3.3 میلیون دنبال ما بیکاری کمک های نزدیک به 5 بار زودتر بالا

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — نزدیک به 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته — تقریبا پنج برابر رکورد قبلی مجموعه در سال 1982 — مذاکرات گسترده اقتصادی shutdown ناشی از کوروناویروس.

افزایش هفتگی برنامه خیره کننده بود بازتابی از آسیب شیوع ویروسی است که تحمیل بر اقتصاد است. براده برای کمک بیکاری به طور کلی منعکس کننده سرعت از اخراج.

اخراج مطمئن هستند که برای سرعت بخشیدن به اقتصاد ایالات متحده غرق به رکود است. درآمد سقوط کرده است در رستوران ها, هتل ها, سینما و ورزشگاه و خطوط هوایی. فروش خودرو در حال کاهش و ماشین سازان بسته اند و کارخانجات. از جمله کارفرمایان در صورت پرداخت وام و سایر هزینه های ثابت به طوری که آنها در حال برش شغل برای صرفه جویی در پول.

به عنوان از دست دادن شغل کوه برخی از اقتصاددانان می گویند این کشور نرخ بیکاری می تواند رویکرد 13 درصد است. با مقایسه این بالاترین نرخ بیکاری در طول رکود بزرگ که به پایان رسید در سال 2009 10 ٪ بود.

“آنچه به نظر می رسید غیر ممکن است فقط دو هفته پیش در حال حاضر واقعیت” گفت: نانسی Vanden هوتن یک اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد یک شرکت مشاوره ای. “اقتصاد ایالات متحده را تجربه بزرگترین انقباض اقتصادی در ضبط با شدید ترین افزایش در نرخ بیکاری تا کنون.”

اقتصادی بدتر شده است سویفت. اخیرا در ماه فوریه نرخ بیکاری در 50 سال اخیر از 3.5 درصد. و اقتصاد در حال رشد به طور پیوسته اگر فروتنی. در عین حال با آوریل تا ژوئن از سال چهارم, برخی از اقتصاددانان فکر می کنم اقتصاد کوچک خواهد شد و در آن شدیدترین سالیانه همیشه در حال انقباض است که می تواند به 30 ٪ برسد.

در گزارش خود پنج شنبه در وزارت کار گفت: 3.283 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته از 282,000 در طول هفته گذشته است. بسیاری از افرادی که مشاغل از دست رفته در هفته های اخیر هر چند نتوانسته اند به فایل برای کمک بیکاری به دلیل دولتی وب سایت و تلفن سیستم های غرق شده اند مچاله شده از متقاضیان و منجمد شده اند ،

که logjam نشان می دهد که روز پنجشنبه گزارش در واقع طلب بخشایش میزان کاهش شغل در هفته گذشته. بنابراین آیا این واقعیت است که کارگران که در شرکت payman — فرفره کارگران رایگان-lancers های خود اشتغالی — در حال حاضر واجد شرایط برای مزایای بیکاری حتی اگر در بسیاری از موارد آنها دیگر قادر به کسب پول.

با اخراج صعودی قابل توجهی گسترش مزایای بیکاری گنجانده شد در یک اقتصادی امداد لایحه نزدیک شدن به تصویب نهایی در کنگره است. یک ماده در لایحه ارائه اضافی 600 دلار در هفته در بالای بیکاری کمک که متحده فراهم می کند. دیگر ارائه خواهد عرضه 13 هفته دیگر از مزایای فراتر از شش ماه از بیکاری کمک که اکثر متحده ارائه دهد. قانون جدید نیز گسترش مزایای بیکاری برای اولین بار به فرفره کارگران و دیگران که در شرکت رسید.

جداگانه مصوبات هفته گذشته را فراهم می کند تا به 1 میلیارد دلار به دولت به منظور افزایش توانایی خود را به ادعا. اما آن پول را به پرداخت.

در ایالات متحده پرش در برنامه های کاربردی برای مزایای بازی کردن در کشورهای در سراسر کشور است. در کالیفرنیا ادعا می کند برای مزایای بیکاری بیش از سه برابر در هفته گذشته به 187,000. در نیویورک افزایش یافت که توسط یک عامل از پنج به 80,334. در سراسر کشور حدود 2.25% از کل نیروی کار برای اعمال بیکاری کمک به هفته گذشته است. در نوادا این رقم 6.8% در رود آیلند 7.5%.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: 1 میلیون و ادعا می کند برای مزایای بیکاری بوده است واصل در کالیفرنیا پس از مارس 13. بسیاری از کسانی که برنامه های کاربردی شد و به احتمال زیاد ثبت شده در این هفته نشان می دهد که در هفته آینده گزارش نشان می دهد می تواند حتی بزرگتر تعداد ادعا می کند.

در فلوریدا, Jessy Morancy هالیوود گذاشته شد خاموش در هفته گذشته از کار خود را به عنوان یک صندلی چرخدار همراه و نماینده خدمات مشتری در فورت Lauderdale فرودگاه. Morancy, 29, به نام دولت, بیکاری, کار در روز دوشنبه به سعی کنید به فایل برای مزایای بیکاری مواجه می شوند اما فقط یک پیام ضبط شده او گفتن به تماس بعد.

او همچنین نگران است که حتی یک پر بیکاری از 275 دلار در یک هفته خواهد بود کمتر از نیمی از آنچه او به دست آورده در کار و کافی را برای او فراهم کودکان سنین 10 و 7.

“من هنوز در حالت شوک” Morancy گفت.

حتی برای کسانی که قادر به فایل ادعا مزایای زمان را به پا زدن در. این به طور معمول طول می کشد دو تا سه هفته قبل از متقاضیان دریافت هر گونه پول. سازمان های دولتی باید در اولین تماس با کارفرمایان سابق خود را به منظور بررسی کار خود و درآمد تاریخ است. فقط در آن می تواند کارمند هفتگی مزایای بیکاری محاسبه می شود.

بدتر شدن مشکل بسیاری از سازمان های دولتی که مسئولیت رسیدگی به تعداد مدعیان بیکاری عامل در طول تاریخ کم سطح بودجه و نیروی انسانی است که در نظر گرفته شده که مسئولیت رسیدگی به یک قطره از ادعا. تنها چند هفته پیش, بازار کار شد و در قویترین شکل آن را به حال شده است در دهه.

کیم Boldrini-Sen, 41, همچنین تلاش برای فایل خود را ادعا می کنند. او تلاش کرده است در دو دولت: در کانکتیکات, جایی که او با این نسخهها کار به عنوان یک متخصص طب سوزنی در عمل و در نیویورک, که در آن او زندگی می کند و خود طب سوزنی کسب و کار.

در کانکتیکات او فکر او برنامه ارسال شده بود. اما هنگامی که او بازگشت و در هفته گذشته دوباره فایل به عنوان متقاضیان ملزم به انجام هر هفته او یافت می شود وجود دارد هیچ سابقه ای از تشکیل پرونده اولیه. پس از در نظر گرفتن یک ساعت مجدد به پرونده او موفق به دریافت یک pop-up متوجه است که او فاقد شرایط لازم برای انجام آنلاین.

در نیویورک, دولت, وب سایت بارها و بارها سقوط کرد زمانی که او در نیمه راه از طریق پر کردن درخواست. هنگامی که او در نهایت موفق به ارسال را فشار دهید او دریافت یک pop-up و گفت او تا به حال به فایل از طریق تلفن. که مشغول به کار نشده هست یا نه.

“من به نام در تمام ساعات روز,” او گفت:. “که زندگی من برای یک هفته و من هنوز هم نمی تواند از طریق به هر کسی.”

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه نیویورک کار در توئیتر خود نوشت: “اگر شما شده اند قادر به دریافت از طریق تلفن و/یا سیستم آنلاین این هفته لطفا سعی در نگه داشتن.”

“ما در حال کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم اطمینان حاصل شود که تمام مزایای پرداخت می شود و صبر و شکیبایی شما قدردانی” آژانس گفت در توییتر.

در سراسر جهان, سازمان ملل متحد تخمین می زند که تا 25 میلیون شغل می تواند در تحول اقتصادی از شیوع ویروسی. که بیش از 22 میلیون نفر است که از دست داده بودند در طول سال 2008 بحران مالی جهانی.

در اروپا و شرکت در حال آماده کردن کارگران در سریع ترین رشد از سال 2009 با توجه به نظرسنجی از مدیران کسب و کار. آمار رسمی برای اروپا که منعکس کننده شیوع تاثیر نیست و در عین حال ، اما شرکت ها شده است اعلام کرد دهها هزار نفر از کاهش کار دائمی و موقت. عمده شرکت های خودرو مانند فیات کرایسلر و شرکت های هواپیمایی مانند لوفت هانزا در حال تعلیق بسیاری از فعالیت های خود قرار دادن ده ها هزار نفر از کارگران موقت ترک بسیاری تنها با بخشی از حقوق و دستمزد.

نرخ بیکاری در 19 کشور که با استفاده از یورو بود 7.3% در آخرین شمارش در ماه ژانویه است. این انتظار می رود نسبت به 10 درصد بسته به طول مدت شیوع اقتصاددانان می گویند. افزایش افزایش بیکاری ممکن است به عنوان شدید به عنوان در ایالات متحده به دلیل آن را سخت تر به آتش کارگران در اروپا, که در آن بسیاری از دولت ها در حال حمایت از شرکت های مالی برای حفظ کارکنان در بخشی از پرداخت را ترک کنند.

الن Zentner یک اقتصاددان در مورگان استنلی گفت: در یک یادداشت به مشتریان است که 17 میلیون شغل می تواند از دست رفته از طریق ممکن است — دو بار کل 8.7 میلیون شغل که از دست داده بودند در این رکود اقتصادی ، او انتظار دارد که نرخ بیکاری به طور متوسط 12.8 درصد در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه خواهد بود که بالاترین سطح از سال 1930.

هنوز Zentner همچنین انتظار دارد که اقتصاد شروع به بازیابی توسط نیمه دوم سال است. اما آن را در زمان برای همه چیز را به بازگشت به چیزی نزدیک به طبیعی او پروژه: نرخ بیکاری هنوز هم می تواند بالای 5 درصد در پایان سال آینده است.

___

نویسندگان AP کارلو Piovano در لندن دیوید Lieb در شهر Jefferson, Missouri و متی برکت در Falls Church, Viriginia کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de