10 بهترین سشوار حرفه ای – (نظرات و راهنمای خرید 2019)
مطالب [ نمایش ]

بهترین نظرات حرفه ای سشواراگر به توصیه ای برای شروع بهترین سشوارهای حرفه ای نیاز دارید ، در اینجا گزینه های ما را آورده ایم!

سرمایه گذاری روی یک سشوار با کیفیت و حرفه ای فقط یک توصیه خوب نیست بلکه برای سلامتی موهای شما و مشتری شما یک ضرورت است.

سشوارهای ارزان قیمت داروخانه ها معمولاً ترکیبی از گرمای زیاد و قدرت کمی دارند. موها بدون خشک شدن صحیح در معرض گرمای بیشتر قرار دارند. این نه تنها به سرخ شدن بلکه به آسیب های طولانی مدت منجر می شود.

سشوار های حرفه ای از همان ابتدا به شما و مشتری های شما مراقبت می کنند – این یعنی قبل از شروع یک ظاهر طراحی شده.

[go_praching id = “prohd”]

بهترین نظرات حرفه ای سشوار (جدیدترین مدل ها)

 1. سشوار حرفه ای Velecta Paramount
  “کوچک اما قدرتمند” نحوه توصیف این سشوار است. این دستگاه با یک نازل بسیار کوتاه تر جمع و جور است و به همین دلیل سبک تر و استفاده راحت تر است زیرا ماده مذاکراتی در آن وجود ندارد.
  این باعث می شود سشوار حرفه ای Velecta نه تنها یک سشوار عالی برای مسافرت بلکه برای استایل ها در حال حرکت باشد. یک طرح کوچک ارگونومیک مانند این باعث می شود فشار بیشتری به مفاصل بازوی شما وارد شود زیرا آنها را در بالا و اطراف سر خود بلند می کنید.

به نظر می رسد فن آوری اختراع توربین باعث می شود موها خیلی سریعتر از سایر سشوارها خشک شود ، مانند باد که موهای شما را خشک می کند مگر به روشی بسیار متمدن تر!

یک ویژگی منحصر به فرد ، دکمه دمای خنثی است که پس از انتخاب بین 2 سرعت و 4 تنظیم گرما ، شما را به یک پایگاه خنثی باز می گرداند.

آن دکمه شات همیشه ضروری نیز وجود دارد که روی دسته قرار دارد. این سشوار به دلیل منبع انرژی 2000 وات ، مناسب تر برای خشک کردن موهای مجعد است. تغییرات گرما نیز قدرت خود را دارد! دکمه شات سرد آن فرها و امواج را قفل می کند ، از این رو روز را ذخیره می کند!

سه ضمیمه شامل یک متمرکز کننده باریک و یک عرض و همچنین یک نازل دایره ای منظم است.

قیمت را در آمازون بررسی کنید!

 1. سشوار حرفه ای Moroccanoil MO2000
  شما به ندرت توضیحات محصول را بصورت آنلاین مشاهده می کنید که بخش “چگونه به” را نیز شامل می شود. اما در هر جایی که می توانید این سشوار حرفه ای Moroccanoil را پیدا کنید ، باید سخت فشار بیاورید که در کنار آن متوجه آموزش هم نشوید.
  این امر به این دلیل است که سازندگان MO2000 می خواهند مطمئن شوند که شما فقط سشوار دیگری خریداری نمی کنید ، بلکه احساس می کنید 100٪ اطمینان و آماده استفاده از آن هستید.

این فناوری که از فناوری Nano-Fuzeion ™ استفاده می کند ، این است که حداکثر میزان جذب رطوبت در هر رشته صورت می گیرد.

از میان 3 تنظیم گرما ، 2 تنظیم سرعت و 1 دکمه عکسبرداری جالب به سبک ، قفل و بسته شدن کوتیکول ها انتخاب کنید. سشوار سبک وزن دارد و دارای یک دسته خمیده ارگونومیکی بر روی پایه سفید روشن و شاد با جزئیات فیروزه ای است.

دارای سه پیوست است. یک دیفیوزر دایره ای و کنسانتره خشک با سرعت بالا گزینه های بدیهی هستند ، اما یک شانه صاف کننده نیز در مخلوط پرتاب می شود.

