ریلز چیست ، چگونه از ریلز اینستاگرام استفاده کنیم ؟ فرادرس مجله‌

این فعالیت شخصیت به دست آوردن و عمل شما را می سازد، اعتماد به دست می آورد و روابط را تولید می کند. تفاوت دیگر همین است که چنانچه ریلز را مهم صدای خویش منتشر کنید، این صدا به نام شما تصویب می شود و و سایر کاربران می‌توانند از آن برای تولید ریلزهای نو به کارگیری کنند. ما در راست چین به شما کمک می کنیم کسب و فعالیت آنلاین خودتان را حساس قالب های وردپرس، افزونه های کاربردی و اسکریپت های رشته ای سریع، معمولی و مناسب بسازید. برنامه نویسان راست چین همت می کنند راه اندازی وب وب سایت به یک تجربه حرفه ای از میزان مرغوب بودن و خدمات پشتیبانی تبدیل شود. مدرن ترین متدهای طراحی وب در قالب هزاران محصول آماده طراحی وبسایت هم حال در دسترس شماست.
با یادگیری سیر تا پیاز فعال کردن ریلز اینستا در Android و IOS، می توانید به راحتی از همین امکان به کارگیری کنید. مخاطبان دوست دارا هستند ویدئوهای کوتاه و جذاب را حیاتی اهنگ ریلز اینستاگرام جدید ببینند و درگیر شوند. بهترین طرز برای کارگزاری برنامه ریلز، به کار گیری از اکستنشن inssist می باشد. در صورتی که از ایده های جذاب و به روز به جهت ایجاد Instagram reels استفاده کنید، خیلی زود وارد اکسپلور شده و مشاهده پیجتان به طور چشمگیری افزایش می یابد.
مانند کل جداسازی و باز‌نگری های اینستاگرام، ردیابی عملکرد ریلزها می تواند به شما کمک نماید از بردهای خویش درس بگیرید، مجال ها را شناسایی کنید و عملکرد خویش را در طول زمان بهبود بخشید. تجزیه و بررسی ریلز پیشرفته می‌تواند به شما امداد کند بهترین روز هفته و بهترین روزگار روز را برای پست کردن ریلز خویش به جهت حداکثر دسترسی و تعامل معلوم کنید. پیش از این، شما تنها می توانستید فرضیات عملکرد خویش را بر شالوده کامنت ها و لایک ها قرار دهید.
روابط غیردوستانه چین اهمیت کشورهایی مانند آمریکا و اتهام جاسوسی در این برنامه منجر کمتر استعمال تعداد متعددی از اعضا همین کانال اشتراک ویدئو شده است. ریلز اینستاگرام ویدیوهایی هستند که می‌توانند تا ۶۰ ثانیه طول بکشند. مشابه TikTok، Reels گروه ای از ابزارهای ویرایش را ارائه می دهد که به کاربران اذن می دهد فیلم های ویدیویی دیدنی و مشغول کننده تولید کنند. ریلزها می توانند شامل یک سری کلیپ ویدیویی، فیلترها، کپشن ها، پس راستا های تعاملی، تگ ها و موردها دیگر باشند.
در اکنون حاضر، کلیه ویدئوهای کمتر از 15 دقیقه، قراره به فرمت ریلز باشن. دارای توجه به تغییرات جدیدی که اینستاگرام داده، این نصیب نیز احتمال دارد در پی این تغییرات هست. یک نکته دیگه هم هست و اونم اینه که یک سری باگ‌های اینستاگرامی هست. آپلود نمودن ویدیو از فی مابین ویدیوهایی که قبلاً روی محافظ تلفن همراه خود ضبط و ذخیره کرده‌اید. همین قابلیت و امکان از نحوه تلفن همراه فعال نمی باشد و بدون شک باید اینستاگرام به پایانی ورژن آپدیت شده باشه. وارد مرورگر کیوی شوید و گزینۀ سه‌نقطه را از نصیب بالای مرورگر انتخاب کنید.
عمومی
اکنون بر روی گزینهPrivacy کلیک نمایید و در پایان به نصیب Reels رفته و مورد Enable Remixing را غیرفعال کنید. سپس از همین تراز اینستاگرام از شما می پرسد که آیا از انجام این فعالیت مطمئن هستید؟ برای تایید آخری مورد Disable را تعیین کنید. چنانچه چنین آیکونی را در پروفایل DownloadGram شخص نیافتید، به این معناست که او هیچ ویدیو ریلزی ضبط نکرده و در برگه اش به اشتراک نگذاشته است. به جهت دانلود اپلیکیشن reels، کافیست در google پلی، اپ استور یا این که هر برنامه دانلود اپلیکیشن، reels instagram را سرچ نمایید و سپس اپلیکیشن مورد نظر تان را دانلود و کارگزاری کنید.

