چادر مسافرتی زمستانی سال جدید


2020-01-06
خانواده در داخل چادر مسافرتی 4 نفره
مهمترین تجهیزات کمپینگ ابسولتی که می توانید در آن داشته باشید چادر مسافرتی است. موارد خاص در مورد چادر مسافرتی می تواند واقعاً تجربه کمپینگ شما را ایجاد کرده یا از بین ببرد ، بنابراین بسیار مهم است که یک چادر مسافرتی داشته باشید که تمام صندوق های شما را چک کند . این روزها “چادر مسافرتی های دارای رتبه برتر” و انواع مختلفی از چادر مسافرتی های 4 نفره در این بازار وجود دارد ، تصمیم گیری بسیار مهم است که بهترین چادر مسافرتی برای هنگام رفتن به کمپینگ و برای شما و خانواده است.

در این مقاله ، انتخاب ما برای بهترین چادر مسافرتی های 4 نفره ، بهترین مارک های چادر مسافرتی های کمپینگ و همچنین بررسی چادر مسافرتی های کمپینگ در چادر مسافرتی های دارای رتبه برتر در بسیاری از دسته های مختلف را خواهید آموخت. ما همچنین به شما خواهیم گفت که به دنبال بهترین چادر مسافرتی برای خرید هستید و مهمترین خصوصیات چادر مسافرتی در چیست. در ادامه بخوانید تا چادر مسافرتی مورد علاقه خود را برای همه ماجراهای بعدی خود پیدا کنید!

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر سلب مسئولیت ما را در اینجا بخوانید .
با کلیک کردن در زیر به هر بخش از این مقاله بروید:
انتخاب ما برای بهترین چادر مسافرتی 4 نفره
نمودار مقایسه بهترین چادر مسافرتی های 4 نفره
چادر مسافرتی های دارای رتبه برتر در هر طبقه بندی:
چادر مسافرتی کمپینگ اتومبیل 4 نفره
بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی 4 نفره
بهترین چادر مسافرتی سبک – چادر مسافرتی سبکترین 4 نفره
بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی
بهترین چادر مسافرتی بودجه – بهترین چادر مسافرتی زیر 100 دلار
بهترین چادر مسافرتی ضد آب 4 نفره
چادر مسافرتی بهترین فصل 4 نفر 4
بهترین خیمه 4 نفره
بهترین چادر مسافرتی 4 نفری که می توانید در آن بایستید
در هنگام خرید یک چادر مسافرتی چه باید جستجو کنید
اندازه خانواده شما چقدر است؟
چادر مسافرتی چقدر وزن دارد؟
چادر مسافرتی چقدر مقاوم در برابر آب و هوا است؟
چه زنگ و سوت باید چادر مسافرتی من داشته باشد؟
در چه فصلی کمپینگ خواهید کرد؟
آیا چادر مسافرتی من باید یک هشتی داشته باشد؟
تهویه چقدر مهم است؟
خرید نمای کلی چادر مسافرتی 4 نفره
انتخاب ما برای بهترین چادر مسافرتی 4 نفره

انتخاب ما برای بهترین چادر مسافرتی در فضای باز چادر مسافرتی 4 نفره کوهنوردی ALPS است . ما احساس می کنیم که این یکی از بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ در آنجا برای یک خانواده 4 نفری به دلایل مختلف است. اولین نفری که از چادر مسافرتی 4 نفره ALPS Mountaineering Lynx است ، دارای نمایه سازی ضد آب بسیار خوبی از 2000 میلی متر در کف و 1500 میلی متر روی دیوارها است. این بدان معنی است که پارچه می تواند در برابر بسیاری از میلی متر آبهایی که در بالای آن ریخته می شود مقاومت کند.

یکی دیگر از دلایلی که ما کوهنوردی ALPS را به عنوان بهترین چادر مسافرتی برای کمپینگ انتخاب کردیم این است که فضای خواب کافی برای یک خانواده 4 نفری دارد تا احساس راحتی کنند. تشک هوا به اندازه ملکه مطمئناً با اتاق اضافی برای کیسه خواب کودکان یا وسایل شما مناسب خواهد بود.

یک مورد که همیشه در چادر مسافرتی به دنبال آن هستیم ، جیب های انبار است. ما می دانیم که این امر بسیار مهم است که یک چراغ قوه را مفید نگه دارید یا سایر چیزهای کوچک را سازماندهی کنید. کوهنوردی ALPS دارای 2 جیب داخلی و یک انبار دنده برای ذخیره چراغ قوه یا تجهیزات شل اضافی شما است. این چادر مسافرتی همچنین دارای دو هشتی است و فقط وزن آن 8 لیوان است بنابراین می توان از آن به عنوان چادر مسافرتی کوله پشتی یا چادر مسافرتی کمپینگ اتومبیل استفاده کرد. به نظر ما این چادر مسافرتی همه صندوق ها را بررسی می کند و به همین دلیل است که ما آن را بهترین چادر مسافرتی 4 نفر در بازار می دانیم.

نمودار مقایسه بهترین چادر مسافرتی های 4 نفره
بهترین چادر مسافرتی – انتخاب ما بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی بهترین چادر مسافرتی سبک بهترین چادر مسافرتی خانوادگی بهترین چادر مسافرتی بودجه

چادر مسافرتی کوهنوردی آلپ خیمه Kelty Grand Mesa Big Agnes Copper HV UL چادر مسافرتی GT NTK Cherokee چادر مسافرتی کولمن ساندوم
8.6 پوند 7.2 پوند 5.2 پوند 7.7 پوند 9.7 پوند
2 درب
2 هشتی
1 فضای داخلی 1 Vestibule 2 درب
2 هشتی 1 درب
بدون هشتی 1 درب
بدون هشتی
65 ‘مساحت طبقه 54.5 ‘مساحت طبقه 57 ‘مساحت طبقه 49 ‘مساحت طبقه 63 ‘مساحت طبقه
52 “ارتفاع 56 “قد ارتفاع 50 ” 52 “ارتفاع 49 “ارتفاع

بهترین چادر مسافرتی 4 فصل بهترین چادر مسافرتی کمپینگ اتومبیل بهترین چادر مسافرتی پاپ آپ بهترین چادر مسافرتی ایستاده در بهترین چادر مسافرتی ضد آب

چادر مسافرتی فصل GeerTop 4 چادر مسافرتی SUV Napier چادر مسافرتی پاپ آپ Gazelle یورکا! جید کانیون Teton Sports Ultra
9.1 پوند 25 پوند 30 پوند 18 پوند 9.3 پوند
2 درب
2 هشتی
1 درب
بدون هشتی 2 درب
بدون هشتی 1 درب
بدون هشتی 2 درب
2 هشتی
54 ‘مساحت طبقه 100 ‘مساحت طبقه 61 ‘مساحت طبقه 64 ‘مساحت طبقه 56 ‘مساحت طبقه
53 “ارتفاع 84 “ارتفاع 78 “ارتفاع 84 “ارتفاع 59 “ارتفاع
چادر مسافرتی های دارای رتبه برتر در هر طبقه بندی:
چادر مسافرتی زمستانی

چادر مسافرتی های کمپینگ خودرویی وجود دارد ، اما انتخاب ما برای بهترین چادر مسافرتی برای کمپینگ اتومبیل باید چادر مسافرتی SUV Napier Backroadz باشد. بسیاری از چادر مسافرتی های کمپینگ اتومبیل مشخصات خاصی دارند که فقط با مدل خاصی از اتومبیل ها مناسب خواهند بود ، اما نه Napier. Napiers دارای یک آستین وسیله نقلیه جهانی است که به هر نوع SUV ، CUV یا Mini Van متصل می شود ، بنابراین نیازی نیست نگران این باشید که آیا مشخصات آن مناسب ماشین شماست یا خیر.

Napier همچنین یکی از بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ اتومبیل است زیرا از نظر فنی ، یک چادر مسافرتی چهار نفره است ، اما با فضای داخلی 9 ‘x 9 آن ، مسلماً به اندازه کافی جادار است. همچنین Napier به یک چادر مسافرتی مستقل تبدیل می شود تا بتوان از آن به عنوان چادر مسافرتی کوله پشتی و کمپینگ اتومبیل استفاده کرد! همچنین با برخورداری از طوفان برای محافظت از آب و هوا و حفظ حریم خصوصی ، به علاوه یک ورودی گسترده که از تهویه مناسب و دسترسی مناسب برخوردار است.

راهنمای نهایی خرید بهترین چادر مسافرتی 4 نفره

انتخاب ما برای بهترین چادر مسافرتی کوله پشتی 4 مرد ، تقریباً چادر مسافرتی Kelty Gran Mesa است . وزن آن فقط 6 پوند 13 گرم – این چادر مسافرتی کوله پشتی انتخابی عالی برای چادر مسافرتی های کوله پشتی سبک است. از ویژگی های خوب این چادر مسافرتی چهار نفره این است که دارای بدنه مش کامل ، تهویه عالی را ایجاد می کند.

