10 افسانه ای و اسطوره ها در مورد کوروناویروس

Tabatha Southey: آن را مهم و حیاتی برای جدا کردن واقعیت از داستان در جهانی همه گیر. بنابراین در اینجا برخی از داستان را برای شما.

به عنوان رمان coronavirus همچنان به آلوده کردن مردم در سراسر جهان ما در حال هولناک با اخبار و اطلاعات و اطلاعات غلط. نه همه که شما ممکن است خواندن درست است. آن را مهم و حیاتی برای جدا کردن واقعیت از داستان و به این منظور من در حال حاضر 10 اسطوره ها در مورد COVID-19.

1. زمانی که شمشیر در سنگ رد آرتور چرا که وجود دارد هیچ راهی است که بچه در آنجا به اندازه کافی بلند به درستی شسته دست خود آقا Scrubsthoroughly از غرق می شود شاه از انگلیسی ها و به ارمغان می آورد با هم شوالیه های ایستاده در لبه های دور از حیاط فریاد به عقب و جلو. قابل توجه او اجتناب از کشته شدن توسط خود راز زنای با محارم عزیزم.

2. پس از همسرش, آورد, می میرد از یک مار نیش ارفیوس موسیقی دادن و شاعر مجبور است به خود منزوی در Hades’ اتاق مهمان برای 14 روز پس از عبور از Underworldian مرز که هنوز باز است بنابراین نه به برهم زدن زنجیره تامین است. پس از بررسی دقیق از حقایق از منابع قابل اعتماد نیست—برخی از الگوی رفتاری او را دیدم ارسال شده در اورانوس را در Facebook صفحه—ارفیوس موسیقی دادن و شاعر به رسمیت می شناسد که با داشتن یک غیر مادی (و به طور کامل سرفه-رایگان) شبح برای یک زن ممکن است مثبت فقط در حال حاضر. ارفیوس موسیقی دادن و شاعر شروع می شود ارائه خصوصی چنگ درس به unquiet مرده با استفاده از درآمد حاصل از خرید یک خانه کوچک در رودخانه Styx و هرگز پشت به نظر می رسد.

3. Fenrir نیست بنابراین مطمئن شوید که با قرار دادن Tyr دست در دهان خود بهتر است در حال حاضر. قادر به کار از خانه مشهور گرگ صرف زمان بیشتری را با فرزندان خود را و آنها را می آموزد که چرا این اشتباه به بلعیدن اجرام آسمانی. در حالی که نا امید است که قوانین به طور موقت ممنوعیت تجمع بیش از 25 انسان الهی و/یا هیولا های غول پیکر او را مجبور به انصراف از او Odin-خوردن عمل در راگناروک Fenrir مخفیانه کمی برطرف داشتن همیشه مشکوک است که یک ریشو با همه مشروب الکلی رژیم غذایی ممکن است طعم و مزه که بزرگ.

ادامه مطلب: لطفا دست نزنید این ستون را با چهره

4. به این دلیل که پسر زئوس است که کمی از meathead و نه برای جلوگیری از هدف قرار دادن gymnasia یا palestrae اجازه دهید به تنهایی قطع تور خود را فقط به دلیل “برخی از دولت روشن فکر” به او توصیه می کند برای جلوگیری از تماس های اجتماعی هرکول’ محاکمه هستند کمی تغییر توسط pandemic, اما او می سوزد هیدرا فوق العاده خوب برای احتکار است که بسیاری از facemasks. بدون داشتن نه چهره به ماسک نیست و بهانه شما حریص gecko.

5. نگران او ممکن است علائم COVID-19 و رک و پوست کنده و کاملا خوشحال به خود-جدا از عجیب و غریب flayed-اسب-پرتاب برادر خورشید الهه Amaterasu حل و فصل در 14 ابدی شب از شراب خواری-مشاهده درون سنگ آسمانی غار. دیگر خدایان فکر می کنم این است که بسیار محتاطانه و در هیچ عجله به تشویق او را به بیرون می آیند اما Ame-هیچ-Uzume می کند توقف (در برهنه چرا که حتی در میان یک بیماری همه گیر Ame-هیچ-Uzume هنوز Ame-هیچ-Uzume) به ترک یک وان پر از مواد غذایی در خارج از غار.

6. در حالی که جمع آوری گل در ول از نیسا, Persephone است ضبط شده توسط Hades طول می کشد که او را به عالم اموات چرا که چیزی که او. پس از یادگیری از دخترش ربوده شدن Persephone را Demeter الهه برداشت محصول رشد می کند بنابراین محزون که او را قادر به کار و زمین می شود بی ثمر است و قحطی. در نهایت برای مقابله با قطع و Persephone مجاز است به خانه بازگشت اما تنها برای بخشی از سال به دلیل او می خواهم خورده انار و به وضوح به حال بد وکیل. زمانی که Persephone است, صفحه اصلی, آب و هوا گرم می شود و مادر او باعث می شود همه چیز خوب ومهربان دوباره وجود دارد اما در این نقطه مطلقا هیچ دلیلی به این باور است که مراسم خود را خواهد هر گونه تاثیر قابل توجهی در گسترش COVID-19 یا راه و علاوه بر Persephone است که همیشه در خانه در جایی بر روی زمینچون هادس بزرگ پدر بزرگ قدیمی.

مرتبط با: کروناویروس در کانادا: چگونه تست کنید با چه علائم هستند که در آن برای دریافت کمک

7. پیدایش 2:18 CVV: و خداوند خدا گفت خوب نیست که مرد باید به تنهایی; من او را و کمک به دیدار با او.” که آدم پاسخ داد: نگاه و قلب خود را در جای مناسب; در واقع بودن در همه جا حاضر و قلب خود را در تمام نقاط, اما در حال حاضر نه وقت ملاقات و یا ساخت جدید مردم است. 19: و از زمین خدا پروردگار تشکیل نینتندو سوئیچ و مرتب به Animal Crossing: New Horizons منتشر شد 2,190,000 روز زود است. و آن را خوب با 91 درصد در تقویم.

8. جیسون به رسمیت می شناسد که در غیر سفر ضروری است قهرمانانه در این زمان است اما در نهایت قادر به متقاعد کردن پادشاه Pelias به تجارت تاج و تخت از تسالی برای سه بطری ضد عفونی کننده دست و یک کوپن به صورت رایگان-تحویل پیتزا. به رسمیت شناختن است که بحران کنونی و لغو سفر خود به Colchis تغییر نمی کند این واقعیت است که مسجدالاقصی را به پرداخت صورتحساب و خانواده ها به خوراک تازه تاج گذاری پادشاه جیسون می بیند که آنها به طور کامل پرداخت شده برای خود اصل برنامه ریزی شده ساعت. Jason goes down در تاریخ به عنوان یک حکیم حاکم نه در همه در معرض ابتلا به شکستن درگیری با قدرتمند sorceresses و یا کشته شدن توسط خود قایق.

9. Tantalus در حال حاضر یک کودک-جوش, حرکت تند و سریع همه حساب ها نیز می شود insufferably smug پس از خدایان مجبور هستند. (Persephone صرف تمام زمستان به دنبال یک راه گریز) به اعتراف است که سلامت مقررات انجام دهد در واقع نیاز است که آنها را متوقف ساخت آب Tartarus حالا هر زمان Tantalus می رسد به دست خود را بشویید.

10. Tristan and Isolde زندگی طولانی و شاد و عمدتا بدون حادثه زندگی پس از Isolde تصمیم می گیرد که معجون عشق یا بدون عشق معجون او هیچ علاقه مان که نمی خواهد متوقف دست زدن به خود لعنت صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im