چگونه از قابلیت و امکان reel اینستاگرام استفاده کنیم؟

پس درصورتیکه می خواهید به دست آوردن و کارتان عمده دیده شود، به اندازه میباشد ریلز جذابتان وایرال شود و در اکسپلور قرار گیرد. در پی رقابت‌ اینستاگرام دارای تیک­تاک، قابلیت ریلز اینستاگرام برای ساخت ویدئوهای سرگرم‌کننده ساخت شده میباشد تا بتوانید کلیپ­‌های کوتاه 30 ثانیه­‌ای تولید کنید و اهمیت دوستانتان به اشتراک بگذارید. به تازگی روزگار ریلزهای اینستاگرام تا 90 ثانیه ارتقاء پیدا کرده است.
به جای همین که تک‌نفره جلوی دوربین بیایید و از خودتان فیلم بگیرید، ویدیوهایی در قالب حرف 2 نفر منتشر کنید. فرقی نمی کند که میخواهید تدریس بدهید، محصول‌تان را معرفی کنید یا یک تخفیف شگفت‌انگیز ارائه کنید. اجازه دهید دوست‌تان جلوی شما بایستد و صحبت‌هایتان را به او بگویید و به سوالاتش پاسخ دهید. احتمالا باورش طاقت فرسا باشد البته اکثری از مخاطبان شما ناشنوا یا این که کم شنوا هستند. بخش اعظمی دیگر ترجیح ارائه می کنند ویدئوها را در حالت بی صدا مشاهده نمایند و یا در مکانی میباشند که نمی‌توانند ویدئوها را مهم صدا تماشا کنند.

  • جهت خرید کردن و استفاده از تمامی سرویس ها وب رمز و ارسال تیکت پشتیبانی واجب هست وارد شوید.
  • برای تبلیغ و معرفی شغل خود در یک ریلز ۳۰ ثانیه‌ای نمودار یک ارز بخصوص، به عنوان مثال اتریم را تحلیل و آن را در پیج خود منتشر کنید.
  • به اشتراک گذاشتن عکس‌ها، لایک نمودن و لحاظ دادن به عکس و نوشته دیگران تنها کارهایی بود که در روزهای اول بر روی کار داخل شدن اینستاگرام توانا به انجام آن بودیم.
  • در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید در صورتی که ما دانش به اندازه از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر همین رخ فقط به امید اخذ جواب مطلوب از دیگران آن را منتشر خوا‌هیم کرد.

قابلیت ریلز این قابلیت را به مخاطبین میدهد تا ویدیو های کوتاه ۱۵ ثانیه ای و یا این که ۱ دقیقه ای را در کاغذ اینستاگرام خود منتشر کنند. برای فعال نمودن ریلز اینستاگرام یکسری نحوه وجود دارد که در ادامه بررسی میکنیم. ریلزهای اینستاگرام ویدیوهای کوتاه و عمودی هستند که می‌توانند تا 60 ثانیه طول بکشند.

