و تا سال 2016 در نهایت به تساوی یک نزدیک است.

آن بوده است به طولانی ترین انتخابات در تاریخ آمریکا است. آن را فرار از Feb. 1, 2016 تاریخ آیووا قفقاز به سنا رای به تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل فوریه سال 2020 است.

این درست است که Nov. 6, 2016 شد یک سیگنال رویداد در این انتخابات اما آن واقعا نمی نتیجه گیری هر چیزی حتی اگر نتیجه نبود در شک و تردید. معمولا رقابت انتخابات روابط و یا در نزدیکی-روابط. این اولین بار است که یک انتخابات رفته است به اضافه کاری با تلاش های مکرر در آنچه بودند در اثر بازگو با وجود برنده به راحتی غالب (دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به آسانی در انتخابات رای اندازه گیری است که تعیین کننده نتیجه 304-227).

چنین است که زندگی در این عرصه است. اما هیچ یک در سمت چپ بود در خلق و خوی به حرکت در.

به جای در نظر گرفتن سهام و recalibrating به عنوان موجه دموکرات ها باقی مانده و تثبیت شده در سال 2016. به جای به سادگی بسیج مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار و انتخاب مجدد به عنوان مخالفین و همیشه آنها mused در مورد چگونه به معکوس 2016 نتیجه. به جای اذعان به نزدیکی-عدم امکان از بین بردن بموقع جمهور منتخب آنها زیاده روی در توهمات در مورد چگونه به انجام دقیقا همان است که.

بالاتر از همه آنها وسواس در مورد روسیه به عنوان علت لغو در سال 2016. به اندازه کافی با بررسی همه خواهد بود, ساخته شده, ساده, مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه توطئه خواهد بود پاشید دیوار خواهد دید و جهان خواهد بود ترمیم آن محور. حق برنده 2016 نمی خواهد اما غیر قانونی برنده خواهد بود مغلوب.

وقتی مولر پروب را تولید نمی کند استیضاح که دموکرات ها انتظار داشتند با چنین ملتهب یقین به نظر می رسید به طور خلاصه به آنها می خواهم در نهایت مجبور به قبول این نتیجه 2016 با این حال اکراه. سپس اوکراین پدید آمده و استیضاح شد خوشبختانه و جلال پشت در.

روسیه یک تقریبی علت استیضاح اوکراین است. دموکرات ها را متهم کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در پی اوکراین دخالت در انتخابات ما فقط به عنوان او به دنبال دخالت روسیه (برای همه علاقه خود را در Mueller بررسی دموکرات هرگز جذب می شود نتیجه آن است که هیچ شواهدی وجود ندارد که تهمت تبانی با روس ها). آنها گفتند 2020 نتیجه انتخابات نمی تواند مورد اعتماد با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات فقط به عنوان آنها معتقد بودند او خراب 2016 نتیجه. غایب خود اعتقاد راسخ که ترامپ نامشروع رئیس جمهور دموکرات شده اند که طبعا خشم اوکراین و مصمم به بررسی آن, اما آنها نمی خواهد که استیضاح بیش از آن.

در این معنا, سنا محاکمه آخرین قانون در انتخابات 2016. آن را ایجاد یک بار و برای همه است که او نمی خواهد ترک قبل از پایان ترم اول خود را. آن را روشن می سازد که یکی دیگر از انتخابات و نه برخی دیگر از مکانیزم لازم خواهد بود برای خلاص شدن از او. آن را نشان دهنده نهایی شکست از تحقیق دستگاه در سراسر تهمت و ادعا روسیه تبانی برای ارائه دموکرات از عواقب خود 2016 شکست.

مغلوب ساختن پیشی جستن بدیهی است که نیست بی گناه در هر یک از این. او ناتوان از فضل یادداشت نسبت به مخالفان شده است مقاوم به طور مداوم و رک و پوست کنده با اذعان به دخالت روسیه در سال 2016 تحریک خشم و سوء ظن و او بی پروا عهده خود اوکراین طرح که هر کسی در اطراف او نیست نام رودی جولیانی می توانست به او گفت این بود که برای پایان دادن به در اشک.

اما او نه یک عامل. او برنده انتخابات ریاست جمهوری در یک انتخابات آزاد و عادلانه و با وجود تلاش حذف خواهد شد یک فرصت برای انجام این کار دوباره. به 2020.


ریچ لوری سردبیر ملی نقد و بررسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de