چاپ فیلم با نور پس زمینه در مقابل چاپ بنر فلکس بک لایت

آرم ، شما نیاز به علامت گذاری مناسب دارید. ایجاد تصاویر و آگهی هایی با رنگ های روشن ، کنتراست بالا و طرح های پویا یک روش مطمئن برای جلوگیری از متوقف کردن مردم و توجه هر آنچه که تبلیغ می کنید است. امروزه با وجود محصولات و خدمات بسیار متنوعی در بازار ، سخت است بدانید کدام روش چاپ مناسب برای شما است. ما در مورد تفاوت های بین دو روش رایج در چاپ امروز ، چاپ فیلم با نور پس زمینه و چاپ بنر فلکس ، و مزایای هر یک صحبت خواهیم کرد.

چاپ فیلم با نور پس زمینه با استفاده از یک براق براق از یک طرف و یک طرف تشک از طرف دیگر ، تصاویر خیره کننده ای را ایجاد می کند. محصول نهایی به نظر می رسد که از پشت آن روشن شده است و باعث ایجاد کنتراست فوق العاده ای می شود. با استفاده از منبع نور پراکنده درون جعبه ، رنگ ها و کلمات در بیننده ظاهر می شوند. اغلب علائم فیلم دارای نور پس زمینه را در ایستگاه های اتوبوس ، فرودگاه ها و رستوران های فست فود مشاهده خواهید کرد. آنها از کیفیت تقریباً سه بعدی برخوردار هستند که سر را چرخانده و چشم را درگیر نگه می دارد.

بک لایت

چاپ بنر فلکس یکی از رایج ترین اشکال چاپ است. این دیجیتالی تصاویر و کلمات را بر روی قطعات انعطاف پذیر از مواد چاپ می کند. این معمولاً برای رویدادهای فضای باز استفاده می شود. مواد بادوام برای مقاومت در برابر باد ، باران و برف در طولانی مدت بسیار مناسب است. نور طبیعی خورشید بهترین روش برای روشن کردن تصاویر روی بنر است. چاپ بنر فلکس یک نوع چاپ ارزان و با هزینه کم است. ویژگی های همه کاره و کشش آن باعث می شود که برای انواع مناسبت ها عالی باشد.

هنگام مقایسه چاپ بنر فلکس با چاپ فیلم با نور پس زمینه ، واقعاً روز و شب مقایسه می کنید. چاپ بنر فلکس سنتی شمع را به محدوده پویا نور و رنگی که در چاپ فیلم با نور پس زمینه مشاهده می کنید ، نگه نمی دارد. بنرهای فلکس بطور قابل توجهی مسطح و دو بعدی از آگهی ها و علائم فیلم با نور پس زمینه به نظر می رسند. با این حال ، چاپ فیلم با نور پس زمینه می تواند گرانتر باشد و به یک منبع نوری بستگی دارد تا صدای غنی و کنتراست تیز خود را نشان دهد ، در حالی که بنرهای فلکس بدون برق کار می کنند. اگر قصد دارید ده ها نشان و بنر را برای یک رویداد در فضای باز یا یک رویداد ویژه یک بار چاپ کنید ، چاپ بنر فلکس ممکن است راهی باشد. اگر در حال طراحی یک بنر بزرگ داخلی هستید یا برای جذب مشتریان جدید به مشاغل خود ، به سیستم وارد می شوید ، چاپ فیلم دارای نور پس زمینه ، نوع تصویری خیره کننده را ایجاد می کند که همیشه توجه مردم را به خود جلب می کند.