21 امتیاز مثبت برای coronavirus در کشتی کروز خاموش کالیفرنیا

توسط اولگا R. رودریگز

سان فرانسیسکو (AP) — بیست و یک نفر سرنشین یک ماموت کشتی کروز خاموش سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و 19 از آنها خدمه معاون رئیس جمهور مایک پنس جمعه اعلام کرد در میان شواهد کشتی بود زمین پرورش برای کشنده های خوشه ای از بیش از 10 نفر در طول آن سفر قبلی.

او گفت: مقامات فدرال مشغول به کار بودند با مقامات کالیفرنیا در اطراف ساعت را به شاهزاده بزرگ با بیش از 3,500 در هیئت مدیره به غیر بندر تجاری بیش از آخر هفته و تست هر کس برای ویروس. هیچ فوری کلمه در جایی که این کشتی خواهد حوض.

“کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز به کمک پزشکی را دریافت خواهد کرد آن را” پنس گفت.

در ضمن هر کس در کشتی باقی مانده پر از سوراخ در اتاق خود را به عنوان آنها در انتظار کلمه در مورد سرنوشت کشتی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا گفت که او ترجیح داده اند و نه اجازه دهید به مسافران پیاده روی خاک آمریکا خواهد شد اما تسلیم به توصیه های کارشناسان پزشکی.

“من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما,” او گفت:. “و آن را تقصیر مردم بر کشتی یا. خوب ؟ آن را تقصیر آنها هم نیست. و آنها عمدتا آمریکایی است.”

کشتی عنوان از هاوایی به سان فرانسیسکو بود که آن را به دستور روز شنبه به حفظ فاصله آن از ساحل تا 46 افراد مبتلا ممکن است علائم کروناویروس می تواند آزمایش می شود. روز پنجشنبه یک هلیکوپتر نظامی ارتش خدمه کاهش کیت های آزمایش بر روی 951-پا (290 متر) کشتی توسط طناب و بعد پرواز کرد و آنها را برای تجزیه و تحلیل در حالت lab.

مقامات بهداشت از عهده آزمایش پس از گزارش که یک مسافر در یک سفر قبلی از کشتی در ماه فوریه در اثر این بیماری است.

در چند روز گذشته مقامات بهداشتی فاش کرد که حداقل 10 نفر دیگر بودند که در همان سفر هم پیدا شد به توان و حذف. و برخی از مسافران در این سفر ماند روی برای زمان سفر — افزایش خدمه’ قرار گرفتن در معرض ویروس.

“ما می دانیم coronavirus آشکار میان قبلی مسافران … ما خواهد شد تست هر کس در کشتی ما خواهد بود quarantining لازم است” پنس گفت. “ما پیش بینی است که آنها را در قرنطینه می شود و در کشتی. آنها نمی خواهد نیاز به پیاده.”

شاهزاده کشتی گفت: کشتی دکتر شروع به اطلاع رسانی به مسافران و خدمه از نتایج خود را پس از تایید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

شاهزاده خانم دیگر کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس و در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان تلفظ عمومی-بهداشت و درمان, شکست, با این کشتی اساسا تبدیل شدن به یک شناور جوانه کارخانه.

در همین حال ایالات متحده تلفات از coronavirus صعود به 14 با تمام اما یک قربانی در واشنگتن در حالی که تعدادی از عفونت متورم به بیش از 200 پراکنده در سراسر حدود نیم متحده است. پنسیلوانیا, ایندیانا, مینه سوتا و نبراسکا گزارش خود را در مورد اول است.

در وال استریت سهام چرخش شدید که ترس های نصب شده در بیش از پتانسیل آسیب به اقتصاد جهانی از کارخانه خاموش شدن ناگهانی سفر ممنوعیت قرنطينه و لغو از حوادث بزرگ و کوچک — یک لیست است که شامل جهان معروف South by Southwest جشنواره هنر در آستین تگزاس که قرار بود به شروع هفته آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری برای کمک به بهداشت عمومی سازمان های مقابله با بحران و خار توسعه واکسن و درمان است.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 100 ، 000 نفر کشته و بیش از 3400 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. اکثر موارد خفیف بوده اند و بیش از نیمی از کسانی که آلوده را بازیافت.

بسیاری از مرده در ایالات متحده آمریکا شد و از حومه شهر سیاتل زندگی مراقبت مرکز پرستاری در خانه, در حال حاضر موضوع ایالتی و فدرال تحقیقات است که می تواند منجر به تحریم, از جمله امکان تصاحب مدیریت آن است. واشنگتن اتحاد ملت بزرگترین غلظت از موارد با حداقل 70.

سی و متخصصان پزشکی از خدمات بهداشت عمومی آمریکا خواهد رسید شنبه در خانه سالمندان برای کمک به مراقبت از بیماران و ارائه کمک به خسته کارکنان گفت: داو کنستانتین اجرایی مسئول سیاتل King County است.

“ما سپاسگزار سواره نظام ورود است. آن را به تغییرات سریع در شرایط وجود دارد,” او گفت:.

خانه سالمندان شد و به 69 ساکنان پس از 15 گرفته شد و به بیمارستان قبل از 24 ساعت کنستانتین گفت.

برخی از عمده کسب و کار در منطقه سیاتل — از جمله مایکروسافت و آمازون است که با هم استخدام بیش از 100 ، 000 نفر در این منطقه را تعطیل عملیات و یا ترغیب کارکنان به محل کار از خانه. دانشگاه واشنگتن به نام کردن در کلاس های آن در سیاتل-منطقه دانشگاه برای دو هفته آینده خواهد شد و به جای تدریس آن 57,000 دانش آموزان آنلاین. و یک کمیک کنوانسیون هفته آینده در سیاتل بود که انتظار می رود به منظور جلب در مورد 100 ، 000 نفر لغو شد.

کالیفرنیا به عنوان مرکز این ویروس زمانی که یک ساکرامنتو-منطقه که میره روی Grand شاهزاده خانم ماه گذشته در سفر خود به یک سری از پورت ها بعد از شکست در برابر ویروس. دیگران که بودند در آن سفر نیز باید آزمایش مثبت در شمال کالیفرنیا و نوادا و کانادا است.

سه ده مسافران در بزرگ شاهزاده خانم تا به حال به آنفولانزا مانند علائم بیش از دو هفته گذشته یا بیشتر گفت: مری الن Carroll, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو بخش مدیریت اضطراری.

متخصص اپیدمیولوژی که مطالعات گسترش ویروس ذرات گفت: recirculated هوایی از کشتی کروز سیستم تهویه به علاوه نزدیک محله و جمعی از تنظیمات را به مسافران و خدمه در معرض بیماری های عفونی.

“آنها طراحی شده به عنوان قرنطینه امکانات برای قرار دادن آن ملایم گفت:” همین میلتون از دانشگاه مریلند است. “شما در حال رفتن به تقویت عفونت با نگه داشتن مردم در قایق.”

او گفت: خرید اینترنتی از کشتی قرنطینه در ژاپن نشان می دهد که نیاز فوری به حرکت مردم کشتی و به یک “امن تر قرنطینه محیط زیست است.”

استیون اسمیت و همسرش, میشل, بهشت, کالیفرنیا گفت: آنها کمی نگران اما احساس امنیت در اتاق خود را روی عرشه کشتی.

“چه چیزی به ما داده امید است که این سیستم که در محل ما دولت CDC ما احساس می کنید در حال انجام یک کار قابل توجه,” استیون اسمیت گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جینی هار و دیزی Nguyen در سان فرانسیسکو; ژن Johnson, مارتا Bellisle و کارلا K. Johnson در سیاتل; Rachel La Corte در المپیا; و AP محقق Monika ماتور در واشنگتن دی سی کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>