1 در 4 ماساچوست کارگران بیکاری در میان coronavirus همه گیر

یک چهارم از ماساچوست کارگران از دست داده اند شغل خود را به عنوان کسب و کار shutdown باعث بیماری همه گیر کوروناویروس را موجب بدتر از فاجعه اقتصادی پس از رکود بزرگ.

نزدیک به 3.2 میلیون گذاشته و آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته از جمله دیگر 55,448 گذاشته و خلیج کارکنان دولت به عنوان نرخ بیکاری افزایش یافت و برای یک هفتم هفته با توجه به فدرال کار داده.

حدود 33.5 میلیون نفر در سراسر کشور و 949,699 در ماساچوست را در زمینه رفع بیکاری به عنوان شیوع ویروسی مجبور است بسیاری از شرکت ها به نزدیک gobbling تا شغل. که معادل 1 در 5 کارگران در سطح ملی و یا 1 در 4 کارگران در ماساچوست که در آن نیروی کار در ماه مارس بالغ بر 3,740,600 کارگران با توجه به دولت داده است.

این 55,448 رقم برای هفته پایان مارس 2 به پایین است که تقریبا 16,000 از هفته قبل که می گویند 71,358 جدید براده. که از تمام زمان بالا از 181,423 ادعا می کند در یک هفته تنها در پایان ماه مارس.

دولت در حال حاضر بیش از دو هفته به ارائه مزایای به طیف گسترده یا متقاضیان از جمله فرفره کارگران و خود اشتغالی که واجد شرایط برای منافع تا زمانی که کنگره گسترش واجد شرایط بودن تحت اصطلاح مراقبت عمل در ماه گذشته. به روز رسانی اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از کسانی که کارگران به دنبال منافع است و انتظار می رود بعد از پنج شنبه.

مقامات نیروبخش برای چه می رود به یک گریم مارس شغل گزارش که دولت فدرال را صادر جمعه. این اولین ماه گزارش پس از coronavirus بحران آغاز شد و از آن به احتمال زیاد بدترین, از, مدرن, رکورد نگه داشتن آغاز شد و پس از جنگ جهانی دوم.

نرخ بیکاری پیش بینی شده است برای رسیدن به حداقل 16 درصد — بالاترین نرخ پس از رکود بزرگ. اقتصاددانان برآورد 21 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه گذشته پاک کردن تقریبا تمام کار رشد 11 سال گذشته پس از رکود بزرگ در یک ماه.

“فدرال قرار خواهد داد نرخ بیکاری در 16 ٪ در روز جمعه اما این سه و نیم هفته به تعویق افتاد. زمان واقعی نرخ بیکاری احتمالا بسیار بالاتر” گفت: Greg Sullivan از پیشگامان موسسه در بوستون.

که قطعا درست در ماساچوست شد که از هفته گذشته 24 درصد از دولت غیر نظامی نیروی کار تا به حال در زمینه نرخ بیکاری

اما ناظران می گویند که این آمار و ارقام خیره کننده نمی خواهد به طور کامل تصرف قدر از آسیب coronavirus است وارد در بازار کار. بسیاری از مردم هنوز هم تا به حال ساعت کاهش می یابد و قطع پرداخت. دیگران که نیست به دنبال شغل جدید پس از گذاشته شدن در این تلخ محیط زیست حتی نمی توان به عنوان بیکار. آن را نیز نمی گرفتن هر کسی که گذاشته اما تاخیر در تشکیل پرونده برای منافع.

رکورد-سطح نیاز به کشیده تا به دولت در حال حاضر کم اعتماد صندوق استفاده می شود به پرداخت مزایای. قبل از coronavirus بحران ماساچوست صندوق بیکاری پنجم-اکثر بودجه حساب در کشور است. قبل از بحران در مارس 1, دولت, صندوق تا به حال 1.6 میلیارد. آوریل 1 که تعادل کاهش یافته است به $1.4 میلیارد و پایین بود بیش از نیمی به $748 میلیون مارس 16 به گفته وزارت خزانه داری ایالات متحده داده است.

بیکر دولت درخواست $1.2 میلیارد دلار وام های فدرال به شناور این برنامه از طریق ماه های آینده.

هرالد خدمات سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de