20 نکته طلایی برای برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی 99

مشاوره 100٪ آزمون ورودی آزمایشی یک موضوع تخصصی است. اگر می خواهید در کنکور 99 قبول شوید ، به طور حتم توصیه می کنیم 20 نکته طلایی مشاوره و برنامه ریزی برای آزمون ورودی 99 آزمایشی را با دقت بخوانید. ما به شما کمک می کنیم تا با کمک بهترین مشاور آزمون ورودی ، موفقیت خود را کسب کنیم. تجربه تهران اجتناب ناپذیر است.

مشاوره حرفه ای برای آزمون ورودی آزمایشی به معنای برنامه ریزی و مشاوره به همراه اطلاعات مربوط به بودجه ریزی ، روش های آزمایش ، حذف آزمون ورودی و غیره است که ما به شما اطلاع خواهیم داد. در قسمت آخر خبرهای خوب را به نامزدها خواهیم داد.

برای تماس با مشاورین و رده های تک رقمی Konkoor – اطلاعات در مورد مهمترین منابع Konkoor 98 و برنامه ریزی و مشاوره حرفه ای از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

بدون دریافت کد پاسخ همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از تلفن ثابت تماس بگیرید

تکنیک های مشاوره آزمون تجربی 99
مشاوره کنکور تجربی 99 از نظر چندین رتبه برتر کنکور تجربی سال های گذشته: برای اطمینان از موفقیت خود ، ابتدا باید راه را بدانید. آنچه در مشاوره و برنامه ریزی آزمون ورودی آزمایشی بسیار مهم است نشان دادن راهی است که متناسب با شرایط شما باشد. بنابراین به ما بپیوندید تا گام به گام به موفقیت نزدیکتر شوید ، این موارد را به خوبی بشناسید و مطمئن شوید که یادداشت می کنید.

برنامه ریزی برای 99 کنکور تجربی

1- با کمک بهترین مشاور آزمون ورودی آزمایشی تهران از حواس پرتی خودداری کنید
توصیه بهترین مشاور امتحان ورودی کنکور تجربی تهران برای مطالعه آزمون ورودی اولین شرط انتخاب مکان مناسب برای تحصیل است. اگر از نظر جسمی در مکان نامناسبی قرار دارید ، از تمام محرکهای محیطی و همچنین عوامل آزار دهنده جلوگیری کنید و سعی کنید این موانع را برطرف کنید.

یکی از عواملی که در مشاوره در آزمون ورودی آزمایشی داوطلبان ذکر شده است مربوط به حواس پرتی ذهنی است. تکنیکی که شما باید پیاده سازی کنید این است که تمام افکاری را که به ذهن شما خطور می کند بنویسید و مانع از خواندن شما بر روی یک تکه کاغذ شوید و در طول روز زمان مشخصی را برای این کار اختصاص دهید.

2. منابع مختلفی را تهیه نکنید و قبل از انجام هر کاری ، لیست حذفیات را مشخص کنید

برنامه ریزی آزمون ورودی آزمایشی

نکته مهمی که بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری 99 از آن بی اطلاع هستند و این آنها را ناامید می کند ، این است که آنها تمام منابع را برای آزمون ورودی ملی و جزوه ها ارائه می دهند تا آنها را بسیار ماهر کنند. غافل باشید که این باعث اضطراب و ناامیدی آنها می شود.

توصیه چندین رتبه بندی تک رقمی در آزمون ورودی آزمایشی این است که منابع را به درستی تهیه کنید و سپس طبق تکنیک های تست آزمون ورودی ، سعی کنید از این منابع به بهترین وجه و مهارت استفاده کنید. و تسلط خود را افزایش دهید.

نکته مهم: وقتی می خواهید برنامه ریزی آزمون ورودی آزمایشی را شروع کرده و درخواست دهید ، ابتدا لیست حذف کنکور 99 را طبق آمار اعلام شده ببندید و سپس بودجه بندی امتحان ورودی آزمایشی را درک کنید. حالا می توانید برای چه برنامه ریزی کنید. چقدر درس می خوانید و چقدر زمان برای این دوره اختصاص می دهید؟ شما می توانید از لیست این لیست حذف و بودجه را دریافت کنید.  شما فقط باید از تلفن ثابت و بدون دریافت کد تماس بگیرید.

3. نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید
اگر کاندیدای آزمون ورودی 99 هستید و در سالهای گذشته نتوانسته اید در هیچ یک از رشته های مورد نظر قبول شوید ، بهتر است مسیری را که یک بار طی کرده اید مرور کنید و ببینید چه اشتباهی انجام داده اید ، کدام باعث شده است که یک سال از همه همکلاسی ها. عقب بمان؟ شاید یکی از دلایل آن عدم مشاوره حرفه ای برای آزمون ورودی آزمایشی باشد.

یکی از مشکلاتی که برخی داوطلبان با آن روبرو هستند این است که در برخی از موضوعات ضعف داشته اند. فقط به نقاط ضعف خود فکر نکنید و سعی کنید نقاط قوت خود را حفظ کنید و آنها را برای سال جاری به کار بگیرید.

4- اشتباه کنید

مشاوره حرفه ای برای آزمون ورودی آزمایشی

در برنامه ریزی برای خود ، هنگامی که نقاط قوت و ضعف خود را مشخص کردید ، وقت آن رسیده است که حرکت کنید. به عنوان مثال ، برای دروس که تسلط کافی ندارید ، بهتر است وقت بیشتری صرف کنید.

5. تکنیک های تست را یاد بگیرید
وقتی در مورد تکنیک های آزمون ورودی آزمون صحبت می کنیم منظور ما فقط جلسه آزمون ورودی نیست. در حقیقت ، یکی از مأموریت های 99 مشاوره آزمون ورودی ورودی تجربی ، آموزش تکنیک های هر درس با توجه به سطح دانش آموز با نامزد است.

اگر در موضوعی ضعیف هستید ، توصیه می کنیم با برنامه ریزی ساده در برنامه ریزی آزمون ورودی آزمایشی شروع کنید ، زیرا تست های سخت انگیزه شما را کاهش می دهد. و اگر به دنبال مهارت در هر یک از دوره ها هستید ، شرط بندی است ادامه مطلب