هارد اکسترنال کیمیا آنلاین

شتاب انتقال داده ها یا به عبارتی شتاب چرخش دیسک یک عدد از عواملی می باشد که در زمان خرید کردن هارد اکسترنال می بایست به آن توجه کنید. ارزش هارد اکسترنال مهم سرعت آن ارتباط مستقیمی دارد، به صورتی که هرچه شتاب انتقال اطلاعات بالا رود بها آن هم اکثر می شود. یکی از از رایج‌ترین راه‌ها برای به کار گیری از هارد اکسترنال، ذخیره‌سازی به جهت پشتیبان‌گیری از داده ها و فایل‌ها است. در صورتی که واقعاً به فضای ذخیره‌سازی ابری اعتماد ندارید و ترجیح می‌دهید یک دستگاه فیزیکی برای مراقبت فایل‌هایتان داشته باشید، هارد اکسترنال ایده بسیار لطف است.
اما در صورتی که می خواهید بدانید چگونه‌ هارد اکسترنال را پارتیشن بندی نماییم می بایست از Disk Management ویندوز استفاده کنید. البته بعد از آن از پارتیشن بندی نمی توانید دسته‌بندی‌ها را به سادگی تغییر‌و تحول دهید. پس چنانچه می‌پرسید آیا‌ هارد اکسترنال را بایستی پارتیشن بندی کرد؟ باید بگوییم خیر.
عمومی
به طور معمول انواع‌ سایت خبری adata به داشتن بدنه مقاوم دارای شهرت شده‌اند. اما در صورتی که می‌خواهید از مارک دیگری خرید کردن نمایید می‌توانید به سراغ استاندارهای بین‌المللی آن بروید. بسیاری از مارک‌ها‌ هارد اکسترنال ضد ضربه ضد آب ایجاد می نمایند که از استاندارد IP67 پشتیبانی می‌کند. بررسی این ویژگی می‌تواند تضمینی برای نگهداری دقیق‌تر از داده ها شما باشد تا ضربه به‌ هارد اکسترنال حیاتی پشیمانی‌های بزرگ ملازم نشود.
از طرف دیگر هر چه ظرفیت‌ هارد اکثر میشود ممکن میباشد روی کاهش شتاب کلی آن نیز اثر گذاری داشته باشد. به همین برهان بهتر می باشد به نسبت نیازی که دارید، خرید کنید.‌ هارد اکسترنال صد گیگ به جهت کسی فایده ندارد و‌ هارد اکسترنال گنجایش بالا نیز ممکن است هدر دادن پول باشد. هارد اکسترنال بی سیم یا این که قابل حمل اشکال دیگری از حافظه‌های خارجی میباشند که بدون نیاز به مرجع الکتریسیته می‌توانند عمل کنند. انواع‌ هارد اکسترنال قابل حمل را به طور معمول حساس یک پورت USB به دستگاه‌های مختلف متصل می‌کنند.

تا از بهترین تبلت به جهت مطالعه

با وجود اجزای شکننده در درون هارد، حملاین درایوهایHDD می‌تواند یه خرده ریسک داشته باشد چون به راحتی می‌توانند در اثر ضربات زمان حمل و نقل جراحت پذیرند. به طور معمول‌ هاردها حساس دو شتاب 5400 و7200 دور در دقیقه عرضه می‌شوند. قطعاً هر چه سرعت تلاوت و نوشتن‌ هارد عمده باشد، انتقال دیتاها روی‌ هارد و به کار گیری صدای هارد اکسترنال از آن‌ها سریع‌تر انجام خواهد شد. اکثری از اشخاص دربین حافظه بافر و حافشه کش تفاوتی قائل نبوده و یا هر دوی آنها را یکی می‌دانند. در حالیکه حافطه کش برای افزایش شتاب و حافظه بافر برای هماهنگی سرعت میان قطعات مشقت بار افزاری استعمال می‌شود. حافظه بافر، یک حافظه برای ایجاد رابطه در بین دو قطعه یا این که دو سخت‌افزار است.

