10 بالقوه پرستان رایگان-agent اهداف: Bengals TE تایلر Eifert

راه تام برادی است تحت سلطه رایگان آژانس, اخبار, چرخه, آن را تقریبا سخت به یاد داشته باشید پرستان خواهد بود به دنبال بازیکنان دیگر.

به همین دلیل ما اینجا هستیم.

هر روز منجر به NFL حقوقی رایگان-عامل دستکاری دوره آغاز می شود که آوریل 16, هرالد پرده یکی از 10 بالقوه Patriot اهداف در بازار آزاد. Pats رتبه در پایین نیمی از لیگ را در دسترس کلاه فضایی بنابراین با مشخصات بالا رایگان عوامل مانند کابوی ها wideout ترجمه خواهد شد حذف شده از لیست. اما پرستان معمولا شکار در معامله بن به هر حال به طوری که در آن ما را حفاری.

برخی از نام های شما را تشخیص دیگران شما نخواهد بود. به هر حال شایسته را به یاد می آیند مارس 16. چون همه می تواند بالقوه میهن پرستان.

Bengals TE تایلر Eifert

Ht/Wt: 6-6, 251

سن: 29

2019 آمار: (43 جلب 436 متری 3 touchdowns)

چرا او را یک جا: The Patriots در نیاز مبرم به تنگ پایان کمک کند. که هیچ راز است. در حالی که لایحه Belichick ممکن است حل بخشی از مشکل در پیش نویس آن را ارزشمند برای دیدن اگر او می تواند همچنین تقویت موقعیت در آژانس رایگان. Eifert ارتقاء بیش از این زمان گروهی از تنگ به پایان می رسد. زمانی که سالم او است که توانایی به تاثیر بازیکن.

با شکارچی هنری به احتمال زیاد برای به دست آوردن حق رای دادن تگ از شارژر و آستین هوپر فرمانده دلار بالا عنوان بعدی-بهترین های باقی مانده رایگان عامل در بازار است که برگ های پرستان به دنبال یک معامله است. وارد Eifert خواهد شد که به نظر می رسد مانند یک معامله در مقایسه با هنری و هوپر.

چه چیزی باعث Eifert مقرون به صرفه ؟

او شده است قادر به ماندن در این زمینه است. صدمات گرفتار شده اند کار خود را اگر چه در سال گذشته او موفق کامل 16-برنامه بازی برای اولین بار در هفت فصل NFL. بیش از چهار سال گذشته, اما او به نظر می رسد فقط در 30 بازی.

او را به یک حرفه ای کاسه که در آینده 2015. در آن سال او فوق العاده دشوار برای محافظت آیا در redzone یا درز. او گره خورده است برای چهارم در NFL 13 دریافت touchdowns در حالی که ارسال و حرفه ای-بالا 615 متری. اما پس از آن آسیب زده و او را مجبور به بازی فقط هشت بازی (2016) دو بازی (2017) و چهار بازی (2018) در نهایت قبل از هدف قرار دادن کامل 16 فصل گذشته.

او می تواند ارائه پرستان جرم نوع تهدید آنها بشدت از دست رفته در فصل گذشته. تام بردی صدمه دیده بود با داشتن یک اعتماد درز و redzone تهدید. اما Eifert نیست و فقط یک پاس گیر او نیز شایسته اجرا-blocker. طرفدار فوتبال تمرکز کرده است همواره او را نسبتا بالا در این رده است.

چه کمک Eifert آن را از طریق سال در سال گذشته بود که چگونه Bengals کار او. او بازی نمی کند کاملی از حمله snaps, بازی حدود 45 درصد است.

این امکان وجود دارد Eifert دوباره علائم با Bengals. قبل از هفته 17 به او ابراز علاقه به بازگشت. این Bengals قطعا با او را از طریق آسیب است. اگر یک رقیب تیم, اما, مراحل و باعث می شود یک پیشنهاد خوب و مناسب او ممکن است تحت تأثیر را ترک کنند.

در سال گذشته Eifert امضا یک سال ثابت-آن نوع از معامله را به ماندن با Bengals. این قرارداد شامل $1.2 میلیون امضا جایزه و 1 میلیون دلار پایه حقوق و دستمزد همراه با 1.3 میلیون در هر بازی فهرستی از پاداش و تا 2.5 میلیون انگیزه.

با او در آینده نسبتا کم هزینه میهن پرستان قطعا باید پا زدن لاستیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>