33,000 اشتغال در استرالیا برای grabs

صدها نفر از هزاران نفر از مردم استرالیا در حال حاضر شغل خود را از دست به عنوان تاثیر اقتصادی coronavirus همچنان به انتقام ویران کردن در استرالیا کسب و کار.

با رستوران ها و کافه ها و سالن های ورزشی در حال حاضر بسته است و بسیاری از خرده فروشان بسته خود را درب نرخ بیکاری انتظار می رود که به طور چشمگیری.

مشتری در صنایع خدماتی مانند خرده فروشی و مهمان نوازی و گردشگری تا کنون در میان سخت ترین ضربه خاموش شدن ناگهانی و ممنوعیت سفر اعمال شده در یک پیشنهاد برای کنترل گسترش ویروس.

مرتبط با: دنبال ما زندگی می کنند به روز رسانی coronavirus

مرتبط: آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد

عمده رسانه های خرده فروشی مایر و پنبه در گروه اعلام کرده اند که آنها در حال بستن تمام فروشگاه های فیزیکی در سراسر کشور در حالی که دیوید جونز قصد دارد تنها به نگه داشتن آن بزرگترین فروشگاه باز است.

صنعت حمل و نقل هوایی نیز مواجه گنده بازدید و همچنین به عنوان تفریح و سرگرمی مشاغل مانند مربیان شخصی پس از ممنوعیت تجمعات عمومی.

برخی از شرکت ها در حال ارائه استرالیایی که از کار نجات است.

People line up in the car park at the Mount Barker Centrelink office in South Australia on Wednesday. Picture: Mark Brake/AAP
media_cameraمردم خط در پارک ماشین در مونت بارکر Centrelink در جنوب استرالیا در روز چهارشنبه. عکس: علامت ترمز/AAP

Kendra بانک ها, مدیر عامل به دنبال در استرالیا گفت: گاردین استرالیا وجود دارد افزایش تقاضا برای پرستاران مراقبت از سالمندان و کارگران مشاوران و مددکاران اجتماعی.

“ما همچنین شاهد افزایش نیاز به دایه و آموزگار به عنوان پدر و مادر و سرپرستان که در حال حاضر نیاز به کار از خانه به دنبال حمایت های بیشتر در صفحه اصلی با مراقبت و آموزش و پرورش” Ms بانک ها گفت.

در اینجا برخی از شرکت ها در میان یک استخدام حمله رعد اسا در حال حاضر.

Melbourne Central shopping centre this week. Picture: James Ross/AAP
media_cameraملبورن مرکزی مرکز خرید در این هفته. تصویر: James Ross/AAP

COLES

سوپر مارکت های غول پیکر امروز اعلام کرد این امر می تواند ارائه 5000 شغل جدید در بالای 7000 کارگران را استخدام کرده است بیش از گذشته دو هفته.

این آخرین استخدام درایو – وقتی کامل – به ارمغان خواهد آورد این شرکت تعداد کارکنان جدید به 12,000 همه استخدام بیش از چند هفته کوتاه.

جدید استخدام شده اند سریع ردیابی به Coles’ سوپر مارکت ها و فروشگاه های مشروبات الکلی در سراسر استرالیا.

استخدام می آید به عنوان استرالیایی در ادامه وحشت-خرید در سوپر مارکت ها و ترک برخی از راهروی خالی است.

“ما فقط شده خیلی شلوغ و تقاضا بسیار زیاد در فروشگاه های” یک Coles, سخنگوی, گفت اخبار.com.au. “هدف این است که برای دریافت این بچه ها در درهای به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

توسط دولت Coles ارائه شده 1700 شغل در ویکتوریا 2000 در نیو ساوت ولز در مورد 1800 در کوئینزلند 600 در جنوب استرالیا 700 در غرب استرالیا 100 در تاسمانی در حدود 90 در عمل و 100 در قلمرو شمالی.

نحوه درخواست: برنامه های کاربردی را می توان در فرد در یک محلی Coles و یا آنلاین از طریق Coles مشاغل.

مهره های بازی دومینو

فست فود غول دومینو هفته گذشته اعلام کرد آن را در شکار برای 2000 کارکنان به کمک مکمل شبکه خود را تحویل رانندگان به عنوان ملت جمعیت گیر کرده است در داخل خانه.

پیتزا نهاد گفت: آن را به حال ساخته شده تغییرات به فروشگاه خود را برای برآوردن اجتماعی فاصله اقدامات اجرا توسط دولت و بسته اند همه ناهار خوردن در مناطق.

“ما اعضای تیم و رانندگان در حال انجام یک کار شگفت انگیز است, اما ما نیاز به حتی بیشتر مردم با خیال راحت به تهیه و تحویل مواد غذایی به جوامع ما و کسانی که در خط مقدم در طول این زمان به چالش کشیدن,” استرالیا و نیوزیلند رئیس نیک شوالیه گفت.

“اغلب مشتریان ما ممکن است در اجباری یا خود انزوا بنابراین این واقعیت است که ما ارائه می دهیم صفر مخاطب تحویل می دهد و آنها را که اطمینان و آرامش خاطر به دنبال آن هستند.”

نحوه درخواست: اینجا را کلیک کنید برای شروع روند.

CENTRELINK

Centrelink در حال حاضر تقلا برای استخدام 5000 کارگران اضافی برای کمک به روشن شدن صف ساخته شده است که سرفصل های ملی در اوایل این هفته.

“ما سوار بر گسترده برنامه های آموزشی است و ما در روند استخدام” Services Australia مدیر کل آقای هنک Jongen گفت.

نحوه درخواست: کارکنان آن کار کرده اند “24/7” برای ساخت این سیستم جدید که به شما امکان ثبت نام خود را به قصد اعمال می شود.

WOOLWORTHS

Woolworths is set to get a whole load of new workers.
media_cameraWoolworths تنظیم شده است برای دریافت یک بار کامل از جدید کارگران.

Woolworths ایجاد کرده 20,000 مشاغل جدید با توجه به کمک به مقابله با تقاضای خریداران قرار داده اند در سوپر مارکت های غول پیکر.

این مواضع را هدف قرار داده و مردم در برخورد با کروناویروس رکود از جمله نوار کارکنان خدمه پرواز و خرده فروشی دستیاران که در حال حاضر به شدت نیاز به کار می کنند.

نقش های جدید شامل هر دو گاه به گاه و کوتاه مدت در قرارداد کار در سراسر Woolworths’ سوپر مارکت و تجارت الکترونیک و زنجیره تامین.

این نوع از مشاغل را شامل پرداخت دستیاران قفسه کامیون و توزیع مرکز کارگران است.

نحوه درخواست: اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات.

TELSTRA

Telstra is offering jobs.
media_cameraTelstra ارائه شده است شغل.

Telstra به تازگی دعوت ایستاده بود پایین کوانتاس کارکنان به درخواست برای بیش از 1000 موقعیت خود را در آن مراکز تماس برای کمک به مقابله با آنچه آن را خواستار بی سابقه تقاضا است.

موقعیت موقتی هستند و در نظر گرفته شده برای مدیریت تماس با مرکز حجم است که به سرعت تبدیل به یک مسئله مهم برای telco.

برخی از بی سابقه شبکه تقاضا است که در حال حاضر با داشتن یک تاثیر به مردم در سراسر کشور گزارش مشکلات در شبکه به Telstra صبح روز سه شنبه.

نحوه درخواست: اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.

در اصل منتشر 33,000 اشتغال در استرالیا برای grabs

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im