  • این هارد دیسک اهمیت روکشی سیلیکونی اساسی ساختاری شش ضلعی مانند می باشد که مقاومت مهربانی نسبت به ضربات و افتادن از…
  • همان طور که می دانید ظرفیت سیستم ها محدود است، و اطلاعات و فولدر های فردی و… روز به روز در اکنون ارتقاء است، در سرانجام بایستی به جهت نگهداری اطلاعات و ذخیره سازی آنها تدبیری اندیشید.
  • حافظه بافر، یک حافظه به جهت تولید رابطه فی مابین دو قطعه یا دو سخت‌افزار است.
  • هارد دیسک ذیل کانال که حساس اسم NAS هم شناخته می‌شوند، به جهت استفاده در محفظه نتورک خانگی یا اداری آیتم استعمال قرار می‌گیرند.
  • هارد دیسک اکسترنال برای استعمال و راه اندازی به تعدادی تجهیزات نیاز دارند.

ممکن می باشد شرایطی پیش آید که شما بایستی بعضی دیتاها مورد نیازتان را همیشه به همپا داشته باشید و گنجایش پیکان نیز نتواند پاسخگوی همین نیاز شما باشد. یکی از از بهترین ابزارهایی که می تواند در این وضعیت به شما امداد کند، هارد اکسترنال است. هاردها یکی از ابزارهای ذخیره دیتاها به شمار می‌آیند که مدل اکسترنال به دلیل کارایی‌های گوناگون از فروش بالایی برخوردار است. هاردهای اکسترنال در برندهای گوناگون دارای گنجایش های گوناگون تولید می‌شوند.
این هارد تقریبا وزن بالایی دارد اما درعین‌حال، ظاهری زیبا اساسی مقاومت فراوان بالا در برابر ضربات یا شکافت آب و گردوغبار دارد. در صورتی که صرفاً نیاز به آرشیو نمودن اطلاعات دارید، سیگیت بکاپ پلاس دسکتاپ گزینه لطف برای خرید کردن است. قبل‌ترها، هاردهای اکسترنال آداپتوری بر نسخه دیگر برتری داشتند اما هم اکنون و مهم جایگزین شدن USB 3.0، دیگر نگرانی بابت قطع‌ و وصلی جریان الکتریسیته در همین گونه وجود ندارد. به همین خاطر، خرید هاردهای اکسترنال پورت USB Type-C تصمیمی آینده‌نگرانه است.

هارد اکسترنال آدیتا دارای ظرفیت یک ترابایت Adata HD680 External HDD 1Tb

به طور نمونه مقدار حافظه آن ها از 250 گیگ تا یک سری ترابایت متغیر است. هارد اکسترنال توشیبا Canvio Basics کمپانی توشیبا ، یکی از کمپانی های مطرح در زمینه ساخت تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات می باشد. هارد اکسترنال توشیبا Canvio Basics در گنجایش های 1 ترابایت ، 2 ترابایت و 4…
نسل چهارم هارددیسک اکسترنال‌‌‌های My Passport، اهمیت طراحی زیبا از سال 2019 به بازار عرضه شده است. سرعت انتقال داده‌ها اهمیت هارد اکسترنال وسترن دیجیتال ۵ گیگابایت بر ثانیه است. گفتنی هست این هارد اکسترنال وسترن دیجیتال به خاطر وزن سبکی که دارد به راحتی قابل حمل است. اپیسر فعالیت خود را از سال 1997 در تایوان آغاز کرده می باشد و ساخت ماژول های حافظه را در فرمان کار خویش قرار بخشید . پس از مدتی این شرکت ساخت حافظه های DRAM ، نشانه گر مموری ، هارد اکسترنال و حافظه اس اس دی را به لیست محصولات خویش بیشتر کرد . اپیسر مانند دیگر شرکت های اعتبار در همین حوزه به کار گیری از تکنولوژی های جدید بر روی محصولات خویش را در امر عمل قرار داده می باشد .

مقایسه بها هارد دیسک اکسترنال در 14 برند

از جمله محصولات همین شرکت می اقتدار به ایجاد هارد اکسترنال ، فلش مموری ، کارت حافظه ، رم کامپیوتر ، حافظه اس اس دی ، پاور خزانه ، کابل تلفن همراه اشاره کرد . کلیه موارد به ظرفیت حافظه ختم نمی شود و سرعت جابجایی هم خیلی اهمیت است. به جهت این که داده-هایتان را سرعت بالا میان External HDD و دستگاه هایتان انتقال دهید، باید حافظه ای را مد لحاظ داشته باشید که دارای سرعت متعددی باشد. دو مؤلفه حساس به جهت شناسایی شتاب حافظه، جور شیارها و تکنولوژی ذخیره سازی است. تکنولوژی ذخیره سازی در صورتی که تا قبل از این حافظه های ذخیره سازی را تحلیل کرده باشید، احتمال دارد دارای کلماتی مانند حافظه SSD و HDD مواجه شده باشید. در حقیقت، همین دو کلمه و واژه نشان دهنده تکنولوژی ذخیره سازی اطلاعات در حافظه هستند.
هارد اکسترنال‌های همین برند، بهترین مخلوط از تطبیق‌پذیری، سرعت و مقرون‌به‌صرفه بودن را ارائه دیتا و یک گزینش فوق‌العاده به شمار می‌روند. این هارد دیسک از رابط مالامال شتاب USB 3.0 برای انتصال اطلاعات بهره می‌برد. گفته میشود که همین رابط قوی هست اطلاعات را اهمیت سرعتی تا سه برابر سریع‌تر از رابط پیشین خود به این معنی که USB 2.0 انتقال دهد. بعضی از درایوها فقط مطلوب ذخیره داده ها هستند ولی درایوهایی نیز هستند که امکانات بیشتری دارا هستند و می‎توانند ضمن پشتیبان‌گیری از اطلاعات شما، آن‌ها را بازیابی نیز کنند.
در دنیای فناوری، وسترن دیجیتال بزرگترین تولیدکننده در زمینه‌ی هارددیسک به حساب می‌آید. مابین گفت‌وگوهای روزمزه‌ی اعضا وقتی حرف از درایوهای ‌ذخیره‌سازی می گردد کمتر کسی پیدا می شود که از کیفیت هارد دیسک‌های وسترن دیجیتال بی‌خبر باشد. از مهمترین برندهای ساخت کننده هارد اکسترنال در بازار ایران می قدرت به مارک هارد اکسترنال اپیسر و پرفروش ترین مارک اکسترنال یعنی هارد اکسترنال ای داده اشاره کرد. زمانی که تصمیم به گزینش هارد اکسترنال دارید می بایست در حیث داشته باشید که قصدتان از خرید کردن هارد اکسترنال چیست و به چه سرعتی به جهت انتقال داده‌ها و به چه میزان حافظه‌ای نیاز دارید. برخلاف هارد دیسکی که در باطن کامپیوتر شما کارگزاشتن شده است، هارد اکسترنال قابل حمل و خارجی است.
توصیه‌ی کلی همین هست که علی الخصوص وقتی که دیتاها شما بها زیادی دارند، از یک سری دیسک به تیتر پشتیبان استعمال کنید و به یک دیسک مالامال حجم اکتفا نکنید. تهیه‌ی نسخه‌های پشتیبان گوناگون در محل‌های گوناگون و همچنین به کار گیری از نرم‌افزارهایی اطلاعات شما را اهمیت امکان اصلاح خطا ذخیره می‌کنند، گزینه‌هایی هست که می‌توانید گزینه استفاده قرار دهید. سعی نمایید مدام از کابل ارائه شده ملازم دیسک سخت استعمال نمایید و از جایگزین کردن آن کلیدی کابل‌های طولانی خودداری نمایید. به این ترتیب در هنگام خرید کردن احتمال دارد بهترین گزینه، انتخاب از بین این سه مارک باشد. کلیه دستمزد مادی و معنوی این سایت متعلق به دکان اینترنتی تک رایان میباشد. به کار گیری از مطالب مغازه اینترنتی تاپ رایان تنها برای مقاصد غیر تجاری و دارای ذکر منشا بلامانع است.
اگر آب وارد برد هارد شود ممکن می باشد به پیروزی آسیب برساند، و دسترسی شما به دیتاها هارد دیسک جدا شود. خبر خوش این هست که به طور معمول آب خوردگی به دیسک آسیب فراوانی نمی زند و تنها موفقیت الکترونیکی آسیب می بیند که به طور معمول قابل تعمیر است. بعضی از هارد های اکسترنال حساس بدنه هایی اهمیت طراحی خاص روانه بازار شده اند که بضاعت تحمل و مهار ضربه های شدید و بسیار را دارند. میتوانید این محصولات را از طریق تارنما فیوچرکالا (فروشگاه آنلاین هارد) که یک عدد از بهترین وارد کننده هارد در جمهوری اسلامی ایران است، مبادرت کنید. همین کالا اهمیت گارانتی دارای فیوچر به مدت 18ماهه، 20ماهه و 24 ماهه می‌باشد که وقار مشتریان عزیز را سرلوحه عمل خویش قرار دیتا و همگی سعی خود را در جهت این رسالت به انجام خواهد رساند. این هارد می‌تواند به یک کلکسیون به جهت عکس ها و فیلم های شما تبدیل شود و شما میتوانید کلیدی فرضی آسوده اطلاعات را داخل هارد اکسترنال رومیزی آرشیو کنید.

