10 بندر خودگردان 12 covid-19 موارد مرتبط به همان وست میففلین گاراژ با وجود ‘تمیز کردن عمیق’

6 دقیقه پیش

بندر اقتدار Allegheny County گزارش روز شنبه 12th خود را کارمند دارای آزمایش مثبت برای covid-19.

اکثریت قریب به اتفاق از حمل و نقل عمومی آژانس coronavirus موارد گزارش شده تا کنون — از جمله آخرین یک — ارتباط دارد به همان وست میففلین نگهداری گاراژ.

“ما نگران هستند” Brandolph گفت: “اما در حال حاضر ما در حال کار با محلی مقامات بهداشتی ما با در نظر گرفتن توصیه های خود را و در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی که تلقی لازم برای متوقف کردن گسترش یافته است.”

ده از ده کارمندان مبتلا به این بیماری بسیار مسری از جمله هشت نگهداری کارگران و دو نفر از رانندگان اتوبوس — کار خارج از وست میففلین تسهیلات در لبنان جاده در نزدیکی شریف درایو درست در شمال Allegheny County Airport.

“بدیهی است که ما به دنبال در این (شیوع) بسیار نزدیک” بندر مقام سخنگوی آدم Brandolph گفت. “همه این موارد تا قبل از تاریخ اخیر ‘تمیز کردن عمیق” است که ما وجود دارد.”

این معلوم نیست که هر یک از کارکنان نمایش داده می شود علائم با اولین مورد قدمت آن به اواخر ماه مارس است.

بندر مقام در انتظار نتایج آزمون نزدیک به 100 نفر از کارکنان.

هیچ پورت اقتدار کارمند درگذشت covid-19, Brandolph گفت. بسیاری از آنها در دوره نقاهت را در خانه در پرداخت را ترک کنند.

نگهداری کارگر که تست مثبت برای covid-19 روز سه شنبه گذشته به کار می رفت در وست میففلین یک هفته پیش در روز شنبه, مارس 21. بود که چند روز قبل از جمعه ها “تمیز کردن عمیق” از گاراژ است quarantining در خانه Brandolph گفت.

گاراژ نیز تحت تمیز کردن عمیق و مایع قبل از آخر هفته, مارس 18-19.

شروع پنج شنبه, تمام وست میففلین گاراژ کارکنان شده اند خود را به گرفتن درجه حرارت گرفته شده در آغاز تغییرات خود را. بیش از 10 تعمیر و نگهداری کارگران ممکن است فعال در گاراژ در یک زمان.

هر کارمند با درجه حرارت بالای 100.4 درجه ارسال خواهد شد در خانه با پرداخت تا آنها پاک به بازگشت به کار پزشکی خود را ارائه.

“اولین و مهمترین, ما نمی خواهیم کسی کار کسی که بیمار است و یا که هر گونه علائم” Brandolph گفت. او اظهار تاسف کرد که هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم ممکن است نشان می دهد هیچ نشانه یا بیماری و در عین حال صفحه نمایش هیچ نشانه ای ندارند.

قدرت پورت نیز ضد عفونی وسایل نقلیه بیشتر ترویج اجتماعی فاصله داشتن مشتریان هیئت مدیره از پشت درهای محدود کردن تعداد مسافران وسایل نقلیه و درخواست سواران به پوشش چهره خود را هنگامی که سوار برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

که شنبه شب در بندر دارای قدرت 97 کارکنان انتظار covid-19 تست از جمله کسانی که در تماس با کارکنان که مورد آزمایش مثبت Brandolph گفت. کارکنان باید در خانه باقی می ماند تا نتایج تست هستند حتی اگر آنها covid-19 علائم.

پنجاه و دو نفر از کارکنان را بازگشت به کار پس از تست منفی برای ویروس.

این پورت دارای قدرت بیش از 2600 نفر از 1300 اپراتورها و 800 مکانیک.

ناتاشا Lindstrom یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با ناتاشا در 412-380-8514, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | Allegheny

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net