هر یک از سبک های سریع و صاف ایجاد می کند ، اما وقتی که احساس می کنید واقعاً می توانید از سه دست استفاده کنید ، شانه ای به آن امتیاز اضافی می دهد!

قیمت را در آمازون بررسی کنید!

 1. سشوار حرفه ای Sedu Revolution
  سشوار حرفه ای New-Sedu Revolution (4000i)سشوار قدرتمند یکی دیگر از انتخاب های برتر ما در دسته سشوار فشرده. سشوار حرفه ای Sedu Revolution از نظر ظاهری شبیه به Velecta است ، اما دارای نازل کمی طولانی تر و قدرت 1875 وات – بیش از 60٪ بیشتر – دقیق است.

ژنراتور یونی در تورمالین پوشانده شده و تنها سشوارهای است که ما دیدیم که در واقع سوئیچ یونی مخصوص به خود را دارد.

قدرتی که کودک برای کاهش سرخ شدن از بین می برد اما آن را رها کنید و به راحتی می توانید حجم بیشتری را به مدل موهای مشتری یا مشتری خود اضافه کنید. و دکمه شات جالب را فراموش نکنید.

این سشوار Sedu در فرانسه دست ساز است – اوه لا لا. یک نفر از ابتدا تا انتها بر ساخت هر سشوار نظارت دارد.

این بدان معناست که کسی که قطعات اول سشوار شما را در کنار هم قرار می دهد همان است که در انتها وجود دارد. این تضمین کیفیت در طراحی است که بدون شک به دوام و قابلیت اطمینان تبدیل خواهد شد.

طراحی ارگونومیک بهترین دوست سبک است. می توانید به راحتی از آن روی سر و سر استفاده کنید و اثرات تونل کارپ را احساس نکنید.

قیمت را در آمازون بررسی کنید!

 1. سشوار حرفه ای Bio Ionic 10X
  سشوار حرفه ای جدید -Bio Ionic 10X10X به معنی 10 دقیقه است. این تنها چیزی است که طول می کشد.

فناوری ثبت شده در پشت این سشوار حرفه ای Bio Ionic به معنای تضمین موهای شما در طی کمتر از ده دقیقه است. موتور قدرتمند به عنوان موتور اتومبیل اسپرت عمل می کند ، با عملکرد بسیار خوبی حتی برای خشک کردن ضخیم ترین موها در مدت زمان حیرت انگیزی.

در پشت آن 57٪ قدرت بیشتر از سشوارهایی با موتورهای DC یا AC وجود دارد. به صرفه جویی در وقت فکر کنید! حتی بهتر از این ، یک نازل خشک با سرعت نیز درج شده است.

گویی فکر نمی کردید سریعتر سرعت پیدا کند! و با استفاده از این فناوری بهتر خشک کردن مو و زمان کمتری نیز 75 درصد انرژی بیشتری دارد و باعث انتشار انتشار میکرو ذرات کربن کمتر از رقبای خود می شود.

“Ultralight” خودش صحبت می کند. این سشوار زیر یک پوند است و دارای یک سفره مسافرتی و بند ناف 9 پا است ، بنابراین موهای شما در هر کجا که هستید بهترین ظاهر خود را به نظر می رسند.

مواد معدنی یونی یونی موهای شما را هیدراته نگه می دارند و آن قسمت های سرخ شده را در بالای سطح صاف می کنند. سر بلند شوید ، شوک برچسب نکنید. این یک سشوار گران قیمت است. اما یک سرمایه گذاری در سلامت موهای شما همیشه ارزش دارد.

قیمت را در آمازون بررسی کنید!

5- سشوار حرفه ای TAIFF Fire Fox
سشوارکار حرفه ای Fire Fox جدید -TAIFFاین سشوار حرفه ای TAIFF Fire Fox فقط ممکن است جدیدترین و پیشرفته ترین فن آوری سشوار ضربه ای باشد که هم اکنون می توانید خریداری کنید. موتور بسیار بادوام از بیشتر 2100 وات قوی تر است و سالها دوام خواهد داشت.