هارددیسک اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport Wireless PRO WDBVPL0010BBK-EESN گنجایش 1 ترابایت

هارد اکسترنال محصولی میباشد که از روش کابل به سیستم های مختلف متصل شده و به جهت ذخیره سازی و انتقال دیتاها از آن به کارگیری می‌شود. علاوه بر ظرفیت، سرعت انتقال یا این که به عبارتی خواندن ونوشتن داده ها روی هارد اکسترنال نیز اصلی است. شتاب هاردهای اکسترنال از نوع HDD واسته به شتاب چرخش دیسک است که به طور معمول 5200 یا این که 7200 دور بر دقیقه هستند.
و جدای از اینکه اموال خود را از دست دیتا داده اید، دیتاها شما نیز از بین رفته می باشد و قابلیت بازگشتی وجود ندارد همین زمانه می باشد که هارد اکسترنال به یاری شما می‌آید. هارد دیسک وسترن دیجیتال گونه My passport یک عدد از پرفروش ترین انواع موجود در بازار است که اصلی رنگ های متنوعی میباشد و طراحی به کار رفته در آن قابل دقت است. چنانچه به دنبال خرید یک هارد مهم قابلیت و امکان های مناسب و طراحی قشنگ هستید، در خرید کردن برندوسترن دیجیتالشک نکنید.

مهم ترین خصوصیت های هارد مطلوب فیلمبرداری👇

هاردهای ساخت شده توسط این شرکت به دو دسته ی هاردهای اکسترنال و اینترنال تقسیم می‌شود. هارد های اکسترنال با گنجایش های متمایز میباشند البته رایج ترین آن ها ظرفیت های 1 تا 3 ترابایت می باشد که کاربران بنابر نیاز خویش گنجایش مد نظر را انتخاب می کنند. هارد دیسک اکسترنال قابلیت و امکان حمل بالایی دارد و می‌تواند آن را در هر مکانی گزینه استفاده قرار دارد. این هاردها می‌توانند به کامپیوترهای زیادی وصل شده و قابلیت ذخیره‌سازی را بدون اعتنا به مکان عضو داشته باشند. بنابراین، چنانچه فضای ذخیره‌سازی لپ تاپ شما ذیل است، می‌توانید از هارد اکسترنال به جهت پشتیبان گیری از اطلاعات دارای خویش استفاده کنید. به این ترتیب واجب خواهد بود که ظرفیت مناسبی از همین دستگاه را تنظیم کرده و روی آن سرمایه گذاری کنید.
در سال 2007، Western Digital کمپانی کوماگ را که تولید کننده تراشه های مغناطیسی بود را خرید. همینطور در به عبارتی سال، در ایجاد درایوهای نوت بوک و دسک تاپ خود فناوری ضبط عمود را به کار گرفت. قابلیتی که ساخت حرفه ای ترین دایوهای ذخیره حافظه را در آن روزگار به سترن میداد و به عبارتی سال بود که ساخت هارد‌های انرژی سبز اساسی هدف تمرکز بر مصرف بهینه‌ی انرژی معرفی شدند.
هارد درایو ها در دو گونه اینترنال و اکسترنال در بازار موجود می باشند که ما در این مقاله حساس معرفی بهترین هارد اکسترنال قابلیت و امکان انتخاب و خرید هارد این مدل از حافظه ها را اصلی اعتنا به طرز کاری که دارای سیستم خود انجام می دهید آماده کرده ایم. ظرفیت معمول هاردهای اکسترنال از یک ترابایت آغاز شده و فراتر می‌رود، که کلیدی ارتقاء ظرفیت، بها نیز فراتر می‌رود. توصیه ما همین هست که هارد دیسک انتخابی شما دستکم اهمیت گنجایش 1 ترابایت باشد و چنانچه میزان دارایی اذن می دهد خوبتر است به فکر مدل‌های 2 یا این که 4 ترابایتی باشید. ما در اینجا یک سری نمونه از بهترین برند‎های مطرح و لبریز طرفدار در زمینه تولید هارد ‎اکسترنال را به شما معرفی می‎کنیم. جمهوری اسلامی ایران هارد به پشتوانه جمعی از مهندسان تدریس دیده خویش فراهم بازیابی هرگونه دیتاها از هارد اینرتال یا هارد اکسترنال خراب و جراحت دیده می‌باشد. صرفا به اندازه میباشد کلیدی جمهوری اسلامی ایران هارد تماس بگیرد تا گزینه شما به رخ بدون‌پول نظارت شود. اصلی‎ترین تفاوت دربین هارد ‎اکسترنال و اینترنال در محل قرار گیری آن‎هاست. هارد‎ اکسترنال در خارج از سیستم قرار می‎گیرد و به وسیله‎ی یک کابل رابط USB به سیستم متصل می‎شود که قابل‎حمل است.

سرعت تلاوت و نوشتن‌ هارد اکسترنال به این معنی که چه؟

مثلا‌ً هارد اکسترنال توشیبا نوع canvio advance ظرفیت 1 ترابایت نزدیک به 1 میلیون تومان بها دارد. البته توصیه میکنیم به جای خرید‌ هارد اکسترنال دست دوم مقداری بخش اعظم هزینه کنید و یک حافظه خارجی عالی از برندهای اعتبار خریداری کنید. فراموش نکنید خرید از برندهای ناشناخته می‌تواند شما را سرگرم دردسرهای عمده کند.
البته قطعا به گارانتی دقت کنید، به حیث ما حالا بهترین گارانتی هارد دیسک متعلق به شرکت سازگار است. یکی از مورد ها مهمی که نسبتاً هر کاربری به آن نیاز دارد، هارد اکسترنال شیراز برای بک آپ گرفتن از فایلهای اساسی است. هر لحظه ممکن است هارد لپ تاپ بسوزد یا این که تلفن همراه گم شود و فایلهای مهمی نظیر عکسهای خانوادگی و فایلهای انتها طومار به جهت دانشجویان، به کلی از دست بروند. به این دلیل توصیه ما این است که یک هارد اکسترنال برای بک آپ گیری و مراقبت فایلهای سنگین داشته باشید و به صورت دوره‌ای از فایلهای مهم لپ تاپ خویش بک آپ تهیه و تنظیم کنید. سریع‌ترین شیوه به جهت افزایش طول عمر هارد اکسترنال، همین می باشد که از آسیب‌های فیزیکی پرهیز کنیم.
شرکت سیلیکون پاور در راستا تولید هارد اکسترنال اصلی طراحی خاص و تکنولوژی های فراوان از قبیل ضد ضربه و شوک بودن و ضد آب و گرد و غبار بودن (ip68 – ip67) اهمیت دست لبریز به میدان آمده میباشد . هارد های اکسترنال تولیدی سیلیکون پاور کلیه شرایط استاندارد های سخت گیرانه نظامی MIL-STD-810G را دارای پیروزی پشت سر نهاده میباشد و همینطور بعضا محصولات همین شرکت تحمل مقاومت در برابر آب تا 30 دقیقه و تا عمق یک متری را دارا میباشند . قابلیت رمز گذاری و پشتیبان گیری اطلاعات نیز بعنوان یک خصوصیت در بعضی از سری هارد های سیلیکون پاور وجود دارد . از رقبای جدی کمپانی سیلیکون پاور در زمینه ساخت هارد اکسترنال می قدرت از کمپانی ای دیتا (A-Data) ، وسترن دیجیتال و سیگیت نام پیروزی . وسترن دیجیتال یکی از از ساخت کننده های برتر و دیرین در حوزه ی ساخت گونه های هارد داخلی و هارد اکسترنال ، حافظه اس اس دی کامپیوتر می باشد که فعالیت خود را از سال 1970 در کالیفرنیا آغاز نموده میباشد . شرکت وسترن دیجیتال بیشترین تمرکز خویش را بر بر روی حفاظت از اطلاعات کاربران قرار داده هست .

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید