فیزیک حرف اخر

فیزیک کنکور 

آنها در میان دوره های تخصصی رشته تجربی فیزیک و ریاضیات جایگاه ویژه ای دارند. زیرا دروس زیست و شیمی دروس اصلی کودکان گروه آزمایشی است و به طور کلی همه داوطلبان کنکور تجربی برنامه خاصی را برای آنها در نظر گرفته اند. اما درصد فیزیک و ریاضیات در گروه آزمایش بسیار کم است. و از آنجا که کنکور رقابتی است ، داوطلبانی که برای این دو دوره برنامه ریزی خوبی دارند ، به همراه درصد قابل قبولی در سایر دروس ، می توانند موفقیت خود را در کنکور تضمین کنند.

اما فیزیک از نظر داوطلبانی که همیشه با مشکل روبرو بوده اند یک موضوع دشوار است ، بنابراین در سال 1997 ، 30٪ در رشته تجربی و 40٪ در رشته ریاضیات ، همه داوطلبان در دوره فیزیک درصد منفی به دست آورده و همچنین در هر دوره فقط 2٪ از کل داوطلبان می توانند به بیش از 50٪ برسند. این بدان معناست که اگر به نیمی از سوالات فیزیک پاسخ دهید ، در 2٪ شرکت کنندگان برتر خواهید بود و رسیدن به هدف بسیار آسان خواهد بود.

جالب است بدانید که در کنکور 97 ، فقط 35 هزار نفر از 569 984 نفر در گروه آزمایش توانستند به درصد بالاتر از 30 در فیزیک دست یابند.

فیلم

 سینماتیک یا حرکت شناسی یکی از مهمترین و سنگین ترین فصل های فیزیک در کنکور است که دارای 4 تا 3 تست کنکور نهایی است و از طرف دیگر ، این فصل ، به دلیل تعداد زیاد فرمول های دانشجویی در این موضوع پیش نیاز سایر گروه های فیزیک است. چهارمین سال است که آنها با مشکل روبرو هستند و نمی توانند درصد مربوط به آنها را بدست آورند. اما این فصل یکی از فصل های آزمایش شده در فیزیک است و از آنجا که مربوط به فصل های دیگر است ، نمی توانید از سوالاتصرف نظر کرده و آن را مطالعه کنید.

اما اگر به دنبال آموزش این فصل و حل سوالات خود با یک الگوی واحد و بدون استفاده از فرمولی هستید ، پکیج سینماتیک حرف اخر بهترین گزینه برای انتخاب است.

 

معرفی کامل پکیج سینمایی حرف آخر

پروفسور پیمان کامیار استاد فیلمبرداری آخرین سری نامه ها است که دارای مدرک کارشناسی ارشد در فیزیک جامد از دانشگاه صنعتی شریف است. آنها برای اولین بار در کشور تنها افرادی هستند که بدون هیچ فرمولی فیزیک و فصل فیلم را تدریس می کنند. یعنی مخاطبان پکیج سینماتیک حرف آخر کلیه حرکت شناسی را در قالب دو الگو و 5 جلسه بدون هیچ فرمولی و فقط با الگویی به نام v-t فرا می گیرند. دوستانی که در پایه متوسطه اول تحصیل می کنند می توانند از محصولات حرف اخر پایه هفتم استفاده بکنند.

ویژگی های آموزش پیمان کامیار در پکیج سینمایی حرف آخر:

سینماتیک اولین فصل سال دوازدهم فیزیک است که شامل مباحث تشخیص حرکت ، حرکت با سرعت ثابت و حرکت شتاب ثابت است و دارای 22 صفحه کتاب درسی است. در کتاب درسی این فصل حدود 20 فرمول آموزش داده شده است و در سایر منابع آموزشی ، ترکیب این فرمول ها فرمول های جدیدی ایجاد می کند و حجم فرمول ها را چند برابر می کند ، اما آیا واقعاً می توانید این حجم فرمول ها را برای یک فصل نگه دارید؟

اما استاد کامیار مسیر جدیدی را طی کرده و کل این فصل را فقط با یک الگوی به نام نمودار v-t آموزش داده است و با استفاده از آن تمام تست های ده سال آخر کنکور را در داخل پکیج حل می کنند.

آموزش بصری موجود در این پکیج نیز تأثیر بسزایی در محبوبیت آن دارد. از تصاویر و انیمیشن های جذاب برای هر مبحث سینمایی استفاده شده است که درک مطلب و انتقال محتوا به حافظه شهودی را برای عموم مردم آسان می کند.

پکیج سینمایی کارت آخر شامل چه مضامین است؟

شما می توانید تمام مطالب موجود در فصل دوازدهم فیزیک فصل 1 را به طور کامل در پکیج سینمایی حرف آخر مشاهده کنید.

علاوه بر این ، این پکیج کل کتاب درسی را پوشش می دهد و تمرینات داخل کتاب را که احتمالاً در کنکور سراسری طراحی می شود ، بررسی می کند.

اما این محصول فقط برای آموزش نیست ، بلکه در آن تمام تست های ده سال آخر کنکور کاملاً بررسی و تحلیل می شود و همزمان تست های شبیه ساز کنکور حل می شود ، بنابراین برای تست استفاده از آن نیازی به کتاب نخواهید داشت. .

پکیج فیلم Letter Last Letter در قالب دو DVD و 5 جلسه آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد.

DVD 1: مبانی ، مفهوم حرکت ، حرکت روان

دی وی دی 2: نمودارهای شتاب ثابت ، شتاب متغیر ، شتاب و سقوط آزاد

پکیج سینمایی حرف آخر برای چه کسانی مناسب است؟

در زمینه سینماتیک ، برای حل اثبات ، باید بر مشتق و روابط آن تسلط داشته باشیم ، و این به درس ریاضی برمی گردد. گفته نشده است. اما در پکیج سینمایی حرف آخر اصلاً اینطور نیست. بیایید به همان مفهوم مشتق و روابط آن اشاره کنیم. از آنجا که آموزش حرف آخر بصری است ، ابتدا قبل از شروع آموزش مطالب مورد نیاز در مورد مشتق این فصل ، نحوه استفاده از آن نیز به شما آموزش داده می شود. یعنی چه در هر سطح ، چه قوی و چه ضعیف ، می توانید با استفاده از پکیج حرکتی حرف آخر به نتیجه دلخواه خود برسید. دوستانی که میخوان تو حل مسائل شیمی حرفه ای بشن و همه حلیات رو زیر 10 ثانیه پاسخ بدن، میتونن از دانلود محسبات منتظری استفاده بکنند.

سرانجام ، پکیج سینمایی چگونه برنامه ریزی شده است؟

مشاوره و برنامه ریزی نیز یکی از مهمترین کارهایی است که یک متخصص باید انجام دهد ، زیرا یک منبع ، هر چقدر هم که عالی باشد ، اما اگر نحوه استفاده از آن را بلد نباشید ، نمی توانید بازده زیادی از آن کسب کنید.

بنابراین مشاوران حرف آخر در این مرحله عمل می کنند و تمام نکات استفاده از محصول را از روش خواندن تا نتیجه گیری به شما می آموزند و در پایان با ایجاد یک پرونده و استفاده از برنامه های شخصی برای شما اطلاعات شما را به دست می آورند. بایگانی فیلم خود را ببندید.

چرا پکیج فیلم حرف آخر را در انتخاب موقعیت های اول می زند؟

سوالی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد.

پکیج فیلم حرف آخر ای است که افرادی که به زمان و کیفیت آموزش اهمیت می دهند را می پسندند که این ویژگی رتبه های برتر است.

در سالهای گذشته افراد زیادی از فیزیک حرف آخر استفاده می کردند و از آن برای دستیابی به نتایج خوب استفاده می کردند ، از جمله اسماعیل احمدی با درصد فیزیک 80 ، سرین سلیمان پور با درصد فیزیک 93 ، مینا صالحی ، محمدرضا خوشرو ، مهراد زارع و … افرادی بودند که با استفاده از فیزیک کلام آخر توانستند به بالاترین درصد ممکن در این دوره برسند.

 چرا باید پکیج فیلم آخرین حرف تهیه شود؟

اگر از فرمول های فراوان در این فصل خسته شده اید و می خواهید این فصل را بخوانید ، به جرات می توانید بگویید که آن مباحث را در 80٪ از فصل های فیزیک ، در کمترین زمان ممکن پیدا خواهید کرد و آن را بدون هیچ فرمولی یاد خواهید گرفت ، پکیج Kinematics آنها در مورد این قدرت و هر آنچه از آن به عنوان منبع انتظار دارید حرف آخر را به شما می زنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>