لیست جدید pbn ها

کسب و امور برای ترقی می بایست بر روی مارک خویش سرمایه گذاری کنند. در دنیای دیجیتال امروزی، یکی از از رویه های تبدیل شدن به یک برند، داشتن وب وبسایت و کار اینترنتی است.
برای ساخت یک وب تارنما عالی، کارهایی بایستی انجام شود. اولی کاری که باید در این حوزه انجام دهید همین میباشد که یک نام اینترنتی خوب و جذاب تعیین کنید. همچنین مطمئن گردید که لوگویی که تعیین می نمایید به جهت به دست آوردن و عمل شما منطقی هست و می بایست املای آن صحیح و خوانا باشد و از لغت ها نا آشنا به کار گیری نکنید.
اکنون که دامنه خود را خریداری کرده اید، وقت آن است که کارهای بیشتری انجام دهید. در این نوشته 10 مورد بسیار اساسی را لیست می کنیم. نکاتی که درصورتیکه در طراحی وب سایت خویش از آنان پیروی کنید، مطمئن باشید که وب تارنما شما به جهت مخاطبان جالب خواهد بود و یک سری گام به برد نزدیکتر شده اید.
 

1. وجود نقشه خط مش منطقی و اساسی

البته وب وب سایت می بایست از حیث ظاهری زیبا باشد. ولی مهمتر از آن، نخست می بایست شیوه کار اصلی سایت خود را بدانید. قبل از این‌که حتی بتوانید سرور خویش را انتخاب نمایید یا این که حتی یکی از از کدهای HTML را وارد کنید، باید انتخاب کنید که چه برنامه ای برای وبسایت خویش در آیا حیث دارید؟ تجربه کاربری هم به جهت وب سایت و هم به جهت بهینه سازی سایت برای google اصلی است. چون گوگل علاوه بر محتوا، ساختار سایت را نیز در حیث می گیرد.
به این استدلال می بایست از حیث بصری و بصری یک طرح مطلوب و منطقی را تعیین کنید. به طوری که افرادی که از وبسایت شما مشاهده می نمایند بتوانند به راحتی حساس آن تعامل داشته باشند و منطق تارنما شما را ادراک کنند و همینطور در مرتبه بندی google قرار بگیرند.

2. دیتاها دقیق و مرتبط مهم تجارت را منتشر کنید

جاش فرانکل طراح می گوید: «بزرگترین ناکامی مردمان کارایی به جهت ساختن وب سایتی می باشد که دوست دارند، خیر لزوماً وب سایتی که به آن نیاز دارند». فرانکل می گوید، برای مثال، یک رستوران را در لحاظ بگیرید.
همه ما می دانیم که به جهت پیروزی در به دست آوردن و کار، یک رستوران می بایست منویی از غذاهای خود داشته باشد تا بتواند به راحتی مشتریان خود را از غذاهای رستوران با خبر کند. هر کسب و کاری که دارید، به جهت هر کمپانی متعلق ای که هر برنامه ای را تبلیغ می نماید اضطراری است. همین بدان معناست که شما بایستی در جایی داده ها کاملی در گزینه کسب و عمل خویش داشته باشید تا از آن به جهت اطلاع مشتریان و مخاطبان خود در مورد مدل کاری که انجام می بدهید استعمال کنید. به عنوان مثال، درصورتیکه شغل شما فروش یک کالا است، می بایست تصاویری مهم میزان مرغوب بودن عالی به جهت همگی محصولات خود ارائه دهید. علاوه بر این، اگر در صنعتی کار می نمایید که خدمات ویژه ای به مشتریان ارائه می دهد، به تیتر مثال: سرویس ها پذیرایی عروسی، می بایست تمام امور و کارهای انجام شده را اساسی جزئیات در وب سایت خود قرار دهید.
به تیتر نمونه مالک یک تالار زیبایی می تواند نظرات و پیشنهادات مشتریان خویش را در وبسایت قرار دهد، زیرا مخاطبان یک سالن زیبایی دوست دارند دیتاها به اندازه در گزینه میزان مرغوب بودن همین سالن داشته باشند تا بتوانند خوب تر تصمیم بگیرند. در نتیجه می توانید مهم ارسال حیث برای مخاطبان در سایت، اعتماد مشتریان خویش را ارتقاء دهید. تارنما خویش را با توجه به نیازها و علایق مخاطبان خود به شکل شخصی طراحی کنید تا همیشه مخاطبان خویش را داشته باشید.
 
یک نکته مفید به جهت سایت شما همین هست که قبل از طراحی وب وبسایت خود، وب وبسایت رقبای خود را باز‌نگری کنید، به عنوان مثال در صورتی که به ایجاد و فروش پوشاک درگیر هستید، باید بهترین رقیب خویش را در راستا کاری خود و سایت او پیدا کنید. همینطور بررسی نمایید و دلایل موفقیت او را بیابید، ببینید از چه سبک محتوایی در تارنما خود استعمال کرده میباشد که مخاطبانش را جذب کرده است.
واربی ​​پارکر می گوید: “کوتاه نباشید، گهگاه اوقات یک یا این که دو گزاره می تواند توانا باشد.” بسته به ماهیت به دست آوردن و فعالیت خود، حیاتی تصویب دیتاها اهمیت در تارنما خود، در عمل خود توانمند و توانا باشید.

