شرکت‌های جت خصوصی پس از کمک‌های بزرگ نجات از COVID-19 محبوبیت پیدا می‌کنند. آیا آنها «انفاق ثروتمندان» بودند؟

[ad_1]

تداوم نگرانی‌های بهداشتی در مورد سفرهای هوایی تجاری در طول همه‌گیری COVID-19 به رونق سفرهای جت خصوصی دامن زده است، روندی که منجر به بازبینی جدید کمک‌های مالی مالیات دهندگان در صنعت شده است – چیزی که برخی از منتقدان آن را “بخشش ثروتمندان” می‌نامند.

کمک مالی فدرال از تریلیون ها دلار برای مشاغل آسیب دیده از ویروس کرونا شامل میلیاردها دلار برای خطوط هوایی ناشی از محدودیت های مسافرتی و نگرانی های ایمنی است – و طبق یک گزارش، بیش از نیم میلیارد دلار برای خطوط هوایی بوتیکی که جت های خصوصی را به ابرثروتمندان تحویل می دهند. .

دین بیکر، یکی از بنیانگذاران اندیشکده مترقی مرکز مطالعات اقتصادی و سیاسی، به ای بی سی نیوز گفت: ما بقیه را برای یارانه دادن به تجملات ثروتمندترین افراد کشور پرداخت کردیم.

در تابستان 2020، در طول اولین برنامه از سه برنامه نجات اختصاص داده شده به هوانوردی، کارشناسان صنعت گفتند که اپراتورهای جت خصوصی – درست مانند خطوط هوایی تجاری – با کاهش قابل توجه درآمد مواجه خواهند شد. رهبران شرکت های هوانوردی خصوصی گفتند که برای نجات شغل کارکنان خود به کمک دولت نیاز دارند.

اما در عین حال، بسیاری از همین رهبران علناً گفته اند که نشانه هایی از یک رونق قریب الوقوع را می بینند که ناشی از ترس از یک بیماری همه گیر است.

این پیش‌بینی اکنون به حقیقت می‌پیوندد و به لطف کسانی که می‌توانند تا 20000 دلار برای یک پرواز سراسری هزینه کنند، صنعت زمانی خاص را به یک حس یک شبه تبدیل می‌کند. تحلیلگران صنعت می گویند هوانوردی خصوصی قبلاً از سطح محبوبیت قبل از همه گیری فراتر رفته است.

تراویس کوهن، معاون اطلاعات بازار در شرکت مشاوره هوانوردی ARGUS International گفت: «هواپیمایی خصوصی سریعتر از بسیاری از صنایع از جمله خطوط هوایی بهبود یافته است. «در حال حاضر، سفرهای هوایی خصوصی امروز حدود 15 درصد بیشتر از دو سال پیش است – و تقریباً همه چیز مستقیماً به دلیل همه‌گیری است.

کوهن همچنین گفت که آمریکایی‌های ثروتمند پس از هجوم به هوانوردی خصوصی «به دلیل مزایای سلامتی» ناشی از پرهیز از فرودگاه‌های شلوغ و هواپیماهای تجاری، «از آن زمان به مزایای صرفه‌جویی در زمان و بهره‌وری پی برده‌اند» – نشانه‌ای از افزایش علاقه به هوانوردی خصوصی ممکن است اینجا باشد. ماندن.

بر اساس تحلیلی که توسط Accountable.US، یک گروه ناظر دولتی، در سال 2020، خطوط هوایی خصوصی در مجموع بالغ بر 643 میلیون دلار بودجه دولتی از برنامه حمایت از دستمزد، برنامه حفاظت از دستمزد و برنامه وام بلایای اقتصادی کوچک جمع آوری کردند. تکرارهای بعدی برنامه حمایت از دستمزد پول بیشتری را برای صنعت جت خصوصی آزاد کرد.

اکثریت قریب به اتفاق وجوه ارائه شده به خطوط هوایی خصوصی به عنوان کمک های بلاعوض است که نباید پرداخت شود، تا زمانی که ذینفعان تا سپتامبر 2021 از “اخراج یا اخراج کارکنان” خودداری کنند.

اما برخی از منتقدان از شرکت‌هایی که به سرعت بهبود یافته‌اند می‌خواهند تا بخشی از پول را داوطلبانه برگردانند.

کایل هریگ، رئیس Accountable.US گفت: «امروزه، به نظر می‌رسد که بسیاری از شرکت‌های جت خصوصی، بدون توجه به کمک‌های دولتی که دریافت می‌کنند، ثروت و فرصت‌های بیشتری را جشن می‌گیرند. زمان بازگرداندن مالیات دهندگان فرا رسیده است.»

یکی از بزرگترین دریافت کنندگان کمک های نجات، OneSky Flight، یک مجموعه تجاری حمل و نقل هوایی مستقر در اوهایو از برندهایی مانند FlexJet، Sentient Jet و PrivateFly بود که 81 میلیون دلار از پولی که برای کمک های کرونا، امداد و امنیت اقتصادی کنار گذاشته شده بود، دریافت کرد. CARES).) برای کمک به خطوط هوایی اقدام کنید. در طول برنامه 2021، FlexJet، Sentient Jet و PrivateFly بیش از 50 میلیون دلار بیشتر از کمک های مالی جمع آوری کردند.

مدیران OneSky این تجارت را به عنوان خدمات مشتری با ارزش خالص بالا توصیف کردند که عمدتاً از مشتریان شرکتی و خلبانان ثروتمند تشکیل شده است. پخش‌های رسانه‌های اجتماعی این شرکت‌ها توسط مشتریان مشهوری مانند فضانورد باز آلدرین و گلف باز بوبا واتسون و همچنین اشاره‌هایی به حمایت مالی آن‌ها از مسابقات اسب‌های اصیل و مسابقات سالانه اسنو چوگان آسپن تأیید شده است.

هنگامی که OneSky برای دریافت کمک مالی به دولت فدرال مراجعه کرد، مدیران شرکت بر نیازهای خلبانان و سرپرستان پرواز خود تأکید کردند.

Directional Aviation، شرکت مادر OneSky، این هفته به درخواست اظهار نظر از ABC News پاسخ نداد.

دان هوبارد، سخنگوی انجمن ملی هوانوردی تجاری، یک گروه تجاری صنعتی، به ABC News گفت که “این شرکت ها به همان دلیلی که تعداد بی شماری از مشاغل کوچک دیگر این کار را انجام می دهند، درخواست کمک فدرال کرده اند: برای ادامه کار کارکنان.”

هابارد گفت: “این سرمایه گذاری در زمان بحران – همانطور که در بسیاری از صنایع انجام شد – با حمایت از کارمندان و هموار کردن راه برای بهبود تدریجی شرکت های آنها کارآمد بود.” انکار تجارت هوانوردی، همان نوع راه نجاتی که برای همه مشاغل دیگر ارائه می شود، به کل بخش نیروی کار هوانوردی ایالات متحده ضربه می زند.

اما منتقدان این ادعا را رد کرده‌اند و می‌گویند که اپراتورهای جت خصوصی می‌توانند در صورتی که انتظار بهبود کسب‌وکار را داشته باشند، برای مدت کوتاهی از کارمندان خود حمایت کنند – همانطور که بسیاری از رهبران صنعت در آن زمان به طور علنی گفتند.

درست است که از مشاغل حمایت می کند، اما اگر بپذیریم 25 درصد از این صورتحساب را بگیریم، از مشاغل نیز حمایت می کند. [Amazon CEO] خدمتکاران شخصی جف بزوس، «بیکر در مورد کمک مالی گفت.» راه های بسیار بهتری برای ایجاد شغل نسبت به یارانه دادن به افراد بسیار ثروتمند وجود دارد. اگر این افراد برای جت‌های شخصی‌شان ارزش قائل شوند، آن‌گاه هزینه‌ای را برای حفظ این صنعت پرداخت می‌کنند.»

استیو الیس، نایب رئیس مالیات دهندگان عقل سلیم، گفت که موفقیت این شرکت ها خیلی زود پس از دریافت حمایت دولتی روح این برنامه ها را تضعیف می کند.

«این برنامه‌ها برای بهتر کردن یا حتی کامل کردن کسی طراحی نشده‌اند و نباید هم باشند. الیس، که کمک های نجات را به عنوان “اعطای کمک به ثروتمندان” توصیف کرد، گفت: آنها پلی هستند برای زمانی که اقتصاد ما در وضعیت بهتری قرار دارد.

او گفت: “صنعت هوانوردی خصوصی از افزایش علاقه در طول همه گیری استفاده می کند … بنابراین از مالیات دهندگان پول دریافت کرد و تجارت بالا رفت.”

علیرغم انتقادها، برخی از کارشناسان صنعت معتقدند که تحریک هوانوردی خصوصی موجه است. کارشناسان صنعت تایید کرده اند که اپراتورهای جت خصوصی، مانند خطوط هوایی تجاری معروف، با کاهش قابل توجه درآمد در بحبوحه همه گیری از اواسط مارس تا می 2020 مواجه هستند.

داگ گولان، سردبیر Private Jet Card Comparisons، وبلاگی که دنیای هوانوردی خصوصی را پوشش می‌دهد، گفت که موفقیت این صنعت اکنون بازتابی از موفقیت قانون CARES برای روی پا کردن این مشاغل بوده است.

جولان گفت: «این پول برای کمک به شرکت ها برای عبور از بحران در نظر گرفته شده بود. بنابراین، برای قانون CARES، هوانوردی خصوصی زاییده این بود که یک داستان موفقیت چگونه باید باشد.

اما سؤالات در مورد اینکه آیا حمایت فدرال باید صنایعی را که با دقت بیشتری در تلاش برای بازگشت به سطوح پیش از همه گیری هستند، داشته باشد، تا حدی ناشی از اظهارات خود اپراتورهای جت خصوصی است که به طور عمومی موفقیت خود را با خروج کشور از همه گیری تبلیغ می کنند.

کن ریچی، مدیر عامل شرکت مادر OneSky Flight، اخیراً به رسانه بلومبرگ گفته است که تجارت در حال حاضر آنقدر خوب است که قصد دارد ناوگان خود را تا 40 درصد در سال آینده توسعه دهد.

بلومبرگ گزارش داد که موفقیت اخیر هوانوردی خصوصی به طور چشمگیری از تقاضا برای هواپیماهای جدید پیشی گرفته است.

ریچی گفت: «این صید یک بار در زندگی است.

قانونگذاران قبلاً خطوط هوایی را هدف قرار داده بودند که پس از تصویب بودجه تحت برنامه حمایت از دستمزد، بازده مالی بالایی داشتند. در اکتبر 2020، نماینده جیم کلیبرن، رئیس کمیته فرعی مجلس نمایندگان در مورد همه گیری ویروس کرونا، از چهار شرکت حمل و نقل خواست تا صدها میلیون دلار از بودجه دولتی را برگردانند.

Clayburn به یکی از شرکت‌ها نوشت: «این نگران‌کننده است که کالیتا ایر بیش از 161 میلیون دلار وجوه مالیات‌دهنده دریافت می‌کند تا حقوق و مزایای کارگران خود را پوشش دهد، در حالی که افزایش تقاضا برای خدمات خود را تجربه می‌کند». «عدم بازگرداندن وجوه به خزانه داری مغایر با نیات واضح کنگره است.

هنگامی که ABC News این هفته با آن تماس گرفت، کمیسیون به روز رسانی در مورد پاسخ شرکت ها ارائه نکرد. سخنگوی کمیسیون همچنین از اظهار نظر در مورد اینکه آیا این کمیسیون از خطوط هوایی خصوصی درخواست خواهد کرد که پول را برای کاهش همه‌گیری بازگردانند، خودداری کرد.

در همین حال، مقایسه مدیرانی که پس از پذیرش بودجه عمومی، موفقیت را ارتقاء می دهند، توسط برخی از رهبران صنعت گم نمی شود. پاتریک گالاگر، رئیس نت جت، یکی از بزرگترین رقبای ریچی، گفت که “امیدوار است، به عنوان یک مالیات دهنده، برخی از این وجوه حاصل از قانون CARES بازگردانده شود.”

گالاگر گفت: “ما می بینیم که رقبای ما موفقیت اخیر خود را تبلیغ می کنند و به سطح قبل از همه گیری باز می گردند.” خوشحالم که این سرمایه‌ها برای حفظ اشتغال مردم در دسترس بود، اما بسیاری از این شرکت‌ها امروزه از خریدهای اضطراری پیشی گرفته‌اند و سرمایه‌گذاری‌های جدیدی را توسعه می‌دهند.»

گالاگر گفت: «شخصاً، امیدوارم که آنها ده‌ها میلیون دلاری را که همین چند ماه پیش برای گرفتن حقوق گرفتند، پرداخت کنند.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme