جداگانه قرار داده شده در جعبه قرار می گیرد.

تمیز کردن آن یک کار لحظه ای است. خوب ، دقیقاً نه ، اما اگر ترجیح می دهید از دست استفاده کنید ، طی 5 – 7 دقیقه می توانید تمام موها را بیرون بیاورید. اما تمیز کردن خودکار حتی سریعتر از آن نیز انجام می شود.

البته ، این مناسب برای همه سفرهای تعطیلاتی من (نشانه: کیف مسافرتی) است. لازم به ذکر نیست که آداپتور به اندازه کافی قادر به کار با ولتاژ متغیر است. این بدان معناست که می توان آن را در هر جای دیگری به غیر از ایالات متحده آمریکا نیز بیرون برد. حالا این چیزی است که من یک بسته کامل می نامم!

Braun Series 7 790cc را در آمازون دریافت کنید

چیزی که من در مورد ریش تراش دوست داشتم

این بسیار آسان برای استفاده است. عوارضی ندارد.
تجربه اصلاح فوق العاده نزدیک ارائه یک ریش تراش تمیز و چشمگیر است.
زمان زیادی را برای شارژ نمی گیرد. شارژ سریع در دسترس است
تمیز کردن مسئله ای نیست. تمیز کردن آن هیچ زحمتی ندارد.
آسایش در اولویت بالایی قرار دارد. عدم تحریک پوست تضمین شده است.
چیزی که من در مورد ریش تراش دوست نداشتم

نگه داشتن ماشین ریش تراش ​​راحت نیست. خیلی ارگونومیک نیست.
موتور فراتر از راحتی پر سر و صدا است. استفاده از آن ممکن است آزار دهنده باشد.
ریش تراش برقی Philips Norelco 9700 ، برس تمیز کننده ، S9721 / 89
البته یک محصول فیلیپس در لیست من وجود دارد که بهترین برش های برقی مرطوب و خشک و به دلایل خوب است!

بهترین چیز در مورد Philips Norelco Shaver 9700 این است که می توانید در هر زمان و هر مکان از آن استفاده کنید. و این چیزی است که ما نمی توانیم در مورد همه تراشهای برقی بگوییم. سر ریش تراش سه قسمتی به گونه ای طراحی شده است که نه تنها موهای صورت را با دقت کوتاه می کند بلکه آنها را نیز در آن ذخیره می کند (بعداً تمیز می شود).

فیلیپس نورلکو 9700

به همین دلیل می توانید در صورت لزوم از این ریش تراش برقی فیلیپس در هر قسمت از خانه یا محل کار خود استفاده کنید.

حالا بیایید با ماشین ریش تراش ها پایین بیاییم. سرهای تراشیده شده با ماشین ریش تراش های دقیق V Track طراحی شده اند. آنها در یک موقعیت شناور قرار می گیرند که به آنها امکان می دهد به راحتی با چهره شما سازگار شوند. در حقیقت ، آنها 8 کانتورینگ جهت را ارائه می دهند. این به قطع موها حتی در سخت ترین مکان ها کمک می کند.

این ماشین ریش تراش ه ها به آرامی موها را صاف می کنند تا موهای طولانی تر هنگام بریدن خسته نشوند. ماشین ریش تراش ه ها خود را تیز می کنند و بنابراین می توانید هر روز حتی نتیجه انتظار داشته باشید. بله ، منظورم این است در عملکرد ناامید کننده نیست.

در مجموع سر ماشین ریش تراش Philips Norelco 9700 ساخته شده است تا 20 درصد موهای بیشتری را در یک سکته مغزی کوتاه کند. این همان چیزی است که برائون رقابت سختی را در میان چیزهای دیگر ایجاد می کند.

به یاد داشته باشید که چگونه ریش تراشیدن می تواند موهای بریده شده را ذخیره کند؟

این ریش تراش برقی کوچک مجهز به سیستم “SmartClean Plus” است که به تمیز کردن ، روانکاری ، خشک کردن و شارژ دستگاه شما کمک می کند. فهمیدی. همه در یک حرکت. خود ریش تراش ضد آب است. می توانید قسمت بیرونی را با آب تمیز کنید. برای تمیز کردن کامل ، شما فقط باید ریش تراش را از طریق سیستم تمیز کردن مستقر کنید.

بیایید نگاهی به «فرآیند تمیز کردن» بیندازیم؟

این سیستم از یک محلول تمیز کننده بدون الکل و مناسب پوست برای تمیز کردن مو ، ژل و کف مورد استفاده در داخل استفاده می کند. و سپس ریش تراش را روغن کاری می کند ، خشک می کند و شارژ می کند. این یکی از معدود ماشین ریش تراش های برقی است که در واقع کار بیشتری نسبت به اصلاح دارد.

Norelco 9700 همچنین دارای یک برس تمیز کننده SmartClick نیز هست. فقط برای اضافه کردن کمی گیلاس در بالا. در استفاده از آن در هر کجای بدن خود احساس راحتی کنید. این برس به کاربران کمک می کند تا روغن بدن خود را از طریق پاکسازی عمیق منافذ کنترل کنند. می توانید از برس یا بطور مستقیم یا با هر محصول پاک کننده صورت مورد نظر خود استفاده کنید.

ریش تراش مرطوب و خشک Philips Norelco 9700 دارای رابط کاربری دیجیتال (همانطور که انتظار می رود). این رابط کاربر به شما امکان می دهد تا در هنگام تعویض سر و تمیز کردن آن ، درصد باتری را شارژ کنید.

فقط مردم می دانند ، آنها حتی می توانند بر حسب نیاز شما سرعت تراشیدن را از Slow به Medium تا High تنظیم کنند. من می توانم این کار را با کمک کنترل پنل انجام دهم. مدتی است که رابط دیجیتال با نگه داشتن زبانه ها در مورد پیشرفت امور به من کمک کرد.

همانطور که قبلاً می دانید از ریش تراش هم در شرایط مرطوب و هم قابل استفاده است. می توانید آن را مستقیماً بر روی پوست خشک یا مرطوب استفاده کنید ، یا می توانید از آن با ژل های اصلاح و کف استفاده کنید. شما هر دو نتیجه بدست می آورید. همه چیز در مورد راحتی شماست.

مجهز به باتری لیتیوم-یون است که در عرض یک ساعت کاملاً شارژ می شود تا به مدت 60 دقیقه برتری تراشیدن را تحویل دهد. همچنین می توانید از 5 شارژ سریع 5 دقیقه ای استفاده کنید تا به اندازه کافی برای یک تراش کامل استفاده کنید.

نه ، من چیزی فراموش نکردم! ریش تراش یک قفل مسافرتی نیز دارد به طوری که در هنگام مسافرت روشن نمی شود.

چیزی که من در مورد ریش تراش دوست داشتم

فناوری تشخیص کانتور کاملاً چشمگیر است. کارها را بسیار ساده تر کرده است.
اصلاح سنگین بسیار ممکن است. حتی محاصره سه روزه چیز بزرگی نیست.
از طراحی نسبتاً درجه یک برخوردار است. طراحی بی سیم شایسته انگشت شست شدن است.
سرعت قابل تنظیم است. با توجه به نیازهای شخصی قابل تغییر است.
هوشمند تمیز به علاوه تمیز کردن دستگاه به مراتب آسان تر است. تعمیر و نگهداری نسیم است.
چیزی که من در مورد ریش تراش دوست نداشتم

برس تمیز کننده در واقع به خوبی ساخته نشده است. با بسته بندی کامل انجام نشد.
قیمت غیر منطقی است قیمت گذاری رقابتی ارائه نشده است.
ماشین ریش تراش برقی پاناسونیک ARC5 برای آقایان
چرا اینجاست؟ خوب ، من می توانم این واقعیت را تأیید کنم که Panasonic ARC5 Electric Razor در اینجا برای تغییر بازی اصلاح است. فکر می کنید قبلاً بهترین محصولات تراشیدن را با محصولات Braun و Phillips تجربه کرده اید؟ بعد از استفاده از ریش تراش برقی ARC5 ، خواهید دید که این یک رقیب شایسته نیز هست.

ماشین ریش تراش برقی پاناسونیک ARC5 برای آقایان

سر تراشیدن مهمترین قسمت از هر ریش تراش است ، موافق نیستید؟

در اینجاست که بچه های پاناسونیک تمام تمرکز خود را به خرج داده اند. پنج قسمت تراشکاری وجود دارد که به صورت دستی با موتور خطی کار می کنند و این یک شگفتی است. این موتور با فناوری حسگر فعال تراشیده طراحی شده است. می تواند حس کند که ریش ضخیم تر یا متراکم تر است و سرعت آن را به موازات آن تغییر می دهد.

در همین حال ، پنج قسمت تراشیده شده مجهز به ماشین ریش تراش ه های نانوتکن 30 درجه و فویل فوق العاده نازک ARC هستند. فویل ARC می تواند بسیار نزدیک به پوست باشد بدون اینکه هیچ گونه ناراحتی ایجاد کند ، در حالی که ماشین ریش تراش ه های فوق العاده تیز مو را بدون زحمت کوتاه می کنند. سر محور تراشیدن بر روی پوست تطبیق می یابد و مطابق با کانتورها است.

این ریش تراش برقی مرطوب و خشک از یک ایستگاه تمیز کردن و شارژ استفاده می شود. ایستگاه به تمیز کردن ، خشک کردن و شارژ درست ریش تراش کمک می کند. یک بار شارژ کامل یک ساعت طول می کشد و پس از اتهام شارژ می توانید 40 دقیقه مستقیم از آن استفاده کنید.

موتور پرقدرت تا زمانی که باتری روی شما تمام نشود عملکرد اوج را ارائه می دهد. یعنی شما می توانید بدون بهره وری از افت عملکرد ، از هر بهره وری بهره مند شوید.

برای شیرین کردن بیشتر این معامله ، ARC5 دارای یک شاخص باتری LCD است که میزان شارژ باتری را در 10 مرحله نشان می دهد. مردم وقتی که تخلیه می شود باید دوباره آن را شارژ کنند. اما در اینجا لگد زدن ، ایستگاه شارژ زمانی که برای اولین بار یا بعد از مدت زمان طولانی استفاده می شود ، کمی زمان می برد.

بنابراین ، در صورت مشاهده هرگونه تاخیر در شارژ ، فقط صبر کنید تا همه چیز حل شود. موتور ساخته شده است تا 14000 برش در دقیقه را برابر با 70،000 عمل برش در دقیقه ایجاد کند. این بالاترین میزان دریافتی است. یعنی ، موهای بیشتری را در حالت سکته مغزی قرار می دهد و باعث می شود تجربه اصلاح و صیقلی شما بی دردسر و بدون درز باشد.

پاناسونیک همچنین یک تریمر دقیق (Trimmer) را شامل شده است که با استفاده از آن می توانید جزئیاتی را به سبیل ، ریش و سوزش های جانبی خود اضافه کنید. این یک ریش تراش برقی مرطوب و خشک است و بنابراین کاملاً ضد آب است. می توانید آن را هم روی پوست مرطوب و هم خشک ، حتی با ژل و کف استفاده کنید.

یا…. شما می توانید به راحتی آن را در حمام گرم جایی که بخار پوست و موهای صورت شما را نرم می کند ، بگیرید. شما می توانید در هر زمان اصلاح صاف کنید.

این ریش تراش برقی ARC5 نیز دارای یک گرفتن آسان است. وقتی کاملاً مرطوب شد ، نمی لغزد. این ریش تراش برقی مرطوب و خشک نیز محصولی بسیار مسافرتی است. دارای قفل مسافرتی است که اجازه نمی دهد ریش تراش به طور تصادفی روشن شود.

چیزی که من در مورد ریش تراش دوست داشتم

تجربه اصلاح تقریباً کامل است. عوارض جانبی ندارد.
تمیز کردن اصلاً آزار دهنده نیست. تمیز کردن دستگاه بسیار آسان است.
طراحی کاملاً ارگونومیک است. نگه داشتن ماشین ریش تراش ​​خوب است.
اصلاح کلی بسیار صاف است. راحتی در اولویت قرار دارد.
وقتی سطح کارایی این چیز را به شما پیشنهاد می دهیم قیمت مناسب است.
چیزی که من در مورد ریش تراش دوست نداشتم

عملکرد بلند آن را کمی آزار دهنده می کند. صدای کمتری بهتر می شد
شارژ باید جداگانه انجام شود. استفاده از آن هنگام شارژ امکان پذیر نیست.
ریش تراش برقی Philips Norelco 8900، Wet & Dry Edition S8950 / 91
کلمات Philips و Innovation دست به دست هم می دهند. جای تعجب نیست که “نوآوری” بخشی از برچسب آنها است. اما این کلمه ای نیست که من 8900 نورلکو را در لیست بهترین برش های برقی مرطوب و خشک خود قرار دهم. Norelco 8900 واقعاً یکی از انواع در بین همسالان خود است.

ریش تراش برقی Philips Norelco 8900

مطمئناً این به نظر می رسد کمی فروشنده مانند است ، درست است؟ اما من دروغ نمی گویم. بیایید بدانیم چرا

سر تراشیدن نه تنها برای کوتاه کردن مو بلکه جمع آوری آن طراحی شده است که بعدا به راحتی قابل شستشو می باشد. به همین دلیل است که می توانید به راحتی از ریش تراش در هر کجا ، حمام یا تخت خود استفاده کنید. اما ، هنگام استفاده در شرایط مرطوب بهتر است از آن در حمام استفاده کنید. با ژل و کف خوب کار می کند.

حالا بیایید سر تراشیدن “درون” را بگیریم. سه ماشین ریش تراش ه مدور شناور وجود دارد که همه آنها با ماشین ریش تراش های دقیق V Track یکپارچه شده اند. در حالی که ماشین ریش تراش ه ها به راحتی از پوست شما محاصره می شوند ، سر نیز می تواند در جهات مختلف محوری باشد.

فویل خارجی ماشین ریش تراش ه ها نزدیک به پوست شما قرار دارد و به برش مو و محافظت از پوست در این روند کمک می کند. فویل خود بسیار دوستدار پوست است و هیچ گونه اصطکاکی روی پوست شما ایجاد نمی کند.

ماشین ریش تراش ه های فیلیپس نورلکو 8900 برای گرفتن 20 درصد مو بیشتر از مدل های قدیمی طراحی شده است. فقط می توانم تراشیدن را فقط در یک سکته مغزی حس کنم. ماشین ریش تراش ه ها به خودی خود تیز می شوند و به همین راحتی صاف نمی شوند. سرهای اصلاح ریش تراش در جعبه گنجانده شده است تا در صورت لزوم بتوانید جایگزین کنید

این ریش تراش بی سیم است که یک ساعت طول می کشد تا به طور کامل شارژ شود. و در صورت شارژ شدن ، می تواند 50 دقیقه کامل نتایج عالی را ارائه دهد. از آنجا که هم امکان استفاده مرطوب و هم خشک را فراهم می کند ، می توانید ریش تراش ها را نیز به راحتی تمیز کنید. با این حال ، این محصول با یک پایه تمیز کننده و شارژ همراه نیست.

نترسید. 100٪ ضد آب است و سر ماشین ریش تراش قابل جدا شدن است. بنابراین ، تمیز کردن زیاد دردسر نخواهد داشت. اما آن را با “کلیک بر روی ریش استایلر” آمده است. اگر در حال برنامه ریزی برای ریش تراشی کامل نیستید و فقط می خواهید ریش ، سبیل یا سوزش های جانبی خود را شکل دهید ، Philips Norelco 8900 در نجات شما است.

استایلر به عنوان پنج تنظیم طول مختلف برای شانه ارائه می دهد که به شما امکان می دهد ریش خود را با نتایج رضایت بخش سبک کنید. و البته وقتی نوبت تراشیدن است می توانید به هر طریقی که می خواهید این کار را انجام دهید.

این محصول فیلیپس دارای یک کیف مسافرتی است به گونه ای که هنگام مسافرت می توانید به راحتی آن را حمل کنید.

صفحه نمایش LED نشان می دهد که چه وقت می توانید ریش تراش را شارژ کنید ، چه موقع سر ریش تراش را تغییر دهید و قفل مسافرتی روشن است. قفل مسافرتی ضروری است زیرا باعث می شود که ریش تراش برقی مرطوب و خشک از روشن شدن تصادفی روشن نشود.

چیزی که من در مورد ریش تراش دوست داشتم

دارای یک ریش تراش محوری است. کانتورینگ و مجسمه سازی آسان است.
راندمان شارژ ارائه می شود. به طور کامل در 1 ساعت شارژ می شود.
تمیز کردن ریش تراش آسان است. این کار را می توان با محلول های آب یا تمیز کردن انجام داد.
بررسی شرایط برق آسان است. ریش تراش دارای 3 نشانگر LED است.
خدمات گارانتی بسیار عالی است. دو سال ضمانت تولید کننده.
چیزی که من در مورد ریش تراش دوست نداشتم

پس از اتمام ضمانت ، مبارزه آغاز می شود. به ریش تراش های جایگزین احتیاج دارد.
شارژ کامل یک ضروری است. اگر باتری کامل نباشد ، باتری به سرعت کاهش می یابد.
عواملی که مرا ترغیب کردند تا با این محصولات روبرو شوم
خوب ، این بخشی است که شما باید انتخاب کنید که بتوانید تحقیقات خودتان را انجام دهید. مردم می توانند درک کنند که چه چیزی باعث شده من این ماشین ریش تراش ​​های برقی را انتخاب کنم. بیایید شیرجه بزنیم!

به دنبال سرهای ریش تراش باشید
بارها و بارها به شما گفته ام كه ​​سرهای ریش تراش هسته اصلی هر دستگاه تراشیدن هستند. وقتی صحبت از این ماشین ریش تراش های هیبریدی می شود ، همین است. سرهای ریش تراش خوب ، موها را محکم می کنند ، سازگار می شوند و موها را در مواقعی که می خواهید بکشید. در اکثر اوقات ، شما برای محافظت از پوست در برابر سوختگی ماشین ریش تراش ، بریدگی ، ضخامت و کبودی ، نوعی محافظ پیدا خواهید کرد.

همانطور که مشاهده می کنید ، لیست من ماشین ریش تراش ها محصولاتی را نشان می دهد که دارای چندین عنصر برش و یک ریش تراش گسترده هستند که کاملاً در آنها جای می گیرد. اینها به اندازه جهنم محکم هستند. آنها از ریزش تصادفی یا برخورد غیرقانونی ماشین ها دندان نخواهند گرفت.

سرهای ریش تراش بزرگ را ترجیح می دهم. این چیزها می توانند در موهای بیشتری نسبت به مدلهای متوسط ​​گیر کنند. البته ، تمیز کردن آنها نیز آسان است.

موتورها خیلی مهم هستند
موتورهای اصلی هر وسیله برقی هستند. ریش تراش هیچ استثنا نیست! شما متوجه خواهید شد که Braun 9290CC 10،000 میکروبرایبر در دقیقه را ارائه می دهد. Panasonic Arc5 در هر دقیقه با 14000 اقدام متقاطع انجام شد. موتورها مؤلفه های اصلی عملکرد این جانوران هستند.

من اطمینان حاصل کردم که (و همینطور باید شما) که موتورهای سطح بالا هستند و حتی در آخرین مرحله از عمر باتری خود از دست نمی دهند. به خوانندگانم توصیه می کنم دستگاه هایی را انتخاب کنند که با سیستم های ولتاژ دوگانه خوب کار کنند. همچنین ، یک موتور (نشانه: لیست) را با موتور خاموش انتخاب کنید.

آیا ما نمی خواهیم سر و صدای آزار دهنده ای آزار دهنده به ما بدهد که هنگام اصلاح ، ما را آزار می دهد؟

ماشین ریش تراش ه ها چیزهایی هستند که برش می خورند!
اگر تراشیدن سر را یکی از قسمت های مهم دستگاه خود می دانید ، ماشین ریش تراش ه مورد دیگر است. این مسئله حتی از اهمیت بیشتری برای ماشین های تراشیدن برقی در خارج نیز برخوردار است. به همین دلیل دستگاه هایی را انتخاب کردم که سه تا پنج عنصر برش دارند. هر ماشین ریش تراش ه برش موها را در می آورد و بدون آسیب رساندن به پوست آنها را قطع می کند.

عناصر برش را ماشین ریش تراش ه های AKA را با یک سر اصلاح خوب تنظیم کرده و از تنظیم کانتور خوبی برخوردار خواهید شد. ویژگی هایی مانند “8 تنظیم کانتور تنظیم” مطمئن شوید که ماشین ریش تراش ه های جداگانه یا گروهی از آنها بدون مقاومت به جهت مورد نظر خود حرکت می کنند. دیگر نیازی به مقابله با نیک ، بریدگی و کبودی نخواهید داشت.

در هنگام بازرسی ماشین ریش تراش ه ، ضرورت برقی را فراموش نکنید. ماشین های مورد نظر من بطور پیش فرض برش دهنده دارند. این صاف کننده ها هنگام بزرگ کردن نواحی ظریف بدن و یک ظاهر طراحی شده موهای شما مفید هستند. اگر می خواهید تحقیقات خود را انجام دهید ، مدل هایی را پیدا خواهید کرد که دارای “افزودنی برقی” (Trimmers) هستند.

یک صفحه نمایش شایسته یک ضرورت است!
این امر به ویژه در صورتی که در حال خرید ریش تراش مرطوب و خشک هستید ، صادق است. بهترین ماشین ریش تراش برقی و مرطوب و خشک به افراد کمک می کند تا در حین تراشیدن ، زبانه هایی را که اتفاق می افتد تمام وقت حفظ کنند. بخشی را پیدا خواهید کرد که نشان می دهد باتری شما چه مقدار آبمیوه دارد ، چه حالت هایی با حالت های مختلف دارد و هم اقدامات ایمنی.

برخی از این مدل ها سطح مقاومت در برابر آب را برای کنار آمدن با این موارد نشان می دهند. به طور کلی ، مدل هایی را خواهید دید که دارای نمایشگرهای LED هستند. چراغ روشنایی بهتر از نسخه LCD است زیرا واضح تر و راحت تر تفسیر آن است. نکته خوب این است که یک صفحه نمایش LED / LCD درست در قسمت فرمان قرار دارد.

به دنبال یک گرفتن راحت باشید
اگر ماشین ریش تراش در دستان من ناراحت نیست ، ویژگی های فانتزی برای من فایده ای نخواهد داشت. به همین دلیل ترجیح دادم محصولاتی با سیستم گرفتن ارگونومیک داشته باشم. مهم نیست که چه مدت من تراشیده ام (باور کنید ، من با بدنم کامل هستم) ، هیچ وقت دستم از استفاده از محصولات Braun ، Panasonic یا فیلیپس خسته نمی شد.

هنگامی که می خواهید ماشین ریش تراش ها را در موقعیت های مختلف مانور دهید ، به دسته های خوب نیاز دارید. بله ، سازگاری کانتور با سرهای ریش تراش و فناوری برش موثر با ماشین ریش تراش ه ها لازم است. اما دستگاه به خودی خود حرکت نخواهد کرد. ما کاربران نیز باید با احتیاط آن را مرور کنیم. دستگیره ثابت می کند که کمک بزرگی در این مورد است.

مردم باید بتوانند دستگاه را به درستی تمیز کنند!
من دوست ندارم ریش تراش برقی یا سینک ظرفشویی حمام بعد از انجام اصلاح ، کثیف باشم؟ من آن را بدون نسخه دوست دارم. به همین دلیل ، من مارک هایی را ترجیح می دهم که یک ایستگاه تمیز یا حداقل سیستمی را برای تمیز کردن کل چیز فراهم می کنند. ایستگاه تمیز کردن اختصاصی ضروری نیست ، اما داشتن آن بسیار مفید است.

اگر می خواهید ایستگاه تمیز کردن را انتخاب کنید ، اطمینان حاصل کنید که مایع مورد استفاده برای چندین جلسه تراشیدن مناسب است. مایعات تمیز کننده مبتنی بر الکل هنگامی که از بین بردن ماشین ریش تراش ه های کوفتگی (به دلیل روغن های پوستی) و بیرون کشیدن مو از قسمت های پیچیده ماشین ریش تراش های شما استفاده می شوند کاملاً کامل هستند.

حتی اگر شما یک ایستگاه تمیز کردن ندارید ، ماشین ریش تراش های مرطوب و خشک باید به اندازه کافی ایمن باشند تا با آب تمیز شوند. حداقل ، تعداد کمی از مارک ها قلم موهای تمیز کننده را به کاربران ارائه می دهند. این موارد به افراد کمک می کند که موها را از لکه های محکم در ریش تراشیدن موها جدا کنند.

موارد دیگری که باید در نظر بگیرید
ناگفته نماند که ماشین ریش تراش های مرطوب و خشک ضد آب هستند. با این حال ، شما به خوبی می توانید تعداد IPX هر محصول را بررسی کنید. IPX 5 – 7 دامنه مناسبی برای در نظر گرفتن است. این بدان معنی است که دستگاه شما حتی پس از 10 – 30 دقیقه در زیر آب غرق می تواند خوب کار کند. این به شما شوک الکتریکی نمی دهد.

دست خود را روی باتری های Li-on بگیرید. این موارد بسیار عالی است که نوبت به شارژ سریع و نگه داشتن شارژ برای مدت طولانی می رسد. باتری های Li-on بین 50 دقیقه تا یک ساعت طول می کشند تا کاملاً آب شوند.

مواد غذایی برای فکر: محصولات رده بالا مانند Braun Series 9 با یک سیستم “Quick Charge” همراه هستند که به شما امکان می دهد یک اصلاح داشته باشید. در اصل ، باتری هنگامی که به شدت به آن احتیاج دارید ، آب کافی برای یک ریش تراش می دهد.

حتما ببینید که آیا ماشین ریش تراش سهم مناسب خود را از شارژ دریافت می کند یا خیر. اگر با یک ایستگاه تمیز کردن دستگاهی را انتخاب کرده باشید ، به شارژرهای جداگانه ای نیازی نخواهید داشت. اما برای محصولات بدون یک ، به یک پریز برق مناسب برای وصل کردن آنها نیاز دارید. مطمئن شوید که ماشین ریش تراش مورد نظر شما با تعداد ولتاژ چندگانه به خوبی کار می کند.

چرا؟ زیرا ، این ماشین ریش تراش ​​ها برای سفرهای تعطیل مناسب هستند. اقامت در تعطیلات ، مردم هنگام خرید ماشین ریش تراش برقی باید از کیسه های مسافرتی خودداری کنند. ماشین ریش تراش ها اغلب با قفل های ایمنی همراه هستند. این قفل ها مانع از فعال شدن خودکار محصولات ما و ایجاد تصادف می شوند.

چگونه می توان از یکی از این محصولات استفاده کرد؟
اگر نمی دانید چگونه از آنها به شیوه ای مناسب استفاده کنید ، تمیز کردن اینترنت از طریق پشته های خشک و خشک ریش تراش برقی به شما کمک نمی کند. مدتی طول کشید تا طناب ها را نیز یاد بگیرم. به همین دلیل من این بخش کوچک را تسخیر کردم تا خوانندگانم را در مسیر درست راهنمایی کنند. بیایید قدم به قدم برویم.

قبل از شروع تراشیدن ، تمیز کردن قسمت خاص بدن مفید است. هنگام شستن آن با آب ، حتماً دقت کنید. شستشو به منافذ کمک می کند تا خاک و روغن را آزاد کنند و پوست ما را برای شروع اصلاح آماده کنند. در حالت ایده آل ، من دوش می گیرم. اگر زمان به شما اجازه نمی دهد ، می توانید از آب داغ (به جای بخار) برای نرم کردن ریش یا موهای بدن خود استفاده کنید.
به شما توصیه می کنم از فوم تراشیدن یا ژل استفاده کنید تا موهای صورت شما برای برش خوانده شود. ریش تراش های حرفه ای از تعدادی کرم یا لوسیون قبل از تراشیدن استفاده می کنند تا مطمئن شوند که ریش آنها به حالت ایستاده است.
اگر می خواهید به غرفه دوش خود بپردازید و از ریش تراش برقی مرطوب استفاده کنید ، مطمئن شوید که ضد آب هستند . در غیر این صورت ، آب می تواند به داخل ماشین آلات آسیب برساند. در این روز و سن ، سرویس دهی به دستگاه برقی موجود شما دقیقاً به همان اندازه خرید یک دستگاه جدید هزینه دارد.
پس از اتمام کار ، حتماً دستگاه را به طور صحیح تمیز کنید. بیشتر محصولات دارای یک ایستگاه تمیز کردن / شارژ هستند. لازم نیست کار دیگری بجز فرو بردن محصول در مایع انجام دهید. تولید کنندگان دستورالعمل هایی را در اختیار ما قرار داده اند که نحوه استفاده از این ایستگاه های تمیز کردن را دارند.
چند کلمه قبل از اینکه قسمت هایی با شما داشته باشم
اشتباه نکنید ، حتی بهترین تراشندگان برقی مرطوب و خشک دارای درجه های مختلف مقاومت در برابر آب هستند. قبل از خرید حتما محصول را قضاوت کنید. همچنین ریش تراش ها مانند اتومبیل هستند. آنها فقط به اندازه کاربران خود خوب هستند. اطمینان حاصل کنید که بچه ها تمام ویژگی ها (و مزایای آنها) را بازرسی می کنید.

این راهنما یقیناً در هنگام تفکیک بهترین ها از میانگین به شما کمک خواهد کرد. من به مایل اضافی رفتم تا راهنمایی هایی درباره نحوه اداره یک اتومبیل گران قیمت (بخوانید: ماشین ریش تراش ) دست اول را برای شما بیان کنم. فراموش نکنید که به من بگویید که چگونه راهنما به شما در انتخاب ماشین ریش تراش ایده آل از نظر عملکرد و قیمت کمک کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>