ویدیوهای ریلز چه ویژگی‌هایی دارند؟

برای پاک کردن حافظه پنهان برنامه اینستاگرام وارد Settings شوید. کلیدی این فعالیت تمام برنامه های نصب شده در گوشی خود را میتوانید ببینید. از فی مابین برنامه ها برنامه اینستاگرام را پیدا کنید و آن را تعیین کنید.
پس از اتمام دانلود و نصب وارد برنامه گردید و آن را فعال کنید. اهمیت به کار گیری از این برنامه به راحتی می‌توانید ویدئوهای ریلز را دانلود نمایید. در نهایت آیتم Save را تعیین نمایید تا ریلز اینستاگرامی گزینه نظر شما ذخیره شود.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین شیوه دسترسی به اخبار فناوری، دانش و اتومبیل است. درصورتیکه میخواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید. هم اکنون آمار دارای ارتباط اهمیت ریل تعیین شده اکران دیتا می‌شود که شامل موردها تحت خواهد بود. می‌تونین زمان آپلود ریلز از آیتم share on profile feed به کار گیری کنین تا ریلز رو فالوئراتون نیز ببینن.
بنابراین، همت نمایید همان مرحله اصالت را در ریلزهای خود نگهداری کنید. به جای کیفیت ویدیوهای خود، اکثر بر روی اصالت و سرگرمی تمرکز کنید. همین می تواند پررنگ نمودن فردیت کارکنان یا این که تاکید بر روی یک جنبه معمولی از برند شما از شیوه ترانه و حرکت باشد.
برای فعال سازی ریلز در تلفن همراه آیفون ابتدا حتمی هست تا اینستاگرام خویش را به جدیدترین ورژن موجود آپدیت کرده و آن گاه آن را گشوده کنید. در ادامه به شکل قدم به قدم مراحل فعال سازی را خوا‌هیم گفت. به غیر از پیدایش رسانی برنامه شما میتوانید تلفن همراه خود را به جهت فعال کردن ریلز اینستاگرام بروز کنید. یک عدد دیگر از دلایلی که امکان های جدید اینستاگرام برای شما فعال نمی شود دیرین بودن نسخه اندروید موبایل شما است. در صورتی که مورد Update در برنامه گوگل پلی و اپ استور فعال نبود یعنی نسخه جدیدتر از برنامه اینستاگرام در دسترس نیست.

رضایت مخاطبان را به اشتراک بگذارید

برای این‌کار کافی‌است روی نشانه استیکر ضربه بزنید و گزینه Captions را گزینش کنید. ممکن میباشد چند ثانیه ارتفاع بکشد تا صدا به طور اتومات تبدیل به نوشته شود. سپس از تبدیل شدن هم می‌توانید خویش یکبار زیرنویس را بررسی کنید تا در صورت لزوم آن را تصحیح کنید.

ایجاد سایت

اگر بخواهیم ساده و دقیق در مورد ریلز کلام کنیم، می بایست بگوییم که رخ ارائه محتوا است. در گذشته شما می‌توانستید، عکس‌ها و ویدئوهای خود را در اینستاگرام پست کنید. آنگاه از مدتی رخ دیگری از ارائه محتوا به اسم استوری به همین برنامه بیشتر شد. اینستاگرام برنامه‌ای هست که میلیون‌ها کاربر در آن کار می‌کنند.

روش دوم: با استفاده از مرورگر Kiwi

در این مقاله با روش دانلود ریلزهای اینستاگرام آشنا خواهید شد. شما می‌توانید از ویدئوهای دیگری که در اینستاگرام، تیک تاک و دیگر برنامه‌ها وجود دارند، ایده بگیرید. ولی فراموش نکنید که ایده گرفتن دارای نسخه برداری کردن تفاوت‌های بسیاری دارد. همین ایده‌ها به شما یاری می‌کند که بتوانید یک ریلز جذاب و اهمیت محتوای خوب را ادیت کرده و مخاطبان خویش را راضی نگه دارید. آسان‌ترین روش به جهت دستیابی به چنین بعد ها و نسبت تصویری، ضبط عمودی ویدیوها حیاتی گوشی است که نیاز به ویرایش یا زوم ویدیو ها را نیز از در بین می‌برد. همان‌طور که می‌دانید اینستاگرام همواره در همت میباشد تا در به‌روزرسانی‌های خود کاربرانش را سورپرایز کرده و کلیدی رونمایی از قابلیت‌های نو خویش در ایجاد محتواهای جذاب‌تر به آن ها امداد کند.
سپس همان اطلاعات را به روشی نو و خلاقانه در ریلز اینستاگرام در اختیار مخاطبین قرار دهید. به تیتر مثال برند آرایشی ColorPop ویدئوهای تیک تاک خویش را مجددا در ریلز اینستاگرام هم منتشر می‌کند. محتوای آموزشی یک عدد دیگر از موضوعات دوستداشتنی برای ایجاد ریلز اینستاگرام است. ممکن است مقداری تعجب آور به حیث برسد که بتوان تنها در ۳۰ ثانیه محتوای آموزشی تولید کرد. این واقعیت را باید بپذیریم که دنیا ما به سمتی پیش می رود که کلیه چیز را هرچه خلاصه‌تر و سریع‌تر می‌خواهد و محتوای آموزشی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
ریلز تمرکز بیشتری بر تولید محتوا دارد، در حالی که استوری اینستاگرام عمده بر روی رویدادهای زمانه واقعی تمرکز می‌کند. به عنوان نمونه ویدئوی ورزشی برای ریلز‌های اینستاگرام مطلوب است، در حالی که ویدئویی که در مهاجرت تهیه و تنظیم شده می باشد برای استوری اینستاگرام مناسب است. ولی گهگاه اوقات یک فیلم مهاجرت ویرایش شده نیز می‌تواند به عنوان محتوا در ریلز نیز به اشتراک گذاشته شود، در حالی که یک نسخه نپخته آن و بدون نیاز به ویرایش، به جهت استوری‌های اینستاگرام مناسب است.
با انتشار ریلز خواهید دید تا چه مقدار تماشا بیشتری می‌گیرید و مخاطبان اکثر خواهد شد. اگر از گوشی iOS استفاده میکنید روی آیکن برنامه اینستاگرام یک‌سری ثانیه نگه دارید. مهم همین عمل آیکن برنامه های روی کاغذ میلرزند و نشانه – کنارشان ظاهر میشود. آیتم Delete App و آنگاه Delete را انتخاب کنید تا برنامه پاک شود. مهم استعمال از گونه های افکت‌هایی که در این بخش وجود دارد، شما به ویدئوهای خود، زیبایی بیشتری خواهید داد. در همین مرحله، یکی از گونه های افکت‌های روبروی خویش را انتخاب کرده و به کلیپ ویدیو بیش تر کنید. در همین قسمت، شما می‌توانید ویدئوهای متفاوت با افکت‌های متنوعی بسازید. شما در حیطه کاری خود یک کارشناس محسوب می‌شوید، پس علم خود را از طریق ویدئوهای ریلز دارای مخاطبین به اشتراک بگذارید. مطمئن گردید آموزش‌های شما سرگرم‌کننده، معمولی و قابل اجرا هستند.
یکی از تازه ترین قابلیت‌هایی که در سال 2020 به بعضا از نسخه‌های اینستاگرام افزوده شد ویژگی reels اینستاگرام بود که بسیاری را شگفت‌زده کرد. اما درصورتیکه نمی‌دانید چه موضوعاتی در پشت صحنۀ سایت خبری می باشد و فعال کردن ریلز اینستاگرام به چه صورت در ادامۀ همین مطلب به این موضوعات خوا هیم پرداخت. درصورتیکه این سوال باری شما پیش آمده است که چرا ریلز برای من فعال نیست؟ می بایست گفت که چنانچه تمامی فرآیند بالا را طی کردید و بخش ریلز اینستاگرام را مشاهده نکردید، شاید هنوز ریلز به جهت شما فعال نشده است. زیرا reels اینستاگرام یک امکان جدید است که روی نسخه‌های قدیمی این نرم افراز به طور اتوماتیک بیشتر نمی‌شود. در ضمن امکان دارااست که حساس وجود به روز رسانی نسخه اپلیکیشن اینستاگرام خویش گشوده هم نتوانید به امکان reels اینستاگرام دسترسی داشته باشید. این قابلیت و امکان هنوز در فرآیند آزمایشی خویش میباشد و روزگار می‌برد تا به تدریج برای همه اکانت‌ها فعال شود. از وب سایت igram.io به جهت دانلود سریع ریلز می‌توانید استفاده کنید. فعالیت اصلی این سایت نظیر snapinsta.app میباشد و فرق چندانی ندارد. برای دانلود بدون پول ریلز از این سایت­ می‌توانید به کارگیری کنید که فعالیت اهمیت آن بسیار آسان می باشد و به راحتی می‌توانید علاوه ­بر ریلز، فیلم و عکس را هم دانلود کنید.
همچنین چنانچه صاحب کسب‌وکار میباشید و مایلید به بخش دیجیتال مارکتینگ شرکت‌تان جانی مجدد ببخشید، به صفحه مشاوره دیجیتال مارکتینگو بهینه سازی سایت SEO وب سایت ما سر بزنید. آن گاه از ادیت ریلز اینستاگرام و انجام همپوشانی کلیپ‌ها بر یکدیگر، می‌توانید آیکونی که مشابه نوت ترانه میباشد و در بالای صفحه ظواهر می‌شود را بزنید تا به کلیپ خود، صدا، موسیقی، نریشن و غیره بیش تر کنید. درصورتیکه در زمان درست کردن ریلز اینستاگرام از یک‌سری ویدیو، نیاز داشتید تا کلیپ‌های گذشته را ببینید، آن‌ها را ویرایش و یا حذف کنید، کافی هست مطابق تصویر بر روی سوییچ «ادیت کلیپ» بزنید.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید