سایز پست و استوری اینستاگرام + جدول راهنما منتوریکس

پس از ورود به برنامه پیوند کلیپ ویدیو IGTV را در باکس بالایی Paste کرده و آن گاه مورد سبز رنگ را بزنید تا کلیپ ویدیو دانلود شود. وارد اینستاگرام میشویم و بر روی آیکون + برای بارگذاری ویدیو کلیک میکنیم. در این قسمت از ما پرسیده می‌شود که میخواهیم نسخه کوتاه شده ی ویدیوی خود را قرار دهیم که منحصر به فرد تکثیر در پست ها می باشد و یا این که نسخه طولانی ویدیوی خود را که اختصاصی نشر در igtv. در پروسه پست نمودن ویدیو بصورت igtv در بخش پایینی یک مورد دیده میشود که عنوانش post a review می‌باشد، همین گزینه را فعال کنید. مورد ذکر شده به همین معنا است که یک پیش نمایش 1 دقیقه‌ای از پست شما فعال شده هست که اعضا آن را بازدید می‌نمایند و اگر قصد دیدن تمام ویدیو را داشته باشند بر بر روی آن کلیک می‌کنند.
اینسوشی سرویس ها ایجاد محتوا به جهت اینستاگرام، لینکدین و بقیه نتورک های اجتماعی را ارائه می‌دهد. در همین خصوص نیز اشکال محتواها شامل محتوای متنی، تصویری، ویدئویی و صوتی را عرضه می‌کند. اپ مستقل IGTV سال 2018 معرفی شد و قرار بود پلتفرمی برای ارسال و سناریو ویدیوهای عمودی طولانی مدت باشد و از آن به عنوان حریف یوتیوب یاد می‌شد. بخش اعظم به دست آوردن و کارها تبلیغات و فروش محصولاتشان را در دنیای مارکتینگ اینستاگرام انجام می دهند. آی جی تیوی اینستاگرام حصر فعالیت را به جهت همین به دست آوردن و کارها کمتر کرده و دستشان برای انجام هرگونه کار خلاقانه ای باز گذارده است. در ادامه توضیحات بیشتری را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

  • در این قسمت می توانید عکس کاور ویدیو را از یکی از نصیب های ویدیو گزینش نمایید یا این که می توانید عکسی را از گالری عکس های خود گزینش کرده و به عنوان کاور ویدیو قرار دهید.
  • قبل از IGTV، صرفا منش برای به اشتراک‌گذاری محتوای ویدئویی طولانی در اینستاگرام، اشتراک‌گذاری ویدئوی Live بود.
  • استفاده از عکس هایی همپا اهمیت متن نسبت به توضیحاتی که در کپشن ها قرار دیتا می شود، در مخاطبان تأثیر بیشتری می گذارد.
  • با استعمال از این گزینه‌ی تنظیمات igtv اینستاگرام، می‌توانید ویدیوی لایو خود را به یک سری IGTV بیشتر کنید.

در همین صورت اشخاص حیاتی وارد شدن به آن وضعیت جغرافیایی می توانند پست شما را ببینند. همت ما در تیم فنی رایانه امداد تدریس و ارائه ترفند های مختلف روز قابل انعطاف افزاری و طاقت فرسا افزاری می باشد امید هست که دارای حمایت شما دوستان خوب به این دستور دست یابیم. برای حذف یک igtv نیز کافیست پست igtv گزینه حیث را از بخش پست های igtv خود بیابید و اهمیت زدن سوییچ 3 نقطه منو در گوشه پایین igtv آیتم لحاظ مورد delete را زده و تایید نمایید تا igtv گزینه نظر حذف شود. مدیریت هاب یکی از از گروه های پیروز و کاربردی برای مدیریت اکانت های اینستاگرام می باشد که به شما امکانات متعددی از پاراگراف باز‌نگری و آنالیز نتورک های اجتماعی هدیه می دهد. زمانی که فعالیت ایجاد کانال کل شد، شما می ‌توانید به ‌راحتی و تنها دارای کلیک بر روی تصویر نمایه خود به برگه گزینه نظردسترسی پیدا کنید. کاربرانی که در اینستاگرام خود ویدیوهای متفاوتی را منتشر می ‌کنند، حالا مهم به کار گیری از این ویژگی می توانند ویدیوهایی تا سقف یک ساعت را با عزیزان خویش به اشتراک بگذارند.

بارگذاری فیلم در IGTV

علاوه بر روش فوق، شما می‌توانید وارد حساب کاربران و دنبال شوندگان خود شده و به تمام ویدئوهای شبکه IGTV آنان دسترسی داشته باشید. برای همین کار پس از ورود به حساب کاربر، در تب افقی آیکون IGTV را انتخاب کنید. در این تب مشاهده خواهید کرد که برخی ویدئوها تگ SERIES دارند.
عمومی
بعد از به‌روزرسانی می‌توانید ویدیو IGTV که افراد به اشتراک گذاشته‌اند در صفحات آن ها پیدا کنید و ببینید. مطابق گفتهٔ اینستاگرام، دیگر چیزی به‌عنوان IGTV نداریم. در واقع، هدف اینستاگرام از حذف اون، یکپارچه‌کردن فیده.

ویژگی های IGTV یا تلویزیون اینستاگرام چیست؟

در روزگار نشر ویدئو می‌توانید به کمک مورد Edit Profile Cover و روش سناریو تصویر کاور ویدئو در پست اینستاگرام را تهیه و تنظیم کنید. به کمک گزینه Up Next می‌توانید دیگر ویدئوهای شبکه را بازدید کنید. همچنین اگر ویدئو بخشی از یک سریال باشد، اسم سریال در بالای تعداد کامنت‌ها و بازدیدها درج می‌شود. حال پس از انتخاب کاور، شما به مرحله بعدی یعنی قسمت حیاتی تنظیمات فیلم وارد می شوید. همانطور که در شکل یر می بینید، شما می بایست مواقعی همچون تیتر و توضیحات را لبریز کنید.

شماره حساب رایامارکتینگ

اگر همین مورد را تعیین نکنیم، کلیپ ویدیو تنها در بخش IGTV صفحۀ اینستاگرامی ما به نمایش درمی‌آید. در درحال حاضر حاضر، هر اکانت اینستاگرام می‌تونه ویدیویی فی مابین ۳ ثانیه تا ۶۰ دقیقه منتشر کنه. اینستاگرام ۶۰ ثانیهٔ اول ویدیو رو به‌عنوان پیش‌نمایش به کاربرا سناریو می‌ده و بعد ویدیو متوقف می‌شه. عضو می‌تونه ادامهٔ اون رو حیاتی درخواست خودش ببینه یا این که از اون بگذره؛ بدین ترتیب ۶۰ ثانیهٔ اولیه ویدیوی شما مضاعف حیاتی داره.
قابلیت IGTV، پلت فرمی ست که حساس به فعالیت بردن آن، کاربر می تواند ویدئویی آپلود کند که مدت زمان آن بخش اعظم از یک دقیقه است. تمامی ی اعضا اینستاگرامی می دانند که در نسخه های پیشین اینستاگرام، عضو نمی توانست ویدئویی عمده از یک دقیقه در پست و 15 ثانیه در استوری آپلود کند. کاربری که اساسی نسخه نو اینستاگرام، این امکان را داشته باشد بسته به جایگاه او از ده دقیقه تا یک ساعت می تواند ویدئو آپلود نماید. حالا همین مدت روزگار برای سلبریتی ها و اینفلوئنسرها که اصلی فالوورهای مضاعف زیادی هستند، یک ساعت ها آپلود و به جهت کاربران اهمیت ورقه ی شخصی معمولی، تا 10 دقیقه فعال شده است.
برای تدریس روش اندازی IGTV اینستاگرام در آغاز بیاد اینستاگرام خویش را آپدیت نمایید و یا این که به شکل جداگانه قابل انعطاف افزار آن را دانلود و نصب نمایید. چنانچه از اینستاگرام می خواهید به کارگیری نمایید، آیکون IGTV درست در کنار آیکون پیام های دایرکت شما قرار دارد. یک بخش مربوط به اشخاصی می باشد که شما فالو و دنبال کرده اید.

۶ نکته B2B تخصصی اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

IGTV راهی می باشد که اینستاگرام برای تغییردادن تجربه سنتی تلویزیون و تلفیق و به‌روزرسانی آن، اهمیت یک تجربه مدرن و موبایلی ساخت کرد. IGTV اینستاگرام هم به عنوان یک برنامه مستقل و هم به عنوان یک خصوصیت نو که در برنامه حساس ادغام می‌شود، فعالیت می‌کند. این برنامه به اعضا خویش امکان تکثیر محتوای ویدیوی طولانی در سایز ویدیو عمودی و افقی را می‌دهد. برخلاف استوری اینستاگرام ، ویدیو IGTV برای کلیه کاربران ۱۰ دقیقه و برای اعضا محبوب یا تایید شده حداکثر ۶۰ دقیقه می‌تواند باشد. اهمیت همین حال، اینستاگرام ادعا کرده می باشد در غایت انحصار هنگامی برای اشخاص وجود نخواهد داشت و تمامی می‌توانند از حداکثر زمان ویدیو استعمال کنند.
پس از این که همگی مراحل بالا را تکمیل کردید، حال فقط کافی می باشد بر روی post بزنید تا پست شما انتشار یابد. همین کل فرآیندی میباشد که به جهت انشتار یک پست IGTV در اینستاگرام باید پشت سر بگذارید. به گزارش همین سایت امروزه معایبی که قبلا IGTV مهم آن مشغول بود از میان رفته است. مطالبی را که به‌صورت تیمی در وی‌پدیا (بلاگ صباویژن) ایجاد و منتشر می‌کنیم، مهم نام «تیم محتوایی وی‌پدیا» منتشر می‌شود.
همچنین ضبط ویدیوهای عمودی راحت‌تر میباشد و شما می توانید مستقیم آن ها را از موبایل آپلود کنید، اما ویرایش حرفه ای تر ویدیوها بدون شک طاقت فرسا خواهد شد. جدای از این، محتواهای ویدیویی سبب شده اند کسانی که به ندرت و سختی شناخته می‌شدند، به سلبریتی‌های برنا امروزی تبدیل شوند، برای مثال، جاستین بیبر! انجام دادن این کار باعث میگردد ویدیوی ما اکثر چشم شود، ولی الزامی به به کار گیری از آن نیست. یکی از از قابلیت و امکان های جذاب اینستاگرام Live Saver Instagram بخش IGtv است که میتوانید ویدیوهای عمده از یک دقیقه را در آن بارگزاری کنید.در همین مقاله نکات مربوط به IGtv توضیح داده میشود. 2) به جهت کاربرانی که صفحاتی در گزینه آموزش های مختلف مثل، نقاشی، خوشنویسی و … دارند و از راه آموزش کسب درآمد می کنند. هر ویدئویی در IGTV، به رخ فریم مستطیل شکل قابل تماشا هستند، اما چنانچه دوست دارید به صورت تمام ورقه ببینید، یک توشه بر بر روی ورقه ی ویدئوی در هم اکنون پخش، ضربه بزنید.

نحوه اخذ شماره شبا خزانه ملی

این پلتفرم یک اپلیکیشن جداگانه هم دارد که دارای استفاده از آن دیگر نیازی به اینستاگرام ندارید. اگر‌چه در همان اینستاگرام نیز می توانید ازین ویژگی استفاده کنید. در در آغاز محدودیتی ۱۰ دقیقه ای به جهت اعضا در حیث گرفته شده هست که به مرور روزگار این حصر برداشته خواهد شد و سایر اشخاصی که تیک تایید اینستاگرام را ندارند نیز می توانند از آن استفاده نمایند. در همین نصیب می توانید بر روی فیلم ها کامنت بگذارید و یا لایک نمایید و حتی مانند استوری ، آن ها را برای دوستانتان ارسال کنید. مدام به ادله همین که اینستاگرام بر شالوده محتوای چهره یی فعالیت داشته است، ارتقاء و بهینه سازی آمار پست ها در همین شبکه اجتماعی از اهمیت زیادی برخوردار بوده است. کارایی نمایید درصورتیکه محتوای هدفمند در پیج خویش منتشر می کنید صد رد صد از پست های IGTV نیز بهره ببرید.

کسب و عمل اینترنتی

IGTV اهمیت استقبال گسترده‌ مردمان تبدیل به رقیبی جدی به جهت یوتیوب شده است. کلیدی گزینش گزینه Saved، به پست‌های ذخیره شده دسترسی پیدا کنید. بعد ها تصاویر اینستاگرام ، میزان و سایز پست ها ،پروفایل ،استوری و IGTV کلیک کنید. مورد Add Location به جهت بیش تر نمودن مکان است که دارای همین فعالیت در سرچ‌ و جستجوهای آن مکان نیز پست شما نمایش داده می‌شود. روی آیکون پروفایل کلیک کرده و از همین روش وارد صفحه پروفایل خود شوید. به جهت تغییر و تحول سایز ویدیو IGTV می قدرت از روشهای مختلفی به کار گیری کرد.
مدت‌ روزگار ویدیو در IGTV اینستاگرام می‌تواند از 1 دقیقه و 1 ثانیه باشد تا 1 ساعت؛ البته کلیه نمی‌توانند ویدیوهای 1 ساعتی آپلود کنند. فقط اکانت‌های تائید شده به وسیله همین پلتفرم از این امکان برخوردارند. دیگر اکانت‌ها باید اهمیت انحصار 10 دقیقه‌ای مدت‌زمان ویدیو کنار بیایند. این آمار حیرت‌آور نشان میدهد که گوشه و کنار دوچندان مناسبی برای تبلیغات برای بسیاری از اشخاص است و ممکن هست برخی قصد خرید کردن فالوور یا خرید کردن لایک را در این کانال اجتماعی داشته باشند. در کنار همگی قابلیت‌هایی که اینستاگرام دارد، قابلیت انتشار پست igtv اینستاگرام بهترین آن هست که از همین طریق می‌توان ویدیوهایی با مدت روزگار طولانی و یک ساعته را به راحتی در پیج منتشر کرد. درصورتیکه می‌خواهید یک ویدیو طولانی در اینستاگرام خویش منتشر نمایید واجب میباشد تا آن ویدیو را به رخ IGTV آپلود کنید. در این نوشته به طور کامل به نحوه‌ی آپلود ویدیو به شکل IGTV اشاره کردیم و همت کردیم به این سوال که به چه صورت IGTV بگذاریم، جواب دهیم.
۱-سایت اینستاگرام را باز کنید و به پروفایل خویش بروید. ۳-“فیلم طولانی-long video” را تعیین کنید و ادامه دهید. زیبایی پیج و نظم شما به جهت ماندگاری در ذهن مخاطب و پیروزی تجاری اینستاگرام فراوان اصلی است. بلکه به فیلم های IGTV نیزاستایل و نظم خاصی بدهید(قالب پست). علاوه بر آن از رنگ هایی به کار گیری نمایید که مهم رنگ تجاریو برند شما همخوانی داراست . باید فونت ها و وزن فونت های مناسب داشته باشید و آن را برای هر پست تغییر‌و تحول ندید که به نیز نخورند.
در ادامه قصد داریم این برنامه پرکاربرد را به شما معرفی کنیم. نخست می بایست حساب اینستاگرام خویش را به برگه فیسبوک خود لینک کنید. از روش اپلیکیشن اینستاگرام و یا این که اپلیکیشن IGTV، در نصیب Linked Accounts و وارد نمودن داده ها فیس‌بوک خود، اکانت‌ها را به هم متصل کنید. ولی حساس همین کار، حساب اینستاگرام شما به تایم‌لاین حساب فیس‌بوک متصل می شود. به جهت متصل شدن به یک برگه فیس‌بوک خاص و اشتراک‌گذاری در کاغذ فیس‌بوکی که ادمین آن هستید، دوباره در نصیب Linked Accounts ، Facebook را انتخاب کنید و آدرس برگه خویش را وارد کنید. دارای توجه به شباهت‌های IGTV به یوتیوب، گفته می‌گردد که اینستاگرام اهمیت قرار دادن امکان IGTV و ارتقاهای آینده، قصد رقابت حساس یوتیوب را دارد.
آیا شما هم این‌گونه قکر می‌کنید؟نظرات و پیشنهادهای خویش را در نصیب کامنت درباره اموزش igtv اینستا اهمیت ما در دربین بگذارید. پس از آنکه ویدیوی موردنظر آپلود شد می بایست به جهت آن نام و توضیحات اختصاص دهید. همچنین می‌توانید تعیین نمایید که همین ویدیو بر روی کاغذ فیسبوک شما هم سناریو دیتا شود یا خیر. اگر نصب فیلم IGTV اینستاگرام را با به کارگیری از کامپیوتر خویش پست می‌کنید، دیگر توانمند نخواهید بود که کادر ویدیو را گزینش کنید. حال می‌بایست به جهت کاور ویدیوی خود یک عکس قشنگ گزینش کنید.
می‌توانید ویدیویی بسازید و در آن علاوه بر تدریس نحوه عمل محصولات، ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد آن را هم پررنگ کنید. بخش دوم داده ها مربوط به ماندگاری مخاطبان در این ویدیو را سناریو می‌دهد. در آغاز یک عدد به % بازدید می‌کنید که متوسط اشخاصی میباشند که ویدیو شما را تمام تماشا کرده‌اند. پایین این درصد نموداری وجود دارااست که خط عمودی آن % اشخاصی هستند که ویدیو را بازدید کرده‌اند و خط افقی آن مدت‌زمان ویدیوی شماست. مسلماً 100 % اشخاصی که ابتدای ویدیوی شما را دیده‌اند، تا نقطه نهایی همراه نمانده‌اند و هرچقدر همین نمودار جلوتر میرود درصد اشخاص بیننده کمتر می‌یابد. چنانچه در فکر داشتن یک کسب‌و‌کار غالب در بازار آنلاین هستید، جای صحت آمده‌اید!
استوری نشدن آی جی تی ویگزینه Add Post To Story Optionمشکل داره. حداکثر حجم ویدیو IGTV به جهت اکانت‌های ساده 650 مگابایت و به جهت اکانت‌های ثبت شده و بزرگ، 5.4 گیگابایت است. طرز رفع مشکل عمل نکردن استیکر Add Yours در اینستاگرام دوچندان معمولی است. در این مقاله قصد داریم شیوه های کاربردی برای برطرف نمودن مشکل فعال… امیدواریم مقاله آموزش و آشنایی کلیدی سرویس آی جی تی وی اینستاگرام به جهت شما دوستان موءثر بوده باشد.
صد‌ها هزار بازی اهل ایران و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را دارای راه‌بندان نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید کردن درون‌ برنامه‌ای انجام دهید. بازار مجهز به سپر امنیت است که برنامه‌ها را توسط آنتی ویروس‌ها باز‌نگری کرده و به محض شناسایی برنامه‌ی مخرب، به عضو اعلام مینماید که آن برنامه را از دستگاه خود پاک کند. البته خصوصیت های همین قالب منعطف، مثل زیرنویس مداد و روش های بسیار به جهت مارک ه و تولیدکنندگان محتوی به جهت به دست آوردن درآمد از این محیط، هنوز نیز IGTV پلتفرمی با ارزش برای سرمایه گذاری است. مجبور به اینکار نیستید و این کار به طور کامل اختیاری میباشداما به شما کمک می‌کند که محتوای شم بیشتر چشم شود. بر مغایر reel های اینستاگرام، ویدیو های IGTV در بیرون از قابل انعطاف افزار اینستاگرام تولید و بعد توشه گذاری میشوند.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید