پاک کننده های صورت در زمستان


 1. پاک کننده روزانه پاک کننده صورت جک بلک خالص
  برای قیمت گذاری و اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید
  جک بلک یکی دیگر از برندهای نسبتاً جدید در صنعت نظافت آقایان است. اما علیرغم سن جوانی ، آنها دامنه های بزرگی در صنعت به دست آورده اند و جایگاه خود را در آن به دست آورده اند. این ماده پاک کننده تمیز و تمیز پاک کننده صورت ، نمایانگر خوبی از کیفیت جک بلک است .

پاک کننده پاک کننده صورت به دو هدف کمک می کند – اول ، تمیز می کند و دوم ، باعث ایجاد یکنواختی به پوست می شود. این کار را با خلاص شدن از شر روغن و خاک انجام می دهد. این مناسب است برای بچه هایی که در محیط هایی کار می کنند که پاک کننده صورت خود را در بسیاری از خاک پوشانده اند. در پایان ، پاک کننده پاک کننده صورت را هیدراته می کند و پوست را احساس و ظاهری تازه می بخشد.

بنابراین چگونه این کار را انجام می دهد؟ آسان ترکیبات طبیعی نارگیل و جو دوسر به تمیز کردن پوست کمک می کنند در حالی که فندق جادوگر به عنوان یک آنتی اکسیدان و قابض عمل می کند. علاوه بر اینها ، این پاک کننده پاک کننده صورت شامل برگ رزماری و مریم گلی است که دارای خاصیت ضد باکتریایی و برگ آلوئه و بابونه هستند که به تسکین پوست و همچنین کاهش قرمزی کمک می کند.

دلایل بیشماری وجود دارد که من این پاک کننده را از این لیست 8 برتر قرار داده ام. من واقعاً دوست دارم که حاوی گلوتن ، پارابن و سولفات نباشد و همچنین متخصص پوست و مو مورد آزمایش و تایید قرار گرفته است.
این پاک کننده همچنین برای مردانی که منافذ خود را غالباً مسدود کرده یا افرادی که از آکنه و جوش های سر سیاه رنج می برند مناسب است. شما پس از چند هفته استفاده از این محصول ، چگونگی یکنواختی پوست شما را دوست خواهید داشت.

نوع: پاک کننده
ما دوست داریم
سولفات و بدون پارابن
این یک تونر و پاک کننده با هدف دو منظوره است
کاملاً از روغن و خاک خلاص می شود
پاک کننده های صورت
در مقایسه با سایر پاک کننده های موجود در این لیست ، کمی آب و هوای کم آب و هوا است
پاک کننده روزمره پاک کننده صورت Black Black Pure Clean تقریباً یکی از بهترین پاک کننده های طراحی شده برای تهیه پاک کننده ای عمیق است که اکثر آقایان پس از آن هستند. اگر در محیط هایی کار می کنید که پاک کننده صورت شما در طول روز گرد و غبار زیادی جمع می کند ، این بهترین ماده پاک کننده پاک کننده صورت برای شماست.

 1. کیوکو برای آقایان که اسکراب پاک کننده صورت را براق می کند – 90 روز ضمانت برگشت پول
  Kyoku For Men Exfoliating Scrub Face
  برای قیمت گذاری و اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید
  در حال حاضر ما در پاک کننده های پاک کننده صورت با ذغال فعال شده روبرو شده ایم. اما آیا این تنها تولیدکنندگان مواد عجیب و غریب به پاک کننده ها اضافه می کنند؟ شماره کیوکو همچنین عصاره کافئین و کافئین آتشفشانی را اضافه می کند. بله ، آن خاکستر آتشفشانی درست را شنیدید.

و قبل از اینکه فکر کنید خیلی زیاد آن را کشیده اند ، باید بدانید که در واقع خاکستر چیزی است که این اسکراب را استثنایی می کند. خاکستر آتشفشانی برای جذب همه سموم و روغن اضافی کار می کند و هنوز هم از پوست در برابر باکتری هایی که می توانند به آن آسیب برساند محافظت می کند. علاوه بر این ، همچنین به حفظ چین و چروک کمک می کند.

پاک کننده روزانه جک سیاه خالص و تمیز روزانه – مناسب برای انواع پوست

این اسکراب پاک کننده صورت Exfoliating برای چند دلیل ارزش آن را دارد. اول ، به درمان آکنه کمک می کند و دوم برای خلاص شدن از شر پوست مرده و احیای پوست لکه دار کار می کند. نکته آخر اینکه این اسکراب برای همه انواع پوست مناسب است.

علاوه بر خاکستر آتشفشانی ، اسکراب همچنین از پودر لوبیا Adzuki ژاپنی استفاده می کند. این پودر به آرامی پوست سلولهای مرده را شستشو می دهد. این ماده به لایه برداری کمک می کند و ویتامین های E و A را اضافه می کنند. یکی دیگر از ترکیبات عالی سبوس برنج است. در داروهای ضد پیری ژاپن استفاده می شود.

با این گفته ، هر زمان که بخواهید می توانید از درمان استفاده کنید. با این حال ، کیوکو توصیه می کند که فقط دو بار در هفته از آن استفاده کنید. و این به این دلیل نیست که استفاده بیشتر از آن ، اثرات منفی بر روی پوست شما خواهد گذاشت ، نه. اما از آنجا که آنها معتقدند که به اندازه کافی قدرتمند است که هنگام استفاده در فرکانس پیشنهادی ، نتایج عالی کسب کند. کیووک به محصول آنقدر اعتقاد دارد که در پاک کننده صورت دوست داشتن محصول ، ضمانت برگشت پول 90 روزه را ارائه می دهد.

نوع: اسکراب
ما دوست داریم
لایه بردار عالی
آکنه را درمان می کند
پیری را کاهش می دهد و آکنه را کاهش می دهد
این را در ذهن داشته باشید
می تواند باعث خشک شدن پوست شود
این یک محصول عالی برای تقریباً برای هر کسی است که فکر می کند پاک کننده صورت آنها نیاز به پاکسازی عمیق دارد. و بهترین چیز در مورد این است که برای به دست آوردن نتایج نمونه ای ، نیازی به استفاده روزانه نیست.

 1. شستشوی پاک کننده صورت اصلی بولداگ پوست طبیعی – پاک کننده عمیق
  شستشوی پاک کننده صورت اصلی بولداگ
  برای قیمت گذاری و اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید
  بولداگ در سال 2005 با هدف ارائه راهکارهای با کیفیت بالا برای مراقبت از پوست برای آقایان ایجاد شد . Simon Duffy ، سازنده این شستشوی عالی پاک کننده صورت ، این محصول را ساخته است زیرا وی نتوانسته محصولی ساده برای مراقبت از پوست برای آقایان با استفاده از مواد طبیعی پیدا کند. او محصولی را ایجاد کرد که کاملاً متناسب با این طاقچه باشد.

بولداگ شوینده پاک کننده صورت با تمام مواد طبیعی از جمله 8 اسانس و چای سبز ایجاد شده است. این مواد با هم کار می کنند تا پاک کننده صورت و زباله ها را از بین نبریم. همچنین شایان ذکر است که پاک کننده دارای آلوئه ورا نیز هست. آلوئه ورا تحریکات را کاهش داده و آرام می کند.

این شستشوی پاک کننده صورت به پاک کننده صورت ژل انجام می شود و پوست را خشک نمی کند. افرادی که پوست چرب دارند اظهار داشتند که در جلوگیری از آکنه موثر است. این باعث می شود پوست تمیز و نرم شود.

نوع: شستشوی ژل
ما دوست داریم
روی پوست ملایم است
این ماده حاوی مواد طبیعی مانند چای سبز است و فاقد سولفات و پارابن است
این ماده دارای فواید طبیعی زیادی برای پوست پاک کننده صورت است
این را در ذهن داشته باشید
عطر عاشق برخی نیست
این یک شستشوی طبیعی پاک کننده صورت است. با این حال ، آرام است اما یک کار تمیز کننده عمیق انجام می دهد. این کاملاً یکی از بهترین شستشوی پاک کننده صورت است.

 1. صابون طبیعی طبیعی پرنده زرد – ترکیبات دست ساز ، طبیعی و آلی
  صابون طبیعی و پرنده زرد
  برای قیمت گذاری و اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید
  این صابون در روش دسته ای کوچک و معمولی فرآیند سرد طبیعی و دست ساز است. این فرایند به حفظ اثربخشی و کیفیت مواد طبیعی کمک می کند. گرچه روش مورد استفاده در مقایسه با سایر فرایندها مدت زمان زیادی طول می کشد ، اما پرنده زرد تأکید می کند که در پاک کننده صورت حفظ کنترل بر روی ترکیبات خود ، لازم است برای آنها باشد. با کنترل ، شرکت به این معنی است که این محصول حاوی مواد نگهدارنده شیمیایی ، رایحه های شیمیایی یا رنگهای مصنوعی و مواد چربی دهنده نیست. با این گفته ، بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه این محصول ارائه می دهد.

ذغال فعال – این ماده با خلاص شدن از شر خاک و خاک اضافی ، پوست را سم زدایی می کند. این همچنین به جلوگیری از آکنه کمک می کند.
کره Shea – این پوست را مرطوب و نرم می کند. ظاهر و جوانی بیشتری به آن می بخشد.
روغنهای اساسی اسطوخودوس و لیموترش – این روغنها به ترمیم طبیعی درخشندگی پوست کمک می کنند. این امر با رهایی از تکه های ناخوشایند و لکه های ناخوشایند حاصل می شود. آنها همچنین بوی دلپذیری دارند و خاصیت ضد قارچ و ضد باکتری دارند.
روغن نارگیل ، نخل و آفتابگردان – اینها به کاهش سرعت پیری کمک می کند.
پرنده زرد سیاه است و دقیقاً مانند آنچه از محصول حاوی ذغال انتظار دارید ، به نظر می رسد. اما به یاد داشته باشید این برای هدف کلی محصول مفید است. آخر ، صابون با ضمانت برگشت پول همراه است. اگر کاری را انجام نداد که پرنده زرد ادعا کرد انجام دهد ، می توانید آن را برای بازپرداخت ارسال کنید.

نوع: صابون
ما دوست داریم
حاوی ماده آلی و طبیعی است
این دستباف است
این ماده در بدن و پاک کننده صورت موثر است و هم برای خانم ها و هم برای مردان بسیار عالی است
این را در ذهن داشته باشید
این نوار تا زمانی که بیشتر فوم ها و ژل ها انجام می شوند دوام ندارد
صابون طبیعی زرد پرنده برای همه انواع و مشکلات پوستی از جمله روزاسه و آکنه مناسب است. به زیبایی ظهور می کند و پوست را احساس انرژی و تازه می کند.

 1. پاک کننده پاک کننده صورت مردان L’Oreal Paris Paris Skincare – پاک کننده مقرون به صرفه
  L’Oreal Paris Skincare پاک کننده پاک کننده صورت
  برای قیمت گذاری و اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید
  پاک کننده پاک کننده صورت L’Oreal Paris Skincare Men ترکیبی کامل از آنتی اکسیدان ها و ذغال فعال است. این دو ماده برای تمیز کردن عمیق پاک کننده صورت و تقویت سلامت سلول با هم کار می کنند. این ماده برای آقایانی که پوست روغنی دارند ، بسیار ایده آل است زیرا به مقابله با آکنه کمک می کند.

ذغال فعال در این شستشوی پاک کننده صورت یک ماده اساسی است. با ریختن پوست روغن اضافی و مواد زائد کار می کند – کاری که صابون معمولی نمی تواند انجام دهد. ذغال فعال شده در منافذ پوست فیلتر شده و ترکیبات مضر و سموم را از بین می برد. این ذرات مضر به همراه ذغال از بین می روند. به همین دلیل ، در هنگام تمیز کردن پاک کننده صورت خود سعی در خلاص شدن از ناخالصی هایی که در طول روز جمع شده اند ، خشن نیستید.

هنگامی که ذغال سنگ شسته شد ، پوست شما مانند لب به لب کودک صاف می شود. حال لازم به ذکر است که شستشو برای آقایان دارای پوست حساس مناسب نیست. این امر به دلیل داشتن بافتی زبر است که باعث تحریک پوست می شود. اما از طرف دیگر ، اگر جزء افرادی هستید که دارای پوست حساس هستید ، این روش شستشوی مناسب پاک کننده صورت برای نیازهای شماست. این به شما کمک می کند تا از مشکلات مربوط به پوست روغنی جلوگیری کنید و در تلاش برای درمان شرایط گفته شده ، زحمتی و هزینه زیادی را برای خود ذخیره کنید.

اما گذشته از همه اینها ، ما عاشق این هستیم که شستن مقرون به صرفه است. به دلیل قیمت پایین آن ، حدود پنج اونس شستشوی پاک کننده صورت دریافت می کنید. به همین دلیل ، این یکی از بهترین بودجه شستشوی بودجه در بازار است.

توجه: در حالی که از آن برای تقویت سلامتی پوست روی پاک کننده صورت خود استفاده می کنید ، باید از مالش آن خیلی نزدیک به چشم خودداری کنید. اگر ذره ای به چشم شما وارد شود ، می سوزد.

نوع: پاک کننده
ما دوست داریم
مقرون به صرفه
در تمیز کردن منافذ پوستی ایده آل است
ایده آل برای پوست های روغنی
دارای آنتی اکسیدان هایی است که باعث جوانسازی پوست می شوند
این را در ذهن داشته باشید
برای پوست های حساس توصیه نمی شود
در پاک کننده صورت پیدا کردن راه چشمان شما ممکن است چشم را خیره کند
این پاک کننده در عین حال مقرون به صرفه و مؤثر از L’Oreal است . این کار به نتیجه رسیده و حتی در جلوگیری از برآمدگی آکنه برای افرادی که پوست روغنی دارند نیز کمک می کند.
نحوه استفاده از شستشو و تمیز کردن پاک کننده صورت – این یک هنر است
اکنون که می دانید بهترین نوع پاک کننده پاک کننده صورت یا یکی از بهترین شستشوی پاک کننده صورت را بر اساس نوع و نیاز پوست خود انتخاب کنید ، وقت آن رسیده است که یاد بگیرید چگونه از آن به طور موثر استفاده کنید. اکثر آقایان فکر می کنند که شستن پاک کننده صورتشان شامل چربی زدن صابون در دستان ، تمیز کردن و شستشوی پاک کننده صورت است. متأسفانه ، برای به دست آوردن مزایای حتی بهتر ، شما باید کاری بیشتر از انجام لیزر ، شستشو و شستشو انجام دهید.

اول از همه ، صابون ممکن است برای بدن شما عالی باشد اما پاک کننده صورت شما را خشک می کند (برای افرادی که پوست حساس دارند حتی بدتر است). به همین دلیل است که توصیه می کنیم در پاک کننده یا شستشوی پاک کننده صورت سرمایه گذاری کنید. یک شستشوی خوب پاک کننده صورت شما را از سلول های مرده پوست و روغن های اضافی خلاص می کند. اگر قصد استفاده از نوار صابون را دارید ، صابون مناسب را برای کار مانند صابون پرنده زرد انتخاب کنید.

با این گفته ، در اینجا نحوه استفاده از پاک کننده و شستشو همانطور که باید انجام شود ، آورده شده است.

زمان مناسب را انتخاب کنید
بهترین زمان برای شستن پاک کننده صورت خود را در شب و یا در صبح است. تحقیقات زیادی وجود دارد که از این ادعا حمایت می کند. علاوه بر این ، مردان به راحتی وقت لازم برای تمیز کردن کامل در وسط روز را ندارند. آنها زمان بیشتری برای تمیز کردن در صبح یا عصر دارند. علاوه بر این ، در این مواقع ، خاک و روغن اضافی در اوج خود قرار دارد. چه زمان بهتر برای انجام تمیز کردن عمیق وجود دارد؟

Lather Up
مقداری پاک کننده را بشویید یا داخل دست خود شستشو دهید و دستان خود را با هم مالش دهید تا یک لایه چوبی زیبا ایجاد شود . جمع آوری پاک کننده به فعال شدن مواد کمک می کند. وقتی چربی کافی دارید ، آن را به طور مساوی روی پاک کننده صورت خود پخش کنید. این کار را تا موهای خود انجام دهید.

دمای آب باید درست باشد
برخی از مردان آب گرم را ترجیح می دهند و برخی دیگر با آب سرد قسم می خورند. با این حال ، این افراط و تفریط است. آب سرد و گرم باعث شوک سیستم و استرس پوست می شود. آب گرم باعث کمبود آب بدن می شود و آب سرد باعث بسته شدن منافذ پوست می شود. آب ولرم بهترین است . این آرام پوست و باز می شود تا منافذ پوست.

ماساژ پاک کننده صورت را به پوست بشویید
با استفاده از حرکات دایره ای ملایم ، شستشو را روی پوست ماساژ دهید. نیازی به ناهمواری و بیرحمانه بودن نیست ، انگار مشغول تمیز کردن ماشین هستید. به اندازه کافی نیرو بکار ببرید تا روغن و خاک اضافی آن خارج شود. به مدت 30 ثانیه ماساژ خود را حفظ کرده و وقت بیشتری را در مناطقی بگذرانید که دارای عرق بیش از حد و روغنکاری هستند.

شستشو دهید
هنگامی که شما انجام می شود شستشو، شستشو از پاک کننده با سرد یا آب ولرم بشوئید.
توجه: هنگام استفاده از پاک کننده پاک کننده صورت از همان تکنیک استفاده خواهید کرد. با این حال ، نباید تمیز کننده خود را بشویید. در عوض از یک حوله تمیز و نرم برای از بین بردن اضافی استفاده کنید. مراقب باشید زیاد آن را از بین نبرید.

از مرطوب کننده استفاده کنید
وقتی کارتان تمام شد ، به آرامی مرطوب کننده پاک کننده صورت را ترجیح دهید ، ترجیحاً یکی با محافظت از آفتاب.

تفاوت بین صابون پاک کننده صورت ، اسکراب و پاک کننده پاک کننده صورت
بازار از گزینه های زیادی پر شده است که انتخاب یکی از موارد مناسب پوست شما را گیج کننده می کند. اگر این اولین بار است که اقدام به خرید می کنید ، احتمالاً تعجب می کنید که آیا تفاوت بین پاک کننده پاک کننده صورت ، شستشو ، صابون و اسکراب وجود دارد. و اگر وجود دارد ، آنها چیست؟

در زیر یک بررسی اجمالی از چگونگی تفاوت این محصولات با یکدیگر ارائه شده است.

شستشوی پاک کننده صورت
شستشو و پاک کننده های پاک کننده صورت برای دستیابی به همان هدف طراحی شده اند – پاک کننده صورت را تمیز کنید. با این حال، چند تفاوت وجود دارد. برای یک ، شست و شوهای پاک کننده صورت مانند صابون به روشی که چرب می شوند. از طرف دیگر پاک کننده ها فوم ندارند. اصولاً شستشوی پاک کننده صورت پاک کننده ای با مواد پاک کننده است که به پاک کننده صورت ملایم هستند اما تمیز کردن عمیق دارند. بر خلاف صابون ، این ماده حاوی مواد مرطوب کننده نیست.
پس چرا باید به جای پاک کننده پاک کننده صورت ، یک پاک کننده صورت شستشوی پاک کننده صورت انتخاب کرد؟ خوب ، همه اینها به روال شما جوش می خورد. شستشوی پاک کننده صورت برای تمیز کردن صبح و عصر بسیار مناسب است. با این وجود ، اگر در هنگام کار در معرض آلودگی و آلودگی زیادی قرار دارید ، باید یک پاک کننده دریافت کنید.
همچنین لازم به ذکر است که شستشوی پاک کننده صورت در مقایسه با پاک کننده ها کمی خشن روی پوست است. بنابراین اگر پوست شما حساس است ، حتما بهترین شستشوی شستشوی پاک کننده صورت را انتخاب کنید که برای پوست های حساس طراحی شده است.

پاک کننده پاک کننده صورت
همانطور که گفته شد ، پاک کننده های پاک کننده صورت مایعاتی هستند که کف نمی کنند. برخلاف شستشوی پاک کننده صورت ، لازم نیست آن را تمیز کنید. این ماده برای از بین بردن پاک کننده صورت از کثیفی ، روغن اضافی و سلولهای مرده پوست استفاده می شود.
بهترین پاک کننده پاک کننده صورت بر روی پوست ملایم است. آنها پوست را مرطوب و مرطوب می کنند. در تمیز کردن عمیق نسبت به شستشوی پاک کننده صورت موثرتر است.
اما حتی با وجود این اختلافات ، اغلب از شستشوی پاک کننده صورت و پاک کننده های پاک کننده صورت استفاده می شود.

اسکراب پاک کننده صورت
از اسکراب های پاک کننده صورت برای حفر عمیق تر در پوست برای اهداف لایه برداری استفاده می شود. آنها پوست سلول های مرده را خلاص می کنند. اسکراب پاک کننده صورت شامل ماده گیاهی یا دانه هایی است که به پاکسازی عمیق کامل و مؤثر کمک می کند. لازم نیست روزانه از اسکراب پاک کننده صورت استفاده کنید. دو بار یا حتی یک بار در هفته برای به دست آوردن نتایج عالی کافی است.

صابون بار
بسیاری از مردان به دلیل استفاده از صابون های نوار معمولی روی پاک کننده صورت خود احساس گناه می کنند اما به نوعی با آنها سر و کار دارند. خوب ، اول ، من باید به شما اطلاع دهم که استفاده از نوار صابون اشکالی ندارد. با این حال ، باید ملایم باشد. اما این مورد در مورد میله صابون است – شما باید یکی را خریداری کنید که pH آن پایین باشد. اما متأسفانه ، تعداد معدودی که PH کمی دارند ، بسیار ملایم هستند تا پوست را از روغنهای اضافی و سلولهای مرده پوست خلاص کنند.

صابون های نوار معمولاً قلیایی هستند و روغن های طبیعی را از روی پوست جدا می کنند. بنابراین حتی اگر پوست بیش از حد روغنی دارید ، صابون توصیه نمی شود. علاوه بر خشک شدن پوست ، می توانند حاوی مواد شیمیایی خشن نیز باشند.

با این گفته همه صابونها برای شما بد نیستند. بعضی از آنها دارای ترکیبات آلی و طبیعی هستند. اینها برای پوست خفیف و عالی هستند.

چگونه من بهترین پاک کننده های پاک کننده صورت ، شستشوها ، صابون ها و اسکراب ها را انتخاب کردم
این واقعیت که من در 10 شستشو بهترین چهره صفر کردم به معنای این نیست که آنها تنها محصولات با کیفیت موجود هستند. در واقع ، بسیاری از محصولات عالی برای مراقبت از پوست بی نظیر و مؤثر هستند. با این حال ، من مجبور شدم لیستی از 10 را تهیه کنم و احساس کردم اینها بر اساس قیمت ، کیفیت ، مواد تشکیل دهنده و بررسی های آنها بهترین هستند. برای محصولاتی که شخصا امتحان نکردم ، من به بررسی محصولات وابسته شدم تا به من در کیفیت و اثربخشی آنها راهنمایی کنم تا بهترین شستشوی پاک کننده صورت را برای آقایان پیدا کنید که می توانید در کارهای روزمره خود – بسته به