10K موارد در ‘هفته’: عفونت به شدت افزایش می یابد اگر استرالیا را بهبود نمی بخشد

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز صبح ویکتوریا برتر اعلام کرد که دولت در حال حاضر در “مرحله 3” از آن coronavirus پاسخ.

“من یک پیام ساده برای همه: اقامت در خانه,” او گفت:. “ما نمی توانیم مردم را از معاشرت و جمع آوری به عنوان اگر این اتفاق می افتد نیست. ما باید برای حفاظت از سیستم بهداشت و درمان صرفه جویی در زندگی و حفاظت از مشاغل به عنوان به خوبی.”

ویکتوریا پلیس داده شده است قدرت به موضوع در نقطه جریمه تا $1,652 برای افراد و به $9,913 برای کسب و کار است که نمی قوانین را دنبال کنید.

جزئیات بیشتر: دنبال مطلب coronavirus اخبار

در حال حاضر وجود دارد 4166 موارد تایید شده در سراسر کشور.

که شامل 1918 در, New South Wales, 821 در ویکتوریا 656 در کوئینزلند 299 در جنوب استرالیا 311 در غرب استرالیا 66 در تاسمانی 77 در استرالیا australian Capital Territory و 14 در قلمرو شمالی.

در مجموع 17 کشته اند و از COVID-19 با تاسمانی اعلام آن مرگ بود ،

دنبال کنید با ما زندگی می کنند نورد پوشش زیر.

به روز رسانی زنده

در کوئینزلند بیش از 10 نفر اجازه خواهد داشت در داخل یک خانه در هر زمان.

پلیس کوئینزلند در حال حاضر قدرت به صدور اعلامیه نقض برای نقض قرنطینه جهت تا به $13,345 برای افراد و $66,672 برای کسب و کار.

همه مسافران پس از رسیدن در پروازهای بین المللی در کوئینزلند که در حال بازگشت صفحه اصلی و یا از طریق عبور برگزار خواهد شد و در هتل ها محلی برای 14 روز تحت قرنطینه اقدامات آمد که به اثر در نیمه شب روز شنبه.

ماموران همچنین می توانید موضوع را در نقطه جریمه $1334 برای افراد و $6672 برای کسب و کار است که قادر به رعایت بهداشت استان جهت.

Northern Territory پلیس می گویند که آنها نمی خواهد در عین حال به اجرای ممنوعیت بیش از دو نفر است.

“این کارشناس توصیه های بهداشتی می گوید تجمعات در خارج از منزل باید محدود به دو نفر به جز خانواده خود را. من می خواهم Territorians به دنبال این توصیه از آنجا که ما در حال انجام آن را برای کمک به صرفه جویی در زندگی” گفت: NT وزیر Michael توپچی.

“اگر آن چیزی است که نیاز به اجرا کردن این مسیر ما را انجام دهد. پلیس در حال حاضر در حال اجرای حد در گروه 10.

“اگر پلیس نیاز به رفتن در اطراف اجرای یک حد پایین تر آنها خواهد شد اما من انتظار Territorians خواهد انجام کار درست و صرفه جویی در پلیس ما زمان و بدون هیچ زحمتی.”

فدرال سیاستمداران روبرو هستند تماس از داخل صفوف خود را به قطع پرداخت در طول coronavirus-سوخت طوفان اقتصادی.

اتباع MP پت Conaghan حمایت کرده است پائولین هانسون پیشنهاد به حوض فدرال نمایندگان دستمزد کارگران در همبستگی با مردم به پیوستن به دل صف در سراسر کشور است.

“من فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر” آقای Conaghan گفت: Triple M کففس ساحل در روز دوشنبه. “من بسیار خوشحال به انجام این کار است.” پایه حقوق و دستمزد سالانه برای فدرال backbenchers بیش از 210.000 دلار در حالی که وزرای کابینه با چنگک جمع کردن در اطراف $360,000.

آقای Conaghan می خواهد کاهش دستمزد برای همه خدمتگزاران درآمد بیش از $120,000 یک سال است.

“اگر شما یک قاضی, اگر شما یک قاضی اگر شما ارشد بوروکرات پس از آن من فکر می کنم نوشتن بر روی دیوار. این امر می تواند درست به انجام,” او گفت:. این موریسون دولت درخواست پرداخت یخ برای سیاستمداران و قضات ارشد و خدمتگزاران مردم.

