مرکز مشاوره خانواده دکتر فکر

آیا صحبت های بین من و مشاور ازدواج خوب به طرف مقابل منتقل می شود؟ حالا بعد دو ماه جدایی چن روز با من خوب حرف میزد و زیاد نگران بنظر نمیرسید ولی الان کاملا صحبت رو محدود کرده و میگه استرس اینو دارم که وابسته من بشی و . ایا واقعا نمیخواد من وابسته بشم یا میترسه خودش وابسته بشه و گیر بیوفته ؟ با سلام من با آقایی حدود چند ماه رابطه مجازی عاطفی داشتم..به دلایل مختلف مشکلات رفتاری خودم مثل بدخلقی و گیر دادن و مشکل شخصیت وابسته ایشون رو کُفری کردم و الان یک هفته است من رو ترک کردن گفتن روزای اول باهام آرامش داشتن ولی بداخلاقیای اخیرم آرامش رو ازشون گرفته..حرفایی که میزدن توجه و محبتی که نثارم میکردن و خیلی اخلاقای خوبی که داشتن مثل وفاداری و عشقی که روزهای اول از کلام و صداشون پیدا بود.الان که رفته دیوونم میکنه نبودنش..همش دنبال یه راهی ام برگرده آیا امکانش هست؟ اگر هر دو ملاک های ازدواج و طرف مقابل را دارید خانواده دختر رو متقاعد کنید که میتوانید زندگی خوبی را شروع کنید و در کنار هم خوشبخت باشید.هر دوی شما برای رسیدن به هدفتون باید تلاش کنید.

مشاوره ازدواج پناهیان این موضوع هم می تواند زوجین را به هم نزدیک کند ، اعتماد به نفس را تقویت کند و استرس را تسکین دهد ، یا مشکل در آن ، می تواند اضطراب ایجاد کند و اتاق خواب را به یک میدان نبرد تبدیل کند . سلام خدمت شما دوست عزیز بهترین راه حل این است که خود شما و یا خانوادتون با خانواده دختر ملاقات حضوری داشته باشند و درباره این مشکل با آنها صحبت کنید و یا یک نفر مورد اعتماد را به عنوان واسط بفرستید که با آنها صحبت کند. برای تمام مشکلاتی که لیست کردید تمام راه حل هایی که به ذهنتون می رسه رو جلوی مشکلات لیست کنید.مثلا برای مطرح کردن با خانواده بهتره با پدرم صحبت کنم. اگرچه این موضوع در بسیاری از فرهنگها و میان اکثریت جوانان رواج دارد بااینحال تماشای تصاویر یا فیلمهای پورنو گرافی میتواند در درازمدت مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است که با مراجعه به متخصصین مرکز در ابتدا علت مشکلات رفتاری که خود شما به آنها اشاره می کنید را شناسایی کنید و برای رفع آنها هرچه سریعتر اقدام نمایید.با رفع مشکلات و یادگیری مهارت های برقراری رابطه می شود روزهای عاشقانه ابتدایی را بازگرداند.

مشاوره ازدواج رایگان
از پیامبر در مورد ازدواج خوب روایاتی وجود دارد که مختصری از آن را اشاره می کنم . اوایل گاها اشاره ای به ازدواج میکرد ولی وقتی من چنباری قضیه ازدواج گفتم کامل رد کرد که نمیتونه و دلایلش هم: هم من تک فرزندم هم ایشون خواهرشو از دست داده و نمیخواد از مادرش دور بشه- جدیدا بیکار شده( مهندسی نفت از دانشگاه تهران داره)- پول برای زندگی مشترک نداره(هرچن ماشین و خونه کوچیکی داره) -چندباری خواستم ازش دور بشم ولی هر بار با بهونه ای بهم نزدیک شد و ادامه دادیم چون بهم علاقه هم داره و چندباری بهم گفته ولی اصلا دوس نداره زیاد بگه و میگه نمیخوام وابستم بشی. چه خصوصیاتی از زندگی مشترک آنها را ترغیب به ازدواج کرده است و غیره به زوجین کمک میکند تا بتوانند برای بهبود تشکیل خانواده برنامه ریزی درستی داشته باشند و آگاهی های قبل از ازدواج خود را بالا ببرند. شما در برابر آنها چه واکنشی نشان می دهید؟ اگر برخی از موارد خط قرمز شماست، ان ها را مشخص کنید و بیشتر مورد بررسی قرار دهید.

جذابیت شخصیتی برای برخی از افراد می تولند شامل : خونگرم بودن ، با نفوذ بودن، و همچنین منطقی بودن شناخته شود که البته این ویژگی خصوصاً برای خانم ها بسیار حائز اهمیت می باشد. هر شب به خودم امید و انگیزه میدم و به خودم میگم فردا میخوام تمام وقتمو بذارم اما فردا هم همون آش و همون کاسه اینقد این اتفاق افتاده که دیگه هر وقت به خودم میگم میخوام تغییر کنم یاد دفعات قبل میفتم چند ساله مشاوره ازدواج پاسداران ایجوریم . تو ذهنم پر از افکار منفی هستش و هر وقت میخوام کاری کنم استرس میگیرم. سلام من 17 سالمه مشکل های زیادی دارم همش تو تخیلات سپری میکنم شاید چند ساعت تو تخیلاتم سپری کنم بعد کلی خودمو سرزنش کنم چرا وقتمو هدر دادم. سلام خدمت شما دوست عزیز با صحبت کردن بسیاری از مشکلات برطرف می شود. مرکز مشاور بینش زندگی فرصتی برای صحبت کردن درباره انتظارات شما فراهم می کند و دلایل این نگرانی ها و از بین بردن نا امیدی ها کمک می کند.

ایندکسر