ممکن است فکر کنید که موتور هر چه قدر قدرتمندتر باشد ، صدا تر خواهد بود. اما خیر ، آرام است. آن را نوع قوی و ساکت بنامید.

برای هر سانتی متر مکعب ، میلیون ها یون منفی میکروسکوپی برای مقابله با یخ زدگی و در نتیجه آسیب نیز پمپ می شوند.

این ماده از مواد سرامیکی با خشک کردن مادون قرمز ساخته شده است تا روند ممکن تا حد ممکن به طبیعت نزدیک شود. حتی بهتر از هوای واقعی است!

موهای زیبا بسیار شیک به نظر می رسند ، اما باید با قدرت در دست خود احتیاط کنید. سشوار مناسب برای موهای خوب TAIFF Fire Fox با حالتهای گرمای کم آن است که امنیت با ارزش ترین لباس شما را تضمین می کند.

یک نازل کنسانتره گنجانده شده است. سیم تقویت شده همچنین بیشتر از 10 فوت است. و بدن سشوار یک رنگ قرمز چشمگیر است. تمیز کردن فیلتر آسان است

تعجب نکنید که این در صدر آرام ترین سشوارها قرار دارد و بنابراین در نقاط پایانی قیمت نیز وجود دارد. اما اگر در لامبورگینی از ابزارهای یک ظاهر طراحی شده سرمایه گذاری کنید ، تضمین می شود که همیشه مانند یک میلیون دلار به نظر برسید!

قیمت را در آمازون بررسی کنید!

[go_praching id = ”prohd2]

 1. سشوار حرفه ای Twinturbo فوق العاده جمع و جور
  این سشوار حرفه ای بسیار فشرده تر از حد متوسط ​​شماست. اما فریب نخورید – یک مشت است. این تضمین کننده 73 متر مکعب هوا در هر ساعت است. این برابر با زمان خشک شدن سریع رعد و برق است.
  موتور K-Laminination 2000 ساعت به شما تضمین می شود. بنابراین ریاضیات را انجام دهید – این سشوار برای مسافت طولانی همراه شما خواهد بود!

بهترین ویژگی دامنه تنظیمات گرما و دما است. با 2 سرعت و 4 گرما می توانید از ترکیب کاملی برای ایجاد ظاهر خود استفاده کنید. دو نازل برای یک ظاهر طراحی دقیق یا حتی زمان خشک شدن سریعتر درج شده است.

تلنگر سریع میکروسوچ به هوای سرد و معامله پلمپ می شود.

از آنجا که سشوار Twinturbo اغلب در سالن ها مورد استفاده قرار می گیرد ، بسیار داغ می شود و بنابراین شامل ترموستات ایمنی به عنوان یک دستگاه داخلی ضد گرمای داخلی است. همچنین شامل یک بند ناف 9 فوت <و فیلتر استنلس استیل است.

قیمت را در آمازون بررسی کنید!

 1. سشوار حرفه ای Solano Supersolano
  این سشوار حرفه ای supersolano همه کارها را در حالت “فوق العاده” انجام می دهد. از سرعت بسیار بالای آن تا سبک فوق العاده براق ، فوراً متوجه اثرات آن بر روی موهایتان خواهید شد. آن سشوار داروخانه را دور بیندازید!
  این سشوار موتوری پر کار دارد که جریان هوای مناسبی را برای زمان خشک سریع ایجاد می کند. سنگهای قیمتی اضافه شده به تورمالین باعث افزایش درخشش در درجه افتخار می شوند و فوراً موها را از ریشه به نوک صاف می کنند و سرخک حرارتی سرامیکی حتی از بین هر رشته گرما را تضمین می کند.

گرمای مادون قرمز دور برای موهای سالم طولانی مدت است. و این خشک کردن مو به قدری بادوام است که سالها و سالها به شما سلامتی می دهد.

این دسته به راحتی طراحی شده است تا مچ دست خود را به عقب و جلو بچرخاند و گرچه Supersolano نامی از سبک وزن خود را در عنوان خود ندارد ، اما فقط در یک پوند و نیم است. این نه تنها ، بلکه دو تمرکز دارد. یکی برای روش اصلی خشک کردن مو بسیار عالی است و دیگری واقعاً به شما اجازه می دهد تا در آنجا حضور داشته باشید و با کمال سبک باشید.

قیمت را در آمازون بررسی کنید!

 1. سشوار موهای الهام بخش Rowenta
  سشوار موهای الهام بخش New-Rowentaآیا شما فقط وقتی در سالن هستید عاشق نیستید و سبک آن موهای فوق العاده براق و آیرودینامیکی را از بین می برد؟ شما فقط می دانید که می خواهید با بهترین برش و سبک قدم بزنید.

بخش ناامید کننده این است که شما در آخر فکر می کنید که هرگز نمی توانید ظاهر خود را به تنهایی بازآفرینی کنید. خب ، دیگر نترس! این سشوار Rowenta دقیقاً همان چیزی است که شما در یک سالن پیدا می کنید – می توانید فقط با نگاه کردن به آن بگویید.

نمای بیرونی پلاستیکی براق و مات است با قطعات ساخته شده از تیتانیوم با دوام و سرامیک و تورمالین تولید گرما صاف. فناوری پیشرفته آن 35٪ هوا بیشتر و 20٪ وقت آزاد دیگر به شما می دهد.

با انتخاب سرعت بالا و سه تنظیم حرارت می توانید به راحتی از خشک سریع به یک منفجر غلیظ تبدیل شوید.

درمورد تمرکز ، ضمیمه درج شده در دقت یک سوم اینچ بسیار دقیقتر از حد معمولی است. دیفیوزر پهن پنج اینچی نیز برای آن روزهای فرفری و موج دار درج شده است.

شاید جالبترین ویژگی مکانیزم خاموش شدن خودکار آن باشد. حس می کند وقتی در دست شما است و آماده حرکت است و خود را برای شما روشن می کند. وقتی آن را تنظیم کردید ، خود را خاموش می کند! در مورد فناوری هوشمند صحبت کنید.

قیمت را در آمازون بررسی کنید!

 1. سشوار حرفه ای Rusk W8less
  سشوار حرفه ای جدید -Rusk W8lessاین Rus W8less واقعا بی وزن است که حتی از خشک شدن هوا نیز بهتر است. این ممکن است سبک ترین سشوار باشد که ما در تحقیقات خود برای بهترین سشوار حرفه ای ضربه زده ایم.

این ترکیب با شکوه از تورمالین و سرامیک روی کوره سشوار استفاده می کند و میلیون ها یون منفی از نوجوانان ایجاد می کند تا بیشترین درخشش را از داخل کوتیکولهای شما بیرون بکشد.

بررسی های متعدد توجه داشته باشید که ، به دلیل موتور 2000 وات ، این Rus سریع ترین زمان خشک کردن را که می توان تصور کرد ، می دهد.

این سشوار با داشتن سرعت زیاد و کم و گرم و کم ، متوسط ​​و زیاد با افزایش جایزه شات سرد ، این سشوار دارای هفت تنظیم است.

انتهای زیاد تنظیمات گرما کاملاً مناسب است و هرگز پوست سر شما را نخواهد سوزاند. انتهای براق سفید دارای یک نازل کنسانتره سیاه است که به راحتی پیچ می شود و یک سیم برق 8 فوت دارد.

قیمت را در آمازون بررسی کنید!

 1. سشوار حرفه ای Karmin Salon Pro
  درست از جعبه خود ، این سشوار Karmin Pro به سبک فوق العاده براق فریاد می زند. همه چیز سیاه و شیک ، درست به کیسه سفر مخمل است.
  پس از رأی دادن به بهترین سشوار سال و قطعاً پرفروش ترین سشوار در خط خود Karmin ، می توانید مطمئن باشید که آنچه در داخل است با سبک خارج مطابقت دارد.

با استفاده از گرمای سرامیکی و فناوری یون ، 2000 وات نیرو وجود دارد که برای خشک کردن موهای شما سریعتر اما سالم تر طراحی شده است.

حتی دما در طول 3 تنظیم دما و تنظیمات 2 سرعته برای کاهش رطوبت و از بین رفتن رنگ کمتر برای موهای با رنگ حفظ می شود. کوتیکول ها چیزی از گذشته تبدیل به مهر و موم شده و پرواز می شوند. فقط موهای براق فوق العاده نرم ، روشی که باید یک سشوار حرفه ای داشته باشد.

کوتیکول ها چیزی از گذشته تبدیل به مهر و موم شده و پرواز می شوند. فقط موهای براق فوق العاده نرم ، روشی که باید یک سشوار حرفه ای داشته باشد.

تضمین شده به مدت 3 سال یا بیشتر ، همچنین دارای یک موتور AC با عمر طولانی است.

ما واقعاً دسته خمیده کمی روی این سشوار را دوست داریم. متناسب با شکل دست شما می ترسد. و از همه مهمتر ، یک دیفیوزر برای سبک های فرفری و کنسانتره برای آن که ظاهری کامل برای منفجر شدن دارد نیز در آن گنجانده شده است.

قیمت را در آمازون بررسی کنید!

بهترین راهنمای خرید سشوار حرفه ای
سشوار موسیقی یک سالن است. در همه زمان ها ، یکی دائما در حال استفاده است. Blowout پس از برش و رنگ ، لمس های نهایی را بر روی سبک مشتری شما قرار می دهد. مثل دسر غذا است. این وظیفه شماست که هنگام بیرون رفتن از درب ، احساسات خود را بهتر احساس کنید ، بنابراین انتخاب یک سشوار حرفه ای از اهمیت بالایی برخوردار است.

همیشه به دنبال جدیدترین فناوری باشید که دارای بالاترین مقدار یون های منفی و کاهش میزان سرخ شدن ، شکستگی یا سایر آسیب ها باشد.

تنظیمات متعدد گرما و سرعت همیشه بیشترین میزان کنترل را در هر بخش به شما می دهد. و وات زیاد به معنای قدرت بیشتر است ، اگرچه آنهایی که ما در اینجا انتخاب کردیم در عین حفظ قدرت خود برای انجام کار متفاوت هستند.

بهترین بررسی سشواربا معرفی فوران حرفه ای در سالن ها ، زنان متوجه شده اند که انتخاب سشوار برای نوع مو شما چقدر مهم است.

به جای دمیدن هوا به زور و سریع از طریق موهای خیس در تلاش برای استفاده سریعتر از آهن موی فر یا صاف کننده خود ، چرا در ابتدا با خود سشوار به بهترین سبک ممکن دست پیدا نمی کنید؟ ممکن است بتوانید آن مراحل یک ظاهر طراحی شده اضافی را به طور کلی پرش کنید. و شما قطعاً از تمامیت قفل های خود محافظت خواهید کرد و در عین حال از آسیب دیدن نیز جلوگیری می کنید.

اما ارزیابی اینکه بهترین گزینه برای شماست ، می تواند باعث ایجاد یک تحقیق و تحقیق شود ، نه این که به محاکمه و خطا اشاره کرد. بنابراین ما کار را برای شما انجام داده ایم! ما هر بازبینی را پاک کرده ایم و بهترین آن ها را در بازار رتبه بندی کرده ایم!

نکات کلیدی بسیاری وجود دارد که هنگام خرید سشوار مناسب باید به خاطر بسپارید ، یکی از کجا شروع می شود؟ برای تجزیه آن برای شما ، مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرید:

سشوار برای نیازهای شما!
نوع مو
با وجود انواع مختلفی از انواع مو ، انتخاب در بین کالاهای جذاب ، پیدا کردن سشوار مناسب برای نوع خاص موهای شما ضروری است. این کار ساده و خطرناک است ، برای ساده سازی ، لینک های زیر را بررسی کنید.

کمی شکننده است؟ به یک روش ظریف تر نیاز دارید؟ نگاهی به بهترین سشوار برای موهای ریز و نازک بیندازید .

آیا شما یک وکسن موی ضخیم هستید ، که سعی می کنید به جای آن موهایتان را کدر کنید؟ اتمام بهترین سشوار برای موهای ضخیم و درشت .

اگر به دنبال بهترین سشوار برای موهای فرفری و تیز خود هستید ، ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا سشوار مناسب را برای شما پیدا کنید.

و ما یک راهنمای جامع دیگر برای کمک به شما در یافتن بهترین سشوار ضربه برای موهای سیاه طبیعی خود داریم .

انتظارات
ابتدا در نظر بگیرید که به سشوار خود برای چه کاری نیاز دارید و منظور از انجام آن چیست. آیا برای مسافرت آسان به سشوار سبک نیاز دارید ؟ یا ساکت ترین سشوار موجود است؟

خرده فروشی در مقابل حرفه ای
همه می دانند که ممکن است در اینجا اختلاف زیادی در قیمت وجود داشته باشد. به طور کلی ، یک سشوار حرفه ای قدرت و گرمای بیشتری در پشت آن خواهد داشت اما خرده فروشی سشوارها مطمئناً در سالهای اخیر بازی خود را افزایش داده اند.بهترین بررسی سشوار
Wattage
اگر مدت زمانی که می خواهید موهای خود را سشوارید ، مهم است ، به عنوان همدست به دنبال سشوار های ضربات وات بالاتر باشید …

فن آوری
همیشه یک سشوار یونی بگیرید. هرچه یونهای منفی بیشتری تولید شوند ، بهتر می شوند.

امکانات
یک اندازه قطعاً مناسب همه نیست. همیشه به دنبال محصولی باشید که حداقل 2 تنظیم سرعت و 2 گرما داشته باشد. این به شما کمک می کند تا زمان خشک کردن و همچنین نتایج سبک های خود را کنترل کنید.

تجهیزات جانبی
آیا شما بین راست و فرفری می چرخید؟ در واقع ، در حالی که یک دیفیوزر هوا را بر روی موهای خود به طور یکنواخت اجرا می کند ، اتصالات کنسانتره برای سبکهای مستقیم بهتر است. اطمینان حاصل کنید که سشوار شما شامل یک مورد یا هر دو مورد نیاز شماست.

خط پایین
چرا وقتی می دانید می توانید روی ما حساب کنید ، هر بررسی را می توانید بخوانید؟ اگر یکی از بهترین های موجود در بازار امروز را می خواهید ، با انتخاب یکی از لیست های بالا کاملاً اشتباه نخواهید شد. اما حتی بهتر از اینکه در کل بهترین باشد این است که یکی از این موارد بهترین برای شما خواهد بود!

بیشتر بخوانید تا نکاتی درباره خشک کردن موهای شما مانند یک حرفه ای داشته باشید

10 کار شما نباید برای نتایج خشک کردن حرفه ای انجام دهید!
آیا شما فقط آن روزهای تازه سالن را دوست ندارید که با ظاهری باشکوه و جدید خود موهایتان را می پوشانید ، موهایی مانند تیارای ملکه طلایی که از شعاع 30 فوت دور خود جمع می کند؟ بله ، شاید برای چند لحظه زودگذر ، آفتاب یک بهشت ​​ساحل را با آبهای فیروزه ای روشن که در رگهای شما جاری است احساس کنید و روح خود را سبکتر از هوا می کنید. بله ، برای بعضی ها این چیزی است که یک روز مو عالی است.

پس چگونه می توانیم این روزهای خارق العاده را بیش از پیش مشترک در داستان زندگی خود کنیم؟ همه چیز از نحوه مراقبت از موهایمان شروع می شود.

شستشو می دهیم ، صاف می کنیم ، رنگ می کنیم ، فر می کنیم و سفید می کنیم. موهای ما گاهی اوقات می توانند خیلی متحمل شوند و چه دوست داشته باشیم آن را بپذیریم یا نه ، بیشتر ما دقیقاً توانایی انجام کارهای خاصی مانند خشک کردن ضربه را نداریم. در زیر لیستی از ده اشتباه شما را که ممکن است در حین خشک کردن انجام دهید جمع آوری کرده ایم:

فراموش کردن استفاده از محافظت!
کلید یک سبک شگفت انگیز مدتها قبل از شروع حتی خشک کردن ضربه شما شروع می شود. این کار با یک محافظ گرمای عالی شروع می شود ، و هرچه به سبک خود ادامه دهید ، احتمال آسیب دیدن مو نیز بیشتر است. مطمئناً این قضیه همانطور که می گویند با قلمرو همراه است ، اما به هیچ وجه مستلزم حکم اعدام نیست. به فروشگاه بروید و یک محافظ گرمای خوبی را بردارید و طبق دستورالعمل های قبل از شروع گرمایش ، آن را بر روی ماله خود بمالید. رژیم در درازمدت به شما از سبک های ماندگار بیشتر پاداش می گیرید ، نه اینکه موهای براق تر و سالم تری داشته باشید.

ممکن است ندانستن خشک کردن راه ضربه مانند یک فرایند ساده به نظر برسد ، اما چیزی بیش از آنکه بتواند چشم را ببیند وجود دارد. روش صحیح مستلزم بیش از آن است که فقط انتهای داغ را به سمت سر خود نشان دهید و در صورت استفاده دقیق ، می توانید ظاهر بسیار بهتری از آنچه تصور می کنید ممکن است با سشوار ضربه شما باشد. این مهم است که همیشه سشوار ضربه را به صورت افقی نگه دارید و موهای شما را به صورت عمودی خشک می کند تا بیشترین خطر آسیب در هنگام خشک شدن را کاهش دهد.
انتخاب یک روش تصادفی
دانستن موهای شما ، چه نوع آن ، درمان های انجام شده و چه چیزی می تواند شما را با بهترین دانش برای باز کردن سلامتی منی شما بازو کند. اغلب اوقات ، در تلاش برای سریعتر بیرون کشیدن درب ، ما سشوارهای ضربه ای خود را به بالاترین حالت تغییر می دهیم تا سریعتر خشک شود. اگر می خواهید از صدمه زدن به موهای خود جلوگیری کنید ، باید بدانید که تنظیم گرما چه کارهایی را برای آن بهتر انجام می دهد. حالت فعلی ، در غیر این صورت ، شما از نوع اشتباهی برای نوع نامناسب مو استفاده می کنید.
خشک کردن ضربه مانند شما در حال گرفتن کارت از یک دکوک
چگونه می توان کارت را از یک تخته انتخاب کرد؟ به صورت تصادفی. همانطور که در حال انتخاب رشته هایی برای خشک کردن خشک هستید ، همان حرف را نمی توان گفت. برای دستیابی به ظاهر کامل ، موهای ما باید به طور صحیح تقسیم شوند ، سپس به بخش برش داده شوند ، با دقت در سراسر پوست سر ما حرکت می کنند. شما نباید به سادگی شروع به ضربات سشوارید و به خصوص اگر موهای شما از نوع یکنواخت نیست.
به قلم موهای
فلزی بگو نه فلز رسانای قدرتمند گرما است. در واقع ، آنقدر سریع عمل می کند ، که اگر می خواهید از یک برس فلزی روی قفل های زرق و برق خود استفاده کنید ، در حال خشک شدن هستید ، آنها را در معرض خطر آسیب زیاد گرما قرار می دهید. همانطور که در حال انتخاب یک قلم مو برای یکی از ترکیب های نایلون هستید ، این مواد معمولاً گرما را به طور مساوی از فلز توزیع می کنند ، و همچنین محصولات تهویه مطبوع را با کارایی بیشتری پراکنده می کنند.
بیش از حد بکشید
بهترین سبک ها معمولاً از موهایی که به خوبی درمان شده اند ناشی می شود. کارشناسان توصیه می کنند که هنگام خشک کردن ، هیچ وقت با برس مو خود را خیلی سخت کشیده یا لرزان نکنید. کشیدن بیش از حد معمولاً باعث ایجاد استرس غیرضروری در مورب شما می شود ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که به آنچه می خواهید انجام دهید و به موهایتان سخت نمی شود ، دست می یابید.
هرگز نفهمید از چه نازل اضافی استفاده شده است
تا به حال یک سشوار با شکاف جدید بسازید و یک قطعه پلاستیکی با شکل پلاستیکی را که در پایین جعبه وجود دارد مانند یک گیرباس زیبایی شناسی عجیب و غریب زیبایی شناسی کشف کنید این قطعه تجهیزات جریان هوا را به طور مساوی پراکنده می کند. شما در حال خشک شدن ضربه هستید و می توانید برای دستیابی به سبکهای عالی نجات بخش باشید. این نازل را بچسبانید و به موازات برس استفاده کنید و مستقیماً در پشت کشش سشوارید تا خشک بیشتری کنترل شود. برای بعضی افراد غیر معمول نیست که پس از باز کردن سشوار جدید خود ، این ابزار مفید را درون جعبه بگذارند.
خشک کردن موهای مرطوب
مصرف وقت شما عامل اصلی جلوگیری از این اشتباه بعدی است. سعی کنید از حمام پرش نکنید و مستقیماً به سمت خشک شدن دم بروید. این می تواند صدمات عمده ای به خصوص اگر اتو تخت یا گرم بعد از آن دارید ایجاد کند. اجازه دهید موهای شما خشک شود و سپس مرحله بعدی رژیم خود را ادامه دهید.
به پایان رساندن راه اشتباه
درست مانند یک برنامه قبل از بازی ، باید یک برنامه بعد از بازی وجود داشته باشد. بعد از اتمام قسمت اصلی از موهای خود ، حتماً سرم درمانی یا اسپری استفاده کنید که هر نوع گرمای زیبایی را که مانیتور شما انجام داده ، مطابقت دهد. محصولات نهایی معمولاً با از بین بردن frizz ، static و نگه داشتن سبک برای مدت زمان طولانی به تکمیل ظاهر کمک می کنند.
عدم اجازه برخی از هوا در بین
بعد از اینکه هر بخش را خشک کردید ، حتماً برای برخی از زمان های خراب تنظیم رشته ها اجازه دهید. این امر باعث می شود سبک های طولانی تر و کیفیت های نرم تری به وجود آید. بخش را به گونه ای تمام کنید که ممکن است شکل مورد نظر خود را حفظ کند.

لوازم جانبی و لوازم جانبی سشوار حرفه ای
وقتی صحبت از دلبستگی ها می شود ، به این فکر کنید که شما یا مشتری هایتان بیشترین سبک را می خواهید. انفجارهای فنری همه عصبانیت هستند ، بنابراین یک متمرکز تقریباً مورد توجه است.

آیا شما یا مشتریهایتان ظاهر فرفری خراشیده شده را از استفاده از دیفیوزر ترجیح می دهید یا می توانید فقط با سشوار و برس دور مو موج بزنید؟ اگر جواب دومی خیر است ، حتما به دنبال دیفیوزر نیز باشید.

در انتخاب سشوار مهم است که نوع مو خود را در نظر بگیرید.

بهترین نمودار مقایسه موهای حرفه ای
تولید – محصول قیمت آب تعداد SPEEDS
سشوار حرفه ای Bio Ionic 10X
$ $ $ 1800 3
سشوار حرفه ای TAIFF Fire Fox
$ $ $ 2100 2
سشوار حرفه ای Velecta Paramount
$ $ $ 1600 2
سشوار حرفه ای Moroccanoil MO2000
$ $ $ 2000 2
سشوار حرفه ای Sedu Revolution
$ $ $ 1875 2
سشوار حرفه ای Twinturbo فوق العاده جمع و جور
$ $ $ 2000 2
سشوار حرفه ای Solano Supersolano
$ $ $ 1875 2
سشوار موهای الهام بخش Rowenta
$ $ $ 1875 2
سشوار حرفه ای Rusk W8less
$ $ 2000 2
سشوار حرفه ای Karmin Salon Pro
$ $ $ 2000 2
خط پایین
ممکن است احساس کنید که گزینه های زیادی برای وزن کردن وجود دارد یا ممکن است تصمیم اشتباهی بگیرید. ما قول می دهیم که اگر یکی از موارد را انتخاب کنید

ما قول می دهیم اگر یکی از سشوار های حرفه ای را از لیست ما انتخاب کنید ، به سرعت سبک سالن مورد علاقه تان در سالن خود خواهید بود.

شما به آن نیاز دارید تا فوراً ، تمام روز ، هر روز و برای مدت زمان طولانی کار کند. انتخاب ابزاری مناسب برای تجارت خود یک کار هولناک است. شما به بهترین سشوار حرفه ای که می توانید پیدا کنید ، نیاز دارید !