آقای Conaghan گفت: به خوبی پرداخت می شود ورزشکاران حرفه ای مصرف شد قطع پرداخت در زمانی که او هولناک با ترکیبات از دست دادن شغل خود.

“نظر من این بود که چیزی که حق انجام آن را قطع پرداخت,” او گفت:.

– AAP

Woolworths اعلام کرده است یک راه جدید برای کمک به کسانی که در حال مبارزه برای گرفتن دست بر روی مواد غذایی ضروری – معرفی “مبانی جعبه” که تحویل داده خواهد شد به درب جلو.

جعبه هزینه خواهد شد خریداران 80 دلار و شامل وعده های غذایی و تنقلات و چند اقلام ضروری و شامل تماس آستان تحویل توسط استرالیا ارسال در زمان تخمین زده دو تا پنج روز کسب و کار از سفارش.

Woolworths نیز تبدیل به یکی دیگر از 100 سوپر مارکت ها به اولویت تحویل مراکز برای دریافت بیشتر خانه تحویل به ‘اولویت کمک به مشتریان. این راه اندازی خواهد شد در طول هفته با فروشگاه های خاص عامل زیر تنظیم ساعات معاملاتی برای مشتریان فروشگاه.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تاسمانی است و ثبت آن در اول مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

قربانی یک زن در 80s که در شمال غرب منطقه ای در بیمارستان بود ،

تاسمانی برتر پیتر Gutwein تاکید کرد که Tasmanians نیاز به پذیرش و درک “که این یک بازی نیست”.

“پیام من بوده است و باقی خواهد ماند و ماندن در خانه را نجات,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“همه Tasmanians نیاز به پذیرش و درک کنند که این یک بازی نیست. این جدی است. زندگی مردم در معرض خطر هستند.”

آقای Gutwein تصریح کرد PM آخرین اقدامات موثر از نیمه شب امشب.

“مگر در مواردی که شما در حال رفتن به محل کار یا مدرسه های ضروری و یا خدمات پزشکی ورزش و یا ارائه مراقبت دلسوزانه شما نیاز به باقی می ماند در اولیه خود را به محل اقامت شما خواهد بود ارتکاب جرم اگر شما نمی,” او گفت:.

او با اشاره به تصمیم برای کاهش مجامع عمومی از ده به دو نفر.

“زمین های بازی پارک اسکیت بازی و خارج ورزشگاه بسته خواهد شد. چیزهایی مانند اردوهای کاهش خواهد یافت به دو نفر از جمله مربی. این به این معنی که جدا از خانواده خود را اگر شما بودند برای رفتن برای پیاده روی شما می توانید آن را با یک نفر دیگر. اگر شما برای رفتن به یک دوچرخه سواری, بازی گلف, اجرا و یا اسب سوار آن می تواند تنها با یک نفر دیگر پس از نیمه شب امشب.”

“این به من می دهد بدون لذت به انجام این کار,” او اضافه شده است. “اما اگر ما به انجام همه در قدرت ما برای جلوگیری از گسترش این ویروس در تاسمانی پس ما ملزم به رعایت این قوانین است.”

ویکتوریا افسر ارشد پزشکی برت Sutton هشدار داده است ما می توانیم “100,000 موارد در چند هفته زمان” اگر ما به دنبال اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما هنوز به دنبال در یک 10 درصد افزایش در هر روز در سراسر کشور. که بهبود, اما آن را هنوز هم دو برابر هر هفته,” او گفت:. “ما نمی خواهیم به این مسیر است. ما باید برای بهبود به یک نقطه که در آن است که منحنی کاملا مسطح است.”

وی افزود: “اگر ما در حال انجام کار درست است که افزایش می تواند 25 تا 30 درصد در هر روز است. که منجر به 100,000 موارد در چند هفته زمان است.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن در مسیر درست است اما ما هنوز وجود ندارد.”

Daniel Andrews است از مردم خواست تا در خانه بماند و گفت: “این مرگ و زندگی است”.

هشدار خود را می آید به عنوان ویکتوریا اعلام کرده 56 موارد جدید آوردن این دولت در مجموع به 821.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز صبح ویکتوریا برتر اعلام کرد که دولت در حال حاضر در “مرحله 3” از آن coronavirus پاسخ.

“من یک پیام ساده برای همه: اقامت در خانه,” او گفت:. “ما نمی توانیم مردم را از معاشرت و جمع آوری به عنوان اگر این اتفاق می افتد نیست. ما باید برای حفاظت از سیستم بهداشت و درمان صرفه جویی در زندگی و حفاظت از مشاغل به عنوان به خوبی.”

آقای اندروز تصریح کرد PM بیانیه شب گذشته که شما فقط باید برای ضروری دلایل پزشکی و یا دلسوز مراقبت های ضروری در خرید مواد غذایی و ورزش و کار و تحصیل اگر شما نمی توانید این کار را در خانه.

“این زمان به پنجره, خرید به خرید چیزهایی که شما لازم نیست.

وی با اشاره به وجود مردم “شده اند که در غیر این صورت سالم و بدون از قبل موجود شرایط پزشکی در 40s و 50s که فوت کرده اند در دیگر نقاط جهان”.

“این نه فقط در مورد مادر این است که در مورد همه ما است. این است که در مورد همه ما است.

“مگر در مواردی که شما می خواهید به دفن بستگان سالمند و یا بهترین همسر یا پدر و مادر خود را اگر آنها جوانتر انجام کار درست است.”

ویکتوریا پلیس داده شده است قدرت به موضوع در نقطه جریمه تا $1,652 برای افراد و به $9,913 برای کسب و کار است که نمی قوانین را دنبال کنید.

NSW گزارش کرده 127 جدید کروناویروس موارد بیش از 12 ساعت گذشته در آوردن دولت تعداد کل موارد به سال 1918.

در حالی که این نشانه یک کاهش در تعداد موارد تازه مقامات بهداشت و درمان باید خواست مردم را به خود راضی تاکید ما باید “محتاط”.

“در حالی که از آن خشنود است ما شاهد تثبیت کننده در مورد اعداد مهم است که به می دانم که آنها می تواند متفاوت باشد و پرش در اطراف روز به روز بر اساس تست اعداد” گفت: رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار.

Gladys Berejiklian افزود: “آن را روزانه اعداد مهم هستند که آن را در دراز مدت روند.”

در اینجا یک شکست سریع که در آن موارد در NSW بودند به دست آورد:

– 1185 موارد خارج از کشور به دست آورد.

– 376 موارد به دست آورد از طریق تماس با یک مورد تایید شده یا خوشه.

– 228 مربوط به جامعه انتقال (به عنوان مثال. نه مربوط به یک خوشه).

-129 هنوز تحت بررسی است.

NSW برتر به اشتراک گذاشته شده یک پیام برای مردم در 20s و 30s.

“شما ایمنی نیست از این و حتی اگر شما, شما در معرض خطر گسترش آن به مردم شما را دوست دارم و یا گسترش آن به مردم در جامعه که آسیب پذیر هستند و از دست دادن زندگی خود را به خاطر این” او گفت:.

“لطفا در مورد دیگران فکر می کنم. من استفاده از این گروه سنی به ویژه از آنجا که ما شاهد افزایش این آمار در گروه سنی است.

“همچنین بدترین مجرم در شرایط نه چسبیده به قوانین کسانی هستند که مردم در آن گروه های سنی.

“عذر خواهی به کسانی از شما انجام می دهند درست اما من نیاز به خارج شدن پیام شما نمی توانید معاشرت که شما استفاده می شود. که اجازه نمی کنه.”

“این زمان فقط از سرگردان در اطراف بدون هدف,” او اضافه شده است. “مردم نباید خارج شود مگر اینکه آن را برای یک هدف ضروری.”

NSW برتر Gladys Berejiklian اعلام کرده است دولت را “به سرعت” اجرای محدودیت های اعلام شده توسط نخست وزیر شب گذشته.

“اگر شما می توانید همه چیز را از خانه شما, باید,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سیدنی. “این تنها در شرایط استثنایی شما باید ترک خانه.”

این “استثنایی” شرایط عبارتند از: به دنبال پزشکی و مراقبت دلسوزانه خرید مواد غذایی کار و مدرسه و ورزش.

قانون این تغییرات را به اثر می آیند از نیمه شب اما او گفت: “ما می خواهیم همه به تمرین که از امروز”.

او تصریح کرد که هر گونه بازگشت مسافران خواهد بود بلافاصله در قرنطینه قرار داده شده در یک هتل.

“ما قدر که نا امید کننده است برای مردم اما از آن است که برای محافظت از جامعه گسترده تر چون ما می دانیم که اکثریت قریب به اتفاق موارد در NSW شده اند به دست آورد و از افرادی که هر دو بوده است در خارج از کشور یا تماس مستقیم به کسی است که در خارج از کشور.”

تصویر: Nine News

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de