3. دیتاها تماس را ارائه دهید

ثبت داده ها تماس در وبسایت مطمئناً یکی از از مهمترین امور است، بنابراین باید برگه مخصوص به خود را داشته باشد. میلز می‌گوید: «چند بار از وب‌سایت یک شرکت تماشا کرده‌اید و فکر کرده‌اید که ارتباط حیاتی آن شرکت چه میزان مشقت بار است؟» او می گوید: «بنابراین می بایست یک صفحه داده ها تماس در وب سایت خویش قرار بدهید و کل اطلاعات مانند نشانی ایمیل، تلفن ثابت، تلفن همراه، در رخ لزوم، فرم تماس و لینک و پیوند شبکه های اجتماعی را به جهت کسب و عمل خویش قرار دهید. دادن. تا اشخاص بتوانند به راحتی به داده ها تماس شما دسترسی داشته باشند. زیرا هیچ چیز خسته کننده تر از عدم برقراری ارتباط اهمیت تجارت نیست. چون هدف هر طراحی وب سایت به دست آوردن و کار ارتقاء جذب خرید کننده است.
زمانی که می خواهید اطلاعات تماس و آدرس پست الکرونیکی و شبکه های اجتماعی خویش را در تارنما قرار دهید، آن را به شکل عکس در وبسایت قرار ندهید، آنان می بایست بتوانند بر روی آنان کلیک کنند، براین اساس حیاتی کلیک بر بر روی آیکون های شبکه های اجتماعی، مخاطب به راحتی می تواند وارد ورقه شوید دارای ربط باشید و کارهایی را که باید انجام دهید انجام دهید.
 
  امروزه تمامی موبایل های هوشمند این قابلیت را دارند که بر بر روی پیوند های تماس کلیک کرده و حساس کلیک بر روی آن مستقیماً تماس برقرار کنند

4. رابط کاربری بی آلایش و جذابی داشته باشید

نقشه سوای کلمات اختصاری بی فایده میباشد و وبسایت فارغ از راهکار مشخص و معلوم بی مضمون‌ و بی فایده است.
مطمئن گردید که از اسم های درست و منطقی برای صفحه ها مختلف وب سایت خویش به کارگیری می کنید. به تیتر مثال: اهمیت ما تماس بگیرید یا دارای ما تماس بگیرید (اطلاعات تماس گنجانده شده است)، صفحه درباره ما (اطلاعات در آیتم تاریخچه شرکت شما) و …
 هنگام توسعه و گسترش یک استراتژی استراتژیک به جهت تارنما خود، بایستی راهی برای ساخت یک فراخوان برای مبادرت در نظر بگیرید. این بدان معنا می باشد که آنچه مردمان دوست دارا‌هستند در وبسایت شما ببینند این است که می توانند به راحتی به برگه آیتم عشق و علاقه خویش در هر کاغذ از وب سایت بروید، توصیه دهند و به راحتی به مجموعه شما لینک دهند. بتوانید به وب سایت خویش بپیوندید، به آدرس اینترنتی خویش دسترسی داشته باشید، سرویس ها خود را مشاهده کنید، محصولات خود را بازدید کنید و …
شما بایستی هدف ها خویش را در تارنما خویش پر‌نور کنید. فرانکل می گوید: «خودتان را به جای مخاطبان و مشتریانتان بگذارید. زمانی از وبسایت شما بازدید می کنند، به آنچه می خواهند فکر کنید. هدف ها آنها چیست؟ به اهداف مشتریان بالقوه خود فکر کنید.
به خصوص وقتی که تصمیم دارید در سایت خویش فروش آنلاین داشته باشید، می بایست به رابط کاربری آن اعتنا بیشتری داشته باشید، چون سایتی که فروش آنلاین دارااست بایستی به طور تام امکانات و اطلاعات حتمی را به شکل آنلاین در اختیار مشتری قرار دهد. تا مشتریان بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند و به تارنما شما اعتماد کنند.

5. لینک نتورک های اجتماعی را در تارنما درج کنید

توییتر، فیسبوک، لینکدین، اینستاگرام، تلگرام، پینترست، وب سایت گوگل پلاس، آپارات و غیره. نتورک های اجتماعی هستند که امروزه گزینه استقبال بخش اعظم مردم قرار گرفته اند.
امروزه نتورک های اجتماعی زیادی وجود دارااست که شما باید در آنها کاربر شوید و کسب و عمل خود را در وبسایت خویش توسعه دهید تا به دست آوردن و کار خویش را توسعه و گسترش دهید. همین نیز در سئوی شما اثرگذار است. فعالیت در کانال های اجتماعی و سناریو لینک و پیوند های آن ها در وب سایت سبب ساز تبلیغ برند شما می شود.

 

ایندکسر