11 LA آتش نشانان مجروح در حال اجرا از انفجار در مخلوط روغن کارخانه

لس آنجلس — انفجار در یک هش تولید کننده نفت در مرکز شهر لس آنجلس مجروح 11 آتش نشان که رفته بود داخل و بر روی پشت بام به سعی کنید به دست کشیدن پایین آتش و پس از آن تا به حال اجرا برای زندگی خود را زمانی که یک توپ از شعله های آتش شات ساختمان و سوخته آتش سوزی کامیون در سراسر خیابان.

لس آنجلس آتش نشانی سروان. اریک اسکات گفت: “یکی از مهم انفجار” را تکان داد محله مورد 6:30 p. m. روز شنبه. آتش نشانان در داخل تا به حال اجرا را از طریق یک دیوار از شعله های آتش حدود 30 فوت ارتفاع و عرض و کسانی که در سقف درهم پایین نردبان که فرا گرفته بود در آتش است.

اسکات گفت: مردم در صحنه توصیف کرد این انفجار که صدایی مانند یک قطار حمل و نقل و یا موتور جت. برخی از فرار از آتش نشانان در آتش و پاره کردن تجهیزات حفاظتی و سمت چپ آن در پیاده رو همراه با ذوب کلاه اسکات گفت.

“این یکی از بدترین صحنه های من دیده می شود,” او گفت:.

تمام 11 آتش نشان دچار سوختگی اعم از جزئی به جدی است. سه مورد ذکر شده در شرایط بحرانی و دو نفر از آنها بودند هواکش. تمام شد و انتظار می رود برای زنده ماندن.

اسکات گفت که این ساختمان یک انبار برای SmokeTokes که او به عنوان یک ساز از “بوتان عسل نفت است.”

“خبر خوب این است که همه آن را,” شهردار اریک Garcetti گفت: در یک کنفرانس خبری در خارج از لس آنجلس-دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مرکز پزشکی که در آن همه مجروح تحت درمان قرار گرفتند.

“چیزهایی که می توانست خیلی بدتر” گفت: لس آنجلس آتش نشانی, مدیر پزشکی دکتر مارک عکس, که با این نسخهها کار در بیمارستان و کمک به درمان زخمی شدند.

آتش نشانان نامیده می شدند به 327 شرق بوید سنت در این شهر اسباب بازی منطقه به صورت یک گزارش از یک آتش سوزی در یک طبقه ساختمان تجاری. وجود نور متوسط دود وقتی آتشنشانان وارد ساختمان و رفت روی پشت بام, روش های طبیعی را امتحان کنید تا به سرعت با ضربت بزمین کوبیدن هر شعله های آتش.

لس آنجلس آتش رئیس رالف Terrazas گفت: یکی از آتش نشانان در داخل ساختمان فکر می کردم همه چیز به نظر نمی رسد راست فشار از دود و گرما از عقب ساختمان بودند در حال افزایش است. او به هر کس به خارج و به عنوان آنها به سرعت شروع به خروج از ساختمان آن را لرزاند انفجار.

آتش نشانان در سقف درهم پایین پله با پوشش محافظ در آتش است.

مجروح آتش نشانان بودند با عجله به بیمارستان. کسانی که باقی مانده در صحنه غافل از جدیت همکاران خود’ صدمات صدمه شدند از آنچه تا به حال برخوردی, Terrazas گفت.

“شما می توانید تصور کنید میزان استرس عاطفی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im