از آنجا که محافظه کار به رهبری مسابقه آغاز شد بسیاری از کانادایی ها و ناظران سیاسی در این کشور درخواست شده است و در تلاش برای پاسخ به: “باید رهبر یک حزب فدرال, قادر به صحبت به دو زبان رسمی?”

نظر قطعات و سرمقاله آمد انبوه. حتی مقامات منتخب chimed در. مهمترین محافظه کار MP میشل Rempell (Calgary-بینی Hill AB) استدلال به این سوال از دو زبان و در زمان بیش از حد فضا در زمان بحث و گفتگو. دیگران را روشن ساخته است که بدون یک رهبر محافظه کار حداقل با قابلیت های اساسی مهارت های ارتباطی در فرانسه شاید ک فقط باید دست کلید انتخابات آینده به جاستین ترودو.

بدون شک برخی از کانادا رای دهندگان احتمالا موافقت با Rempel اما چه داده ها در واقع می گویند ؟ این ناظر انتخابات لجر رفت و در این زمینه هفته گذشته و خواسته کانادایی نظر خود را در مورد این موضوع. نتایج منتشر شده در صفحات Le Journal de Montréal (ترجمه تیتر: “غیر ممکن است به ضرب و شتم ترودو بدون دو زبانه رهبر”) و جالب به حداقل می گویند.

ادامه مطلب: چرا پیتر مککی فرانسه صحبت می کنند?

پاسخ دهندگان خواسته شد: “باید در آینده رهبر محافظه کار بود دو زبانه به این معنی که قادر به صحبت به دو زبان انگلیسی و فرانسوی است یا نه لازم است؟” روشن اکثریت پاسخ دهندگان 62 درصد معتقدند بعدی ک رهبر باید دو زبانه است. تنها 35 درصد جواب داد که دوزبانگی بود لازم نیست. منطقه ای تفکیک نتایج نشان می دهد که برای حمایت از دوزبانگی آگهی و یا حداقل از نظر آماری در هر منطقه از کشور (نگاه کنید به تصویر زیر):

[تصویر گرفته شده از Journal de Montréal, مقاله که ممکن است در اینجا یافت می شود.]

علاوه بر این پشتیبانی از دوزبانگی برای آینده ک رهبر است, بالاترین در استان کبک و انتاریو و آتلانتیک کانادا—بنابراین در ولایات که در آن محافظه کاران نیاز به رشد خود حمایت بیشتر اگر آنها امید به پیروزی در انتخابات بعدی.

هنوز هم وجود دارد مشروع سوال که آیا CPC در واقع می ریختن حمایت از رقبای خود را با یک انگلیسی تنها زبان رهبر. بله این داده ها نشان می دهد که بسیاری از کانادایی ها را ترجیح می دهند دو زبانه نخست وزیر اما آیا این اولویت در واقع تغییر رای گیری نیت باید ک اعضای تصمیم به رفتن با یک غیر-دو زبانه کرد ؟

به منظور مقایسه نتایج لجر برای اولین بار می خواست پاسخ دهندگان رای خود را در نیت. ملی شماره ها در تاریخ همتراز با زمان رای گیری متوسط: لیبرال ها (34 درصد) و محافظه کاران (32 درصد) باقی می ماند در یک آماری کراوات با NDP انجام کمی بهتر از اکتبر گذشته با 19 درصد است.

سپس پاسخ دهندگان خواسته شد: “اگر فدرال انتخابات امروز برگزار شد و ک رهبر بود نه دو زبانه است که می خواهد شما به احتمال زیاد پشتیبانی؟”

نتایج سرسام آور هستند. در اینجا نتایج حاصل از تصمیم پاسخ دهندگان:

در این سناریو فرضی (غیر دو زبانه ک رهبر) لیبرال ها را یک فرمانده سرب بیش از رقبای اصلی آن خواهد بود و البته برای خرد کردن اکثریت در مجلس عوام. حزب لیبرال دریافت پشتیبانی از 38 درصد از پاسخ دهندگان تصمیم—14 امتیاز جلوتر از محافظه کاران است.

در کبک محافظه کار حمایت خواهد شاقول به تک رقمی و با توجه به ماسه ک نیز از دست دادن مهم پشتیبانی در انتاریو است. لجر در داده ها نشان می دهد که لیبرال ها می ایستادن بیش از 20 امتیاز جلوتر از ک در استان است. در ماه اکتبر گذشته ک برنده 50 کرسی شرق Manitoba-انتاریو مرز. توسط ساختارشکنی این فرضی اعداد 338Canada مدل پروژه خواهد بود که محافظه کاران خواهد بود سخت و فشرده برای برنده شدن نیمی از این مبلغ است. و لیبرال ؟ آنها می تواند به صعود به حدود 200 کرسی از ساحل به ساحل.

در حالی که این بحث هنوز هم می تواند خشم در درون محافل حزبی واقعی اطلاعات از لجر روشن است: بدون دو زبانه رهبر CPC رهبری نسبت مطمئن شکست هر زمان که انتخابات بعدی برگزار می شود. به خاطر پارتی ک رهبر امیدوار را بهتر متوجه خواهید شد.

اطلاعات بیشتر در مورد 338CANADA:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de