بسیاری از بهترین چادر مسافرتی های کوله پشتی نیز با هشتی (محوطه ای برای تمیز نگه داشتن وسایل و لوازم خود ذخیره شده اند) و البته Kelty دارای یک راه راه به اندازه 14 متر مربع از فضای حفاظت شده است. در صورت داشتن 2 بزرگسال و دو کودک کوچک ، Kelty بهترین چادر مسافرتی 4 نفره برای کمپینگ و کوله پشتی است. همچنین ، چادر مسافرتی های برند Kelty برخی از بهترین چادر مسافرتی های با کیفیت در بازار هستند- بنابراین نمی توانید با این انتخاب اشتباه کنید.

اگر فرزندان بزرگتری دارید ، توصیه می کنیم اندازه یک چادر مسافرتی کوله پشتی 6 نفره مانند چادر مسافرتی گنبد Semoo را تهیه کنید. متأسفانه چادر مسافرتی بزرگتر است ، وزن آن بیشتر خواهد بود ، بنابراین باید انتخاب کنید و مهمترین چیز را برای شما انتخاب کنید.

بهترین چادر مسافرتی سبک – چادر مسافرتی سبکترین 4 نفره

عوامل زیادی وجود دارد که به داخل چادر مسافرتی کوله پشتی می رود ، اما مسلماً یکی از مهمترین عوامل وزن است. به همین دلیل است که چادر مسافرتی کوله پشتی Big Agnes Copper Spur HV UL UP را به عنوان بهترین چادر مسافرتی 4 نفره سبک که می توانید خریداری کنید ، انتخاب کردیم. یک برج بزرگ از چادر مسافرتی این است که بسته به تعداد افراد زیادی که با خود خواهید داشت در اندازه های مختلفی وجود دارد. این چادر مسافرتی 4 نفره فقط 5 پوند 3oz وزن دارد که آن را به صورت چادر مسافرتی 4 نفره در نور فوق العاده می کند. اندازه نیز به طور قطع چیزی است که باید در مورد چادر مسافرتی ماوراء بنفش مورد توجه قرار گیرد. Big Agnes در واقع به گونه ای طراحی شده است که با معماری قطب زیاد و دیوارهای تندتر خود فضای بیشتری به شما می دهد که فضای بیشتری را به فضای اطراف و گسترش می دهد.

داشتن یک چادر مسافرتی کمپینگ سبک وزن بسیار عالی است ، اما در مورد سایر چاههای مانند ماندگاری برای نگه داشتن در هوای بد چه می توان گفت؟ این Big Agnes برخی از مشخصات عالی برای هوازدگی مانند هشتی های دوبل را نشان می دهد که مساحت 18 متر مربع را برای ذخیره دنده های خشک فراهم می کند و هر درز با نوار پلی اورتان ضد آب و بدون حلال ضبط می شود. رنگین کمان و کف نیز بسیار با دوام هستند و دارای امتیاز ضد آب 1200 میلی متر هستند.

اما این Big Agnes در اینجا متوقف نمی شود – همچنین دارای فضای ذخیره سازی سقف ، 8 جیب مش و 4 جیب رسانه ای است. از آنجایی که این چادر مسافرتی دارای موارد اضافی به علاوه فوق سبک وزن است – قطعاً یکی از چادر مسافرتی های مورد علاقه ما در این لیست است!

بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی

اگر به دنبال بهترین چادر مسافرتی خانوادگی 4 نفره هستید ، چادر مسافرتی NTK Cherokee GT را پیشنهاد می کنیم . اگر خانواده ای با 2 بزرگسال و 2 فرزند کوچکتر هستید ، این چادر مسافرتی بزرگ چادر مسافرتی خانوادگی است. ما این چادر مسافرتی را برای خانواده ای با فرزندان بزرگتر توصیه نمی کنیم زیرا راحت نخواهد بود و به شما اتاق خواب کافی می دهد. اگر به دنبال چادر مسافرتی های خانوادگی ارزان هستید- Cherokee GT به دلیل قیمت بسیار مقرون به صرفه ، چادر مسافرتی مبتدی بزرگی برای خانواده است. مگس باران دارای 2500 میلی متر ضد آب است ، همچنین دارای جیب ابزار و یک شیروانی برای ذخیره سازی و یک سقف مش تهویه شده است. کفپوش نیز از مواد ضد قارچ با سنگین ساخته شده است و شما را خشک و محافظت می کند.

به دنبال چادر مسافرتی های خانوادگی یا چادر مسافرتی برای خانواده 4 نفری هستید اما بچه های بزرگتر هم دارند؟ توصیه می کنیم اندازه یک چادر مسافرتی 6 نفره را ببینید و چادر مسافرتی شخصی Tomount 6 را چک کنید. این چادر مسافرتی فضای مهیج را برای یک خانواده 4 نفره به همراه تمام کیف و تجهیزات شما فراهم می کند. Tomount فقط 8 دقیقه طول می کشد تا تنظیم شود و نمایه سازی ضد آب 4000 میلی متر است. این چادر مسافرتی همچنین به همراه یک درگاه دستی برقی که به شما امکان می دهد یک سیم برق را در خارج از چادر مسافرتی اجرا کنید تا بتوانید دستگاه های خود را شارژ کنید. به نظر ما ، بهترین چادر مسافرتی برای خانواده 4 نفره در آنجا است.

بهترین چادر مسافرتی بودجه – بهترین چادر مسافرتی زیر 100 دلار

انتخاب ما برای بهترین چادر مسافرتی های 4 نفره زیر 100 دلار قطعاً چادر مسافرتی Coleman SunDome است . با داشتن 5000 بررسی پنج ستاره در آمازون ، چادر مسافرتی مرد Coleman 4 برای خانواده ای که به دنبال بهترین چادر مسافرتی کمپینگ بودجه در بازار است ، یک انتخاب عالی برای خانواده است. چادر مسافرتی های دوستانه زیادی برای انتخاب آنجا وجود دارد ، اما ما چادر مسافرتی Coleman Dome را دوست داریم زیرا دارای کف جوش داده شده و درزهای معکوس است – این به شما کمک می کند تا در صورت باران سفر در اردوگاه خود ، آب را آب نگه داشته و خشک کنید.

یکی دیگر از دلایلی که ما عاشق Coleman Dome هستیم به این دلیل است که نه تنها بهترین چادر مسافرتی برای خرید با بودجه ، بلکه قابلیت بسته بندی عالی نیز دارد (60 60 5/16 16 60 سانتی متر) و حمل آن بسیار آسان است. این قطعاً یکی از بهترین چادر مسافرتی های مقرون به صرفه در بازار و به دلایل خوبی است – چادر مسافرتی دارای زمان تنظیم حدود 5 دقیقه و سیستم تهویه مطبوع عالی با 2 پنجره و یک دریچه زمین است.

Coleman Dome گزینه ای برای چادر مسافرتی 4 نفره ارزان قیمت است که خانواده هایی را که به دنبال بهترین چادر مسافرتی برای پول هستند و خانواده هایی که علاقه مند به کمپینگ های گاه به گاه هستند ، سوئیت می کند. برای قیمت ، احساس می کنیم بهترین چادر مسافرتی ارزان قیمت در آنجا و چادر مسافرتی مبتدی عالی برای یک خانواده است. Coleman همچنین یک مارک بسیار شناخته شده است و آنها برخی از بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ را با بهترین کیفیت در بازار می سازند.

بهترین چادر مسافرتی ضد آب 4 نفره

همه چادر مسافرتی ها ادعای ضد آب بودن دارند. اگرچه – وقتی در آزمایش قرار می گیرید ، بسیاری از آنها با شکست مواجه می شوند. به همین دلیل ما توصیه می کنیم چادر مسافرتی کوه فوق العاده Teton Sports Mountain را به عنوان بهترین چادر مسافرتی ضد آب خانواده در آنجا قرار دهید. دلیل این امر این است که چادر مسافرتی در حقیقت به گونه ای طراحی شده است که یک درز واحد نداشته باشد. درزهایی که به درستی بسته نشده اند و یا از طراحی ضعیفی برخوردار نیستند ، عموماً باعث ایجاد نشتی یا حتی بدتر می شوند – یک گودال که راه خود را به محله های خواب شما می کند. به همین دلیل ، تتون تصمیم گرفت چادر مسافرتی را کاملاً یکدست بسازد – در نتیجه احتمال بروز نشت درزها را از بین می برد.

تنها نکته منفی این چادر مسافرتی ضد آب 4 مرد این است که هنگام روشن شدن رنگین کمان ، هیچ پنجره ای وجود ندارد. برای جبران هیچ ویندوز ، رنگین کمان در منافذ ساخته شده است ، بنابراین قطعاً هنوز جریان هوا وجود دارد. رنگین کمان با 66D ripstop بسیار پایدار است و نایلونی با روکش PU که دارای امتیاز 3000 میلی متر است. سایر مشخصات عالی در مورد این چادر مسافرتی ، کف عمیق و وان مانند آن است ، چیدمان آن چقدر آسان است و ورود و بیرون آن چقدر آسان است.

بخش مورد علاقه ما در مورد این چادر مسافرتی این است که اگر شما یک هوای غیر منتظره از آب و هوا (برای بهتر) دارید می توانید رنگین کمان را برداشته و منظره ای بی وقفه و شگفت انگیز از آسمان شب داشته باشید. ما کاملاً عاشق stargazing هستیم ، بنابراین این تتون را به عنوان یکی از بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ با کیفیت در کتاب های ما قرار می دهد!

چادر مسافرتی بهترین فصل 4 نفر 4

اگر به دنبال بهترین چادر مسافرتی ضد آب 4 نفره 4 فصل هستید ، ما اکیداً خرید چادر مسافرتی کوله پشتی GeerTop Portable 4 Person 4 Season را پیشنهاد می کنیم . این چادر مسافرتی 4 برای بهترین عایق بندی ضد آب در آنجا است زیرا دارای مشخصات ضد آب 3000 on روی دیوارها و 5000 میلی متر برای کف است. این چادر مسافرتی برای داشتن چنین نمایه سازی ضد آب بالا بسیار سبک است و فقط وزن آن حدود 9 پوند است.

یکی دیگر از ویژگی های خوب این چادر مسافرتی 4 فصل 4 نفره این است که دارای هشتی است که در هنگام استفاده از آن یک باریکه دو برابر است. ما همچنین دوست داریم که دارای 2 ورودی و 2 پنجره تهویه با استفاده از جریان هوا بهینه باشد. از آنجا که این یک چادر مسافرتی 4 فصل است – دارای لبه دامن برفی است و پنجره های تهویه ساخته شده اند تا بتوانند در باران باز شوند.

اگر به دنبال چادر مسافرتی برای کمپینگ در هوای سرد هستید یا می دانید که در باران می روید کمپینگ کنید- GeerTop یک انتخاب عالی برای گرم و خشک نگه داشتن شما است.

بهترین خیمه 4 نفره

اگر به دنبال یک چادر مسافرتی مونتاژ سریع هستید ، چادر مسافرتی توپی کاملاً قابل حمل Gazelle T4 Pop-Up Camping Hub قطعاً بهترین چادر مسافرتی فوری 4 نفره در بازار است. هرکسی که این چهار مرد پاپ آپ را مرور کرده باشد ، به آن 5 ستاره داده شده است و به همین دلیل مناسب است. Gazelle فوق العاده قانع کننده است و می تواند در 90 ثانیه یا کمتر از آن آماده و آماده باشد. چادر مسافرتی پاپ آپ همچنین چادر مسافرتی کابین است ، بنابراین می توانید به راحتی در داخل چادر مسافرتی بایستید زیرا سقف در ارتفاع 6.5 فوت اندازه می گیرد!

علاوه بر تنظیم آسان و جادار در داخل که به راحتی 4 نفر مناسب است ، Gazelle دارای یک پرواز باران ضد آب و 6 ویندوز نیز به شما تهویه مناسب می دهد. یکی از جالب ترین و بهترین ویژگی های این چادر مسافرتی اردوگاه آسان این است که کف قابل جدا شدن دارد! کف پلی استر توسط نوار ضخیم قلاب و استحکام اضافی اطراف محوطه چادر مسافرتی نگه داشته می شود و به راحتی و به راحتی می توان آنرا پاک کرد یا لرزید. دیگر تلاش نمی شود همه خاک را از چادر مسافرتی خود بیرون بکشید. این تنها به یکی از بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ در ذهن ما تبدیل می شود!

بهترین چادر مسافرتی 4 نفری که می توانید در آن بایستید

یکی از آزار دهنده ترین چیزها در مورد کمپینگ در چادر مسافرتی این است که در تمام مدت حضور در چادر مسافرتی ، چمباتمه بزنید. بعضی از افراد چادر مسافرتی جادار می خواهند که بتوانند در آن بایستند و در آن قدم بزنند. به همین دلیل ما یورکا را برداشتیم! چادر مسافرتی کمپینگ سه فصل جید کانیون به عنوان بهترین چادر مسافرتی 4 نفره بلند در بازار است.

هنگام جستجوی چادر مسافرتی هایی که می توانید در آن بایستید ، می خواهید چادر مسافرتی پیدا کنید که حداقل 6 فوت قد داشته باشد. Eureka Jade Canyon یک قدم جلوتر می رود و ارتفاع مرکز از همه راه تا 7 فوت می رسد! علاوه بر اینکه فقط ارتفاع مرکز آن 7 فوت است – دیوارها تقریباً عمودی هستند که می توان کل چادر مسافرتی را به راحتی در آن رفت و آمد کرد. حتی اگر یک چادر مسافرتی کمپینگ 2 اتاق نباشد ، اما هنوز هم یک اتاق اتاق دارد و در آن احساس راحتی خواهید کرد.

مورد علاقه ما و یکی از جالب ترین ویژگی های این چادر مسافرتی سیستم Eluminate است که دارای پنل های پارچه قابل جابجایی است که نور را از یک فانوس LED استاندارد به کف بازتاب می دهد و باعث افزایش نورپردازی در سطح کف تا سه برابر می شود! آنها همچنین دارای یک جیب ذخیره سازی رسانه ای با پوشش دوستانه لمسی هستند ، بنابراین می توانید از قرص های خود که در طوفان باران گرفتار شده اید ، استفاده کنید.

در هنگام خرید یک چادر مسافرتی چه باید جستجو کنید
چادر مسافرتی های خوب برای کمپینگ
اندازه خانواده شما چقدر است؟
هنگام جستجوی بهترین چادر مسافرتی 4 مرد ، توجه به اندازه چادر مسافرتی بسیار مهم است. اغلب مواقعی که یک چادر مسافرتی به عنوان یک چادر مسافرتی 4 نفره تبلیغ می شود ، در واقع 4 فرد بزرگسال با راحتی داخل آن قرار نمی گیرد. این چادر مسافرتی ها برای خانواده 4 نفره با 2 بزرگسال و 2 فرزند خردسال بهترین است.

بسیاری از تولید کنندگان تصور متفاوتی از اندازه یک فرد بالغ دارند- بنابراین فیلم مربع چادر مسافرتی از یک مارک به مارک دیگر تغییر خواهد کرد. توصیه می کنیم به قسمت مربع چادر مسافرتی نگاهی بیندازید و در صورت داشتن فرزندان بزرگتر با خود در نظر بگیرید یا اینکه مایل به تهیه یک ایرفرش یا وسایل دنده خود در داخل هستید

اگر به دنبال بهترین چادر مسافرتی های کمپینگ هستید که مناسب 4 فرد بزرگسال باشد ، توصیه می کنیم اندازه و گرفتن یک چادر مسافرتی برای 6 نفر را تهیه کنید.

چادر مسافرتی چقدر وزن دارد؟
وزن یکی دیگر از عوامل بسیار مهم است که باید هنگام خرید چادر مسافرتی به دنبال آن باشید. نوع چادر مسافرتی خریداری شده بر اساس آنچه شما می خواهید با چادر مسافرتی خود انجام دهید پایه ریزی خواهد شد. بسیاری از افراد یک چادر مسافرتی کوله پشتی و کمپینگ اتومبیل می خواهند ، اما برخی دیگر چادر مسافرتی سبک را می خواهند که بتوانند از آن برای backcountry / camping camping استفاده کنند. برخی دیگر می دانند که آنها به هیچ وجه در اردوگاه های پشت سر هم نخواهند بود ، بنابراین اگر چادر مسافرتی شان کمی بیشتر از حد معمول باشد ، مهم نیستند.

وزن واقعاً می تواند ایده شما را در مورد بهترین چادر مسافرتی 4 نفره ایجاد یا خراب کند. چادر مسافرتی های کوله پشتی معمولاً زیر 7 پوند وزن دارند و چادر مسافرتی های کمپینگ گاه به گاه می توانند تا 40 پوند وزن داشته باشند! اول ، شما باید کاری را که می خواهید با چادر مسافرتی خود انجام دهید انتخاب کنید ، و سپس تصمیم خرید چادر مسافرتی خود را بر اساس آن قرار دهید.

اگر به دنبال یک چادر مسافرتی کوله پشتی هستید ، به شما توصیه می کنیم با خرید چادر مسافرتی که وزن آن زیر 10 پوند باشد ، بچسبانید.

چادر مسافرتی چقدر مقاوم در برابر آب و هوا است؟
بهترین چادر مسافرتی برای خانواده 4 نفره
همه بهترین مارک های چادر مسافرتی کمپینگ در خارج از آن ، ضد آب هستند. اگرچه ، هنگام خرید چادر مسافرتی ، ارزش توجه به امتیازات ضد آب را دارد. سلسله های درجه بندی از 800mm (میلی متر) تا 10،000 میلی متر متغیر است. این بدان معنی است که پارچه روی چادر مسافرتی می تواند در برابر بسیاری از میلی مترهای آب قبل از خیس شدن مقاومت کند.

اگرچه ، فقط به دلیل اینکه امتیاز ضد آب در سمت پایین 10،000 میلی متر است به معنای این نیست که چادر مسافرتی خوبی نیست و شما را خشک نمی کند. چادر مسافرتی برای اینکه کاملاً ضد آب باشد ، باید دارای یک طرح کاملاً گرد باشد. همچنین ، امتیاز ضد آب بالاتر – چادر مسافرتی سنگین تر و سفت و سخت تر است – که ممکن است چیزی نباشد که به دنبال آن هستید. یک چادر مسافرتی با دیوارهای دارای رتبه بندی 1000 میلی متر و طبقه بندی 1500 میلی متر باید شما را خیلی خشک نگه دارد.

غالباً چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی ضد آب با درجه بندی متفاوت ضد آب برای کف و دیوارها به بازار عرضه می شوند. طبقات معمولاً از درجه حرارت ضد آب بالاتری برخوردار خواهند بود زیرا این پارچه از استحکام بیشتری برخوردار است و شما می خواهید یک طبقه چادر مسافرتی باشد که بتواند در برابر ساییدگی مقاومت کند.

هنگامی که انتخاب می کنید که درجه بندی ضد آب برای شما مناسب است ، باید در نظر بگیرید که در کدام سال از سال احتمال ورود به اردوگاه را در نظر بگیرید. همچنین در مورد برنامه ریزی سفر مسافرتی و نزدیک تر شدن به سفر خود ، به این فکر کنید که آیا باران پیش بینی می شود؟ هنوز بروم؟ اگر احتمال باران وجود داشته باشد ، بسیاری از افراد به اردو نخواهند رفت و اگر یکی از این افراد باشید ، بیش از من بیش از حد نگران امتیاز ضد آب چادر مسافرتی خود نخواهید بود. اگر در باران کمپ می کنید- توصیه می کنیم به دنبال یک ضد آب از 1000 میلیمتر یا بالاتر باشید.

چه زنگ و سوت باید چادر مسافرتی من داشته باشد؟
علاوه بر اندازه ، وزن و ضد آب بودن عاملی برای تصمیم گیری در مورد مناسب چادر مسافرتی برای شما ، بسیاری از افراد به دنبال نوع خاصی از چادر مسافرتی های متناسب با نیازهای خود هستند. بعضی از افراد چادر مسافرتی می خواهند که بتواند در آن بایستد ، برخی افراد چادر مسافرتی را با هشتی ، یک چادر مسافرتی با تعداد زیادی جیب ، یک چادر مسافرتی که متناسب با بودجه آنها باشد ، یا یک چادر مسافرتی با راه اندازی آسان می خواهند.

ما می دانیم که ذخیره سازی ، هشتی ، تهویه adequte و ضد آب عالی موارد اضافی هستند که معمولاً هنگام تصمیم گیری در مورد خرید چادر مسافرتی به دنبال آن هستیم و به طور کلی بیانگر این موضوع است که چادر مسافرتی یکی از بهترین کیفیت چادر مسافرتی ها است. اگر چادر مسافرتی تمام آن صندوق ها را چک کند- من فروخته ام!

در چه فصلی کمپینگ خواهید کرد؟
چادر مسافرتی در برف
این چیزی است که باید هنگام انتخاب کدام چادر مسافرتی مناسب برای شما در نظر بگیرید. بسیاری از افراد تنها وقتی از آب و هوای خوب و گرم استفاده می کنند ، از اردو زدن لذت می برند ، بنابراین نیازی به تمرکز بر روی این قسمت از چادر مسافرتی ها نیست. اما برخی از افراد به دنبال بهترین چادر مسافرتی های اطراف چادر مسافرتی های 4 فصل هستند که می توانند باران های شدید ، وزش باد شدید و برف را تحمل کنند.

اگر به دنبال چادر مسافرتی برای اردو زدن در هوای بهتر هستید ، یک چادر مسافرتی 2 فصل باید مناسب شما باشد. این چادر مسافرتی ها با مواد سبک تر ، قطب های کمتری و پنجره های مش بیشتری تهیه شده اند تا بتوانند چادر مسافرتی شما را تا حد امکان راحت کرده و از تهویه مطلوبی برخوردار شوند. بیشتر 2 چادر مسافرتی های فصل هنوز در برابر باران محافظت می کنند ، اما احتمالاً برای بارندگی های بیشتر از یک یا دو روز نیست. این چادر مسافرتی ها معمولاً چادر مسافرتی های ارزان قیمت 4 نفره و کمی بهتر از 3 یا 4 چادر مسافرتی فصلی در بودجه هستند.

اگر می خواهید از اوایل بهار تا اواخر پاییز اردو بزنید ، توصیه می کنیم یک چادر مسافرتی 4 نفری 3 نفره را انتخاب کنید. چادر مسافرتی هایی که به مدت 3 فصل طراحی شده اند برای باران و استفاده طولانی تر قابل اطمینان تر هستند زیرا مواد غالبا ضخیم تر و قاب ها اغلب قوی تر هستند. معمولاً 3 چادر مسافرتی فصلی با یک پرواز بارانی کامل به طول می انجامد که می تواند از بین برود و ساختن این نوع چادر مسافرتی بیشترین واترین چادر مسافرتی است که می توانید خریداری کنید.

پس چادر مسافرتی های 4 فصل چطوره؟ آنها به طور قطعی در آنجا هستند اما اغلب اوقات کوهنوردان مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل نیاز به محافظت از مردم از سخت ترین شرایط – آنها معمولاً گران ترین نوع چادر مسافرتی هستند که می توانید خریداری کنید.

آیا چادر مسافرتی من باید یک هشتی داشته باشد؟
هنگام انتخاب چه خیمه ای را باید بخرید – آیا باید به دنبال تابلویی باشید که دارای هشتی باشد؟ حتی بهتر سوال – هشتی چیست؟ هشتی چادر مسافرتی محوطه ای است که بر روی جلوی چادر مسافرتی ساخته شده است که برای محافظت از دنده شما طراحی شده است. آنها معمولاً کف ندارند و در هنگام خواب به محافظت از وسایل شما کمک می کنند. وستیبول ها مکان مناسبی برای ذخیره کفش یا کفش های کثیف هستند ، بنابراین نیازی نیست آنها را داخل چادر مسافرتی بیاورید و اتاق خواب خود را کثیف کنید.

بنابراین شما احتمالاً در حال فکر کردن هستید – آیا واقعاً باید یک هشتی در چادر مسافرتی خود داشته باشم؟ پاسخ به آن بستگی به این دارد که شما در چه اردوهایی قرار خواهید گرفت. اگر می خواهید به کمپینگ اتومبیل بروید ، احتمالاً به یکی از آنها احتیاج ندارید ، زیرا می توانید تمام وسایل اضافی اضافی خود را در ماشین خود ذخیره کنید. اگر می خواهید به اردوگاه های backcountry بپردازید ، توصیه می کنیم یک چادر مسافرتی را با یک هشتی بخرید تا بتوانید مکانی برای ذخیره دنده های خود را در آن ببندید. در هر صورت ، قطعاً یک چادر مسافرتی 4 نفره با هشتی وجود دارد که در فهرست بالا درج شده است. اگر بودجه دارید ، این نکته را بخاطر بسپارید که بعضی از چادر مسافرتی های با بهترین ارزش شامل یک هشتی نیست.

تهویه چقدر مهم است؟

تهویه کافی ، ویژگی بسیار مهمی است که باید هنگام خرید چادر مسافرتی به دنبال آن باشید. در تمام مدت شب در چادر مسافرتی های پرتقاطع گیر کرده اید و می توانید یک مضرات را برای سفر خود در کمپینگ قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که هنگام خرید چادر مسافرتی برای بررسی اینکه آیا پرواز باران دارای تهویه است زیرا برخی از مدلهای ارزانتر چادر مسافرتی همه مش هستند ، اما وقتی پرواز باران را بر روی آن قرار می دهید ، درون چادر مسافرتی داغ گیر کرده اید و هوایی در آن جریان ندارد.

خرید نمای کلی چادر مسافرتی 4 نفره
به طور کلی ، تصمیم گیری در مورد چادر مسافرتی 4 نفره که می خواهید بخرید می تواند کاملاً یک چالش باشد. هنگام تصمیم گیری در مورد بهترین چادر مسافرتی چهار نفره برای شما و خانواده ، موارد مختلفی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. در نهایت ، شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع ماجراجویی را با استفاده از چادر مسافرتی خود انجام می دهید و سپس تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک چادر مسافرتی اولتراسایت 4 نفره ، بهترین چادر مسافرتی 4 نفره ارزان یا بهترین چادر مسافرتی برای خانواده 4 نفری را انتخاب کنیم. فکر می کنید فقط یک چادر مسافرتی بهترین جهان وجود دارد ، و این بستگی به آنچه در یک چادر مسافرتی برای آن ارزش دارید ، بستگی دارد. هرچه تصمیم بگیرید ، امیدواریم که این راهنما به شما در انتخاب بهترین چادر مسافرتی کمپینگ در فضای باز برای شما کمک کند.


در یک کمپینگ یا شناور می روید؟ برخی از پست های دیگر ما را ببینید!
ملزومات سفر نهایی شناور – چه چیزی را در سفر float قرار دهید
بهترین پیاده روی ها در پارک ملی Rocky Mountain
10 بهترین سفر شناور در میسوری
آیا یک چادر مسافرتی 4 نفره مورد علاقه برای افزودن به این لیست دارید؟ مواردی که هنگام خرید چادر مسافرتی به دنبالش هستید چیست؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>