3 WPIAL آهنگ ورزشکاران دولت عنوان برنده در PTFCA داخل سالن قهرمانی

توسط:
پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 | 1:31 AM
ایندیانا ارشد کندال Branan یکی از سه WPIAL آهنگ ورزشکاران که برنده دولت عناوین یکشنبه در PTFCA داخل سالن قهرمانی در پن استیت.

شمال Allegheny کیسی برتون (دختران پرش طول) و Shaler طب مکمل و جایگزین Mbalo (پسران پرش سه گانه) نیز موفق به کسب طلا در PSU را multisport داخلی امکانات.

Branan یک پیت استخدام برنده پسران 800 متر در 1 دقیقه 52.14 ثانیه یک زمان است که در رتبه دوم او در سراسر کشور این زمستان در این رویداد با توجه به milesplit.com آمار. او خود را بهبود شخصی-بهترین نزدیک به 2 ثانیه.

رقابت خود را یکشنبه شامل افراتا ارشد تایلر Shue, یک Penn State استخدام و ملی حاکم, هوای آزاد, قهرمان سوم به پایان رسید (1:54.25). Shue برنده 800 متر در ماه ژوئن در هر دو PIAA, هوای آزاد, قهرمانی در Shippensburg و تعادل جدید اتباع عمومی در Greensboro, N. C.

Branan برنده WPIAL, هوای آزاد, عنوان آخرین فصل 1:54.04, اما موفق به رسیدن به فینال در وزارت امور خارجه دیدار خواهد کرد.

برتون برنده با یک پرش از 19, پا, 1 اینچ است. Mbalo پرید 48-1½.

دوندگان فاصله امیلی کارتر از بتل پارک و پاتریک اندرسون از تن. لبنان هر پست شده یک جفت بالا-پس از اتمام سه شنبه ، کارتر در زمان سوم در دختران مایل و دوم در 3000 متر. اندرسون دوم شد و در پسران 3000 متر و سوم در مایل.

بیش از حد است اما Pavelek پاک 5-پا-4 و در زمان دوم در دختران بالا رفتن.

کامل PTFCA داخل سالن قهرمانی نتایج

کریس هارلن یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کریس از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: ریم الود مودار, Bethel Park, ایندیانا, Mt. لبنان و شمال, Allegheny, Shaler

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>