۱۰۰ بک لینک رایگان قدرتمند با اتوریتی بالا [ آپدیت ۲۰۲۰ ]

اما سوالی که بعد از ساخت بک لینک ها برای بیشتر مدیران سایت ها پیش میاد و معمولا زیاد از ما می پرسند این است که : چقدر طول میکشد که این بک لینک ها بر روی نتایج گوگل تاثیر بگذارد. متاسفانه چیزی که این روزها بسیار آن را میبینیم٬ افرادی هستند که فکر میکنند بک لینک در همان تبلیغات متنی که اکثرا در سایتهای ایرانی جا افتاده است خلاصه میشود و هرکس که اسمی از بک لینک آورد٬ یعنی ماهیانه چند هزار تومان بدهیم تا سایتی لینک مارا در بخش تبلیغات متنی خود بگذارد! اگر به دنبال بهترین قیمتها برای خرید بک لینک و رپورتاژ و یک پنل مدیریتی قوی هستید، تسمینو دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید. بک لینک همان تبلیغات متنی است! درحقیقت گوگل از این روش لینک سازی متنفر است و اگر شبکه شما را شناسایی کند با شما برخورد میکند. مقالات سایت را عینا در شبکه های اجتماعی کپی نکنید، برداشتی کوتاه از مقاله را با بیانی جدید بازنویسی کرده و لینک سازی مورد نظر خود را در این متن انجام دهید. که این لینک می تواند از متن ، تصاویر ، آیکون، بصورت follow یا nofollow و به اشکال مختلف دیگری باشد و موجب انتقال کاربران به سایت شما شوند.

همچنین به علت بالا بودن پیج رنک و دامین اتوریتی سایتهای خبری ، می توانید اتوریتی و رنک و رتبه سایت خود در گوگل را بالا ببرید. البته در این که دیگر پیج رنک اهمیتی ندارد شکی نیست٬ اما همچنان یک سیگنال نسبتا تایید شده در افزایش تاثیر لینک هاست. بعد شروع کردیم به تعویض قالب سایت و بهبود تجربه کاربری مقالات زیادی خوندیم و کارهای زیادی کردیم ولی باز موفقیت قابل قبولی نداشتیم و همچنان رقبا سیر صعودی خودشون رو حفظ کرده بودند و بعضیها کلاً با سرعت موشک در حرکت بودند. حال این وب سایت یک دامنه معتبر است که لینک های زیادی از وب سایت های محلی و خبری دارد و به دلیل وجود این لینک ها، گوگل این وب سایت را یک دامنه قابل اطمینان و معتبر در نظر می گیرد. لینک شدن سایت به صورت مخفی: لینکها را قرار میدهند تا کاربران ببینند و از آن استفاده کنند، ولی زمانی که لینک مخفی باشد و قابل نمایش نباشد، Backlink غیره طبیعی است.

اگر سایتهای خوشه ای به صورت دستی مورد بررسی قرار گیرند ، فقط می توانید سایتهایی را که بخشی از آن خوشه هستند از دست دهید نه همه ی آن. خود بک لینک به خودی خود بخش مهمی از سئو را در دست دارد. راه و روشی که یک فرد موفق یا یک برند معتبر طی کرده تا به وضعیت امروز دست یابد ، از این جهت که تمامی انسان ها به موفقیت و توسعه کسب و کار خود علاقه دارند ، بسیار پرمخاطب است. تیم سئو تهران به شما معتبر ترین رسانه ها را برای درج بک لینک قوی را معرفی میکند تا برای سایت خود بهترین و با اعتبار ترین بک لینک ها را استفاده کنید تا با به روز رسانی های گوگل دچار پنالتی نشوید. قطعا این روش هنوز هم یکی از روش های طبیعی و مرسوم دریافت لینک محسوب می شود که اگر تداوم داشته باشد ، نتایج شگفت انگیزی را برای سایت شما به همراه خواهد داشت. چون شانس شما را برای دریافت رتبه بالاتری در نتایج جست و جوی ایران افزایش میدهند. لینکها مشخصهای به نام Rel دارند که میتوانیم با آن به موتورهای جستجو بگوییم که از PR juice و Link Juice ما چیزی برای آن صفحه ببرند یا خیر.

سایت هایی که بک لینک طبیعی ،زیاد دارند و همچنین محتوای جدید و منظم قرار می دهند رتبه خوبی دارند. تعداد لینکهای داخل صفحه: این که گوگل بداند لینکهای خروجی از یک سایت طبیعی هستند یا خیر٬ توسط فاکتورهای زیادی مشخص میشود . لینک شدن سایت شما در سایت غیرمرتبط به موضوع سایت: معمولا کاربران در سایت خود لینکهایی را قرار میدهند که با موضوع وبلاگشان مرتبط باشد، اگر موضوع سایت شما در مورد بهینه سازی سایت باشد و در آن سایت اسب فروشی را لینک کنید، طبیعی ست که بک لینک بد است. بک لینکهای مضر آنهایی هستند که از سایتهای غیرمرتبط می باشند٬ دارای تعداد لینکهای خروجی بسیار زیادند٬ از سایتهایی با IPهایی که اسپم شناخته شدهاند هستند٬ Anchor text شما را بسیار تکرار کرده اند و خودشان نیز تولید محتوا نمیکنند. لینک شدن سایت در سایتهای کپی بردار و بی کیفیت: همانطور که سایتهایی بی کیفیت خودشان کیفیت چندانی ندارند، لینکهایی که از آنها به سایت شما ارسال میشود بد است و اگر آن سایتها اسپم باشند حتی باعث میشود در شرایطی به رتبه سایت شما آسیب برساند. البته میشه برای دایرکتوریهای خاص و باکیفیت هم هزینه کرد اما ولی این هزینه برای افزایش اعتبار سایت باشه اصلاً به صرفه نیست.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید